Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

NICK...........wiek....miasto.................tc........ .tp Daffodile....... 27......Wojkowice............8.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…...........9....... ....02.11 Milla77..........30......Warszawa............7... ... .02.11 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Marta1983.....21......Warszawa...........7.........13.11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 lorinka..........21......Blackpool...................... .19.11 Ja wpisuje zaczęty tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek....miasto.................tc........ .tp Daffodile....... 27......Wojkowice............8.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów….............9.......02.11 Milla77..........30......Warszawa.............7.......02.11 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Marta1983.....21......Warszawa.............8.......13.11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 lorinka..........21......Blackpool.......................19.11 To ja też wpisałam zaczęty tydzień :) Jak tam samopoczucie?? Ja troszkę lepiej się czuje mogę w miare normalnie funkcjonować ale wieczorem do lodówki zajrzeć nie mogę odrzuca mnie tak że sama jestem w szoku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek....miasto.................tc........ .tp Daffodile....... 27......Wojkowice............8.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…...........9...... . ....02.11 Milla77..........30......Warszawa............7... ... .02.11 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Marta1983.....21......Warszawa...........7.........13.11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 lorinka..........21......Blackpool...................... .19.11 Beata1987.....21......Lubliniec..............6.........16.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny jak narazie zaczynam mieć małe mdłości i zgage. A tak to jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnezze - współczję Ci bardzo. Ja w ubiegłym roku straciłam ciążę i też to bardzo przezyłam. Tzrymam kciuki! Mnie też denerwują opięte spodnie. Te co były luźne teraz zapinam na styk. Dzisiaj zauważyłam, że chyba z tyłu też mi przybyło centymetrów, chyba, że to taki krój spodni.Staników na razie nie wymieniam na większe. Jeszcze pochodzę w tych co mam. chętnie natomiast kupię sobie dłuższe bluzki, żeby krągłości nie rzucały się w oczy, a i będę mieć więcej luzu. Mnie muli cały dzień, wszystko siedzi mi w gardle. Nie mam apetytu, jem na siłę. Spróbuję faktycznie brać folik na noc, może mi przejdzie. Dzisiaj jadę na usg. To początek 8 tc, więc powinno bić już serduszko. Co Wam pomaga na zaparcia? A co z seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpisuje skonczone tc, tak jak mam w suwaczku a licze wg terminu jaki wyszedl mi na usg, a nie wg ostatniej miesiaczki Czy Wy tez macie takie problemy ze wstawaniem? dzis rano jak mnie synek obudzil juz myslalam ze zemdleje..zawroty glowy, dreszcze, oblewa mnie zimny pot, nie moge na nogach ustac...mleko mu robie na siedzaco i potem od razu sie klade inaczej bym zemdlala:( a mdlosci od czasu do czasu mnie dopadaja (ale za to straszne) mimo ze biore lek na nudnosci:( czuje sie duzo gorzej niz w poprzedniej ciąży..mam nadzieje ze te wstrętne doleglowisci skonczą sie wraz z 1 trymestrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mother
ja też muszę tu być!!!! NICK...........wiek....miasto.................tc........ .tp Daffodile....... 27......Wojkowice............8.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…...........9...... . ....02.11 Milla77..........30......Warszawa............7... ... .02.11 mother..........25......Warszawa...........8........04.11 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Marta1983.....21......Warszawa...........7.........13.11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 lorinka..........21......Blackpool...................... .19.11 Beata1987.....21......Lubliniec..............6.........1 6.11 Święta, Święta i po Świętach... wiem już że dzidzia nie lubi kiełbasy:), psów i papierosów. ja nie palę i tym bardziej mi to przeszkadza. "Teściowa" zaczyna naciskać na legalizację związku. A ja nie chcę!! jadłam całe Święta i znów brzuch płaski:( kiedy zacznie rosnąć? ten mój na słowo "on" reaguję: nie! nie! ma być ONA!!! zaczynam miec fazę na słodycze i owoce, co to wróży? mięso - nie. dla pocieszenia brzuch płaski ale tyłek jakoś bardziej wystający choć waga ma tendencję zniżkową. może to opuchlizna głodowa?;) pozdrawiam wszystkie mamusie trzymajcie sie ciepło, apap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, u mnie apetyt na seks moze by sie znalazl ale wieczorem najczesciej mnie mdli i marze tylko o tym zeby zasnac:) zaparć nie mam jako tako, zalecam jesc tylko ciemne pieczywo (ja jem te sprasowane chlebki pelnoziarniste albo pumpernikiel), dodawac lyzke otrąb do jogurtu, jak najmniej slodyczy, duzo warzyw, z owocami nie przesadzac bo mozna nabawic sie wzdeć (zwlaszcza po jablkach ja tak mam)i sporo pic.Zdaje sobie sprawe ze przy mdlosciach i spieprzonym apetycie raczej ciezko trzymac sie tych zasad:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_32
Hej dolaczam sie do topiku, jutro na pisze czy na 100% ;) dzis ide do lekarza potwierdzic, okres spoznia mi sie juz ponad 2 tygodnie a 3 testy cizazowe (jakos jeden nie wystaczyl ) pokazaly 2 kreski, pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mother
Aneto30 na zaparcia piję sok jednodniowy jabłko ze śliwką, to pomaga lub zjadam suszone śliwki. A seks? mój się trochę boi, że zaszkodzi, a ja mam dużo siły i chęci więc próbuję go przekonywać:) najchętniej "na leniuszka", czyli popularnie " na łyżeczki", moja skóra stała się bardzie wrażliwa i każdy dotyk jest w stanie mnie podniecić:) mój lekarz powiedział Żadnych ograniczeń, bo inaczej chłop pójdzie na baby:) mój pewnie nie pójdzie, ale wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć:) póki nie ma zagrożenia to wolno i należy się tym cieszyć. Poza tym seks poprawia nastrój, bliskość w związku i samopoczucie, a twoje mięśnie też wtedy pracują, tak sobie tłumaczę,że poród będzie łatwiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mother
przy wieczornych mdłościach sprawdza się seks poranny ja tak lubie koło 5 rano:) bardzo miła pobudka:) na mdłości pomaga mi rumianek chyba raczej psychicznie, ale jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja dzis lepiej sie czuje nie muli mnie :)ale wczoraj skonczylam jesc ok.17 i nic wiecej juz nie moglam zjesc za to wypilam troche coli wieczorem nic mnie nie meczylo wiec nabralam ochoty na seksik ;) :D a kilka tyg poscilismy bo albo zasypialam w expresowym tempie (moglo byc na spiocha:D) albo niedobrze mi wiec wczoraj bylo cudnie;) o..zapeszylam zczyna mnie mulic.. Aneta 30 ja polecalam Colon C nie wiem czy ktoras z dziewczyn sprawdzala ale mi pomogl...;) NICK...........wiek....miasto.................tc........ .tp Daffodile....... 27......Wojkowice............8.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…...........9...... . .02.11 Milla77..........30......Warszawa............7... ... .02.11 mother..........25......Warszawa...........8........04.11 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Marta1983.....21......Warszawa...........7.........13.11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 Beata1987.....21......Lubliniec..............6.........16.11 lorinka..........21......Blackpool.............6.........19.11 Beata pozwolilam sobie przesunac ciebie w tabelce ;) no i ja tez wpisuje zaczety tc ale od ostatniej @ mother jeszcze chwilka a bedziesz miala sliczny brzucholek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! od kilku dni jest mi ciągle niedobrze. Nic mi nie jest, ale ciągle mnie mdli. To nie jest zbyt przyjemne. Ale damy radę. Dziesiaj wyjechali do siebie moi rodzice. Rano przyszli teściowie na kawę i udzielaniu rad nie było końca. Nie denerwuj się, nie chodź bez skarpetek, nie zrywaj sie z fotela na równe nogi, itd;) jak narazie nie denerwuje mnie to... było śmiesznie. jeśli zaś chodzi o seks, to powiem Wam, że z tym nie mam problemów. Dopóki mogę, to co mi tam. Jak narazie nie ma żadnych przeciwwskazań;) no i znowu mam zaparcia. Colon C już chyba nie pomaga:( w piątek idę do lekarza i będę błagała o radę... jestem jakaś taka zmęczona... bolą mnie nogi, ciężko mi się podnieść z łóżka.... zwłaszcza, ze czasami boli mnie brzuch... dziewczyny, powiedzcie, jak dodajecie te serduszka i kwiatuszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wam jeszcze powiedzieć, że ja trochę przestraszyłam się tymi informacjami o zielonej herbacie. Dotąd byłam od nie uzaleźniona. Właściwie nie piłam innej. Teraz ją odstawiłam, kupiłam miętowe, malinowe, żurawinowe;) jakoś nie mogę sę przekonać do rumianku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja tez pilam tylko zielona herbate i po niej czuje sie najlepiej zwykla czarna mi nie wchodzi rumianku nie lubie teraz pije malinowa ale mysle ze czasem nie zaszkodzi choc znowu ciezko ryzykowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Cześć dziewczyny!! Wypadałoby już się wpisać do tabelki ale wolę poczekać bo w pt mam wizytę więc już pewnie jakiś termin mi powie. Z kalendarza wychodzi mi 14.11 ale zobaczymy!! Ja narazie czuję się dobrze chociaż mam wrażenie że jestem ciągle pełna i też stoi mi jakaś kula w gardle i trocę mnie mdli. Nie mogę zapachu ryb poprostu mnie muli. Co do zaparć to mam różnie raz nie idzie choćbym nie wiem co a raz idzie bez problemu. Dzisiaj coś mnie brzuszek pobolewa no i mam dziwny kolor moczu nie wiem czy znowu odzywa mi się pęcherz (bo kiedyś miałam zapalanei) a podczas badiań jak ostatnio robiłam tow moczu wyszły mi ERYTROCYTY świeże pojedyńcze w preparacie - wyczytałam na necie że może to być z tabletek ale nie wiem póki co lekarka kazała mi brać DUPHASTON czyżby to z tego?? Jeśli chodzi o seks to my z mężem pościmy (choć jemu to trudno przychodzi) ale lekarka zabroniła do następnej wizyty współżyć może dlatego że na początku krwawiłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaMol! ja mam tak samo jak Ty. Ciagle czuje sie pełna, jakbym zaraz miala.. no wiesz co... lorinka- malinkowa herba jest ok, mięta chyba też, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Hej ja odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży całkowicie odstawiłam kawę - początkowo piłam tylko herbatę owocową ale teraz nie mogę się już na nią patrzeć i znów piję zwykłą herbatkę ale taką bardzo słabą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też odstawiłam całkowicie kawę, chociaż jest mi z tym ciężko... dotąd piłam kawkę z ekspresu...mniamm;) ale wytrzymam dla dobra Dzidziusia;) teraz czasami piję kawe inke (kto by pomyślał, hehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juslina
Witajcie! a ja pierwszy raz się odzywam tu u Was, no i jestem w ciąży, zaczął się 8 tydz., termin 8-11.11, mam obrzmiałe piersi i ciągle chce mi się spać, czasem zgaga mnie męczy, ale od jedzenia mnie raczej nie odrzuca, co więcej mogłabym jeść za troje ;) i to na dodatek wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny jak samopoczucie? JA widzę że nie dodało kilku moich postów z dziś. A tak poza tym chyba u mnie dobrze chociaż mdłości znów powróciły.. MAm nadzieję że przed ślubem to się skończy bo nie chciałabym mieć w trakcie ślubu takich rewelacji.. Daffodile....... 27......Wojkowice............8.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…...........9...... . ....02.11 Milla77..........30......Warszawa............7... ... .02.11 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Marta1983.....21......Warszawa...........8.........13.11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 lorinka..........21......Blackpool...................... .19.11 Idę chyba spać bo jakoś buźka mi się rozdziera.. Dziś mama kupiła mi herbatkę imbirową zobaczymy czy będzie pomagała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile....... 27......Wojkowice............8.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…...........9...... . .02.11 Milla77..........30......Warszawa............7... ... .02.11 mother..........25......Warszawa...........8........04.1 1 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Marta1983.....21......Warszawa...........8.........13.11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 Beata1987.....21......Lubliniec..............6.........1 6.11 lorinka..........21......Blackpool.............6........ .19.11 ta poprawna tabelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....daffodile;) w Warszawie zima na całego:( wszędzie leży śnieg... i co tu robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja dziewczyny jak rano po przebudzeniu nic nie zjem to mam okropne mdłości. Więc jak wstaję to od razu idę do kuchni :-). Ale za to wieczorami mam bóle głowy, mdłości i strasznie niskie ciśnienie. Ja nie piję kawy wogóle, nie palę papierosów i jak czyje dym to mi się nie dobrze robi. Dużo piję wody niegazowanej owocowej (truskawkową i cytrynową) oraz herbatę z dzikiej róży z cytruną. Mam straszne zaparcia ale nic na nie nie poradzę. Ja dopiero do lekarza idę 15-go kwietnia bo ciąża była za mała aby coś zobaczyć na usg. A dziś miałam badania morfologii i moczu. Lekarz powiedział że bardzo często będę u niego siedziała ze względu na to że urodziłam martwe dziecko w 36 tygodniu (Weroniczka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata..strasznie mi przykro:(:(:( Dbaj o siebie, teraz wszystko bedzie dobrze🌻 ehh a przez te mdlosci nawet nie moge myslec o slodkim...zjadlabym ogory kiszone domowej roboty albo sledziki z octu.W poprzedniej ciazy tak nie mialam. Pic moge jedynie miete nieslodzona, wode z cytryna..i jedna kawke dziennie, ale slabiutka i z duzą iloscią mleka. Raczej dla smaku niz dla podniesienia cisnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×