Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Jakieś błędy mi wyskakują, więc nie wiem, czy w końcu moje posty się zamieszczaja :/ Dziewczyny ja non stop ostatnio ryczę, jak głupia, z różnych powodów, a czasami bez powodu! Macie tak? Marta1983 jaka to stronka? Jestem tu od niedawna, więc nie bardzo się orientuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ja chętnie bym się z Wami zamieniła żeby mi się tylko nic nie chciało;))). Ja mam w domu 2,5 roczną córę, bałagan w domu a mam leżeć.. i skurcze mam w nogi i bóle w plecach na wysokości nerek. Powoli się sypię :D. Liczę,że jeszcze z 4 tygodnie wytrzymam i nie dam rady dłużej ... Ciężki jest żywot ciężarnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta trochę to nie bardzo robicie że teraz ten KAPON bo na puszce wyraźnie pisze że działa bardzo szkodliwie na płód,może uszkodzić!!! Jak my malowaliśmy byłam już w ciąży i pojechaliśmy na ten czas smrodu nocować gdzie indziej.... ja właśnie umyłam sokowirówkę bo robiłam sok z jabłek,marchwi,buraczków i pietruszki aj i jeszcze ze 4gruszki miałam też dowaliłam a wszystko to miałam ze wsi od teściów nie pryskane zupełnie więc takie czyste witaminki dobrze zrobią mojej marnej hemoglobinie:) a i dzidzi też na pewno bo to samo zdrowie:) kurde jak pomyślę że te wszystkie siaty ubranek czas najwyższy już prać i prasować do tego to coś mi się robi ale mama myślę pomoże bo bym tyle nie ustała prasując tyle,zwł.że teraz długo nie pochodzę bo mam wrażenie że mi brzuch tak wrednie ciąży i zaraz wypadnie coś z niego aż pobolowuje:O sama się dziwie skąd aż tyle mi się tego wzięło:D ale na ciuszki jak poszłam raz,drugi do ciucholandu to wyłaziłam sama z wielkimi siatami:P tak wogóle to poprać bym poprała nawet już zwł.że taka ładna pogoda,byłoby pare pralek ale no właśnie nie mam jeszcze proszku dla dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczatowana w moim poście jako pierwszym u góry stronki jest podany link przeze mnie do tej stronki właśnie przeoczyłaś:) Anabelkaa ja tak mam że wyje bez powodu,głupia reklama,bajka dla dzieci i ja zaraz wyje jak bóbr aż się zachodzę,jakoś mi się tak robi żal na duszy :D :P a najśmieszniejsze,że nie ma powodów do płaczu:D Nie martw się to normalne takie wybuchy,hormony nam w ciąży baaardzo szaleja i to stąd:D nawet mąż czasem mówi,że nie wie jak postępować jaki film włączyć żebym nie płakała bo ja taka wrażliwa teraz do przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dodałam aktualne zdjęcie do stronki NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....36......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....36.....01.11....56+12...Inga /Bianka/Eliza? Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia.........35.......1.11.......60+15. ...... Julia Kasika1........Rzeszów......35.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....35......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin........35......04.11....53+23,5. .. .Olafek ewelka1234....Poznań.......35......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn......35.......06.11....54+11,5.... ....Amelka happymama....Irlandia.......35.......06.11.....65+11.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......35......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........34......08.11......+14........Alic ja karuczek....Warszawa.......34......08.11....+11........ córeczka agnesa1983....Poznań........33.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......33.......10.11.....65+9... córka Jokasta........Gdynia.........33.......11.11.....58+10.. ......Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+10.. .chłopczyk Marta1983.....Warszawa...33........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....33.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........32.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...33.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....33.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......33.......16.11......62+16,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......33.......16.11......44+7... .....Marika? bonizz........... Opatów.....33.......17.11......66+14........Synek Balbin ...........Warszawa...33.......17.11......69+9........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia26....Kraśnik/Lublin...32i2dni...20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka Anabelkaaa...Garwolin.......32........21.11.....48+14... . wstydliwiak mała_agatka...Łódź.........31........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........31........27.11.....53+9.... .....Córka Zaczatowana....Warszawa..32......27.11.....49+6... .......Syn Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ i znów kolejne kilogramy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia ja już mam z głowy pranie i prasowanie :-). I też mi się strasznie nie chciało. Ale wyprasowałam i mam z głowy. Teraz mi przyjdzie kombinezon i 5 sztuk body więc to musze uprać. I jeszcze koc mi został. No Marta właśnie takie nogi czuję. Po prostu to okropne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dodałam zdjęcie na naszą stronkę :-). Daff ty naprawdę masz mały ten brzuszek jak na taki tydzień :-). Ja już bym chciała byc po porodzie bo już mi tak jest ciężko a ja dopiero zaczęłam 34 tydzień. Ale trzeba jeszcze troche wytrzymać a terz ten czas się tak dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmall
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....36......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....36.....01.11....56+12...Inga /Bianka/Eliza? Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia.........35.......1.11.......60+15. ...... Julia Kasika1........Rzeszów......35.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....35......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin........35......04.11....53+23,5. .. .Olafek ewelka1234....Poznań.......35......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn......35.......06.11....54+11,5.. .. ....Amelka happymama....Irlandia.......35.......06.11.....65+11.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......35......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........34......08.11......+14........Alic ja karuczek....Warszawa.......34......08.11....+11........ córeczka agnesa1983....Poznań........33.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......33.......10.11.....65+9... córka Jokasta........Gdynia.........33.......11.11.....58+10.. ......Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+10.. .chłopczyk Marta1983.....Warszawa...33........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....33.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........32.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...33.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....33.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......33.......16.11......62+16,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......33.......16.11......44+7... .....Marika? magmall........Warszawa....34.......16.11......62+11......Zuzia bonizz........... Opatów.....33.......17.11......66+14........Synek Balbin ...........Warszawa...33.......17.11......69+9........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia26....Kraśnik/Lublin...32i2dni...20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka Anabelkaaa...Garwolin.......32........21.11.....48+14... . wstydliwiak mała_agatka...Łódź.........31........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........31........27.11.....53+9.... .....Córka Zaczatowana....Warszawa..32......27.11.....49+6... .......Syn Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) Musze Was poinformować, że dołączyłam do klubu rozstępów...zaatakowały mi uda i pupke..hmm - a wydawało mi się, że nie trzeba się tam kremować specyfikami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe martw się..każda z Nas ma inną budowę...miałaś przecież USG i wiesz, że dzidzia rośnie..poza tym szkrabki zaczynają mocno przybierać na wadze w ostatnich 2 miesiącach..napewno wszystko jest OK. Ja bym się cieszyła..taki malutki słodki brzunio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelko faktycznie mały:) ale wygodniej Ci na pewno i nie masz się czym martwić skoro lekarz nie mówi Ci nic złego a dzidzia zdrowo rośnie:) może masz po prostu taką naturę a brzuszek mały nie znaczy że i dzidzia mała;) Daff też ma mały brzusio:) Za to Kasiula82 całkiem sporawy i jaki fajny wylaźnięty pępuszek:P a to też dziwne,że nie każdej wychodzi na wierzch:) kurde ja to nie pomyślałam,że te wszystkie nowe koce dla dzidzi itp.też trzeba poprać nie tylko ubranka:) Rozstępy to na pewno kto ma mieć to będzie je miał mimo najlepszych kremów bo ppodejrzewam,że to geny,dziedziczne a do tego jaką kto ma skórę delikatną i na ile.. mnie nie wyskoczył jeszcze ani jeden i wątpię,że to pomoc smarowaniem balsamów ale za to jak kiedyś przytyłam podobnie w kg kiedy dopadły mnie cholerne zaburzenia hormonalne to rozstępy wyskoczyły wtedy momentalnie,teraz są bialutkie i ledwo widoczne te stare,nowe na szczęście się nie pojawiają ale to z tym róźnie,mogą wystrzelić i tydzień przed porodem i co płakać będziemy? :) taki to los kobiet i ich uroda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy daje mi przeważnie 4 miesiąc. Dzidzia rośnie, no niby tak, teraz lada dzień będę szła na USG to może mnie uspokoi :) Tylko, że Wy macie takie fajne, duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia26 pomimo, że nie widać za bardzo, żebym przytyła, to rozstępy tylko na pośladkach mi wyskoczyły całkiem niedawno i na biuście, ale takie malutkie i tylko kilka, na brzuchu nic nie mam na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem niestety że tak jest ale co zrobić, wyszłam na spacer złapać świerzego powietrza już tego smrodu nie ma. Siedzę u siebie w pokoju mam okno całe otwarte tam gdzie tata malował wogóle nie wchodzę i nie wącham tego. Mam nadzieję że z małym nic strasznego się nie stanie :( ? Przestraszyłaś mnie że to aż tak może źle wpływać na płód....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelka brzusio faktycznie masz malutki ja taki miałam ok 4 miesiąca :) Ale to nie znaczy że dzidzia będzie malutka widocznie masz taką posturę ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobla a ja mykam zrobić sobie kluski z truskawkami które już odmroziłam:P a mężusiowi mięcho bo ja nie mogę wcale:Omam odrzut totalny od mięsa w ciąży od samego początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelka naprawde dużego brzusia nie ma co zazrościć... ja wcześniej nie mogłam się doczekać, aż mi urośnie.. a teraz chodzę jakbym kij połknęła, bo nie mogę się zgiąć, zgarbić ani odrobinę..taki się duuuuży zrobił ;) mam nadzieję, że nidługo zacznie opadać, bo wszystkie wnętrzności mam uciśniete pod cyckami i nie jest łatwo ;) ALe kto mówił, że będzie łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego to mogę współczuć, bo ja z ruszaniem się nie mam problemów. I oddycham normalnie. Wiecie, miałam zacząć prać pościel dla dzidzi, ale teraz patrzę, a wody nie mam w kranie, bo wyłączyli. Całe szczęście, że nie zaczęłam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczatowana - ja Ciebie doskonale rozumiem...Maciuś to będzie moje 3 dziecko także uwierz mi jestem wykończona całą logistyką domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałam na naszą stronkę. Wszystkie fajne brzuszki. Wybaczcie mi szczerość, ale bardzo mi się podoba brzuszek małej Agatki- taki idealny, ani mały ani duży. Poza tym same laski z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny umieram od 4 dni!!! tzn. mam grypę, wszystko mnie boli, z nosa leje, gardło boli, już ochrypłam i od nocy kaszel taki że dusi. piję syrop z cebuli jem wit c mleko z miodem i jestem zła na cały świat!!!miałam przez weekend zrobic zakupy a tu w łóżku 4 dzień:( od kaszlu brzuch mnie boli, kręgosłup i kości miednicy!!! jeszcze 2 dni kaszlu i urodzę:) czytać i pisać nie mogę bo oczy mnie szczypią:( jak ozdrowieję to muszę was poczytać, bo nie wiem co się u Was dzieje:( trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna zaraz pęknę tak się objadłam tych kluchów z truskawkami bee:D Zaczatowanej to nie bardzo zrozumiałam..że przybywa z grona???? co to znaczy? głupio mi się skojarzyło coś jakby z sektą :P a zerkając w naszą tabelkę to w szoku jestem jej wagi:) kurcze blade ważyła aby 49kg i przybyło aby 5!!! ech tylko pozazdrościć normalnie:P bo ja się zbliżam już do 20 i tyle pewnie też będzie w dniu porodu :O ale tak to jest jak się odchudzasz w nieskończoność i rzucasz to nagle na czas ciąży:O jojo mi przyszło w parę dni z siłą tornada:D teraz się nie przejmuję ale po porodzie nie raz przed lustrem pewnie zbierze mi się na płacz zanim wrócę do wagi... teraz niby kg mi zeszło ale to od nakazu gina DIETA BEZSOLNA zupełnie i może faktycznie nadmiar wody mi schodzi jak mówił bo za takie przybycie na wadze na ost.wizycie zwrócił mi uwagę i strzelił kazanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi80
cześć dziewczyny! witam nowe koleżanki :) Daff i Agatka wszytskiego najlepszego :) Junior od kilku dni szaleje i spać mi nie daje aż cały brzuch mnie boli tak mnie skopał przez weekend :) może spróbuję sie położyć teraz bo trochę sie wyciszył miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski bylam u gina i pytalam czy moze mi zrobic ten posiew na paciorkowca i wiecie co mi odpowiedzial... \"niech pani znowu nie szaleje,jak by byla potrzeba to bym zrobil\" to teraz co skad on wie np ze nie mam?? wszystko co sie tu doczytam to mu sie potem pytam a on tez tak na mnie dziwnie patrzy i sie pyta skad to wiem hehe, a ja ze z netu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×