Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Ja juz po wizycie no i mam jakis refleks zoladka po ciazy!!odczuwalam juz wczesniej bole zoladka nieraz kilka razy dziennie po jakims wysilku badz calodziennym noszeniu malego:(nieraz bolal mnie 2-3 razy dziennie raz 10min. raz 1h ale wczoraj to juz masakra byla:( no i musze brac leki buuu jak ja tego nie lubie mam nadzieje ze mi pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirko ja podjęłam taką decyzję w poniedziałek, ale jeszcze muszę iść się zapisać i zaczynam od pierwszego wtorku czerwca :D mam nadzieję, że dam radę, bo jednak prawko się przydaje... kajtoch sorry za pytanie, ale ile masz lat? Ja mam 22, ale nie myślę o studiach dziennych, kończę w lutym zaoczne ( robię inżyniera) i zaczynam od nowa coś innego, ale też zaocznie. na jaki kierunek planujesz iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20, dwa lata temu zrobiłam pół roku inzynierii środowiska, ale jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to zrezygnowałam. I teraz albo od nowa zacznę inżynierię środowiska, albo zarzadzanie i inżynierie produkcji. Skoro wtedy potrafiłam kombinować, żeby być na uczelni 3 razy w tyg po 3-4h, to teraz myslę też mi się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
nick.......im.dziecka ...term.por.. waga ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....7000.. ..?......6m Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7400.. ...72.....6m green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....8300... 71.....6 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 6100...........4m i 2t Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....8900....74....6m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....6500....66 .....5 m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250....7200... 68...... .6m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710.... 7600....76/77...5,5m bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....5750...59......3m 3 tyg MarzenaMol.....Arturek....10.11.....4060...7000....65?.. ...5 m karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7900....67.....5.5m-ca mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 7600.....76.....5m 4d edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....6950. ..68.....5m1t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....6670....70,5. ...4m i17d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6060.... 65....4,5m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270..... 5700..........4,5m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....7300...64, 5. ... 5m MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-5200 ...56... 2m,3t Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....6600..... 4 m, 2 t **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....7000 ...72 ....3m20d maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....6800...67. .....5m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......6400...ok 69... 5m2d kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....9100... 70......5m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600.....6410... .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 7280... ok.73... 5m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..7500... 69.......5m4d mała_agatka...Franek....... 3.12......3340... 7800.....69 ...5mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700... 6.200......66.....3mies. Maja_21........Wiktorek....7.12......3780.... 6000 ............ 3mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Karolinka Linka- Mój Jeremi miał bardzo ciężkie zapalenie oskrzeli i jedyny objaw to kaszel i charczenie w oskrzelach. Nie wiemy czy było wirusowe czy alergiczne.....w kazdym razie podejrzewają alergię. Przez tydzień antybiotyk, inhalacja 3 razy dziennie ze sterydami a potem jeszcze przez następne 3 tygodnie 2 x dziennie, na dniach kończymy inhalowanie. Jeśli powtórzy się ta infekcja będziemy robić testy krwi. Dunia iskierki dla Was.:) Kajtocj, Anabelka- ale Wy młodziutke, zazdroszczę. Ja kończę studia podyplomowe....niebawem się bronię. We wrześniu chcę wrócić do pracy. I ja chcę wrócić....bo ciężko mi w domu siedzieć. Z drugiej strony boję się zostawić małego z opiekunką. Agniesza- ja uważam, że dobra mama to mama spełniona, i nie uważam, żeby było coś złego w pójściu do pracy. Współczuję Ci chorego brzuszka. Trzymaj się kochana. Happymama, tęsknimy......jak tam zielona Irlandia i córeczka? A Daff? Marta, fajnie, że się odezwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! w końcu mam chwilke! małe mi wariuje. od wczoraj nie chce spać w dzień. zawsze spał łącznie ok6 godzin a wczoraj - 1,5!!! wieczorem słaniał się dosłownie ale i tak dopiero o 21.30 udało mi się go uspić. w nocy też budził się co godzinę. masakra. dziś spał do 14.30 tylko 30 minut, ale potem go przydybałam i spaliśmy razem do 16.40 a teraz nadal śpi sam a ja w końcu moge coś zjeść. bo jak nie śpi to płacze i muszę go nosić. myślę że odreagowauje weekendowych gości bo jednak było dużo osób w domu i on musiał to bardzo przeżyć. duniu bardzo ci współczuję! to się najeździcie a mały się nacierpi strasznie. beatko współczuję mandatu! i to teraz jak kłopotów finansowych ciąg dalszy :( oj agnieszko biedna jesteś z horym brzuszkiem. znam ten ból ja zawsze miałam coś z żołądkiem. zawsze mnie bolał ale teraz po ciąży jest spokój. może dlatego ze bardzo zdrowo się odżywiam, przede wszystkim warzywa, mięso i owoce. no i tylko gotowane i pieczone :) ewelko ja zadnych tego typu preparatów nie stosuję. dziewczyny prawko jest super! ja dopiero zaczynam jeździć, jeszcze się nie oważyłam jechać sama z małym, ale sama już pomykam :) jokasto ja w marcu mam obronę na podyplomowych :D o i obudził sie zanim skończyłam zjeść i napisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wykompałam małą i dałam jeść i teraz chyba będzie spać. Dziś dałam drugi raz morele ale za pierwszym tylko trochę a dziś pół słoiczka bo wtedy nic nie wyskoczyło a teraz buzia w krostkach :-(. To co ja mam dawać na rozwolnienie jeśli morela odpada, brzoskwinia też bo w niej jest sok jabłkowy a śliwka robi zielone kupy? Co mam zrobić? Byłam dziś u mojej cioci czyli siostry taty i mnie tam to już wkurzyli totalnie. Bo jej syn ma synka 9 miesięcznego i też tam był z nim i jego żoną. I ta żona do mnie dlaczego nie dam małej pić np soczku malinowo truskawkowego a ja ze nowosci muszę powoli wprowadzac ze względu na AZS i ona czały czas dlaczego nie daję. Albo ona jakaś głupia albo ja nie weim. Przecież daję wode z cukrem lub herbarkę normalną. A ona czy taka zwykłą a ja że taką jak ja piję tylko słabą i mnie opieprzyła że nie wolno a ja że lekarz sam mówił ze mam dawać. Bo ona ma starsze dziecko to myśli że jest mądrzejsza. I wpłata jeszcze nie weszła :-(. A w niedzielę komunia :-(. Nie mam prezentu :-(. Ja nie wiem co szef sobie wyobraża. I mam tylko 6 pampersów i pół bebika :-(. Wszystko mnie przez to wkur***. Tutaj jestdużo mładych mam jak dobrze pamiętam. Marta ma tyle co ja czyli 22 lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dostałam skierowanie do poradni alergologicznej, ale podobno są tam masakryczne kolejki ... zadzwonię jutro i się dowiem, najwyżej pójdziemy prywatnie. Jokasta i Anabelka - te charczenie w oskrzelach jak to nazywacie było \"wykryte\" osłuchowo? Natan osłuchowo czysty i ogólnie ok więc raczej to alergia. Mamy Calcium i Clemastinum po 2ml 2x na dobe. Na razie to musi wystarczyć zanim alergolog nie stwierdzi co i jak... Natan waży nie całe 9kg - masakra ... porosły mi takie bicepsy od noszenia tego ciężarku, ze szkoda gadać :D Dunia - kurde ... aż słów brak jak czytam to co napisałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko u nas z NFZ wizyte mamy dopiero na sierpien:(kolejki sa u nas masakryczne!:(natomiast z tego co mi dzis lekarka mowila luxmed przyslal im ostatnio jakas wiadomosc ze maja jakies nowe testy alergologiczne takze my prywatnie mamy jechac 11maja! Kasiula skierowanie do alergologa powinien wystawic Ci lekarz zajmujacy sie malym a dopiero alergolog wystawia skierowanie na testy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zażywam Linea i ona w spadku wagi nie pomaga ale jest dobra na to że nie czujesz głodu i poprawia perystaltyke jelit :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko chyba źle napisałam bo daję jej marchew z ryżem ale ono zatwardza i teraz coś na rozwolnienie oprócz moreli i brzoskwini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez nieraz ma twardsza kupe ale nie wiem co moze pomoc na luzniejsza kupe... Linee ja tez zazywam ale musze powiedziec ze mi pomaga bo w ciagu tyg zjechalam 3.5 kg i nie mam apetytu na slodkie a jem tylko dwa posilki dziennie...rano platki kukurydziane do kawy i tylko obiad...jakos daje rude ...musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem skromne 4 posiłki i chudnę 1 kg na tydzień. właśnie dzwonił mój Ł i powiedział że stałej wypłaty na konto nie wypłacili. Może jutro lub w piątek. A ja nie mam na pampersy i mleko. Po prostu płakać się chce a wypłaty w umowie mają być 1 go. A jak poszli do szefa się zapytać o to to on do nich taki tekst \"A co wy pieniędzy nie macie\" Jak kasa weszła 4 marca i to 1700 zl a jest już maj. Ja nie wiem jak on tak wogóle może. Ale ja jutro do biura dzwonie bo to to już przegięcie. Daff odezwij sie do nas chodź na chwilkę. Twoja corcia śliczna bo na NK widziałam niedawano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko powiem tak że 3 i pół kg w tydzień to za dużo bo potem jak normalnie zaczniesz jeść to bedzie efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bez diety, poza moją liminacyjną dla maluszka, chudnę 1 kg na 3 tygodnie. jak dla mnie idealnie :) też bym sie bała większej utraty wagi, tzn jeszcze w lutym chudłam 1 kg na 1,5-2 tyg teraz zwolnilo się tempo i dobrze bo by ze mnie nic nie zostało. beatko pewnie zadzwoń. co on sobie myśli!!! skoro 1 o 1 a nie kiedy mu się podoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Agatko gdybym miała kase to nic by tam sie nie stało ale ja nie mam wogóle. Mam kredyt do zapłaty, telefon i zus. A szef chyba jaja sobie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dunia współczucia. Jedno mnie dziwi, dlaczego nie tolerują zdjęć z innych miejsc, powinni Cię wcześniej poinformować, byś 2 razy pieniędzy nie wydawała, tym brzdiej że to znowu nie są takie małe koszty. Beatko to chyba nie masz wyjścia i będziesz musiała gdzieś pożyczyć pieniądze. Co do rozwalniaczy, to spróbuj jeszcze gruszek Williamsa z Hippa, może akurat dobrze je będzie malutka tolerowała. No i co do zupek to z Hippa są normalizujące niektóre i nie zatwardzają tak bardzo. Aha a co do zielonej kupki to mi lekarz powiedział, żeby się nie przejmować jeśli brzuszek dziecka nie boli. Jęśli by było na samym mleku co co innego, powiino robić żółte, a tak to może robić \"różnokolorowe\". Przecież my też żółtych kupek nie robimy. Kasiula córka mojej koleżanki miała robione testy na NFZ, ale w szpitalu. U nas dziś zimno a teraz to już wogóle wiatr wieje tak że blok się kołysze. Marika już nauczyłą sie przekręcać z brzuszka na plecy i trenuje cały czas obroty. Potrafi się przemieścić z jedego końca pokoju na drugi tymi swoimi obrotami. Nauczyła się robić \"cacy\" i jak jej powiem cacy mama to głaska mnie po buzi i ma z tego straszną radochę. Strasznie też interesuję się kotami, mało mi z rąk do nich nie wyskoczy, a jak już sobie któregoś pogłasia to piszczy z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Wpadłam sie tylko przywitać i zaraz jadę z małym do Lublina na to cholerne drugie usg godzinę spedziłam na łapaniu małego siusiu do worczka :O na posiew bo po drodze muszę do luxmedu zawieżć. biorę mamę bo że fotelik tyłem do mnie z tyłu to za daleko jechać tyle żeby siedział z tyłu sam a tak w razie co i mama go zabawi czy uspokoi a ja skupię się na jezdzie a nie odwracaniu co chwilę głowy i gadaniu :) u mnie wczoraj zlewa i zimno a dziś słonko że razi okropelnie:) miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moje małe śpi. dziś w nocy znów dał pokaz swej siły i budził sie co godzinę na jedzonko :( eh już nie mam do niego siły, tzn nie wiem co zrobić żeby dłużej pospał. może jakbym jakiś kleik albo kaszkę dała, ale on i tak pięknie przybiera i boję się za jak zacznę go kachą paść to będzie juz kompletną kulką. R spał w drugim pokoju bo na rzęsach chodzi. szczerze to nie rozumiem tego, bo to ja małym w nocy się zajmuję. fakt on się przebudza jak mały jęczy, ale to ja wstaję, wybudzam się kompletnie biorę do łózka karmię przez 30-40 minut pilnując żeby się nie zakrztusił, czy żeby mu cycuś nie wypadł bo będzie krzyk. więc siłą rzeczy co godzinę budzę się na 40 minut, więc nie śpię prawie wcale, a on tylko się przebudzi i nawet jak nie spi to drzemie z zamkniętymi oczami. a marudzi jakby co najmniej całe nocki biegał z małym na rękach :( no ale to jest facet! a przed chwilą na tvn słyszałam jak należy traktować facetów. a mianowicie \"jak psa\", czyli \"dobrze nakarmić i na noc puścić wolno\" :P duniu biedaku. powodzenia mam nadzieję ze maluszek dobrze zniesie kolejne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, po raz nie wiem już który jestem pełna podziwu, że jeszcze się nie poddałaś z karmieniem piersią. Od początku masz z tym jazdy, ale dajesz radę, tak trzymaj 🌼 Beata, ten szef to sobie jakieś jaja chyba robi, tydzień opóźnienia z wypłatą:O 6 pampersów to Ci nie wystarczy na jeden dzień nawet... a jeszcze co do zaparć, to spróbuj może kaszki brzoskwiniowej bobovity, ostatnio podaje ją na przemian z bananową, po brzoskwiniowej kupki są aż za rzadkie, więc \'zagęszczam\' je bananową, i odwrotnie:) Moja mała teraz siedzi w wózku przy oknie balkonowym i gada z zasłonami:D ale chyba zaraz kimnie, bo wywraca oczami. Rodzice mi wczoraj awanture zrobili, że zaraz będzie ze mnie anorektyczka:P Jakby to nie zabrzmiało, miłe to było, znaczy, że zauważalnie już schudłam:P mniej więcej kg na 2 tygodnie, więc w lipcu powinnam ważyć tyle, ile mi pasuje:) tylko ten brzuch, i zwiotczała skóra, ehh:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtoch na pewno dasz radę, jesteś jeszcze młodsza ode mnie :D, więc masz więej przed sobą. Mi teraz szkoda byloby zaczynać dziennie, tym bardziej, że mam daleko do Warszawy io tak samo daleko do Lublina, więc dzienne odpadają. Muszę zacząć nowe studia, ale też zaoczne, tym bardziej, że już umieram w domu z tęsknoty za ludźmi i pracą! :( Jokasta będziemy trzymały kciuki za Twoją obronę :P Karolinko ja słyszałam trochę to \" charczenie\", ale lekarz uważnie Jaśka osłuchał i stwierdził, że oskrzela. Dzisiaj na kontroli powiedziałm, że już 100 razy lepiej i w niedzielę kończymy brać antybiotyk. Beatko kupę rozluźnia sok ze słodkich jabłek, jabłkowo- winogronowy, nektar śliwkowy, napój malinowo- jabłkowy, nektar brzoskwiniowy, sok czarna porzeczka- jabłko, jabłka, jabłka i gruszki, Gruszki Williamsa, brzoskwinie, morele, śliwki, jabłka z bananami i brzoskwiniami, krem ze szpinaku z ziemniakami, kleik ryżowy z owocami. Beatko współczuje problemów, zadzwoń i objedź ich porządnie! Jasiek pomimo tej choroby wesoły, rozszczebiotany, gada, śmieje się, piszczy pluje, non stop się turla, z pleców na brzuch i odwrotnie, nogi ciągnie za głowę, gryzie wszystki i kręci głową mówiąc: NEEEE. Ludzie dzisiaj w Ośrodku mieli z niego polewkę, jak tak siedział i ciągle kręcił głową i NEEEE. Kochasz mamę, NEEEE, idźiemy do pana doktora, NEEE, ładny jsteś, NEEE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie sądzę zeby to moje dziecko ssało w nocy bo takie głodne jest. jak dla mnie to raczej zęby albo chęć bycia przy mamie. nie chcę przechodzić na mieszankę bo nie wiem czy to pomoże przy przesypianiu nocek, a poza tym jakoś tak mi żal dawać malemu nutramigen. wiem ze on by się przyzwyczaił, ale on uwielbia swojego cycusia a i ja uwielbiam go karmić :) i tak mam szczęście ze mi tak ładnie je. ja to byłam aparatka! w wieku 3 miesięcy powiedzialam nie dla mleka! ani z piersi ani z butli nie i już!!! choć piersi nigdy nie ssałam, mama od urodzenia do moich 3 mies ściągała mleczko i mi butlą dawala. potem nie chciałam. więc moja biedna zrozpaczona mama budyn mi dawała. i tylko go jadlam!!! do ukończenia roczku nie jadłam nic poza budyniem :D a i przybierałam maleńko - przez pierwsze 3 miesi po 500 g a później jakieś 200 g na miesiąc i lekarka ciagle na mamę krzyczała że za mało ważę :P a co ona biedna mogła jak ja jej plułam i wymiotowałam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, koniecznie zadzwoń do szefa. Może awantury nie rób, tylko grzecznie zasugeruj, że zadzwonisz do \"pewnej instytucji\", którą na pewno zainteresuje taka sytuacja, jak niewypłacanie wynagrodzenia na czas. Mam na myśli Państwową Inspakcję Pracy. Powinno zadziałać. Powiedz też, że za opóźnienie wszędzie nalicza się odsetki. Tobie też przecież naliczą, jak się spóźnisz z płatnościami, więc wynagrodzenie też należy się z odsetkami. Powiedz również, że nie masz na mleko i na pieluchy dla dziecka już, zanim postraszysz telefonem do \"pewnej instytucji\". Będzie OK. Dunia, trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper zastrajkował!!! nie chce jeść nic oprócz cyca!!! no i jest problem bo noce znów co godzinę przerywane na jedzenie, więc Agatko wiem co przechodzisz, dziś o 5 się obudził i koniec spania! zasnął o 7 i udało mi się go przetrzymać do 9:) mój P twierdzi że mamy wyjątkowo spokojne dziecko bo przesypia całe noce! więc go pytam kiedy te noce przesypia bo nie kojarzę takich:) Agatko ja na diecie eliminacyjnej jakoś przytyłam:) znów dobiłam 66 a było tak pięknie:) Beatko u nas po śliwkach też są zielonkawe kupki ale to chyba po barwniku śliwkowym bo poza tym jest z brzuszkiem ok, chyba mamy alergię na Bebilon Pepti bo jakaś wysypka wyskoczyła a udało mi się wmusić tylko 4 łyżeczki kaszki na tym mleku, Nutramigenu nie będzie chciał jeść bo już to mu niesmakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech taki post wielgaśny mi wcięło 😡 ze musze w morde jeszcze raz ale pewnie takiego tasiemca to już nie powtórzę:O WYOBRAŹCIE sobie babulce moje kufaneee że??!!! usg wyszło całkiem inne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten ost. co robiłam u nas K U T A S za przeproszeniem udusiłabym go teraz to gdybym byla chamka nad chamki poszłabym mu J E B N Ą Ć tym jego usg w morde!!!!:O dzisiejszy Pan od usg w TOP MEDICALU najpierw wszystkie badania pooglądał "TO"całe usg ost.dla porównania jak lekarka prosiła i po wszystkim sam bez ciągania za język zaczał mi tłumaczyć konkretnie i rzeczowo że tak jak tamtemu wyszły te wymiary wszystkie i on by się martwił:P:P:P a tak wada jest owszem jak była ale co już sukces do tej pory na tyle mies. wraz ze wzrostem dziecka i organów oona nic się nie pogłębiła i to zwężenie nie zwęziło:):):):) i to dobrze rokuje a w prawej nerce wszystkie wymiary są w normie !!!!a tamten zobaczył że już i prawa się robi to samo :O:O paranoja:) wg niego to taka już uroda i nie ma co się martwić :)bo tragedi nie ma :) HUUUUUUUUUURRRRRRRRRRaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :):):) a ja z tego wszystkiego bo szok,wczesniej zamartwianie i łzy po tamtym usg jak juz ruszylam to na rondzie którym jezdzilam mase razy tak sie bachnełam nie wiem kiedy poleciałam na warszawe i jak już dłuuuugo jechałam i zaczeła mi droga nie pasowac bo wsie nagle i łąki i pola :Psię zrobiły:D:D do kazimierza było 32km :D musiałam się cofac hoho:D jeszcze aby we wtorek lekarka niech to samo powie i bede najszczesliwsza maminka na swiecie:) dzieeeekuuujęęęę WAM!!!!!!!!!!!;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj duniu to super!!!!! no wierzę że będziesz najszczęśliwsza na świecie jak słowa lekarza się potwierdzą :) na pewno tak będzie! już wystarczy nieszczęść dla Kubusia i dla Was! teraz już wszystko będzie ok :) : ) :) moje dziecko śpi. cały dzień nie moglam go uśpić a teraz jak o 16 zasnął tak po 30 min obudzil się z wrzaskiem, nakarmilam i śpi do teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×