Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

A jaki jest sklad Colon Pack, polskiej alternatywy colonixu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colon Pack Parasine plus lupinê orzecza wloskiego gozdziki, liscie szalwi ziele rdestu ptasiego owoc pieprzu czarnego miêtê korzeñ goryczki nasiona kozieradki Cofiber nasiona babki p³esznika skórka cytrynowa kwiat hibiskusa, ³upina orzecha w³oskiego kwiat wrzosu, kwiat bratka polnego aloes owoc pieprzu cayenne kora cynamonu znamiê kukurydzy korzeñ mniszka lekarskiego nasienie kozieradki czosnek korzeñ imbiru owoc papai li¶æ miêty pieprzowej li¶æ je¿yny pofa³dowanej pestki dyni kora wi±zu czerwonego korzeñ juki. Naturalna herbatka oczyszczajaca owoc bzu czarnego, owoce g³ogu, li¶cie pokrzywy, korzeñ cykorii, ziele rdestu, korzeñ lubczyka, korzeñ mniszka lekar­skiego, skórka dzikiej ró¿y, k³±cze tataraku, siemiê lniane, li¶æ miêty, owoc kopru w³oskiego, skórka pomarañczy, Garcinia Cambogia, kwiat rumianku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranil Łupina orzecha czarnego * Gożdziki * Korzeń omanu * Korzeń cierniężycy żółtej * Nasienie kozieradki * Czosnek * Korzeń goryczki żółtej * Ekstrakt z pestek grejpfruta * Ziele hyzopu lekarskiego * Korzeń paproci * Mirra * Pau D'Arco * Ziele mięty pieprzowej * Żółtodrzew amerykański * Pestki dyni * Korzeń kurkumy * Piołun * Szczaw nadmorski * Colonix cleanser Skrzypy * Nasienie lnu * Anyż * Lukrecja * Aloes(Aloe Vera) * Pektyny z grapefruta * Papaja * Kora wiązu czerwonego * Korzeń prawoślazu lekarskiego * Rzewień dłoniasty (Rabarber leczniczy) * Lucerna * Guma(żywica)guar * Ziele mięty pieprzowej * Liść mięcznicy lekarskiej * herbatka: SLiść senny,kwiat rumianku, anyż, liść mięty pieprzowej, owoc dzikiej róży, cynamon, kora szakłaku amerykańskiego, imbir, nasiona ostu, owoc passiflory, liść mącznicy i naturalny aromat cytrynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parasine plus ³upina orzecha w³oskiego, ziele rdestu ptasiego, go¼dziki, li¶æ sza³wii, czosnek, korzeñ goryczki, nasiona kozieradki, kwiat rumianku, owoc pieprzu czarnego, li¶æ miêty pieprzowej, li¶æ tymianku, owoc kopru w³oskiego, ¿elatyna (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybbbka
DO COLON.PACK DLACZEGO KURACJA TYM POLSKIM ODPOWIEDNIKIEM TRWA MIESIAC A colonix radza trzy miesiace stosowac? czy to nie za krotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że miesiąc na oczyszczenie organizmu w zupełności wystarczy. Sama się zastanawiam,jak można trzy miesiące pić błonnik w postaci płynnej-OHYDA- wykręca mnie na sam widok tego paskudztwa ,które muszę wypić 15 minut po połknięciu tabletek na pasożyty i 15 minut przed śniadaniem.Jestem tydzień na colon pack-u i myślę,że toksyny naprawdę się uwalniają,bo przez te siedem dni potwornie bolała mnie głowa do tego stopnia,że zwracałam i bez ketonalu czy nurofenu nie mogłam się obyć.Myślę,że kryzys już chyba minął,samopoczucie dzisiaj mam znacznie lepsze i widzę jakby poprawę cery.Zobaczymy jak dalej pójdzie. Dla odchudzających się : wypicie błonnika sprawia,że w ogóle nie chce się jeść nie tylko śniadania,ale niczego.Totalnie zapycha ,chociaż wypiie go w moim przypadku graniczy z cudem.Mam nadzieję,że uda mi się wię cosik zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybbbka
do ivo35 jesli mozesz to zdawaj nam tu relacje na biezaco z kuracji. tez jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,głowa przestała boleć.Czuję się lepiej.Jestem trochę zdziwiona,bo mimo nieprzespanych nocek (ząbkujący półtoraroczny synek) czuję się jakaś taka wypoczęta,rześka i zrelaksowana.Jeśli chodzi o jakieś \"rewelacje\" kibelkowe podobne do tych z galerii firmy oferującej Colonix,to nic z tych rzeczy.Wieczorem przed zaśnięciem wypijam herbatkę z zestawu i rano,tuż po przebudzeniu reguralnie jak w zegarku wypróżniam się. Herbatka przeczyszcza,ale nie tak,że non stop trzeba siedzieć w kibelku.Natomiast nie da się ukryć,że praktycznie co 20 minut chce się siusiać i bardziej się poci.Sądzę,że to proces wypłukiwania toksyn z organizmu,które szukają ujścia w każdy sposób.Zioła pobudzają chyba cały układ moczowy.Założyłam sobie,że w trakcie oczyszczania schudnę i od wczoraj zaczęłam łykać meridię.Nie wiem,czy można,ale zobaczymy... Aha,ktoś pytał na forum czy jeden miesiąc oczyszczania to nie za krótko.Na ulotce wyczytałam,że w razie stwierdzenia pasożytów podczas kuracji,należy ją przedłużyć nawet do czterech miesięcy.Wiąże się to pewnie z grzebaniem patykiem w tym,co akurat zrobiło się do muszli klozetowej.Z góry założyłam,że tego robić nie będę,bo myslałam ,że zwymiotuję,jak oglądałam reklamę colonixu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo a od jak dawna bierzesz Cx? no i gdzie go kupilas, bo ja zadzwonilam dzis na strone firmowa, wlaczyla sie sekretarka, zostawilam swoj nr i nikt nie oddzwonil... Choc niegdy nie cierpialam i nie cierpie na zaparcia, chcialabym oczyscic swoje jelita. Moim problemem jest to, ze zaczelam tyc i nie moge skutecznie schudnac. Wszystko mi sie gromadzi zwlaszcza na brzuchu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze taki maly \"ruch\" tutaj teraz... Kurcze, frustrujace jest to, ze nikt nie odpowiada pod nr tel colonix.pl. Chcialabym zamowic go z zaplata za pobraniem a na stronie trzeba zaplacic z gory. Skoro nikt nawet na telefon nie odpowiada ani nie oddzwania to chyba bylabym salona zeby placic taka sume z gory :( prosze powiedzcie mi jak wy zamawiacie ten produkt. Chce kupic tylko na jeden miesiac... A moze komus zostal takie jednomiesieczny, nienapoczety zestaw i chcialby odstapic go okazyjnie? :) Nawet by mi to bylo na reke, bo z pieniedzmi u mnie krucho ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana,nie biorę Colonixu,tylko Colon Pack-jego pooski odpowiednik.Zestaw,jak pisałam,zawiera to samo co colonix,nawet składem się nie różnią (tabketki na pasożyty,proszek z błonnikiem,herbatkę oczyszczającą).Kupiłam go za 250 zł dzwoniąc do firmy Mitra w Warszawie.Przelałam pieniądze na podany nr konta i na drugi dzień (bardzo mnie to zaskoczyło) pocztex dostarczył paczkę.Biorę go już 9 dni,schudłam 2 kg,bo rzeczywiście mniej jem (po błonniku się nie chce).Zobaczymy,jak pójdzie dalej.Numer telefonu jest na stronie Mitry http://www.mitrazdrowie.pl/index.php?id=katalog&p=39&cat=3&PHPSESSID=ff0033ee6e6e3e87ddb049dbcce8e971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ivo...ale ja po przemysleniu zdecydowalam sie na Colonix. Sklad jest podobny ale nie ten sam jednak (przeanalizowalam) a roznica w cenie tylko 40 zl. Wole wziac cos, co zostalo juz sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Nana co Ty bredzisz wchodzisz na strone http://www.colonix.pl/colonix_program.php klikasz na "kup jedno" potem klikasz na "płacę" - wybierasz formę platności, wpisujesz dane do przesyłki i czekasz na kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana,sory,ale co nazywasz sprawdzeniem Colonixu??? Chyba nie masz na myśli reklamy z internetu pełnej wypowiedzi ludzi rzekomo go stosujących.Zdjęcia na tej stronie pokazujące \"cudowne efekty\" to nic innego jak wydalony błonnik.Reklama czyni cuda-wystarczy obejrzeć reklamy w Mango.Zresztą myślę,że skład środków oferowanych w zestawach w colonixie czy colon packu jest ten sam,więc wg mnie żadna różnica.Wybór oczywiście należy do nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na mysli relacje ludzi z topiku chocby :) a jakie sa twoje doswiadczenia z colon pack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana,nie wiem właściwie,jakie powinnam mieć tzw. pozytywne objawy po zażywaniu colon packu.Biorę gojuż 10 dni. Po zażyciu błonnika czuję się bardzo syta,nie chce mi się jeść,ale jak wspomniałam wyżej jest to straszne paskudztwo do wypicia.Po wypiciu wieczornej herbatki bez problemu na drugi dzień przeczyszczam się rano.Zgodnie z zaleceniem od dwóch dni robię już silniejszy napar i czyszczenie jest silniejsze.Od jutra mam zwiększyć dawkę tabletek p/pasożytom z dwóch na cztery,więc zobaczę,co z tego wyniknie.Póki co żadnego robactwa nie zaobserwowałam,ale i widzieć nie mogłam,bo w moim nowoczesnym kibelku wszystko od razu tonie,więc pozostanę w nieświadomości co wydalam.Myślę jednak,że organizm wydala toksyny i to duże ilosci,czego objawem jest nadmierne pocenie się, Przy colonixie też piszą o takich objawach. Ale też od kilku dni czuję się jakaś taka wypoczęta,zrelaksowana,nic mnie nie boli,chociaż nic się nie zmieniło w harmonogramie mojego dnia (nadal nieprzespane nocki przy moim malutkim synku).Ustąpiły też bardzo silne migrenowe bóle głowy.Jednak najgorzej było w czasie czterech pierwszych dni-czułam się fatalnie osłabiona,senna,zwracałam z bólu głowy. Sama nie wiem,czy to oczyszczanie organizmu ma miejsce czy nie.Może faktycznie trzeba by całkowicie zmienić sposób odżywiania,czyli owoce warzywa itp.A ja jem mnóstwo śmieci.Nawet teraz obżeram się orzechami nerkowca,a przed chwilą zeżarłam całą czekoladę.Brak dyscypliny i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluua
Witajcie. Jestem zainteresowana kupnem zestawu colonix. Mam do Was pytanie: czy w czasie kuracji odżywiacie się normalnie czy jakoś inaczej? I czy częste wizyty w toalecie nie przeszkadzają Wam w pracy, szkole itp.?????????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo, to testuj, pisz...:) Ja zamowie colonix lub colon chyba w przyszlym tygodniu i zaczne go brac jak nie bede miala nic na glowie, bo widze ze tu jednak dzieje sie: bole glowy, zmeczenie, toaleta... Mam nadzieje, ze nie chodzi sie do niej caly dzien :classic_cool: tylko rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca robali
mam prośbe do robakazkomputera lub kogoś kto wie jak oczyścić wątrobe po colonixie i czy zestaw colonix działa również na candide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3277187 polecam ę stronę ;jeżeli chodzi o oczyszczanie wątroby .sama metoda jest bardzo prosta -danego dnia zjeść lekkie śniadanie tzn.bez tłuszczy ,nabał mięso masłoitp. np.owoce ,chleb z dżemem miodem, i podobnie obiad ,to wszystko do 14.w między czasie wypić min.0,5 l wody o 18 wypić 3/4szklanki wody z łyżką soli gorzkiej potem o 20 też .następnie o 22 wypić 125g oliwy z oliwek z 125g soku z grejfruta .wymieszane razem.po tym kładziesz się do łózka rozlużniasz się na wznak tak 0,5 godz i idziesz spać .rano nie wcześniej niż o 6 wypijasz sól z wodę potem opo 2 godzinach jeszcze raz (ja sobie odpuszczałem tę drugą dawką bo jestem chudy i chcę wcześniej jeść)a jeść można po dwóch godzinach stopniowo owoc potem coś tam dopiero na kolację coś normalnego ,tak naprawdę to organizm oczyszcza się jeszcze przez tydziń wię jak ktoś chce może pociągnąć oczyszczanie jedząc inaczej i stosując colonix coloniź wchłania śluz tenktóry wydostaje się z wątroby,,cholesterol,,tak piszą bo piszę taki dzień ale tak mniej więcej to wygląda grunt to bez stresu.candidę nieda się wyeliminować całkiem to strasznie dużo zamieszania podstawa to zmiana pożywienia;colonix oczywiście poprzez to że zawiera ziółka i trze jelita to w jakimś stopniu niszczy candidę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Witam po długiej przerwie:) Melduję, że jestem w połowie trzeciego miesiąca Kuracji colonixowej. Schudłam ok. 9 kilo! Oczywiście trochę przystopowałam z jedzeniem i efekty są! Piję dużo wody, jem baaardzo dużo warzyw, głównie zielonych, owoce (jabłka, grejpfruty), kaszę gryczaną, makaron żytni, soczewicę, chleb chrupki (żytni), chleb żytni razowy(bez dodatku mąki pszennej i drożdży) czasem jajko (od wiekiego dzwonu) , kotlety sojowe i żadnego mięsa. ani wędlin. Czasem ryba. Do pracy jeżdżę rowerekiem, co i Wam polecam. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Jeszcze raz ja... Co do sensacji typu bóle głowy, zmęczenie, itp - niczego takiego nie miałam. Colonix też już wychodzi mi bokiem, i , jak pisałam wcześniej, na samą myśl o nim już mnie odrzuca, ale postanowiłam wytrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie ja-anna na ile schudlas z powodu akcji oczyszczajacej colonixu a na ile z powodu zmiany diety? myslisz, ze gdybys nie zmienila diety tez bys przynajmniej pare kilo schudla? dlaczego zrezygnowalas z miesa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Nana, nie wiem... Myślę, że bez Colonixu w ciągu dwóch i pół miesiąca tyle by mi nie spadło. Zastanawiam się, ile schudlam naprawdę, a ile ubyło z jelit. O tym, co widziałam w rodzonym sedesiku, nie będę pisać, nie chcę się powtarzać (kto jest ciekawy, niech poczyta wcześniejsze wpisy). Nana...z mięsa zrezygnowałam dla zdrowia, ale nie tylko. Tak naprawdę to mięso może dla mnie nie istnieć. Wolę zielska, nabiał, ryby. Gorzej, że przepadam za słodyczami, a te, wiadomo...no i czasem się złamię, ale nie mam zamiaru umartwiać się, tylko się trochę oczyścić i zrzucić parę kilo. Zasatanawiam się, czy ta cała kuracja choć trochę mi pomoże. Przez cały czas stosowania kuracji czuję sie świetnie, prócz okresu bezherbatkowego (o czym pisałam). Wiem, że wypróżniam się głównie dzięki herbatce i boję się, że kiedy ją już dstawię , wszystko zacznie się od ppczątku, a nie można przeciez stosowac jej w nieskończoność, bo jelita całkiem się rozleniwią i przestaną pracować. Na razie cieszę się tym, co mam, nie będę martwić się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-anna, fajnie, ze znow piszesz :) Ja trafilam tu przez przypadek, kiedy na jakims forum skarzylam sie, ze nie moge schudnac mimo diety, ktos mi podsunal linka do colonixu wwtedy...zaczelam czytac i pomyslalam sobie, ze tak czy inaczej jelita raz na jakis czas dobrze jest oczyscic..po drugie, moim problemem jest brzuszek..jakos mi tam strasznie naroslo i w ogole talia mi sie poszerzyla, co jest dziwne... dlatego ciekawa jestem ile moze w talii ubyc od samego colonixu i na ile pomaga w schudnieciu czy masz wrazenie, ze scienilas sie w talii npod wplywem colonixu wlasnie a nie diety? tak czy inaczej czekam poczatka lipca, zeby go zamowic, bo teraz nie mam juz funduszy; powiem szczerze, ze nie moge nawet sie doczekac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Nana.. no wiesz... troche samozaparcia trzeba miec (nie mylić z zaparciem :) ) Schudlam, bo chciałam (musiałam ?) Mam za trzy tygodnie wesele córki i nie mogę wyglądac jak baleron :)))) m, że nie wspomnę o względach zdrowotnych. Wystartowałam z wagą 86 kg przy wzroście 162 cm, teraz ważę 77 kg i mam jeszcze czas na następne 2. Więcej nie chcę, bo w moim wieku chyba już nie powinno się chudnąć za bardzo:((( Bo to potem będzie: z tyłu liceum, z przodu muzeum:-))) Odnoszę wrażenie , że zdecydowana większość forumowczy colonixowych to młodzi ludzie. Ja już jestem już dobrze po 50-tce i swoje przeżyłam, w tym co co najmniejn 40 lat z jelitem wrażliwym. KOSZMZAR. Dlatego robię wszystko, żeby choć troche pożyć normalnie . Przypuszczam, że z polskimi preparatami efekt byłby podobny, ale czy koszty będą dużo mniejsze? Myślę, że niewiele. Colon C kosztuje coś ok. 50 zł, ale jest go 2 razy mniej, do tego preparat przeciw robakom plus herbatka rozluźniająca...Pewnie wyszłoby to ciut taniej i może zastosowałabym te środki, gdybym spotkała się z nimi wcześniej, ale trafiłam akurat na Colonix. Ja w każdym razie jestem zadowolona i uważam, że pieniądze, które wydałam na tę kurację, nie są stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskaaaa
Cześć dziewczyny! Ja równiez polecam Colonix, stosuje go juz miesiąc i powiem szczerze, re we la cja. Czuje się świetnie, chodze do toalety 2 - 3 razy dziennie, nawet jak przecholuje z jedzeniem to wszysttko schodzi. Jem co chcę, i to jest super, makarony, spagetii, słodycze, pieczywo, no problem, faktem jest, że ogólnie odzywiałam się zdrowo i nie miałam nadwagi tak tez pozostało teraz, ale teraz nie mam zaparć i nie martwię się czy jak zjem porcję lazanii to czy będę ją trawić cały tydzień... hehe:). pozwalam sobie na więcej, odszedł mi stres związany z u czuciem ciężkości i wielkim wystającym brzuchem. Naprawdę POLECAM, warto zaryzykować i przekonac się osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loela
Witam wszystkich zwolenników colonixu. Zamówiłam porcję na miesiąc, stoi pudełeczko koło mnie juz tydzień i jakoś nie mam odwagi zacząć. Podobnie jak ja-anna jestem dobrze po pięćdziesiątce, pracuję jeszcze zawodowo za biurkiem i całe życie mam kłopoty z zaparciami. Trochę mnie odstrasza ilosć wody do wypicia i w zwiazku z tym mam pytanie : czy ilość wody jest niezależna od np. herbaty czy kawy, czy też można te płyny zaliczyć do dziennej porcji. Jak to jest na początku kuracji ? Czy mogę spokojnie zażywać tabletki na obnizenie cholesterolu? Napiszcie coś na ten temat. Pozdrawiam. Niezdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×