Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

mi już frytki przeszły, miałam ochotę na lody ale od paru dni ona zniknęła. teraz już sama nie wiem na co mam ochotę :( najlepiej nic bym nie jadła, ale wtedy mi niedobrze i słabo mi się robi, więc jem. a po jedzeniu...znów mi niedobrze do czasu gdy to się nie strawi. no i odbija mi się ciągle. ech te uroki ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam obrzydzenie do miesa ...i tez do wszystkiego dodaje keczup :D a najczesciej jem bialy serek typu almette pomidorek z cebulka drobniutko krojona i jajeczko gotowane i keczup teraz to moja ulubina kanapeczka :D na frytki pizze i coca cole mialam ochote na poczatku ciazy teraz to juz woda niegazowana ,kakao ,owoce alez mialam dzis durnowaty sen ...o kurzej ciazy...o jajakch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
Ja do 14tyg. codziennie jezdzilam na karuzeli i calymi dniami mdlaosci takie ze 3 lyzki jedzenia to dla mnie byl koszmar:( nic nie moglam wcisnac bo zaraz bylo spowrotem:)ale teraz juz zaczynam jesc jeszcze nie jest to duzo ale czesciej:)iale pomalutku nadrabiac stracone 3kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz dwa kg na plusie nie wymiotowalam w ogole ale mdlosci byly musze sie zabrac za dokumenty...a mam lenia i zjadlabym pysznego swiezutkiego poaczusia prosto z cukierni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oomartynqaaoo
Witam wszystkie listopadówki:) Niedawno dowiedziałam się, że od dłuższego czasu jestem w ... dwupaku:D Termin rozwiązania nie jest dokładnie określony póki co, ale ma to nastąpić na przełomie października-listopada:D Taże jeszcze raz witam i bedę zaszczycona mogąc do Was dołączyć:D 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
witm Ja tez tu jestem nowa!ale swietnie!!gratulacje z calego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja uciekam. witam nową mamusię! jak juz będziesz znała termin wpisz się do tabelki :) życzę udanego, ciepłego długiego weekendu! wiem że wcześnie, ale nie będzie mnie jutro więc już tak na zapas życzę :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
mam pytanko gdzie do tej tabelki sie wpisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza🌻 Agatka🌻 A wy na kiedy macie termin? W ogole dla mnie to był szok niesamowity... bowiem mam już poł roczną córeczkę, ale strasznie się cieszę z drugiego dzidziusia:D Podobno czym mniejsza różnica między dzieciaczkami tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj sobie ostatnią wersję wklej do posta i po prostu dopisz się w odpowiednim miejscu, czyli pod swoim terminem porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
ja na 4llistopad. moja mama miala mnie i moja siostre w jednym roku:)a teraz zostanie babcia w jednym roku:)tylko moja siostra ma termin na koniec lipca:)takze mala roznica miedzy dziecmi jest fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
ICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............16...... .01.11...57kg/+4 Kasika1...........23....Rzeszów…...........16.... ...02.11...64kg -1 Milla77............30....Warszawa...........16........02 .11...57+3kg mother...........25.....Warszawa..........15........04. 11...62-1 ewelka1234......24.....Poznań..............16........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............15........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............15........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 14........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........14........13.1 1 ...65kg MarzenaMol......23.....Wisła................12........14 .11 fajna-aj...........27....Białogard...........14........ 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........14.........15.1 1 ...59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice..............14.........15.11....50k g+1 Beata1987........21....Śląskie..............14........ 16.1 1....62kg/+3 lorinka.............21....anglia...............13....... ..19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................13......... 20 .11 mała_agatka......23...Łódź.................11......... 25.11....60kg/-2 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................12........ 29.11....64kg/-2 agniesza26........26...Lublin.................16.........04.11....53kg/-3,+1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza, a to będzie Twoje pierwsze dzieciątko? Już jakies propozycje imion? a może znasz już płeć?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
to moja 2 ciaza pierwsza stracilam, dlatego teraz jestem pod scisla kontrola doslownie:)nie jeszcze imion nie wybralismy!jeszcze nic nie wiem co do plci ani tez zadnych przeczuc. dla mnie najwazniejsze aby bylo zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
dzieki wielkie jestem bardzo dobrej mysli niczym sie nie martwie bo wiem ze jest wszystko dobrze:) a jak twoje samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby się nic nie komplikowało! 🌻 Pogłaszcz brzuszek ode mnie:D A moje samopoczucie... lepiej niż poprzednim razem. Poprzednią ciążę w większości spędziłam w szpitalnym łóżku:( a teraz czuje się naprawde suuuper:D Zresztą, za bardzo nie mam czasu narzeać, bo jestem pochłonięta przygotowaniami do ślubu:D A Tobie Agniesza jakie samopoczucie towarzyszy w ciąży;> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
oj martynko to zalezy od dnia dzis czuje sie naprawde dobrze. wiem co to znaczy lezonko ja juz 2,5miesiaca leze w lozeczku:)+ 3tyg. lezonka wszpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojoj.... biedactwo... Ale pocieszająca jest myśl, że to dla tego malutkiego dzidziusia, który rośnie sobie spokojnie w brzuszku... wiesz, ja miałam od samego początku pierwszą ciąże zagrożona- dlatego tyle miesięcy w szpitalu spędziłam... a w gruncie rzeczy urodziłam moją cudowną córeczkę 9 dni po terminie. A tak mi lekarze powtarzali wszyscy od 5 miesiaca już, ze urodze przd czasem... juz na dniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
:) czego sie nie robi zeby miec takiego skarbka w domku ja zniose wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............16...... .01.11...57kg/+4 Kasika1...........23....Rzeszów…...........16.... ...02.11...64kg -1 Milla77............30....Warszawa...........16........02 .11...57+3kg mother...........25.....Warszawa..........15........04. 11...62-1 agniesza26........26...Lublin.................16........ .04.11....53kg ewelka1234......24.....Poznań..............16........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............15........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............15........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 15........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........14........13.1 1 ...65kg MarzenaMol......23.....Wisła................12........14 .11 fajna-aj...........27....Białogard...........14........ 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........14.........15.1 1 ...59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice..............14.........15.11....50k g+1 Beata1987........21....Śląskie..............14........ 16.1 1....62kg/+3 lorinka.............21....anglia...............13....... ..19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................13......... 20 .11 mała_agatka......23...Łódź.................11......... 25.11....60kg/-2 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................12........ 29.11....64kg/-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam nowe mamusie:) U mnie wszystko po staremu, za tydzień wizyta. Czuje się super i apetyt też dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilogramy mi przybyły, ale nie wiem ile dokładnie, napisze po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe Mamusie;) 🌼 🌼 🌼 Agniesza, jest jeden plus Twojego leżenia;) będziesz mogła ciągle siedzieć na kafe;) nie martw sie;) ja wprawdzie nie leżę, ale też jestem na zwolnieniu, bo miałam bardzo silne bóle brzucha i lekarz stwierdził, zę lepiej będzie dla Didulka, jak posiedzę w domu i nie będę się forsować.... w Wawie dzisiaj słonecznie, ale wieje zimny wiatr;) u mnie do niedawna apetyt był kiepski. Ciągle było mi niedobrze i na nic nie mogłam patrzeć. Ale ostatnio mi sie poprawiło. Ze smakiem zjadam pyszne kanapki z sałatą, pomidorami, ogórkiem, szczypiorkiem;) mniam.... obiadki też gotuję, więc juz jest ok. Dzisiaj z M byłam na bazarku i najchętniej kupiłabym wszystkie te piekne warzywa i owoce... pojutrze wyjeżdżamy ze znajomymi na weekend w Bory Tucholskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
jasne ze nie ma sie co forsowac!!!ja do mojego gin. mam za tydzien wiec napisze co i jak moze sie cos juz pokaze:)w sumie ja mam czeste wizyty co tydzien gora dwa, moja gin. mniej sie denerwuje jak sama widzi ze jest wszystko oki:)i ja tez mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Milutko was poczytać. Również mam termin na listopad. Jestem w 14 tygodniu. Wczoraj byłam u lekarza i wreszcie wszystko jest ok. Do tej pory przeważnie leżałam. Nie miałam nawet możliwości żeby usiąść przy kompie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie i gratuluję! Milla - pięknie wyglądałaś w sukni ślubnej i rzeczywiście wcale nie widać brzuszka. Mnie od tygodnia pobolewa podbrzusze i lekko kłuje, tak jakby to od jajników. Nie dzwoniłam do lekarki, ale niepokoję się tym trochę, bo nie wiem, czy to dalej od powiększającej się macicy, czy coś innego. Jak Wy się czujecie? Ja do lekarza idę dopiero 2 czerwca. Co do ćwiczeń nie robię żadnych. chodzę do pracy, w ciągu pracy też się nachodzę, tak że mnie nogi bolą później. Jak nie siedzę wyprostowana, to mi się źle oddycha. Mi dzisiaj koleżanka powiedziała, że pożyczy mi dużo rzeczy (przewijak, ubranka) - boję się, aby moja dzidzia nie zniszczyła ich za bardzo, bo głupio później takie oddać.Zwłaszcza, że to są jakieś firmowe. Zaczęłam się smarować balsamem brązującym i troszkę lepiej się czuję, bo nie jestem taka blada jak ściana. nie wiecie, czy można stosować taki balsam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×