Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L*A*V*E*N*D*A

Dobra kosmetyczka w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam panią kosmetolog na os. tysiąclecia 30, co miesiąc są nowe promocje, www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_wawa_82
W Poznaniu nie znam ale jak będziesz w Warszawie to mogę polecić gabinet w którym leczę problemy z trądzikiem: http://www.body-lab.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal polecam salon magia Pani robi bardzo ładnie manicure i tipsy Zawsze fajnie dobierze zabieg w zależności od mojego stanu skóry już w zasadzie nie mam problemów z cerą ale wiadomo że trzeba je robić systematycznie żeby utrzymać skórę w super stanie polecam mikrodermabrazję z kwasem pirogronowym świetne na rozszerzone pory , przebarwienia a teraz jest świetna na to pora polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś koszmar - jak można w jednym zabiegi połączyć mikrodermabrazję i kwas pirogronowy? Chyba, że chcesz mieć zmasakrowaną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa1234
Gabinet kosmetyczny Poznań http://www.babor-bb.pl/ szczególnie ze względu na oczyszczanie twarzy, naturalne kosmetyki babor i świetną lokalizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam i mam super twarz widać nie wiesz jakie to ma stężenie :) jest delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka999
A ja polecam pania Edyta z salonu na ulicy naramowickiej (www.permanentbeauty.pl). Dostalam bon upominkowy na urdoziny od przyjeciolek i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny wykupily mi opcje oczyszczania peeling kawitacyjny+ sonoforeza. Bardzo mi sie spodobalo. W związku z tym, ze nabralam do Pani zaufania, postanowilam zrobic sobie makijaz permanennty brwi. balam sie strasznie, bo nie chcialam nienaturalnego efektu, wielkich , ciemnych brwi. i dostalam to co chcialam. bardzo delikatnie i naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna Janas
kader.pl miejsce gdzie chodzę od lat .można zrobić tam praktycznie wszystko,babeczka fachowa i fajna a ceny dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana skoro jestem zadowolona to widocznie ta kosmetyczka WIE jak to się robi , ja polecam www.salonmagia.eu bywają ciekawe promocje albo pakiety polujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Beauty Premium, szczególnie, że mają komputerowe badanie skóry, więc jest 100 % pewność, że zabieg jest dobrany dla naszej skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszeliśmy. Ale za to słyszeliśmy o nowej stronie z gabinetami, gdzie mozna zarezerwowac wizytę w dowolnym salonie www.zamowwizyte.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19871
Może Pracownia Urody na Jarochowskiego - www.gabinet-dla-ciebie.pl ? Fajne promocje i super obsługa:) Byłam, nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze tylko do kosmetologa, www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, gdzie najlepiej wybrać się w Poznaniu na zabiegi wyszczuplające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha1986
Polecam Pracownię Urody na Jarochowskiego Rzęsy i paznokcie- bajka:) www.gabinet-dla-ciebie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam miłe Panie,, ja jmieszkam w Poznianiu od 2 lat ,, i jakos nie mam szczescia do kosmetyczek,,, albo robia ,, kiepsko,,, hybryda odpadała po 2 godzinach ,,teraz zapisałam sie do Pani ,, z ogłoszen Gummtre czas oczekiwania miesiac i na dzien przed dzwonie do Pani,,ale pani,,odebrała ,, powiedziła ze oddzwoni i niestety potem juz nie odbierała telefonu ,, i zostałam na lodzie ,, miałm miec zrobione rzęsy oraz paznokcie na wesele i niestety teraz szukam kogos kto ma czas w piatek ,, masakra ,, nawet nie usłyszałam [przepraszam wiec nie radze sie umawiać jest to OSOBA NIEODPOWIEDZIALNA ,,,!! to jej nr Tel - 726688805 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.01.14 gość Zależy na czym Ci konkretnie zależy. W zeszłym roku latem chodziłam na masaże bańką chińską do salonu beautu premium na osiedle tysiąclecia 30. Byłam bardzo zadowolona, bardzo ujędrniły mi się nogi i cellulit praktycznie znikł. Wiem, że w tym salonie robią także liposukcję ultradzwiękową, ale niestety nie mogłam się przekonać czy działa bo mam metalowy implant. Raz przed samymi wakacjami skorzystałam też z depilacji pastą cukrową, trochę trwało czasowo ale opłacało się. Jeżeli chodzi o paznokcie, hybrydy, żele itp. to tam akurat nie robią, ale mam świetne miejsce na os. Bolesława Smiałego 15 -salonik kosmetyczny pani Beaty Handke. Ta pani również swietnie robi hennę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautique
Chciałabym zachęcić Panie i Panów do regulacji brwi metodą nitkowania, najlepszego dostępnego sposobu na rynku kosmetycznym. Odwiedźcie nasz Salon i skorzystajcie z pierwszej regulacji gratis (powołując się na kafeteria.pl) Salon Kosmetyczny "Beautique", tel. 695920025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam panią Anie ul. Ugory 77, chodzę tam na rzęsy i hybrydę od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio znalazłam fajną stronkę, gdzie wszystkie gabinety są w jednym miejscu - www.zamowwizyte.pl , mozna w spokoju wybrać dowolny termin wizyty i porównać ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam dr Macieja Lichaja z gabinetu medycyny estetycznej na ul Parkowej 1/1 Pełen profesjonalizm i na prawdę miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna ktoś salon, w którym robią mikrodermabrazję korundową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ja polecam ten salon: http://www.salon-inspiracja.pl/kontakt.php Któraś z was pisała o hybrydach-pani Ala robi je rewelacyjnie, trzymają się nawet do 3 tygodni. A teraz jest jeszcze taka super promocja, z której niestety nie mogę sama skorzystać, bo wyjeżdżam z kraju: wykupuje się pakiet, chyba 5x chybryda za cenę 4. A i tak pojedynczo jak się chodzi jest dobra cena, bo 60 zł! I nie trzeba dopłacać za ściąganie hybrydy, jak w niektórych miejscach, serio polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.07.17 Zna ktoś salon, w którym robią mikrodermabrazję korundową? Tak, ja znam, tylko teraz chyba nie pora na mikrodermabrazję - salon Beauty Premium na os.tysiąclecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ulubioną panią Monikę w Happy Day Spa w Suchym Lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam panią Monikę i potwierdzam, że jest najlepsza. Chodzę do niej na paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×