Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość gardlowianka
Trocin ja mam objawy takie ze tez musze ciagle sline odchrzakiwac a juz wogole przy wysilku, jak biegam to pluje min co 100 metrow;) do tego mam rano smoczy oddech ale myslalam ze to wina migdalkow bo mam do wyciecia a teraz juz jestes druga osoba co mi dala do myslenia. Z tego linka co patrzalam powinnam miec jakies biale naloty w gardle a ja mam ladne rozowe gardlo wiec sama juz nie wiem. Jutro rano robie test ze szklanka wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonyIBS
Ja zrobiłem sobie póki co w środku dnia ten test i wyszły te nici. A co trocinek ma na myśli pisząc "weź się za siebie" to nie wiem. Pewnie sam byłbyś zajebiście szczęśliwy mając jakieś niewyjaśnione objawy przez 5 lat, z miesiąca na miesiąc coraz silniejsze i każdy konował odsyłał cię do domu, bo nic nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonyIBS
OK, wykonałem test na czczo rano. Wykorzystałem w sumie dwie szklanki - do jednej naplułem taką głębiej zalegającą flegmą, a do drugiej "zwykłą" śliną. Wynik jest dość dziwny. Szklanka #1 Ślina spływała nićmi, które w końcu rozpadły się i utworzyły chmurę zawiesiny. Szklanka #2 Chmura zawiesiny, idealnie rozproszona po całej szklance. Tak w ogóle to po co każą obserwować "jak ślina spływa" co 15 minut? Przecież ona spływa w minutę. W tej chwili, po ok. 15 minutach od naplucia do szklanek, ich zawartość stoi w szklankach i się nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
gardlowianka - odchrząkiwanie to właśnie grzybica przełyku ja tak mam już od dobrych kilku jak nie kilkunastu lat, mylałem że to objaw palenia i się z tym pogodziłem ale okazuje się, że to grzybica, oprócz tego przez około rok męczyły mnie ciągłe rozwolnienia i bóle brzucha, jelita dosłownie mi skręcało aż musiałem przykucnąć bo inaczej nie dało się tego znieść. Ale od czasu jak stosuję dietę według dra Janusa oraz piję MO (mikstura oczyszczająca) pana Słoneckiego http://www.bioslone.pl/mikstura z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tej metody ale teraz widze, że ona działa i polecam ją każdemu kto ma kłopoty pokarmowe bo wiem jakie uciążliwe to jest dla życia. W celu upewnienia się na że macie grzybice, polecam wykonanie badania pod kątem grzybicy na aparacie MORA, w każdym większym mieście można znaleźć takie urządzenie - badanie jest niedrogie, bezbolesne, trwa kilkanaście minut i daje 99% pewności (100% daje tylko sekcja zwłok :)) Polecam Wam książki J. Słoneckiego "Zdrowie na własne życzenie" - dwie części Oczyszczenie i Oświecenie oraz "Mikstura oczyszczająca przeciwko chorobom XXI wieku" i książkę dra A. Janusa "Nie daj się zjeść grzybom candida". Z nich można się naprawdę wiele dowiedzieć na temat grzybicy organizmu oraz jak sobie z nią radzić. Obaj panowie są ekspertami na forum http://mikstura.kei.pl/forum/index.htm udzielają się tam aktywnie i zawsze służą pomocą. To forum jest kopalnią wiedzy przede wszystkim o dolegliwościach przewodu pokarmowego ale nie tylko. Nie trzeba się tam rejestrować by móc je przeglądać i szukać informacji. Oprócz tego polecam stronę dra Janusa która zawiera informacje zawarte w innej jego książce "Postawiłem na zdrowie" www.drjanus.pl Książki nie są drogie, kosztują po ok. 20 PLN a ta o Miksturze - 5 PLN. Naprawdę warto zainwestować te 80 PLN bo wiele się wyjaśnia po ich lekturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Tu jeszcze macie inny wątek z kafeterii http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1974873&start=7470 dotyczący gzybicy układu pokarmowego. Są tam dwie dziewczyny Edith i kati81, które też polecają kurację według Janusa i Słoneckiego Nie załamujcie się, tych wszystkich objawów można się pozbyć i znów żyć normalnie, tylko trzeba troche się zainteresować tematem i naprawdę wziąć za swoje zdrowie, bo nikt za nas tego nie zrobi a już napewno nie lekarze, bo na kim będą zarabiać jak was wyleczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonyIBS
Trocin, myślisz że jest możliwe, że wszystkie moje objawy są wywołane tą grzybicą? Mam na myśli śluz, bóle jelitowe, zaparcia, zwężony przełyk, refluks itd. Gdyby tak było i naprawdę zostałbym w końcu zdiagnozowany, byłbym w siódmym niebie. Dodam, że na wymazach z gardła dwukrotnie wyszedł mi gronkowiec złocisty, choć nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
objawy o których piszesz to efekt zagrzybienia organizmu, co do gronkowca to niestety nie wiem wiele, poza tym że jest napewno groźniejszy od grzybicy ale też da się go zwalczyć. Ja tematem interesuje się dopiero od około 3 miesięcy jak MOREM wykryłem u siebie grzyby, więc jestem początkujący w temacie. Ale spróbuj udać się do jakiegoś lekarza medycyny naturalnej, homeopaty lub na przykład irydologa, powinien pomóc. Ja przede wszystkim polecam wdrożenie diety przeciwgrzybiczej dra. Janusa - opisana na jego stronie wraz z przykładowymi przepisami oraz picie MO - która ma za zadanie wyczyszczenie organizmu z kamieni i złogów kałowych oraz uszczelnienie przewodu pokarmowego, który po prostu jest dziurawy i przepuszcza do wewnątrz toksyny zawarte w pożywieniu, które zdrowy organizm bez problemu powinien wydalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonyIBS
Ja już nie pamiętam kiedy się normalnie wypróżniłem o0 Dzis minął kolejny dzień, znowu nic. U irydologa byłem, wynik badania był taki: - bardzo silna nerwica wegetatywna - genetyczne skłonności do chorób ukł. naczyniowo-sercowego - skłonności alergiczne lub reumatyzm - braki funkcjonalne w odcinku szyjno-piersiowym kręgosłupa - osłabienie funkcji nerek Chodzę na masaże do pana w klinice medycyny chińskiej, ale wmawia mi ciągle, że ten problem siedzi w mojej głowie. Każe mi przestać o tym myśleć (jasne) i mówi, że problem przejdzie sam. Ma rację z tym, że na pewno nerwica bardzo niekorzystnie wpływa na mój stan. Mam potwornie wrażliwy żołądek. W poniedziałek do niego idę, pokażę mu materiały o tej grzybicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Ja od swojej pani irydolog dostałem podobną diagnozę z tym, że ona wie co to jest grzybica i nie musiałem jej dodatkowo nic tłumaczyć. Musisz przede wszystkim zapoznać się z książkami o których pisałem, bo po tej lekturze ogromnie dużo w głowie się wyjaśnia w temcie działania tych grzybów na organizm, psychikę i wogóle jak to wszystko wygląda od środka. gardłowianka piszesz, że bedziesz usuwać migdałki. Zerkinij na ten artykuł http://www.eioba.pl/a80609/angina_genetyczne_czyszczenie_dna jest tam wyjaśniona funkcja migdałów w naszym organiźmie i zastanów się czy warto je (raczej go, bo pewnie chodzi o tzw trzeci migdałek) usuwać. Ja już jakieś 20 lat temu miałem go usuniętego ale teraz (mając tą wiedzę) nie pozwoliłbym na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardlowianka
oczywiscie po razx drugi zapomnialam o tescie zaraz po przebudzeniu, zrobie wiec po paru godzinach od posilku. A co z waszym oddechem, czy jest normalny czy maice kapcia w buzi. Moj za dnia jak jem jest normalny za to z ranca to zabijam;) Co do stolca to mam super codzienne oproznienie i ogolnie na moj przewod pokarmowy nie narzekam, zero boli, szybkie trawienie, nawet moge zjesc ogorki kiszone i popic mlekiem i nic mi od tego nie bedzie (mleka jednakze nie trawie wiec go nie pijam). Trocin dzieki za linki, zaraz skorzystam. A czy laryngolog nie powinien byl zauwazyc tego jakbym miala grzybice gardla? Nic mi nie powiedzial tylko powiedzial ojojoj, migdaly zawalone i sa do wyciecia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonyIBS
99% procent laryngologów pewnie nie słyszało o grzybicy ukł. pokarmowego, tylko usuwać migdały, usuwać migdały! Tylko to potrafią. Oddech? Wiesz co, miałem identycznie jak ty przez dłuuugi czas, potem jakoś miałem w miarę normalny przez ok. pół roku, mogłem wyjść na czczo z domu. Teraz znowu mam kapcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po dlugiej przerwie :) po odstawieniu colonixu powrot do \"w miare normalnosci\" trwal 1,5 miesiaca, nadal mam brzuszek - bebenek, choc drobna jestem , ale widze poprawe ogromna. Jem duzo blonnika, ale nie tego z pudelka, ale naturalnego, czyli otreby [pszenne, warzywa, wlasny chlebek na zakwasie itd. + candida clear i widze takie same dlugie \"robale\" jak inni po colonixie i na szczescie picie herbatki senesowej nie jest zupelnie konieczne. Wydaje mi sie, ze u mnie takie byly przejscia, bo za szybko odstawilam cukier, make pszenna, mleko itd. a zaczelam lykac blonnik, organizm nie przyzwyczajony do takiej ilosci blonnika glupieje, dlatego nalezy zaczynac od minimalnej ilosci, w przypadku organizmu cierpliwosc to podstawa. Tombak i Malachow twierdza, ze nalezy powolutku odstawiac toksyny, czyli m.in. wspomninae wyzej produkty. TRoCIn, czy mozesz polecic miejsce w Wawie, gdzie robiles test MORA? ostatnio zbyt wiele ich sie natworzylo i czesto sa nastawieni, ze ta grzybice juz sie ma i tyllko nalezy, oczywiscie u nich, podjac leczenie. pozdrawiam i zycze zdrowia i cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardlowianka
Robilam test ze slina, wyszly mi bardzo malo widoczne niteczki i nie bylo ich duzo, po godzinie w szklance troche babelkow jakby woda byla gazowana. Czy skoro tego malo znaczyc moze ze mam grzybice ale malego stopnia czy jak? Trocin wiesz moze jak wygladac powinna zdrowa slina w szklance wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Test MORA robiłem w Lublinie, bo w Warszawie jakoś nie mogłem znaleźć takiego, który mi przypasuje... więc pojechałem do Lublina :) Nie wiem jak powinna ta ślina wyglądać. Ja do szklanki nie plułem, nie robiłem sobie testu w ten sposób - to raczej mało miarodajna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebahel
Witam, czy ktoś mi może powiedzieć jak długo czekał na przesyłkę. Ja czekam już 3 dni, zero odpowiedzi, włącza się tylko sekretarka, wysyłam maile z zapytniem i zero odpowiedzi. Jakieś nieporozumienie. Nawet skonsultować się nie można. Powiedzcie jak długo wy czekaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Jak rozumiem pytasz o colonix... Ja jak zamawiałem po południu to był za dwa dni a teraz jak zamawiam sobie sam błonnik i robię to z rana to kurier jest na drugi dzień po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa podobno jedne z najlepszych w polsce testow na grzybice. Laboratorium jest w Poznaniu ale wysyla sie probki do nich z calej Polski. na ich stronie jest objasniona procedura. http://www.cbdna.pl/ Zrozpaczony: twoje objawy wskazuja na grzybice. Zrob test i bedziesz mial pewnosc. Wtedy bedziesz wiedzial co i jak. przeczytaj publikacje dr Janusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dr quin Moja córka miała takie objawy.Krwi uchodziło z niej!!.Zaparcia,okropne bóle głowy,omdlenia i co tylko.Co się okazało miała polipy odbytu.Zabieg nie był taki straszny.Warto znaleźć lekarza,który ma doświadczenie.No i warto pójść prywatnie.Pozdrawiam Myślę jednak,że po takim czasie,no już minął m-c jest już po dolegliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3ilterki
Od jakiegoś czasu obserwuję to forum. Colonix biorę od trzech dni. Jednak nie na ten temat chcę napisać, piszę do ZrozpaczonegoIBS. ZrozpaczonyIBS przede wszystkim musisz wyleczyć gronkowca złocistego, gdyż to on może powodować takie objawy. Dobrze gdyby poza wymazem z gardła zrobiono również antybiogram. Myślę że bez antybiotyku się nie obejdzie, dobrze jak skończy się na jednym. Podczas kuracji antybiotykowej koniecznie łykaj florę bakteryjną by zapobiec grzybicy. Ja leczyłam się prawie rok, ale dzisiaj prawie o tym nie pamiętam . Jeśli jesteś z Warszawy mogę polecić Ci dobre laboratorium i dobrego laryngologa. Mnie pomógł skutecznie. U niego również leczyłam swojego syna. Lekarz godny polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poprosze namiary na tego larynologa i laboratorium, bo od 2 miesiecy mam klopoty z gardlem, bez przerwy infekcje, juz nie moge 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio bralam dosc dlugo antybiotyki z powodu zeba. Efekt? rozwolnienia, jakis swiad... Biore od kilku dni wiec bakterie kwasu mlekowego ale problemy ciagle trwaja... Nie wiem co robic...Czyzby wytworzyla sie kandydoza? Moim problemem jest ciagle zmecznie, tendencje do biegunek oraz czeste infekcje + stany podgoraczkowe. Czekam na wyniki testu na kandydoze bo test sliny ja sugerowal. Trocin, czy to, co robisz : dieta + MO wystarczy do wyleczenia sie z kandydozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3ilterki
Do Nana. Z grzybicy nie wyleczysz się biorąc kwas mlekowy. Jeśli masz grzybicę konieczny będzie mycogram i leczenie celowe. Podaj mi swój adres e-mailowy to prześlę Ci namiary na laboratorium (osoba która go prowadzi zrobi z Tobą wywiad dotyczący objawów i na tej podetawie określi jakie badania są konieczne do postawienia diagnozy, wie co robi, ten zawód to jej pasja, a do tego jest bardzo życzliwa i chce pomóc. Czasami poleca również lekarza. Naprawdę warto!) Dam Ci również kontakt do świetnego laryngologa. Bez ich zgody nie chcę tego robić na ogólnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colon PAck
Dotyczy Colon Pack Z ogromnym zainteresowaniem czytam wypowiedzi, komentarze dotyczace problemu oczyszcznia organizmu. Litertaura naukowa podaje, ze ok. 90% prblemów chorobowych powstaje z zanieczyszczonych jelit. W wiekszości przypadkó leczymy nie to co trzeba i nie tym co trzeba. Nasze domowe zwierzątka oczyczyszczamy, odrobaczamy nawet dwa razy do roku, siebie nigdy......!!!! Wiele krajów chociazby takich jak: Wegry, Czechy, Rosja prześcignęły nas w tej materii ok. 15 lat... Nasza prasa nie tylko specjlaistyczna poswięca coraz wiecej miejsca tym tematom... Praktycznie rzecz biorąc to nie podajemy obecnie żadnych suplementów, nie rozpoczynamy zadnej kuracji odchudzającej, nawet upiekszajacej.. bez oczyszczenia organizmu.. Dlaczego? Podane suplementy w postaci tabl. kaps. itp wchłaniają sie w 1-2%, zamiast 50%, podobnie jedzenie nie wchłania sie w 90% a w kilku.. Odchudzanie się - niezaleznie od metody- bez oczyszczenia organizmu jest błedem w sztuce lekarskiej.. Dlaczego? Poniewaz upśledzone wchłanianie pożywienia, plus np: głodówka skazuje wszelkie komórki na obwodzie ona super niedożywienie... One ciagle sa głodne i po zakończeniu odchudzania krzyczą z głodu i natychmiast tyjemy... Efekt jojo wystapi zawsze... Pod koniec wrzesnia ukaże się ksiązka pt. "Dekalog Zdrowia i Długowiecznosci" jeden z rozdziałów dekalogu to SYSTEM OCzyszczania ORganizmu... Zawodowo zajmuję się SOO Colon Pack, dlatego w razie problemów i pytan prosze o korespondencje.. Zobaczcie str. www.mitranet.pl www.siwik.medserwis.pl Z pozdrowieniami dla tych co chca zyć zdrowo i długowiecznie.. Dr E.Siwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slavko-Sceptyk
Przeczytałem z uwagą ok 5 stron wypowiedzi - na więcej nie mam czasu/siły. Mam pewne wątpliwości, ale raczej jestem pewnien, że JA-ANNA to po prostu "agent" firmy colonix, całkiem zresztą sprawnie nabijający czyteników w bambus. W zasadzie tylko ona "łączy w sobie" 3 podejrzane cechy: 1) jest zdecydowanie "usatysfakcjonowana" zakupem 2) jest "zdeterminowana doprowadzić go do końca", 3) sugeruje, że pogorszenie w terapii nastąpiło "po odstawieniu herbatki", polepszenie - "gdy tylko do herbatki wróciła" (to nie cytaty, ale sens wypowiedzi, nie chce mi się szukać dosłownych brzmień). Pituś bajduś sralalajtuś.... Zdecydowanie bardziej przekonująco i szczerze brzmią wypowiedzi bartekm albo Nadienki. Co do tej magicznej "Galerii Paskudztw" , cudownie wyłażących nam z odbytów w trakcie terapii, to wydaje mi się, że najbliżej był bartekm: najprawdopodobniej te masy kałowe formują się z... samego Colonixu, czyli z rozdętego wodą wysokoprocentowego błonnika. Wskazuje na to zadziwiające podobieństwo tego syfu u - rzekomo - różnych osób. Podkreslam - doczytalem ten wątek tylko do 5 strony. Jeśli powstarzam czyjes myśli, przepraszam. PS. Nie wydawajcie tyle kasy na to cuś. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colonizacja
Dziekuję za wiadomość dotyczacą Colonixu. Nie znam suplementu więc nie moge zabrać na ten temat głosu. Jaka jest cena? Obecnie na 99% zajmuję się SOO Systemem Oczyszczania Organizmu- Colon Pack, stąd KOLONIZACJA. Dużo zdrowia Dr E.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
Witam! Otóz mój problem wiąze sie z niestrawnoscią jelita, byłem na badaniach i Pan doktor stwierdził iz jest to IBS (zespół jelita drazliwego), dlatego chce sie dowiedziec od osob które stosowały COLONIX czy ta kuracja to jedno wielke oszustwo czy moze jednak to pomaga! Z góry dziekuje za odpowiedz! Pozdrawiam romuŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Romusia Dotyczy problemu jelita drazliwego. Pytania: 1. Czy wykonano jedno z badań takich jak : gastroskopia, kolonoskopia, test na Chelicobakter.? 2. Jezeli tak to kolejne zalecneia: stop wszystkie produkty pochodzace od krowy., dwa dni wegetariańskie, stop kawa ,herbata, coca i czekolada. 3. Jak papierosy.? Chcącoczyścić jelita, oraz cały organizm stosujemy obecnie Colon Pack. Parasien plus- na wszelkei parazyty CoFiber błonnnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny HNO herbata naturalna oczyszczająca Przy rozpoznaniu jakie podajesz, w przypadku zaakceptowania stosowania Colon Pack, mogę zasugerować styl przyjmowania. Z pozdrowieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
Ad 1 wykonałem tylko badanie standardowe czyli mocz, ob , morfologia , krew i na pasozyty^^ Ad 2 ehh prawie na codzien miałem doczynienia z produktami mlecznymi;/ ale staram sie ograniczac jak najmniej, doktor pozwolił na spozywanie takich produktów ale tylko niskotłuszczowe, kawy nie pijam, HERBATA? od kilku tygodni regularnie pije rumianek z mietą na zoładek! czy to nie aby bład? :/ Ad 3 papierosów nie pale! z gory dzikeuje pozdrawiam romuŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
aaa wykonałem jeszcze test na Helicobacter Pylori czy jakos tak, na bakterie w zoładku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×