Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość joaskaaaa
acha, i pytasz jak to jest na początku kuracji...? Niektóre dziewczyny piszą o bólach głowy. Ja nic takiego nie miałam. A jest ZUPEŁNIE NORMALNIE. Nie jest to żadna rewolucja dla organizmu. Po prostu bierzesz to tak jak trzeba, rano idziesz sobie spokojnie do lazienki raz oalbo dwa razy. Nic Ci się nie przewraca, nic Cię nie goni "w podskokach" do ubikacji, nic nie jeździ po brzuchu, wszystko jest tak jak było przed tylko że nie masz zaparć. No i w moim przypadku przeszły wzdęcia i uczucie cięzkiego brzucha. To naprawdę komfort. Od miesiaca nie wiem, co te stany znaczą. Niestety, nie mogę Cię zapewnić, że po zakończeniu kuracji będzie tak różowo, bo sama tego nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zamowilam colonix i czekam na dostawe teraz co do mnie nie mam i ngdy nie mialam problemu z zaparciami moim celem jest oczyszczenie jelita ze zlogow i toksyn i przy okazji mam nadzieje ze zmniejszy mi sie wystajacy brzuch, ktory jest moja zmora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonikik
hej blonnik zapycha,wiec praktycznie nie czuje sie glodu, ja przynajmniej tak mialam. a to niesie ze soba utrate wagi, ja colonix odeslalam 3,4 tyg temu, zostawilam sobie jedna herbatke, wypilam ja przedwczoraj i wcale nie zadzialala, herbata z senesem jest o niebo lepsza poki co pije mixture na " regulacje stolca" ,pomaga, zalatwiam sie codzennie. no i pije conajmniej 3l wody dziennie. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskaaaaaaaa
balonikkk, napisz coś więcej o tej misturze "regrulacja stolca" Sama ją robisz? czy może kupiłaś? byłabym zainteresowana na przyszłość tym... czymś... Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wlasnie otrzymalam dzis rano colonix :p No i zaczelam :) nie wyglada wcale tak odstraszajaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko.. funt to odpowiednik jakiej wagi w naszych kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonikik
to na reglulacje stolca przepisal mi lekarz, powiedzial ze jesli mam problemy z zalatwianiem to mam to brac, nawet przez cale zycie!! i rzeczywiscie zalatwiam sie normalnie, codziennie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonikik
spytaj u lekarza to Ci tez przepisze, chyba ze bez recepty cos podobnego mozna dostac.nie wiem.. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskaaaaaa
a możesz powedzieć jak to mniej więcej wygląda ta mikstura? to jakiś syrop czy cos podobnego? jaka jest nazwa tego? czy może chodzi o np. zmielone siemię lniane z otrębami pszennymi? dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonikik
hallo to przypomina colonix :) tzn lyzeczke "ziolek" rozpuscic w szklance wody, wypic, to sa indyjskie nasiona Plantago ovata. koniezcnie dodatkowo b. duzo wody inaczej napecznieje i zatka zobacz tutaj http://www.mekmed.pl/popov/psyllium.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dobiega konca drugi colonixowy dzien i...na razie nic sie nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr quin
witam Was wszystkich serdecznie:) Z zainteresowaniem wczytałem się w Wasze wypowiedzi i widzę, że jesteście lepiej poinformowani jak lekarze:) zwracam się z prośbą do Was, może mieliście podobne objawy i pomożecie. Moja ukochana od ponad roku ma bóle brzucha, kolki itp. ( zdarza się, że brzusio tak ją boli, że nie może nawet siedzieć) jakby tego było mało ma krwawienia przy wydalaniu stolca, albo leci krew albo skrzepy:(:( zdarzy jej się wymiotować (rzadko) z niewiadomej przyczyny:( moja ukochana ukrywa przede mną te fakty, ale udaje mi się z niej coś "wydusić". Na siłe wysłałem ją do lekarza na badanie (nie pamietam nazwy ale wkładali jej rurkę z kamerą) lekarz powiedział, że nic jej nie jest.. ale ja widze, że jest z nią źle, martwie się coraz bardziej i nie wiem do jakiego lekarza ją posłać, co jej kupić w aptece itp:( pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Quin To wyglada jednak na cos powaznego... ja bym poszla do innego lekarza, jakiegos z renoma... Niemozliwe, zeby jej nic nie bylo, objawy wskazuja same za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osob po colonxie czy zauwazylyscie moze jego wplyw na czestotliwosc zapadania na infekcje? bo ja czesto mam takie przechodnie...i to takie meczace...:( mam dosc...teraz tez zle sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
takie badania są pobieżne i tylko w jednym kierunku,szukaj odpowiedzi na forum -oczyszczanie wątroby metodą huldy clark .bo to mi wygląda na pasożyty a tam się znają na tym polecam też książką ,,kuracja życia,,właśnie clark ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Witam po długiej przerwie:) Jutro ostatni dzień mojej trzymiesięcznej kuracji. Jak dotąd - OK. Ciekawa jestem, jak będzie dalej. Została mi jeszcze połowa Colonixu, sporo herbatek i parę kapsułek Paranilu. Colonix będę stosowac do końca, Paranil odstawię, a herbatki się przydadzą jako kołó ratunkowe. Objawy, o których czytałam wyżej u ukochanej dr quin mogą miec różne podłoże. Krwawienie - moga to być hemoroidy, a może być to coś o wiele poważniejszego. Wole o tym nie wspominać, żeby nie wywołać wilka z lasu. Dobrze by było zrobić test na krew utajoną w kale. Bóle brzucha to mogą być bóle jelit z powodu zaparć, ale niekoniecznie. Wymioty , mdłości to mogą być skutki przytrucia organizmu z powodu długiego okresu niewypróżniania się, ale też niekoniecznie. To badanie, to była pewnie kolonoskopia, albo rektoskopia. Uważam, że najlepiej zrobić badanie Oberonem lub test Mora, wtedy albo sie potwiedzi, albo wykluczy. No i krew utajona. Będzie przynajmniej wiadomo, czego się trzymać. Nie można się leczyć nie wiedząc, co jest. Schudłam w sumie 10 kg:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieolatak
Witam wszystkich jelitoproblemowcow! trafilam na ta dyskusje zupelnie p[rzypadkiem gdy wertowalam mase stron internetowych na temat jelit i roznych problemow z nimi zwiazanych! Boze jak mi ulzylo gdy sie przekonalam ze nie jestem z tym sama! moze zabrzmi to okropnie ale ciesze sie ze sa tacy ludzie jak ja chociaz nawet najgorszemu wrogowi nie zycze problemow z kupka! Ja od juz od dwoch lat na to cierpie, wyjechalam na 3 miesiace do Anglii i tam zatkalam sie niczym korkiem... przytylam 10 kg a do domu wrocilam z brzuszkiem jak w 9 miesacu ciazy! mama jest pielegniarka wiec odblokowala mnie paroma lewatywami i myslalam ze bedzie ok... wrecz przeciwnie... od dwoch lat nie potrafie sobie z tym poradzic....brzuch rosnie mi do gigantycznych rozmiarow, cokolwiek zjem, do tego te okropne gazy....... utrudnia mi to strasznie zycie... czasem sa chwile kiedy robi sie ok i widze ten flak skory, naciagniety od ciaglych wzdec!! co gorsza wydalam juz mnostwo kasy na lekarzy, przeszlam kolanoskopie i inne paskudztwa i nic!!! dopiero wasze forum, ten caly colonix natchnal mnie ze to moze grzyby albo inni lokatorzy! zastanawiam sie czy nie zamowic tego cuda..... jutro bede miala wyniki badan kalu... ciekawe czy cos wyjdzie...uff ot cala moja historia..nie wiem czemu ale ulzylo mi! przynajmniej tu czlowiek moze to z siebie wylac! pozdrawiam was wszystkich bardzo i zycze sobie i wam wytrwalosci z walka z upierdliwymi jelitami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senes
ja od około roku wypijam raz w tygodniu kubek ok 300 ml.herbaty figura(parze 7 torebek ).kiedy wystygnie to ZJADAM TEN CAŁY SYF ZAWARTY W TOREBCE .NICmi juz nie pomaga a 2 dzień na colonixie przebiega bez wypróżnienia dla mnie już chyba nie ma ratunku.ale,odziwo wątroba mi jeszcze nie wysiadła,niedawno robiłam sobie jej ogólne badania i jest całkiem zdrowa.pewnie myślicie że jestem nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senes
kiedyś postanowiłam ze tak dłużej by nie może i postanowiłam że przetrzymam.od 21 grudnia do 3 stycznia nie piłam senesu tylko za rekomendacją pani farmaceutki brałam COLON C!myślałam ze oszaleje,musiałam później długo czekac az w ogóle senes mnie ruszy tak sie zapakowałam.Dosyc pomagał mi syrop lactulosum ale nigdy nie opróżniałam sie po nim do końca wiec po pewnym czasie wr óciłam do wyjadania torebek figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senes
dodam jeszcze że problemy jelitowe były u mnie od dziecka,później w okresie dorastania przestałam zwracac na to uwage ,ale teraz ,bedac 22letnia kobieta wciaz uczucie ciezkości mi towarzyszy .a po senes siegnęłam kedy już naprawde nic innego mi nie pomogło.Nie załatwiałam sie najdluzej jakies 6-7 tygodni.Kiedy poszłam do lekarza to mi powiewdział że to niemożliwe bo już bym nie żyła!blagam napiszcie mi co sadzicie o moim problemie szczególnie ty Joanna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonyIBS
Witam wszystkich. Jestem 20-letnim chłopakiem, od dawien dawna mam problemy żołądkowe i laryngologiczne (o czym za chwilę). Odżywiam się "normalnie" - jem dużo rzeczy zdrowych, ale też dużo słodyczy. Jestem szczupły - mam ponad 1.80 wzrostu i niecałe 70 kg wagi. Codziennie czuję bóle brzucha, niekiedy bardzo silne, mam straszne zaparcia. Toaletę odwiedzam średnio 2 razy w tygodniu, choć teraz to nawet rzadziej. Kiedy zaparcia mijają zwykle przez chwilę mam biegunkę, a potem znowu zaparcia. Swoje samopoczucie codzienne mogę określić jako TRAGICZNE. Brak energii, brak chęci do działania. Ostatnio lekarz powiedział, że to IBS (bez badań, po prostu sobie powiedział). Co gorsza, mam też inny problem, nie wiem czy związany z poprzednimi. W układzie pokarmowym/oddechowym zalega mi mnóstwo śluzu, mam zwężony przełyk, przez to wszystko gorszy głos, mam ciągle zatkany nos. Jestem człowiekiem nerwowym, ale głównie przez te objawy. Nie wiem już co myśleć, może też mam jakieś grzyby czy drożdże? Na pewno chciałbym się oczyścić, bo te zaparcia na pewno narobiły ładnego syfu. Czy ktoś spotkał się z połączeniem tych objawów? Jeśli nie to spróbuję najpierw wyleczyć te żołądkowe, co radzicie? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonyIBS
Czy ktoś potrafi pomóc? :( Bardzo dziwna jest ze mną sytuacja. Nie potrafię dociec czy problemy żołądkowe wywołują śluz czy śluz powoduje problemy żołądkowe. W każdym razie pozbywanie się tego paskudztwa (wychrząkiwanie i wypluwanie) przynosi ulgę i poprawia na chwilę głos, chociaż większości i tak nie jestem w stanie wypluć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonyIBS
Czyżby temat umarł śmiercią naturalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Zrozpaczony, Twoje problemy ze śluzem wcale nie muszą mieć związku z jelitami. Zrób badanie chlorków w pocie. Co do IBS...ponoć nie mozna się tego g... pozbyć. I wygląda na to, że jest to niestety prawda. Mozna sobie ulzyć, co ja uczyniłam stosując trzymiesięczna kurację clonixową. Oczyściłam jelita, , ale niestety, problemu się nie pozbyłam się do konca.. Jestem po kuracji już trzy tygodnie, schudłam 10 kg. Odżywiałam się oszczędnie, zrezygnowałam z pieczywa pszennego, mięsa, słodyczy. Czasem złamałam się, coś jadłam, ale ogólnie starałam się uczciwie przestrzegac zasad. Przez okres 3 miesięcy miałam spokój, kupki były pięęękne ( z wyjątkiem dni nieherbatkowych), ale po zakończeniu kuracji problem nie zniknął. Radzę sobie jednak, zażywam podczas jedzenia ForBACTIL (bez recepty, nawet niedrogi), pijam kawę plujkę i to mi pomaga. Wypróżnienia nie są takie śliczne, jak podczas kuracji, ale są i to prawie codziennie, co uważam za sukces. Nie piję żadnych herbatek przeczyszczających, przynajmniej na razie i mam nadzieję, że nie będę musiała tego robic zbyt często. Powinnam pić dużo wody, ale nie pamiętam o tym, piję stanowczo za mało. . Zaczęłam pić aloes, łykam wiesiołek. Trudno jest radzić cokolwiek, każdy organizm resaguje inaczej. Dzielę się tylko swoimi doświadczeniami, może to komu się przyda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonyIBS
Najgorsze jest to, że ja nawet nie potrafię powiedzieć czy na pewno mam IBS. Na pewno mam ostrą nerwicę wegetatywną (spowodowaną głównie tymi objawami), zależy mi tylko na tym, by czuć się dobrze (wyeliminować bóle) i oczyścić się ze śluzu (bo on sprawia, że mój głos brzmi bardzo mdło). Może sama walka z nerwicą to klucz do sukcesu? Kurczę, nawet nie wiem czym ten śluz jest. Dziwne jest to, że kiedy mam np. "zgagę", wyplucie śluzu daje ogromną ulgę. Zgaga wtedy praktycznie ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Zrozpaczony, a co doktory na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Chłopie patrzyłeś na te strony co Ci wyżej podałem? Masz książkowe objawy grzybicy jamy gardłowej i przewodu pokarmowego. Nie chcesz stron to zakup sobie książkę "Zdrowie na własne życzenie cz. 1. Oczyszczenie" kilka cytatów z niej: "...chory odczuwa w gardle jakąś kluchę, jakby ciało obce, którego nie może się pozbyć. Owa klucha nie boli ale bardzo przeszkadza - wywołuje lęk, rozstraja nerwy i osoba dotknięta tą dolegliwością staje się niecierpliwa i wybuchowa..." "...w dzien i w nocy zatkana jest to jedna dziurka w nosie, to druga (na zmianę) - czasem obie. Często towarzyszy temu katar: wodnisty. mający hcarakter napadowy, z gwałtownym kichaniem albo ropny..." objawem drożdżycy przełyku jest odczucie obecności ciała obcego podczas przełykania śliny, natomiast podczas łykania pożywienia chory ma wrażenie, jakby jego przełyk był przewężony, zbyt ciasny..." "...chrypka, potrzeba odchrząkiwania z odrywaniem się porcji gęstej wydzieliny z głębokich rejonów gardła - objaw drożdżycy krtani..." Przestań biadolić na forum, tylko weź się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonyIBS
Po cholerę się unosisz? Podałeś link i czujesz się panem wszechświata, mikrusku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
chcesz srać dalej to sraj, nic mi do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×