Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość MarzenaMol
Cześć dziwczyny!! Tak was czytam pomalutku i dochodzę do wniosku że chyba coś ze mną nie tak. Wy już wymiotujecie macie mdłości a ja póki co dobrze się czuję czasem tylko jakieś ranne krótkie mdłości ale ogólnie jest ok. Senność??Hmm nie ukrywam strasznie ziewam i tak ok 18 już bym poszła spać. Co do brzuszka to ja i tak mam go troszkę bo należę do puszystych a w spodniach zaczyna mi się już zamek otwierać więc chyba też trzeba będzie na jakieś zakupy się wybrać. Ja to z takich objawów mam tylko większe i bolące piersi na początku ciągle chciało mi się sikać ale teraz już mi to przeszło a to 7tc się zaczął. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mother
byłam na usg! nie mogłam się doczekać więc poszłam wcześniej i jest!! serducho bije jak dzwon!! tzn nie słychać jeszcze ale widać!! co do herbatek to ja narazie tylko rumianek:( zaczęłam kupować kremy na rozstępy czy to nie za wcześnie? zaczęłam jakoś tak chudnąć może przez mdłości mało jem czy to dobrze? siedzę ciągle w necie i oglądam zdjęcia 7 tyg maluchów:) co stosujecie na cerę? mam przyszcze jak nastolatka a mam już ćwierć wieku za sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) daffodile dziekuje👄 narazie ja odstawilam a wlasciwie skonczyla mi ale po tym wszystkim co przeczytalam to bede pila kubek dziennie jestem od niej uzalezniona :o co do kurczakow to widzialam tez ze nie ktorzy gotuja nawet dupke kurczacza flee ...chociaz moze to normalne nie wiem marzenamol nie przejmuj sie tym ze ci ni nie dolega ja w pierwszej ciazy czulam sie swietnie ani razu nie wymiotowalam i tylko raz zrobilo mi sie slabo zobaczymy jak bedzie teraz :) mother :) smaruj sie jak naszybciej zeby cialo bylo bardziej elastyczne i moze nie wyjda ... co do jedzenia to trzeba jesc czesto male porcje ;) co do pryszczy to nie wiem bo mi przed @ tylko wychodzilo kilka teraz mam swietna cere a ja mi znowu wywalilo brzuch najgorsze to ze ile bym nie zjadla czego bym nie zjadla to czuje sie nazarta jak slon uf i denerwuja mnie wszystkie gumki jakie mam na sobie a przedewszystkim majtki !!czyzby juz mi dupsko uroslo?? jakos tego nie widze a z usg to chyba bede ostatnia z was bo pierwsze bedzie dopiero w maju ...chyba ze nie wytrzymam i pojde prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczeeee ja tez mam jakis wzdety brzuszek..ale to po tych lekach na mdlosci:( tam pisze ze zwiekszaja perystaltykę jelit:O a moze to ta gruszka ktora rano zezarlam..kurde..:P wczesniej ciagle bylam na diecie a teraz jem normalnie ale i tak chyba malo i dziwnie sie z tym czuje:( Lorinka, kurze dupki?? ło matko:D hehe ja slyszalam ze niektórzy jedza kurze lapki:) hihi coż, kazdy ma jakiegoś bzika...;) czuje sie dzis przymulona i senna i jakas rozleniwiona:( ta pogoda tak dziala na mnie...siedze w domu jak jakas zapyziala baba:O i nic mi sie nie chceee....:( Marzena, kazda ciaza inna...w poprzedniej mialam tylko kilka razy mdlosci i to gdzies po 8 tc..ale zycze Ci zebys ich nie miala bo to zadna rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki;) no więc wczoraj bylam z rodzicami i mężem u teściów i zrobiliśmy uroczyste ogłoszenie parafialne;) był śmiech, łzy szczęścia, gratulacje;) super;) po ponad pięciu latach naszego małżeństwa dziadkowie się doczekali;) wszyscy strasznie się cieszą;) nasza siedmioletnia siostrzenica powiedziała do swojej półtoraroczenej siostrzyczki: Zuza! kapujesz?? będziemy miały siostrzyczkę albo braciszka;) słodkie;) brzuch mam wieeelki;) mnie też denerwują wszystkie gumki i za ciasne spodnie.... ja ostatnio troszkę przytyłam, a jeszcze teraz... martwi mnie to co napisałyście o zielonej herbacie.... do tej pory piłam tylko taką:( i co teraz?? pozdrawiam Was i życzę smacznego jaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, nie martw sie , po porodzie jak dzieciak da w kosc to ani sie obejrzysz a zgubisz kilogramy.Chociaz akurat niektorym kobietkom pasuje jak maja wiecej cialka . Faceci lubia takie ksztalty:) np moj:P no ale widzialy gały co brały:P:P:P tak wogole to spokojnych i cieplych Swiąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach a ja leżę w łóżku ;( tragedia... U mnie nie ma aż takiego brzuchalka ale uciskają i też denerwuje.. Co do krągłości. Mój mnie brał jak byłam chucherko 52 kg hihi ale tak się o mnie troszczył słodkości kupował że się przytyło ważyłam już 75 kg ale schudlam do 55 jak chodziłam na imprezy co tydzień.. Teraz już mi się przytyło ale co tam mój kochany uważa że kochanego ciałka nigdy za wiele.. A faktem jest to że po porodzie jak sie karmi piersią to ładnie się chudnie :) http://www.kartkiflash.pl/img_kartki/kartka_51.swf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Cześć dziewczyny!! Przedewszystkim życzę wszystkim ciepłych i spokojnych świąt Wielkiejnocy. Mi już od tych przygotowań głowa pęka a ogórków kiszonych najadłam się na tydzień. Tak więc dziewczyny trzymajcie się!! Pozdrawiam i jeszcze raz Zdrowych i Wesołych Świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego, ja tylko na chwilke bo mnie P wygania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowych Pisanek Na stole pyszności Mokrego Dyngusa I wspaniałych gości Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
wiem ze są Święta ale ja sie z Wami żegnam życze Wam wszystkeigo Dobrego Dla mnie Świeta tego Roku nie są Wesołe - dziś rano wróciłam ze szpitala i dzidziusa już nie ma :(( ok nie zanudzam Wesołych Świąt i powodzenia Wam Wszystkim Listopadówkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneze o Boże co się stało? Powiedz nam. Bardzo mi przykro z tego powodu tym bardziej że byłaś cała w skowronkach.. Kochana powiedz co się stało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek....miasto.................tc........ .tp Daffodile....... 27......Wojkowice............7.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…......................02.11 Milla77..........30......Warszawa............7... ... .02.11 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 agnezee80.....28.....Ruda Śląska.....................13.11 Marta1983.....21......Warszawa...........7.........13.11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 lorinka..........21......Blackpool.......................19.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnezee80. tak bardzo mi przykro:( mam nadzieje, ze czujesz sie lepiej... trzymam za Ciebie kciuki, kochana. Głowa do góry.... trzeba wierzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tc NICK...........wiek....miasto.................tc........ .tp Daffodile....... 27......Wojkowice............8.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów….................. ....02.11 Milla77..........30......Warszawa............7... ... .02.11 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 agnezee80.....28.....Ruda Śląska.....................13.11 Marta1983.....21......Warszawa...........7.........13.11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 lorinka..........21......Blackpool...................... .19.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek....miasto.................tc........ .tp Daffodile....... 27......Wojkowice............8.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów….................. ....02.11 Milla77..........30......Warszawa............7... ... .02.11 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Marta1983.....21......Warszawa...........7.........13.11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 lorinka..........21......Blackpool...................... .19.11 :(:(:(:(:(:(:( strasznie mi przykro:( ale zycie jest okrutne i niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dopadly mdlosci i to nie poranne a wieczorne tak mnie muli okropnie i strasznie meczy bo nie zwymiotuje ani nie zasne troche sie ratuje herbata mietowa ale to nic nie daje... a wy jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Cześć dziewczyny!! Ja czuję się zadziwiająco dobrze. Ciągle jestem pełna choć mało jem!! Agnezz bardzo mi przykro!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja też mam poród zapowiedziany na listopada a dokładnie na 16 listopada :-). Ale do tej pory czyję się bardzo dobrze. Nie mam wogóle mdłości tylko rano jak nic nie zjem. I jeszcze często do toalety chodzę i mam brzuch nadęty. no i spodnie zaczynam mieć za wąskie :-). Agnezebardzo mi przykro z tego powodu. Ja straciłam swoją kruszynkę w 36 tyg ciąży. Urodziłam martwe dziecko. To dopiero jest tragedia ale znów jestem w ciąży i to 4 miesiące po porodzie. i bardzo o siebie dbam. Jestem pod dobrą kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny na mdłości mogę wam poradzić abyście wszelkie witaminy także i dolik brały tuż przed samym snem, ponieważ one powodują mdłości :) u mnie już drugi dzień się sprawdza biorę na noc i czasem na wieczór mnie lekko meczy a tak jakoś daje radę. Trzymajcie się ja uciekam do mamusi wreszcie się pokażę 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak mam liczyc te tc bo doopa ze mnie jestem w 5tc i 2dniu czyli mam skonczonych 5tygodni i mija 2dzien z 6 tc tak???????? czy ja nie kapuje ?? no i jak wy wpisujecie do tabelki skonczone tygodnie ? a mnie muli ...zaczelo sie a tak sie cieszylam ze nic mi nie dolega ja w pierwszej ciazy Beta witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
dziewczyny wielkie dzięki za miłe słowa - przez=zyłam to bardzo bo to juz 2 raz :( niestety takie życie ze nam sie przytrafiają takie rzeczy :)) bed do was zaglądała pozdrawiam cieplutko :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
sorki za błędy - literki poplątały mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka z regóły tak się liczy bo nie wiadomo kiedy się zaszło. Ja np dokładnie nie wiem. Ale przyjmuje że zaraz po @ miałam owu bo mnie jajniki tak bardzo bolały że wytrzymać nie mogłam i liczę od 11 lutego, a 1 dzień @ miałam 6..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×