Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość Chamomilla.
I jeszcze jedno: wierze, ze metody, ktore stosujesz wyleczyly cie z drozdzycy. Ale zlogow w jelitach cie nie pozbawia. Masz je nadal. Do tego potrzebna radykalnej terapii albo hydrokolonoterapii, albo glodowki z lewatywami i piciem ogromnych ilosci wody. Tu mowa o zlogach, ktore osadzily sie w ciagu wielu lat. Ani dieta, ani prosty blonnik i itp tego nie usuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
aha, a IBS to nie to samo co drozdzyca. IBS moze byc wywolany drozdzyca ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
Ok, no to żeby była jasność: Colonix reklamuje że "oczyści jelita" "wyleczy z IBS" jedząc "normalnie" Normalnie to dla mnie znaczy odżywianie się tym czym odżywiało się codziennie, ok! Odżywiałem się jak zwykle, coś słodkiego prawie codziennie itd, stosowałem colonix, i oczekiwałem na efekty;] po 1 tygodniu stosowania colonixu już widziałem że z tego "oczyszczania" z pasożytów nici bo trzeba do tego trzymać bezglutenową dietę + żadnych cukrów prostych itd. ALE na stronie colonixu napisali jak byk ze to pozbędzie się wszystkiego całego ZŁA, odżywiając się na codzień choćby fastfoodem. Dlatego dla mnie to już jest oszustwo. "Te zlogi to wcale nie zlogi blonnikowe, tego jestem pewna." Coś widzę że mało czytałaś o zbawiennym colonixie w internecie, ja przed zakupem tego wspaniałego specyfiku przez 2 miesiące maglowałem internet żeby się nie nabrać na wspaniały cud-lek, który oczywiście i tak się okazał zwykłym błonnikiem który można kupić za góra 25zł w aptece + paranil którego działania w ogóle nie odczuwałem + Kleri tea.. zabawne bo piłem już wcześniej różne herbatki z apteki o podobnym składzie tylko jakoś ich cena była około 10 razy mniejsza :D smak, skład , działanie powiedzmy - ja nie widziałem różnicy. A ja powiem szczerze, ze szlag mnie trafia jak ktoś kupi "cud-lek" na wszystko, zobaczy w kibelku 1/10 tego co na zdjęciach na stronie colonixu i myśli że to są kamienie jelitowe które zalegały kilka lat w organizmie:D fajne kamienie jelitowe, kup sobie błonnik w aptece, wypijaj ogromne ilości wody i będziesz mogła zrobić sobie tez takie zdjęcie niespodzianki w ubikacji ;-) Tak, nie pomógł mi colonix bo naprawdę coś mi dolega, a że amerykańce wmawiają ludzie że te potwory po colonixie to są wszystkie złe pasożyty i kamienie kałowe i każdy się na to nabiera [sam byłem tego ofiarą :) ] To to jest dla mnie co najmniej smieszne, bo kiedy wyjdzie z Ciebie błonnik po kilku dniach picia go, to normalne ze organizm będzie musiał to wydalić, idziesz do ubikacji, patrzysz i mówisz WOW! Wszystko by było okej tylko ze ten nasz błonnik po nabraniu odpowiedniej ilości wody pęcznieje i robią się z NIEGO włókna, w połączeniu z masą kałową wygląda to jak duży naszyjnik z koralami (^^,) i wtedy myslisz sobie ze jak takie cos bylo na zdjeciach na stronie colonixu to przychodzi Ci tylko jedna mysl do głowy - jestes zadowolona i cała w skowronkach bo myślisz ze to Ci przeczyszcza jelita, przepycha ok przepycha ale z niczego powazniejszego nie oczysci ;] Krytykuje na własnym doswiadczeniu, byłem za colonixem dopóki sie nie rozczarowałem, na dodatek po około 3 tyg mój organizm jakby odczulił sie na colonix bo nie odczuwałem praktycznie zadnych zmian. Po tygodniu mówiłem ze to super produkt, po 2óch zamartwiałem się a po 3cim tygodniu stwierdziłem ze to jedna wielka bujda;] i odesłałem to i na szczescie zwrócili mi pieniadze, chociaż tyle dobrze.. Być może Ty będziesz zadowolona cały czas, bo z tego co widze to ani nic Ci nie dolega ani nie chorujesz na nic powaznego zwiazanego z trawieniem. Ciesz się ze jestes zdrowa, zazdroszcze zdrowia;] i powiem jedno gdybym był zdrowy, stosowałbym colonix profilaktycznie to pewnie o colonixie wypowiadałbym się tylko w superlatywach - czemu? bo widziałbym ciagle te "węże" w kibelku po błonniku... no i byłbym swięcie przekonany ze wyszło ze mnie całe zło.. a teraz wiem że to kompletna bzdura.. to szczegół. Pretensje? nie będe wywalał 400zł miesiecznie na coś co mi nie pomoze ;D nie stać mnie na takie coś, a pozatym czasami to nawet piłem wiecej na 2 litry i tylko chodziłem sikac ;] Gdy sie nie pije wody przy takiej ilosci błonnika to mozna naprawde sie zatkac :DD Pijesz wode - on napęcznieje - wydalasz go w postaci "sznurków" i dla oka i samopoczucia jest git majonez;] trzeba dbac o diete to prawda ale na stronie colonixu czarno na białym pisze ze mozna odzywiac sie czym sie zywnie podoba :D Metody które stosuje wylecczą mnie jezeli bede sie ciagle trzymac diety, dieta ma na celu ograniczenie pozywki drożdzakom - one kochaja cukier i dzieki niemu sieja tam jeszcze wieksze spustoszenie - a gdy nie dostarczasz im pozywienia one poprostu z czasem wyginą ale to długi proces... złogów w jelitach nie mam, dzieki koktajlom i miksturom oczyszczającym uszczelniam jelita z nadżerek które zrobiły drożdze, po załataniu tych jelit co nie trwa tydzien jelita bede miał czysciutkie, tymbardziej ze zdrowo się odzywiam, złogi kamieni kałowych mogę miec jelsli mam nieszczelne jelita, ale ja je codziennie uszczelniam miksturą oczyszczajaca;] Co mi da głodówka? chyba to ze strace kilka kilogramów czego nie chcę - lewatywa? dzieki lewatywie mozesz zachorowac na drożdzyce bo tym niszczysz mikroflorę jelita grubego a jak ją zniszysz to drożdzaki zapanują u Ciebie na dobre:) Co do tego ze ibs to nie drożdzyca musze Ci przyznac racje, zle to wczesniej opisałem ;] Niejednoznacznie, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
Romanek, masz prawo do swoich przekonan. Tylko, ze moje sa inne. Jestem na 90% przekonana (bo pewnosci miec nie moge, bo nie badalam tego pod mikroskopem)ze to co wychodzi to sa stare masy kalowe ktore wyscielaja okreznice. Pozostan przy swoich przekonanich (bo mam wrazenie, ze potrzebujesz z jakicchs powodow sie ich trzymac:) ) ale nie probuj innych do nich przekonywac. Bo jak dla mnie po prostu wygodnie ci twierdzic, ze to blonnik :) (moze z powodu frustracji, ze nie potrafiles dokonczyc tej kuracji i szybko sie zraziles i zniecheciles odsylajac produkt). A ja ci powiem, ze firma colonix jest bardzo sympatyczne ze ci zwrocila pieniadze, bo ja uwazam ze ich produkt jest bardzo profesjonalny i jeden z najlepszyc - o ile nie najlepszy - w swojej kategorii. Produkt spelnial swoja role :) ale po prostu nie doprowadziels go do konca. masz tu wiele pozytywnych swiadectw.Moim zdaniem oczekiwales cudu. Colonix na pewno pomaga rowniez a drozdzycy, ale nie wystarczy jesli sie je fast foody i slodycze codziennie. To tyle, rowniez pozdrawiam. Aha, i nie narzekaj ze jestes chory, bo to sa skutki tego jak TY SAM sie odzywiales :) A to, z eja akurat nie mam grzybicy, nie znaczy ze nie mam innych problemow. Rejestr chorob na grzybicy sie nie konczy :) No chyba ze dla ciebie tak... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Chamomilla ładna odpowiedź co do stowania Colnoxa. Dla tych wszystkich którzy stosuja Colon Pack, czy Colonix, bardzo prosze zróbcie tzw. próbę biologiczną. Co to znaczy? Otóz wypijamy szklankę lub wiecej soku z buraczków i obserwujemy kolor siusiania. Jezli jest zabarwiony na rózowo, lub kolory zblizone to znaczy że mamy "dziurawe jelito grube". Toksyny przedostają sie przez ścianę jelita do otrzewnej -AUTOINTOKSYKACJA- i natychmiast przesyłane sa dlaej za pomoca ukłądu krwionosnego do każdego zakątka organizmu. Do jakiego okresu stosujemy System Oczyszczania Organizmu - dotąd aż po buraczkach siusianie nie jest kolorowe. Jestem osobiscie niezwykle tym odkryciem zasokoczony, poniewaz przed stosowaniem Colon Pack, było na kolorowo. Obecnie jest super!!!! Pozdrawiam całą Kafeterię. Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Romane KK Ciekawy tekst, czy też komentarz. Jedynie jedna mysl. Mianowicie. Jeśli po 3 tygodniach stosowania Colonixu dalej sie nic nie działo , to jest ok!!. Być moze masz zdrowy organizm, niezbyt zanieczyszczony. I kto to powiedział, że musiałęś stosować Colonix. W sumei to nie chodzi o żadna dietę ,a o normalne zdrowe odżywianie sie Pozdrawiam Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Chamomilla. Nistety w kolejnej korespondecnji przeczytaęłm o zaleceniach hydrokolonoterapii. Otóż nie jest zbyt rozsądne zalecanie hyrdokolonoterapii poniewaz ścianki jelita po takich zabiegach wyglądaja jak po wojnie, spytajcie chirurgów lub lekarzy wykonujących kolonospokie. Misterne odbudowanie kosmków jelitowych trwa do 30 dni , lub nawet do trzech miesiecy. Pod cisnieniem mozna usunąć czesc złogów ale nigdy nie uda sie zregenerowac kosmkó jelitowych. Jest to zabieg czasmai niebezpieczny. Jedynie lewatywa, zastsowana okazyjnie i niezbyt czesto moze przynieść ulgę w danej chwili... Pozdrawiam Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Chamomilla Ale czasami dajesz czadu na forum. Brawo, popieram. Jak najbardziej noieco wiecej rozsądku, nieco nauki i bez częstcy teorii spiskowych. Ponownie ciepło pozdrawiam Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
Witaj Aquarius :) W kwestii hydrokolonoterapii, nie znam sie. Nie jestem lekarzem :) Nigdy jej nie stosowalam, wiem tylko tyle ile przeczytalam. Nie wiedzialam, ze uszkadza kosmki jelitowe. Czy moge sie dowiedziec jednak skad posiadasz takie informacje? Chetnie poczytam na ten temat. Wybralam colonix, bo hydro wydawalo mi sie jednak dosc drastyczna metoda jak na moja subtelna nature :) No i pomyslalam rowniez, ze hydro nie usunie duzych zlogow, takich jak np pokazane sa na stronie colonixu, bo jak one wydostana sie przez takie cienkie rurki? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Witaj Chamomilla Dzieki za korespondecnję. Co do czytania na temat hydrokolonoterapii, to mozna ewentualnie poprzez wyszukiwarke: np Google. W jednej z naszych poliklinik, wykonuje sie dożo badań, takicch jak kolonoskopia, gastroskopia itp. Wystrczy porozmawiać z wykonującymi takie badania by dojśc do pzrekonania, by nie wykonywać takich badań. Dlatego obecnie sa inne czasy niz te gdzie stosowana do oczyszczania jelit taka czy inną metodę. zasosowanie Systemu Oczyszczania Organizmu np: w posracoi Colon Pack, nie ogranicza sie tylko oczyszczenia jelit. 1. Suplement usuwa pasozyty, kamienie kałowe przy okazji odbudowując kosmki jelitowe.-błonnik nierozpuszczalny.- Parasien plus 2. Usuwa toksyny z całego organizmu, szyszcząc miedzy innymi naczynia, obniża nadmiar cholesterolu, czyli zapobiega miażdżycy- jest to rola błonnika rozpuszczalnego- CoFiber 3. Naturalna herbata oczyszczajaca- wzmacnia ukłąd immunologiczny, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu Słowme sa to systemy dotyczace oczyszczenia caęłgo organizmu. Kochani pisanie ciągle o np: Tombaku to juz nie te czasy i nie ta nauka, z całym szacunkiem dla wspomnianego autora. Jak kiedyś porównałem: to nie chodzi o malucha, a o mercedesa. Wybór nalezy do nas. Pozdrawiam przy sobocie. Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
Hydro nie usuwa kamieni kalowych? Drogi Aquariusie, jednak milo by bylo, gdybys postaral sie pozostac obiektywnym, mimo, ze w Twoim interesie jest promowac Colon Pack ;) Bo ten topik zasadniczo nie sluzy do promowania Packu a raczej do dyskusji i rozwazan..i obiektywizm jest tu wskazany :) Co sie tyczy, przeznalizowawszy dokladnie sklad Packu I colonixu zdecydowalam sie na ten drugi, mimo, ze drozszy. Zarzut do Packu: zbyt slaby sklad tabletek do oczyszczania z pasozytow. Osobiscie mam wrazenie, ze nie wystarczajacy. Zreszta ktos tu pisal nawet wczesniej, ze po kuracji Packiem, oczyszczal sie inna metoda, dzieki ktorej dopiero uwolnil sie od pasozytow. Pack moze kupie nastepnym razem, jak juz bede gruntwonie oczyszczona, ale na pierwszy raz zdecydowanie wole Colonix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
"Wystrczy porozmawiać z wykonującymi takie badania by dojśc do pzrekonania, by nie wykonywać takich badań." Rozmawiales? I co mowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
nie wiem nawet czy to nie po Tombaku pozbyl sie jakichs zalegajacych pasozytow..ale nie jestem pewna Ani pack ani colonix nie oczysci calego oragnizmu, np watroby, co zdaje sie robi Tombak rozne metody maja rozne cele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
Wlasnie przeczytalam o oczyszczanieu jelit metoda Tombaka i...osobiscie wole swoja :) I jestem sklonna zgodzic sie z Aquariusem co do porownania: maluch - mercedec :) No ale kazdy ma inne preferencje. Moze tylko Tombak wychodzi taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Hej Chamomilla_Rumianeczek swietny komentarz "Tombak wychodzi taniej" i tak trzmac dalej Pozdrawiam Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Chamomilla Niedzielne pozdrowienia System Oczyszczania Organizmu- dotyczy całego oragnizmu. Jezli cały organizm jest oczyszczony, włącznie z naczyniami i przewodme pokarmowym, przy pewnych koreltach zdrowegpo odzywiania ( mniej mięsa, stop krowa, mniej kawy, papierosów i piwa) to watroba juz bedzie w 70% odpoczywać. Oczysczanie całego organizmu i Tombak, nie te czasy. Pozdrawiam przy okazji Tombaka i wszystkie stae systemy, też czasami dobre Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Chamomilla Nie ma sprawy niech będzie Colonix. a na deser Colon Pack.. Hyrdrokolono-- nie usuwa kamieni, poniewaz jest to proces przynajmniej 30 dniowy, co najwyżej urywa kosmki i z tym jest wiel problemów klinicznych... nawet czasami tragicznych.. Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
dzisiaj jest moj 20 colonixowy dzien. Od kilku dni zwiekszylam dawke blonnika do poltorej szufelki. I od tego czasu zaczelo sie lepiej oczyszczac. Dzis wydalilam jakis "sznur" dlugosci okolo 30 cm... Juz wiem, ze na pewno bede kontynuowac drugi miesiac, bo po prostu jak zobaczylam, jakie zlogi czlowiek nosi w swoich jelitach..Oczyszczanie jelit to po prostu podstawa wszelkich kuracji zdrowotnych i wszelkiego oczyszczania organizmu. jestem pod wrazeniem tego wszystkiego i ciesze sie, ze robie ta kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiiia
DO ROMANEKK jeśli jeszcze to czytasz - to gdzie znalazłeś pestki z dyni ,które kiełkują ?? do tych koktajli oczyszczających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
czytam, czytam tylko już nie chce mi się kłócić z Panią powyżej, jak dla niej colonix jest och i ach to niech traci swoje pieniądze, niech sobie nawet kupi zapas na 10 lat.. ale mi chodzi o to żeby nie wprowadzała w błąd zwykłych szarych ludzi, którzy po jej postach kupią to dziadostwo i stracą pieniądze na marne... Co do tych pestek to jak na razie sam mam z nimi problem :) do koktajlu używam takich "sklepowych na wagę" sprawdzałem czy kiełkują, niestety nie... ale zamierzam je w niedalekiej przyszłości zdobyć, w końcu żywe;] Posiadam w domu "żywe" siemię lniane i dobry kiełkujący słonecznik, także pestki dyni te "żywe" są najbardziej wartościowe to muszą poczekać, tym bardziej organizm od tego nie ucierpi ;) Hmm a gdzie można dostać kiełkujące dynie..? Ja udałbym się najpierw na targ, kupiłbym u chłopa. Z pewnością tam najszyciej znajdziesz "żywe" , możesz też kupić np dynie i sama zasuszyć :) Możliwości jest wiele.. pozdrawiam romaneKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
colonix jest suuuuperrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiiia
...bo chamomilla pewnie sprzedaje ten złoty środek na dobre sranie...logiczne jest ,to co jej tłumaczyłeś ;) a co do pestek - to szkoda ,miałam nadzieje ,że mi pomożesz , samej mi się nie chce suszyć.A słonecznik i siemie też ma być kiełkujące? myślałam ,że tylko dynia , ale może nie doczytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
kassiaa - hehe zadziwiające.. ja to samo chciałem napisać i chamomilli ;] No ale cóż nie będe tego komentować bo to chwały mi nie przynosi. Jezeli ktoś chociaz troche się interesował oczyszczaniem organizmu to wie ze nie ma czegoś takiego jak wyleczenie lekiem z dnia na dzien, jak sie zanieczyszcza całe zycie organizm to potem zadne lekarstwa tu nie pomogą... owszem istnieją takie co dają jakies rezultaty, lecz gdy przestajemy je brac, wszystko wraca ku gorszemu.. Z PODWOJONĄ SIŁĄ! Czy jest wiec lepiej wydawac ogromne pieniadze, i całe zycie truc się "lekami" co to za zdrowie?! PYTAM SIĘ? Jezeli w przyszłosci po 40stce ktos chce miec powazne problemy ze zdrowiem, chociaz by od roznych lekarstw - organizm w koncu niszczeje, a o wątrobie to juz nie wspominając.. Czy w tym jest jakis sens? :) Ja tam wole oczyszczac swój organizm naturalnie, wiem co mogę jesć, na diecie czuje się o wiele lepiej niz wczesniej, tylko trzeba byc cierpliwym a organizm w koncu sie odpłaci.. bez zadnych "złotych srodków" Pestki?! hmm cieżka sprawa jest z tym nawet u mnie :D Póki co stosuję niekiełkujące pestki dyni :( a szkoda bo one z tych 3 składników koktajlu(słonecznik, dynie, siemię lniane) są najbardziej wartościowe! TAK! słonecznik i siemię muszą byc kiełkujące, tylko kiełkujace mają swoje najlepsze własciwosci( o dziwo słonecznik dopiero znalazłem w SKLEPIE ZOOLOGICZNYM!, tylko tam znalazłem "zywy" słonecznik :))) , ale kiedy nie zaopatrzyłas się w owe ziarna, stosuj nawet te niekiełkujące, dopóki nie zaopatrzysz się w "zywe" Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanek i Kasia
Wam jest najpierw srodek na glupote potrzebny, zanim przejdziecie do innych kuracji. Poszukajcie, moze znajdziecie, choc z tym jest trudniej. Latwiej oczyscic uklad pokarmowy z pasozytow, niz umysl z ociezalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanek i Kasia
A tak poza tym po co wchodzicie na topik o colonixie, skoro uwazacie ze to chlam??? Ja sam stosuje colonix i podobnie jak Chamomilla chwale go sobie. Po co to rozwalanie wszystkiego co dobre? Bo wam nie odpowiada? jak wam nie odpowiada, to grzecznie opusccie ten topik i stworzcie swoj wlasny a nie zasrywacie ten tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
Haha, ktos tu chyba ma ze sobą jakies problemy :) Smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak romanek
..ty masz ze sobą problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
A ja..nawet nie bede komentowac..wystarczy spojrzec na "niewyszukane" slownictwo nadawczyni postu. Ono mowi samo za siebie o jej poziomie. Jak rowniez o poziomie tego, ktorzy ja popieraja. Bez komentarza. I ja rowniez zastanawiam sie po co te osoby tu siedza, skoro uwazaja, ze tytulowy produkt jest nic nie warty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Romka i Kasi Pozdrawiam ja też szukam od trzydzistu lat lekarstwa NA ROZUM i nici z poszukiwań. Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saagan
Ktos się tu oburzył, że wchodzą na forum osoby które sa przeciw colonix. A ja mam pytanie? czy to forum jest tylko dla pozywtywnych opinii? Nie moge napisać nic krytycznego? Bzdura. Jeżeli ktos chce tylko same ochyi achy , zachwty itp. wpisywac niech wejdzie na strone colonix-u. Tam nie ma nic negatywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×