Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość tylko po co...
..usilowac przekonywac ludzi, ktorym on pomaga do tego ze on im jednak nie pomaga???!!! Oto jest pytanie, na ktore nawer zekspir nie umialby odpowiedziec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
tylko po co... - Pomaga... albo im się zdaje że pomaga, a to jest już różnica :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
Tak Romanek, ty wiesz najlepiej co komu pomga i co komu sie wydaje a co nie wydaje itp. Wiec zechciej sobie zachowac te wiedze dla siebie a mnie i innych zostaw w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saagan
Nie kłóćcie się, bo to diczego nie prowadzi. Ci który colonix pomaga niech go biora, a inni skoro mieli przykre doświadczenia niech go nie biorą. Ale każdy może napisac swoja opinię. A moja jest taka- colonix to zdzieranie z ludzi pieniędzy. Bo błonni i herbatke przeczyszczajaca można kupić za góra 50 zł, resztę pieniędzy zaoszczędzonych na colonix oprzeznaczyć na zdrową żywność, owoce, warzywa, grube kasze, chleb razowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
colonix: sklad oczyszczacza jelit: SKŁADNIKI SPECJALNE 12g Skrzypy * Nasienie lnu * Anyż * Lukrecja * Aloes(Aloe Vera) * Pektyny z grapefruta * Papaja * Kora wiązu czerwonego * Korzeń prawoślazu lekarskiego * Rzewień dłoniasty (Rabarber leczniczy) * Lucerna * Guma(żywica)guar * Ziele mięty pieprzowej * Liść mięcznicy lekarskiej czy to jest ZWYKLY blonnik???!!!!!! do tego: PARANIL - srodek wytlukujacy pasozyty! sklad: Łupina orzecha czarnego * Gożdziki * Korzeń omanu * Korzeń cierniężycy żółtej * Nasienie kozieradki * Czosnek * Korzeń goryczki żółtej * Ekstrakt z pestek grejpfruta * Ziele hyzopu lekarskiego * Korzeń paproci * Mirra * Pau D'Arco * Ziele mięty pieprzowej * Żółtodrzew amerykański * Pestki dyni * Korzeń kurkumy * Piołun * Szczaw nadmorski * Czy to jest ZWYKLY i TYLKO blonnik??? do tego herbatka oczyszczajaca, uspokajajaca i moczopedna. Tu zgadzam sie, ze jej cena jest mocno zawyzona! I mozna ja zastapic czyms tanszym. Ale pamietajmy, ze ten produkt pochodzi ze Stanow i tam sa inne niz polskie ceny. Colonix to nie to samo co zwykly blonnik i jego dzialanie jest duzo szesze. Ale to jest moja opinia. Uwazam, ze sluszna. Ale kazdy ma prawo robic jak uwaza i wybierac produkt jaki mu odpowiada. I miec adekwatny do wybranego produktu efekt. Pozdrawiam i ..znikam stad. Pozastawiam miejsce WIEDZACYM LEPIEJ ZA INNYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
Podpisuję się pod saagan'em. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala000
Kupiłam kiedyś żel odchudzający TRIMGEL, NA STRONIE PRODUCENTA BYŁY SAME "OCHY I ACHY" na temat działania preparatu- wypowiedzi ludzi którzy go stosowali i ponoć im pomogło. Okazał się jedną wielką ściemą ...naciąganiem ludzi...SZKODA GADAĆ ! Czy tak jest i w tym przypadku ? Nie będę ryzykować, bo wydatek jest duży, jeśli okaże się że to zwykłe oszustwo. A tak a propo "ja-anny", ludzie nie widzicie że jest to osoba podstawiona przez firmę aby jak najwięcej naciągnąć ludzi ? Zresztą nie tylko ona. Szkoda że nie ma tutaj podglądu adresu IP. Przeczytałam cały wątek i o mały włos sama nie uwierzyłam w to wszystko, nawet byłam na stronie Colonixu i już go chciałam zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska
Stosuję colonix od osiemnastu dni. Efekty, czyli porządny stolec, miałam od pierwszego dnia stosowania. Dziewiątego dnia, podobnie jak w opiniach na stronie dr Natura, zauważyłam dziwne "stwory" w kolorze zielonkawo - brązowym oraz coś co przypominało połączone wątróbki. Nie wspomnę już o dużej ilości białych małych jajeczek czy robaczków. Oglądam to tylko z grubsza, gdyż mam odruch wymiotny. Przez ten okres schudłam 2,5 kg. Nie mam zaparć, poprawiła mi się cera, zmniejszył się też wystający brzuch. Ponadto od kilku dni zaczęłam stosować dietę zalecaną w "Poradniku żywieniowym XXI wieku" . Poradnik opracowany przez Instytut naukowo -badawczy im. Prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie. Świetna książka, polecam!!!!!!! Colonix postanowiłam brać przez 3 miesiące. Mam zamiar tą metodą zbić wysoki cholesterol i pozbyć się męczących bólów brzucha po spożyciu każdego posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siutka
Witam!!Chcę kupić program na trzy miesiące collonix ale gdzie wy zamawialiście w necie, czy przez tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symu
Proponuję poczytac o KORZENIU RZEWIENIA, który jest jednym ze składników COLONIXU, a także o SYNDROMIE LENIWEGO JELITA. Bądźcie ostrożni z używaniem tego specyfiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeju ale sie naczytałam i dalej nie wiem czy kupic czy nie a ostatnie wpisy tak mnie osłabiły przez ten śmiech ze juz nie ma m sił moze ktos mi powie czy to trzeba rano o 7 przyjmowac czy mozna pózniej o 10 bo nie pracuje i nie mam checi tak wczesnie wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GizmoKupa
Aquarius albo jesteś przedstawicielem tej firmy albo co gorsza masz jakieś dewiacje zwiazane z kupą. Dlaczego tak nakręcacie ludzi na ten syf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Gimzo Kupa Hej! nie jestem przedstawicielem tej Firmy. A z kupa to jest tak. Jak Ktos ma dobra kupe to sie cieszy i nie zawraca sobie głowy, natomiast jesli ma kłopoty z kupa to zawarca sobie głowę. Pozdrawiam swiątecznie Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GizmoKupa
Do Aquarius: Wiesz, to smutne jak dla dorosłych ludzi, jedynym sensem życia staje się kwestia wyprózniania. To taka zamiana życia wewnętrznego w życie wnętrzności. Twoje wyczerpujące wyjaśnienia i opiekuńczy ton w jakim się tutaj wypowiadasz, jednoznacznie wskazują na Twoje powiązania z systemem sprzedaży omawianych tu specyfików. Mnie temat kupy na tym forum bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu
Do GizmoKupa Sorry, nie bede teraz nadrabiac całej "korespondencji" na forum, chce sie odnieść do Twojego ostatniego posta. Widzisz, można miec takie wrażenie, że dla kogos kupa jest całym światem :) i sie z tego śmiać. Chyba nie zdajesz sobie jednak do końca sprawy z tego co ludzie przezywają za koszmar, kedy nie moga się normalnie wypróżnić tygodniami, miesiącami.... To jest forum własnie dla takich osób. Wybacz ale tutaj akurat powiedzonko,że syty głodnego nie zrozumie ma wyjątkowo dobre zastosowanie. Pozdrawiam PS. Czy Aquarius jest przedstawicielem tej firmy? A niech tam sobie bedzie, co to za róznica- każdy ma swój rozum i jak nie chce czegos stosowac to go nawet najlepszy handlowiec nie zwerbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu Gizmo Kupa jest zdrowy jak koń i pewnie ma jakieś dwadziścia pare lat i nic mu nie dolega napewno ale jesli kiedyś sie to odmieni to bedzie też szukał wszędzie pomocy taka jest prawda i juz nie będzie mu do śmiechu a jak na razie tak trzymaj bo śmiech to zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyrobal
to wielki przekręt. Jak zauważył to jeden z komentatorów. Sztuczka polega na wprowadzeniu do organizmu błonnika w dużej ilości, to właśnie Colonix. Błonnik to włókna celulozy, organizm ich nie trawi, przynajmniej u człowieka. Po paru dniach, niekiedy dłużej zwoje błonnika są wydalane z kałem. Jeśli można tu mówić o oczyszczającym działaniu preparatu, jest ono wyłącznie mechaniczne. Colonix jako wycior używany przez kominiarzy. Cokolwiek kosztowny, ale tradycyjny wycior kominiarski nie ma tu niestety zastosowania.. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GizmoKupa
Bożeno, czy 27 to taki nick-myk i masz juz staruszko 72 lata? Znam wielu dorosłych ludzi, których prześladują najróżniejsze dolegliwości, ale o kupie to mówiła tylko nasza 93-letnia Babcia, której demencja starcza zabiła poczucie wstydu. Stosuj sobie co tam chcesz i rozkoszuj się tego efektami :) Na stole wigilijnym rozumiem zamiast opłatka Colonix? ;) Pozdrawiam świątecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomyłka Gizmo Kupa mam 39 lat i własnie jakies problemy z żołądkiem i dlatego szukam jakiegos sposobu na te moje dolegliwości a jeszcze tego nie kupiłam i zaczynam w to watpić czy to nie zarabianie tylko jak na wszystkim dzisiaj pazernych ludzi ps a nick 27 mam dlatego ze to moja data urodzin tak jakos lubie ta liczbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
a ja mam 20 lat w sumie to w lutym 21 juz bedzie i jakos mam spore dolegliwosci, stosowałem miesiac colonix i twierdze ze to pieniadze wyrzucone w błoto :) Bozeno szukasz lekarstwa na swoje schorzenia?:> tak sie z tego wszystkiego nie wyleczysz w chwile moment musze Cie zmartwic... Byłem kilkukrotnie u własnego specjalisty przepisywał mi jakies "lekarstwa" coraz to drozsze i co rusz wymyslił ze cos innego mi dolega ;] po jakims czasie nabrałem sie na cudo colonix na szczescie poswieciłem jeszcze 60zł na odsyłke colonixu do fabryki na węgrzech i po jakims miesiacu czasu zwrócili mi pieniadze za colonix ale oczywiscie za przesyłki w obie strony nie zwrócili.. ;) Jezeli chcesz wyzdrowiec to powiem krótko, uwazaj na to co jesz i jaki tryb zycia prowadzisz, jedz duzo zielonych warzyw, ogranicz maksymalnie cukier - od 3 miesiecy nie jem nic słodkiego i zyje, ogranicz ile tylko sie da produkty mączne! tak tak przede wszystkim pieczywo i wszystko co moze zawierac gluten, musisz trzymac bezglutenową i bezcukrową dietę a organizm sam sie odwdzięczy z czasem ale to nie jest takie hop siup, ja cierpie na drożdzyce jelit i nie jest mi łatwo, popsułem sobie kiedys przez własna głupote zoładek i teraz pokutuje hehe :) szkoda gadac jednym słowem ale przy dobrych wiatrach przy takiej diecie za około 1,5 roku moze wyjde z tej grzybicy, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RomaneKK dziekuje Ci za wiadomosć utwierdziłeś mnie w przekonaniu że nie warto tego kupować hm mówisz nie jeść słodyczy i mąki hm najlepsze co uwielbiam ciężko zrezygnować w sumie nie wiem co mi jest bo nie byłam u lekarza musze sie tam wybrac wiem tylko ze po zjedzieniu małych ilosci pokarmu brzuch zamienia sie w piłke .Współczuje Ci ze w tak młodym wieku juz musisz chorowac powodzenia w zdrowieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
Bożenko uwierz że mi też było baardzo trudno odstawić np słodycze, nie wyobrazałem sobie ze przezyje tydzien bez słodkiego, poprostu raz na 2-3 dni musialem coś takiego zjesc, kiedy byłem na kontrolnych badaniach do pracy rozmawiałem z lekarką i powiedziała mi ze moge omdlec gdyz jak sie ma za malo cukru we krwi to tak sie nmoze to wszystko skonczyc a ja bylem wtedy ponad miesiac czasu bez zadnych owoców czy ani grama cukru!! wynik badan - cukier w normie ;) fakt czułem sie troche słabiej ale za to mój zoładek trochę wstał na nogi, a lekarzy to stanowczo odradzam nie ma sie co do nich wybierac bo bedą wyszukiwac jakies bzdurne bakterie i co sie z tym wiąże przepisywac drogie lekarstwa na to.. i co sie na koncu okaze ze to gówno za przeproszeniem pomaga, ide znów do lekarza a on mi mówi ze MOZE dolega mi cos innego i znów przepisuje coraz droższe "leki" i nic dobrego z tego nie wynika, Bożenko chcesz to mogę Ci podac niemedyczne forum o zdrowiu jesli chcesz, przez przypadek tam kiedys natrafiłem i jestem wdzięczny bo ludzie domowymi sposobami! nie zadnymi lekami... potrafią pomóc.. np dietę z tego forum trzymam do dzis i jakoś gdy wiem ze pomalutku pomalutku wychodzę z tego bagna to mnie tymbardziej nie ciągnie do produktów mlecznych, glutenowych czy słodkosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
aha.. zapomniałem dodac ze mam powazne problemy z trawieniem pokarmu ale teraz juz jest lepiej, przez pierwsze 2 tyg diety przytyłem 5kg! Wczesniej gdy nie stosowałem diety wazyłem 70kg a ze lubie cwiczyc na siłowni to chcialem przybrac na masie.. jadłem pieczywo/ słodycze, mój zoładek mówił nie, problemy z wypróznianiem sie... i po obfitym posiłku tak jakbym musiał odchorowac to co zjem! wzdęcia, brzuch jakbym połknął balon cos okropnego... męczarnia! O dziwo staje na wagę po 2 tygodniach dietty i co widze 75kg:) , poprawiła mi sie duzo cera na twarzy - tak twierdzi moja matka, teraz po ok 4 miesiacach czuje lekki zoładek, zjem cos to w koncu zoładek cos z tego pozywienia zabiera, nie boli nic, wzdęcia bardzo sporadycznie jak np zjem jakis słodki owoc i w ogole teraz mam wiecej checi do zycia, nawet biegac mi sie zachciało, fakt faktem teraz są mrozy to sie nie da ale na wiosnę na pewno zaczne uprawiac jogging, załoze się ze to mi tez duzo pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Nie wyrzucaj choinki po świętach!!!!!! Podlej swoją choinkę w konkursie Listonic’a i czekaj spokojnie na Mikołaja z workiem prezentów. Na choince jest napisane co robić:) A nagrody to: Dwuosobowy wyjazd do SPA, I-pody touch, ekspresy do kawy , bilety na Opener Festiwal i wiele wiele innych! Sprawdź sam/a wystarczy zajrzeć na adres: http://listonic.pl/testerka3/choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanekk prosze podaj mi te forum o zdrowiu co masz juz mi kuzynka podawała taki przepis na jedzenie róznych bakali płatków owsianych itp słonecznika i to razem sie miesza i podobno pomaga na żoładek jeszcze nie próbowałam ale niedługo chyba zaczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
Bożenko proszę o jakiś kontakt, choćby e-mail, bo nie chce niczego tu reklamować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
haha ładnie ktos sie tam podszywa :) nie sądziłem ze dzieci mają dostęp do tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Romanekk a do tego kogos to email mojego męza mamy wspólny email ja ciebie jak to z niczego zaraz cos ludzie zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×