Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Martuś mój olaf już biega po całym domu i też nieraz broi:) ale myślę że to zależy od charakteru dziecka takie zachowanie i w dużej mierze od zachowania rodziców!mój mały mimo że ma dopiero rok ale rozumie co mu wolno a co nie!wie że jak mu powiem że nie wolno to nawet płacz mu nie pomoże no niestety Ja jestem konsekwentna i tyle:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Duuużooo zdrówka dla Jeremiego 🌻 Aga uśmiałam się z Twojej wypowiedzi :P ...że np. Olaf miał cyrk za darmo, albo, że mu w końcu walnął :D:D:D faktycznie mały człowiek demolka... współczuję takiego gościa :P chyba mocno odczuliście wszyscy jak już pojechał... hehe U nas pogoda szara, bura i tak też się czuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez uważam ze wszystko od rodziców zależy i ich konsekwencji. u nas np jak ja karmię małego to on grzecznie siedzi w krzesełku aż do czasu gdy nie jest najedzony, wtedy zaczyna się kręcić, wyrzuca łyzeczkę a jak ja mu daję to zamyka buzię i odwraca główkę :P a R ja go karmi to mały wstaje w krzesełku, kręci się dookoła własnej osi, krzyczy, rzuca jedzenem, śmieje się, wygłupia, cuduje. ale R nic mu nie mówi, więc on to wykorzystuje. Franek wie co przejdzie u taty a u mamy zakończy się pustym brzuszkiem :P jak mi zaczyna szalec to wysadzam go z fotelika i sprzątam jedzenie i nie daję nic do kolejnego posiłku! dwa razy próbował szalec i przestał!!! nie ma nawet mowy o szaleństwach przy stole! jest czas na zabawę, jest czas na jedzenie i jest czas na sen! nie ma mieszania czasów! :) okropna jestem wiem :P ale mam spokój :) i nie dostaje zawału bojąc się czy młody nie wypadnie z krzesełka i nie skręci karku :) idę dziś do ginekologa, bo jajniki bolą jak cholera! już się boję co tam znowu jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza to u mnie tak samo jak coś zbroi siedzi i płacze czasem do łóżeczka wkładam po jakimś czasie płaczu wyjmuje przytulam i mówie że nie można tak jak zrobi znowu to znowu płacz bo mama krzyknie :) Ale jeżeli chodzi o karanie w łóżeczku staram się unikać żeby później nie kojarzył łóżka z karą :) Karolinko ja czuje sie beznadziejnie! Teściowa ze mną siedzi mam wysokie ciśnienie i puls 100!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko idz idz Ja już się leczę 2,5m na te moje jajniki w sobote znowu jadę na kontrolę mam nadzieję, że już w końcu się unormowało!bo tfu tfu od tygodnia nic mnie nie boli!ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja też muszę iść do ginekologa ponownie cytologie zrobić bo wyszła jakaś infekcja poprzednio :( Ogólnie dla mnie najgorsze jest to że nawet jak jest jakaś infekcja to nie widać tego dopiero jak lekarz mnie zbada i tak zawsze miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Waszym dzieciaczkom zarosły już całkowicie ciemiączka? I ile dajecie chrupek kukurydzianych dziennie? Weronika jest od nich uzależniona i mogłaby jeść je na okrągło. Szału dostaję z tym programem do prezentacji - za żadne skarby świata nie działa w nim podgląd. Sciągałam już różne wersje i za każdym razem w monitorku podglądu czarna ciemność. Nie mam pojęcia o co chodzi. Ściągałąm te wersje movie makera 2.6 i te 2.0 dla xp i nic. Nie macie jakiegoś pomysłu dlaczego tak się dzieje? albo innego dobrego programu do prezentacji? bo czasu mam już raczej mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika jak otwierasz program najpierw zaimportuj fotki później muzykę Na dole masz napis pokaż serię ujęć musisz tam przeciągać fotki później pokaż oś czasu i tam przeciągasz muzykę możesz rozciągać zdjęcia w zależności jak długo mają być pokazywane itd... czy tak robiłaś? A żeby sprawdzić to jak masz przestawione na pokaż oś czasu to klikasz play i powinno się pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dzięki za wskazówki. Mam pytanie: czy bez muzyki mi tego nie będzie odtwarzało na podgladzie? Bo robiłam tak, jak pisałaś tylko bez podkłądu muzycznego. Wstawiałam kilka zdjęć, ściągałam na os, dodawałąm efekty wideo i d..a, ale muzyki nie sprawdzałąm. Odpisz szybko jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia dla Jeremiego :-). Ja nie wiem co się stało, że mała ma taki nie chęć do jedzenie. Teraz wypiła mi 150 ml mleka a o 13 był jej ostatni posiłek czyli zupka i to nie za dużo. Nie wiem co jest grane. A wy macie jakieś pomysły? Agnieszko mam pytanie do Ciebie jako do fryzjerki :-). Jak myślisz czy pasowałby mi kolor włosów jasny złoty brąz? Jeśli nie to jaki inny? Chcę sobie włosy zafarbować a nie wiem na jaki kolor. Moja już śpi więc mam trochę czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarki - początek zapalenia przydatków i znów mam torbiele na jajnikach :( eh. dostałm na razie leki przeciwzapalne i przeciwbólowe, jeśli po 2 tygodniach nie będzie poprawy to antybiotyk przepisze mi. ale jesteśmy dobrej myśli, bo to naprawdę szybko zauważone jest i szybko zareagowałam więc moze sie uda :) malutki sobie śpi, R się myje, ja pozmywam naczynia i się wykąpię i zasiadamy oglądac film na dvd i pić sobie winko :D eh jak ja lubię nasze wieczory przy winku :D a Franek ostatnio przechodzi sam siebie z zasypianiem wieczornym! dziś położyłam go, dałam troszkę picia, nie chciał za bardzo, więc posmarowałam dziąsełka dentinoxem, wziął sobie smoczka, dostał buzi w czółko i wyszłam. po chwili słyszę głośne eeeeeeeeeeee już się zbierałam zeby iśc ale tylko raz było i koniec. młody śpi :D dosłownie minutę trwało zasypianie :D :D :D jest tak zmęczony ze pada dosłownie :) to przez to wchodzenie po schodach, bo jak wracamy ze spacerku to malutki wchodzi na 2 piętro :) coraz szybciej mu idzie. Beatko a może to przez to przeziębienie małej nie chce się jeść? albo po prostu ma taki dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko nie wiem czy to od przeziębienia bo wczoraj tak samo było. I np dziś mała mi spała już ledwo po kąpieli i nawet nie czekała na mleko i nie płakała. A ja jej nosek czyściłam i kremowałam a ona nic a zawsze był ryk. A wczoraj tak samo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko sprawdź jeszcze skutki uboczne leku który podajesz. być może on działa lekko usypiająco, czy wpływa na apetyt. tak teraz sobie pomyślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko Ja nigdy nie bałam się malować włosów i zmieniać kolorów:)teraz np. mam bardzo ale to bardzo jasny blond a ostatnio chyba wysyłałam na pocztę ciemny blond + jasne pasemka także Ja bardzo często zmieniam:)!teraz planuję na andrzejki pomalować na rudziutki:)a co tam nigdy jeszcze nie miałam rudych:):P Ale tak sobie myślę i chyba by Ci pasował złocisty karmelowy blond on jest jaśniejszy od jasnego brązu ostatnio malowałam nim mojej siostrze włosy wyszedł super:)to jest moim zdaniem kwestia przyzwyczajenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja znów byłam dziś z małym u okulisty:( popołudniu znowu wstał z czerwonymi oczkami i zaropiałymi:(a wczoraj wieczorem dostał ostatnią dawkę kropelek i maści i juz było dobrze!! okazuje się,że chyba to jest spowodowane alergią!!!tamtego wtorku dałam małemu do zabawy orzechy włoskie w łupinach przekładał sobie z miseczki do miseczki wczoraj wieczorem mój mąż też mu dał te orzechy i od razu dziś czerwone oczy!ale może to też być od roztoczy!!:( bo nadal mamy katar, którego niczym nie możemy wybawić:(!!!mam w miarę możliwości często ścierać kurze i podłogi!i tak robię to często ze względu na męża uczulenie właśnie na roztocze! na razie mamy inne kropelki!olaf często trze nos, oczy uszy po prostu widać że go swędzi:(no i na stałe zyrtec.niedługo mamy wizytę u alergologa więc zobaczymy co dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hje! oj Agnieszko szkoda mi twojego synka. ciągle jakieś nowe alergie go męczą :( mam nadzieję ze z tego wyrośnie, choć wiem ze z części z nich sie nie wyrasta. u nas noc TRAGICZNA!!!! jak tylko skończyłam pisać wczoraj wieczorem mały się obudził z płaczem i tak budził się co 30 minut do samego rana! spał z nami w łóżku bo do łóżeczka nie było szans go położyć, kręcił się okropnie, ja 3 razu z łóżka zleciałam na podłogę bo mnie ciągle spychał na kant i jak tylko przysnęłam to leciałam na ziemię :( dobrze że nie jest wysoko :P ale śpiaca tragicznie jestem. w sumie moze z godzinkę spałam. eh. zęba widac ale nadal się nie przebił :( :( :( żal mi tego mojego małego bidulinka :( widzę że męczy go to strasznie. rano o 7.30 na spacer wyszliśmy, wcześniej wieszłąam pranie na balkonie było potwornie zimno, więc założyłam młodemu kombinezonik i wio na dwór. jak o 9.30 wracaliśmy to było potwornie gorąco! słońce świeci moooooooocno i tak się ciepło zrobiło, ze zdjęłam mu czapkę, rozpięłam kombinezon i tak sobie jechał wzbudzając sensację wśród starszych pań, dla których to on już "na grypę zachoruje, albo na zapalenie płuc bo jak to taki porozpinany" a dziecko gorące strasznie :P ja sama zreszta zdjęłam kurtkę i w samym sweterku szłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja tylko na chwilkę złożyć życzonka dla córci Andzi_M wg tabelki ma dziś roczek:) napisz jak tam udała się urodzinowa imprezka!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Na wstępie wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków obchodzących w ostatnich dniach urodzinki, nie wymieniam z osobna, bo kogoś pominę i będzie przykro. Agatko współczuję choroby, Zuzi od Beatki też. Biedulka, często ostatnio choruje. Kasiula przykro i z powodu Amelki, mam nadzieję, ze wszystko się w niedługim czasie wyjaśni. Dunia dobrze, że w końcu wyjaśniła się przyczyna nieprzespanych nocek. Daj znać czy po kuracji widać jakąś poprawę. Aga oby Olafkowi szybko wyzdrowiały oczka. Kajtoch my kombinezon mamy jednoczęściowy, kupiłam dwu ale jest za duży i będzie na przyszły rok. Nika co do ciemiączka to nie mam pojęcia, a chrupek to Marika zjada ze 3 potem już wszystkich wokoło karmi. Ja ostatnio nie mam kiedy pisać, bo M oblega komputer i jakieś aranżacje tworzy :D Marika mi dzisiaj cyrk zrobiła na spacerze, płakała od placu zabaw do domu aż tak że spazmów dostała i jej uspokoić nie mogłam. Aha a przed kąpielą posadziłam ją na nocnik, zrobiła kupę i wyciąga ręce że już, ja ją wzięłam ta mi jeszcze minę na pościeli uwaliła:/ Szybko ją na nocnik dałam ale jakoś tak że ta kupa mi poleciła obok nocnika a ona w nią ręce włożyła i po sobie... :] Mi kręgosłup odmawia posłuszeństwa, co jakiś czas mnie tak kłuje, że się ruszyć nie mogę i noga lewa mnie boli na całej długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjęcia. Elmirka Aleks to przystojnaczek. Beatka prezentacja bardzo fajna. Kaczucha śliczny tort, aż szkoda go chyba było jeść. Agatka Franek to według mnie cała ty. Kasiula z Amelki jest mała dama. Ślicznie wygląda w tym płaszczyku. Dunia Kubuś ma prześliczny uśmiech. Marta Robert wcale nie wygląda na zdjęciach na takiego malutkiego. Słodki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingusia dobre z tą kopą:P:)hehe nieźle Cie załatwiła:) My mamy kombinezon i 2 kurteczki. Co do chrupek to Olaf zjada ile chce ale zazwyczaj kończy się na 4-5. Agatko u mnie też był początek zapalenia i dostałam leki w ciągu 2tyg. tak mocno się zaostrzyło, że po prostu masakra:(1,5 miesiąca musiałam brać silne antybiotyki!!!mam nadzieję że u Ciebie leki pomogą!!jutro jadę na kolejną kontrolę mam nadzieję, że już koniec z antybiotykami:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam wam napisać, że mój olaf jest obcięty na zapałkę:)!!!przejechałam go maszynką po całości:)siedział ładnie u taty na rączkach i patrzył w lusterko a Ja ścinałam mu włoski nic się nie bał:)!!chcę, żeby mu się te włoski trochę wzmocniły bo ma mizerne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla solenizantów :-). Moja znów po obiadku skromnym o godzinie 13.30 nie zjadła nic do godziny 21. A przed snem wypiła tylko 120 ml mleka i znów mi w nocy je :-(. Od dwóch dni moja bardzo w nocy przemieszcza się w łóżeczku a nigdy tego nie robiła. Nie wiem dlaczego tak jest i nie znam przyczyny :-(. Od dziś mała dostaje drugą dawkę rybomunyl. Agnieszko, ale ja głupia jestem. Czytałam twoją wypowiedź na temat farby do włosów i zamiast karmelowego blondu kupiłam karmelową czekoladę i włosy ufarbowałam :-). Szok totalny :-D. Ja też mam zamiar w poniedziałek Zuzię obciąć na 3 mm. Bo też ma bardzo słabe włoski. Ale dziś się narobiłam bo musiałam szykować sałatki i bigos bo jutro impreza. Marto za dwa ciasta i tort zapłaciłam 130 zł. Tort jest kremowy a ciasta to cytrynowiec i w-zetka. Co najśmieszniejsze to ugadywałam się z tą panią na toffi. I potem myślę, że mało może być tego słodkiego i chciałam upiec ciasto a tym ciastem miała być w-zetka. Jaka ja byłam wkurzona bo produkty miałam a tu dupa i na szybko nie wiedziałam co wymyślić a miałam już ciemny biszkopt upieczony i zrobiłam chałwowca. Pycha to ciasto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko może faktycznie to przez antybiotyk bo on po zużyciu niby działa jeszcze 5 dni, ale może to też przez zęby bo dwójka górna wychodzi i już jest tak niziutko i nic i do tego dwójki dolne i widzę jeszcze czwórki górne. Ale też myślę, że to może być przez to, że ja karmię małą na dywanie bo nie mam fotelika do siedzenia i ona za dużo interesujących rzeczy ma wokoło, ale zawsze tak ją karmiłam i było ok. Ale też przed snem o 60 ml mniej zjada niż zawsze. A kupka rewelacja u Zuzi. Nawet nie wiem kiedy ona ją robi. Nie stęka i w ogóle. Ale nie podoba mi się śluz w kale. Co to może oznaczać? Od dwóch dni widzę śluz a wczoraj to kupa pełna śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę iść do gina bo ostatnio przy oddawaniu moczu prawy jajnik mnie boli, kiedyś cały dzień mnie bolał, jakieś plamienia mam pomiędzy miesiączką i straszne upławy i nie wiem dlaczego to tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aga jutro na pewno będą fotki nowe to w niedzielę wyślę. Wydaje mi się, że kolor troszkę za ciemny do mojej karnacji, ale trudno się mówi :-). W końcu maślaków nie sieją :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×