Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L*A*V*E*N*D*A

Dobra kosmetyczka w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam dziewczyny z gabinetu BABOR na Wildzie. Teraz nazywają się Luxderm. Najlepsze! facebook.com/luxderm.babor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijajcie salon Shenti na Katowickiej w Poznaniu. Niby na ich stronie internetowej wszystko wygląda profesjonalnie, ale to chyba zdjęcia sprzed kilku lat! Sprzęt jest stary, widać odpryski i brud, panie kosmetyczki zakładają klientkom wilgotne opaski, co ewidentnie świadczy o tym, że przed chwilą ktoś miał przed tobą zabieg i najwidoczniej opaska miała kontakt z jakimś preparatem nakładanym na twarz. Totalny brak higieny pracy z ich strony. Kiedy ja byłam obsługiwana, pani kosmetyczka między robionymi mi zabiegami/ nakładaniem różnych preparatów zmywała podłogę, po czym przychodziła i dotykała mi twarz. Rozumiem, że chciała zaoszczędzić trochę czasu, ale mogłaby przynajmniej umyć ręce... Nigdy więcej tam nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się dziwie, ze zgodziłas sie na dotykanie brudnymi rękami. Ja bym od razu zwrociła uwagę. Moja kosmetolog jak mnie zostawia samą w gabinecie, a gdzies wychodzi to zawsze po powrocie myje rece i dodatkowo spryskuje płynem odkazającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrodermabrazja korundowa i wiele innych zabiegów w luxderm.pl na Wildzie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 3 lat korzystam z usług P.Pameli i jestem bardzo zadowolona ☺. Dojeżdża do klientek i robi różne zabiegi, a paznokcie żelowe bardzo szybko i profesjonalnie i to w śmiesznej cenie bo 50 zł niezależnie od tego co sobie za wzór wymyśle. Jej numer to 726688805 ✌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarika85
W Poznaniu mogę polecić Panią Agnieszkę Banach, jej salonik mieści się przy ul. Wierzbiecice 43. To jest prawdziwy fachowiec z wykształceniem który naprawdę zna się na rzeczy, a do tego strasznie miła osóbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Z_
Polecam panią Kamilę z LaFayette, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż permamentny. 100% zaufania do jej zdolnych rączek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam A ja polecam klinikę urody la estetica na hetmańskiej w galerii green point robiłam u nich ostatnio serię endermologi i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast polecam salon Beauty Premium na Ratajach. Korzystałam u nich z kilku zabiegów na twarz, depilacji pastą cukrową i liposukcji kawitacyjnej. Zawsze wychodzę zadowolona i zrelaksowana, a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Azyl na Grunwaldzkiej, chodzę tam od kilku lat. Manicure, pedicur, depilacja czy mikrodermabrazja. Jest tam czyściutko, bardzo fajna obsługa, ja chodzę do p.Kasi. Niestety tylko czasem trzeba długo czekać na termin, bo dziewczyny są oblegane :) Namiary www.salonazyl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Przyprawa
Dzień dobry muszę napisać o dziewczynie do której trafiłam też z polecenia mojej znajomej Pani Emila przyjmuje w salonie Galerii Fryzur Da Vinci jest kosmetologiem zrobiła mi zabiegi na ciało a antycellulitowe i kriolipolizę po której schudłam po 4 tyg 8 centymetrów w brzuchu. Naprawdę Pani Emila jest super profesjonalistką widać że kocha to co robi GARĄCO POLECAM przyjmuje na ratajach na Orła Białego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksangra Wrona
Gorąco polecam Salon Tajemnice Urody który mieści się na Orła Białego nr 74 Pani Emila kosmetologa robi świetnie makijaż pernamentny zrobiła mi usta i oczy razem z cieniowaniem wyszło bosko, a do tego oszczykała mi zmarszczki kwasem hialuronowym jestem super zadowolona polecam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie salon na ratajach gdzie robią zabiegi z falami radiowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba juz nie jest ta sama galeria da vinci, ktora byla na os. Piłsudskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wygląda nieciekawie, w jakis pomieszczeniach za kratami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa galeria da vinci jest tutaj www.galeria-davinci.pl/cennik-uslug-kosmetycznych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 131313
Może i za kratami, ale jest miło,sympatycznie , czuje się jak w gronie rodzinnym i co najważniejsze profesjonalnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki koleżance trafiłam do kliniki http://klinika-esthetique.pl/7-2/. korzystam z ich usług już od jakiegoś czasu...nie mam żadnych zastrzeżeń , wręcz przeciwnie zawsze jak od nich wyjdę czuje się taak...hmm niesamowicie:)Cennik jest bardzo przystępny...na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyżej pytał o zabiegi z falami radiowymi. Niedawno trafiłam do salonu www.beautypremium.pl bo szukałam depilacji pastą cukrową i okazało się, że mają też fale radiowe. Zapisałam moją mamę, wrociła bardzo zadowolona. Mi też ten salon się spodobał. Do końca roku mają promocje na zabiegi z falami radiowymi, np. Twarz kosztuje 75 zł zamiast 150 zł, ramiona, pośladki i brzuch 60 zł zamiast 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka89
Ja zrezygnowałam z wizyt w salonach kosmetycznych i zapisałam się jako modelka na kursach kosmetycznych. Płacę przeważnie 30zł za zabieg i mogę przychodzić na zabiegi na twarz, dłonie i stopy. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług, polecam Corio Centrum Szkoleniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi koleżanka poleciła kosmetyczkę na dabrowskiego na dziedzińcu obok biedry. Gabinet nowy i ładny bo nie ukrywam byłam w wielu i w wiekszości prl nadal żyje ;-P . Sa tam 2 babki, mega sympatyczne i doświadczone. Nie wciskały mi 2 zabiegów naraz czy coś tylko faktycznie doradziły. Mi sie tam podobało i zamierzam je odwiedzać www.madric.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prześledzeniu forum, skorzystałam z gabinetu Tajemnica Urody na ratajach, wszystko super- usługa, doświadczenie i faktycznie jak w domu;) Teraz mają świetną promocje na manicure hybrydowy Shellac- a za 39zł do końca stycznia...a Pani Martyna czaruje paznokcie :) Dla mnie bomba, kupiły mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie to ja sobie robie sama, a do salonu kosmetycznego wolę chodzić na poważniejsze zabiegi np. Mikrodermabarazję korundową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weszłam na stronę www.dobrakosmetyczka.pl i znalazłam usługi, których szukałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Możesz iść do Kasi Zasuń z Dental&Beauty, naprawdę bardzo kompetentna i przyjaźnie nastawiona kosmetolog z dużym doświadczeniem. To jest salon przy ulicy Kościelnej. Zajrzyj sobie na stronę www.dbspot.pl to znajdziesz szczegółową ofertę zabiegów kosmetologicznych i numer telefonu, bo najlepiej wcześniej umówić się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkapab
Super kosmetyczka z dojazdem do klienta robiła mi makijaż do ślubu i bylam bardzo zadowolona nie pamiętam nazwiska ale ma na imię Daria nr. Tel. 501707467 sama mam jej numer z polecenia kolezanki ktora zawsze wychwala ją a ona kozystala z uslug roznych salonow. Pozdrawiam mam nadzieje ze pomoglam Izka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam panią kosmetolog z salonu www.beautypremium.pl na Ratajach. Jest bardzo dokładna i ma indywidualne podejście do klienta. Ma bardzo duży wybór zabiegów na twarz, a także zabiegi wyszczuplające i dużo nowoczesnych urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Monikę Mytko z salonu Magia MM - robi doskonały makijaż permanentny - to prawdziwa artystka i nie jest droga. Inne zabiegi - oczyszczanie, henna, maski też super, zawsze doradzi, ma czas dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×