Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość jyskowiec
Uwaga tajny ruszył na łowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhot
BRAWO BRAWO BRAWO !!! Wiwat magazyn centralny ! wsadzimy sobie teraz te trampoliny w d....dziekujemy juz widze te kolejki do kasy po trampoliny do skakania bez siatki, może firma zamiast sprowadzać siatki wykupi kazdemu klientowi co kupuje trampoline ubezpieczenie ? nie wiem co za barany tam pracuja ale ktos powinien za to beknac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inexes
to nie magazyn centralny za to odpowiada oni są tylko od przechowywania i wysyłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdewqasdewqs
4000 brutto to w duzym miescie - wiem co mowie. To stanowisko ma siatke plac od 2700-3000 brutto -poczatkowa kasa bez premii. Kierownicy nie sa dobrze oplacani. Mysle ze w takim lesznie to na poczatek dostaniesz 3000-3300 brutto, nie wiecej z pewnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrośc z zeszłego roku
A oto cytat z zeszłego roku z wyprzedaży ogrodówki" Meble ogrodowe to jedna z gałęzi Jysk.Gałąż wprawdzie ta usycha (konkurencja słaba nas dogoniła , porównywalni nas przegonili ,a wzory do naśladowania są o lata przed nami),ale daje wciąż kasę.Trzeba wyprzedać i solidnie wziąć się za nowy sezon ogrodowy 2013 - odświerzyć naprawdę serie,zrobić 1-2 ekskluzywne meble,poszukac pomysłów,liczyc się w branży ,a nie być tylko jej uczestnikiem!!!I zamówić w końcu tyle krzeseł Brava i półleżaków Campman ,aby starczyło do końca sezonu - mozna by zarobić o wiele kasy więcej na tych dwóch artykułach!)-dlaczego co roku ich nie ma???Kto za to odpowiada? Jak widać nic się nie zmieniło ,nikt wniosków nie wyciagnął ,a ogromny magazyn jest do przechowywania powietrza.A spec od zakupów to juz dawno powinien byc poza Jysk... Gdzie sa leżaczki Campman ?Gdzie są Termoli kolorowe? Gdzie są krzesła Massa?Gdzie jest Brava ,Cesena??? Dlaczego kiedy lato sie zaczyna sklepy nie maja czym handlowac? - mam ludziom na werandy sprzedawać szafy Tex?Krzesła Elias? A może trampoliny bez siatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek310
porażka totalna !!! Wstyd przed klientem, i teraz bedziemy sie głupio tłumaczyc przed ludźmi, za jakiegoś kretyna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracował szwagier i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamsobieobserwator
I nie wybrali nam nowego dyrektora! I znowu pokazało się ogłoszenie na pracuj.pl. Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnICihACkzjvkjz
a jak tam dzisiejsza sprzedaż ręczników- udała się hahahahaha co za debil wrzucał te ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o dzisiejszą "nowe wywieszki " :) faktycznie były nowe.Nabijaliście na kasę rodzinne produkty w super ofercie???? 2 rę.Chess rabatują się na 80 zł a do zapłaty 8,95 :D nic tylko sprzedawać....Rano żadnej informacji nie dostał żaden sklep o co cho....dopiero jak sie rozdzwoniły telefony to raczyli poinformowac że błąd...A ja się pytam kto za ten błąd odpowie????? Nie daj Boże kasjer sprzedałby te ręczniki tak jak wyskakuje na kasie...... skończyłoby się na notatce służbowej i nie wiadomo jakie jeszcze konsekwencje a specjaliści co???? gówno-siedzą i się śmieją że napierdalaliśmy z cenami przed otwarciem jak idioci.... My naprawdę się nie nudzimy-zapraszam tych wszystkich "uczonych""mądrych" i "wykształconych" z meteorytowej żeby popracowali miesiąc na sklepie-oczka szybko by się im otworzyły... A co do mebli ogrodowych i naszego kochanego działu marketingu-mam wrażenie że tam naprawdę pracują idioci..... co roku to samo z Campmanami,Bravami ,Brendwoodami :( ...My rozmawiamy ze sobą ale oni (marketing i reklama) wygląda że nie..-przerażające...... No i informacja o nowych zasadach sprzedaży impulsów-rodzi się w bólach.Na 100% zaskoczą nas-jak zwykle :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Jak można tak traktować tych co faktycznie zarabiają na firmę, ciekawe czy tak ciężko było dać info o błędzie w cenach a tak nasz czas, i papier mniemam, ze wcale nie tani poszedł do kosza w ilu sklepach???? A nam każa pytac się czy można woreczki zamawiać bo mamy być zorientowani na koszty Kto tam pracuje i jak go rozliczaja bo nas w SIS NAWET Z KURZU POD MATERACAMI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już w sobotę gratisowy kocyk brok, aż sam zrobię zakupy:) Oczywiście to co się sprzedaje to juz tego nie ma na centralnym. Robisz klientowi zlecenie towar aktywny, kasujesz zaliczkę, dzień przed dostawą towar wycofany i nie dojeżdża, więc teraz świeć przed klientem że jednak swojego towaru nie dostanie. Ale na szczęście już nie długo sezon meblowy, i nowe meble wprost z Rumunii, ciekawe co to będzie, pewnie szafa na t-shirty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roczna sciema czerwona falA
Brak towaru i coraz mniej ludzikow kupujacych w sklepach. Czerwona fala to tylko chwila moment. Firma mydlila nam oczy pieknymi pieniedzmi, a jak sie zacznie to nawet warszawka straci swoje pieniadze. Mysleliscie ze firma wam cos da? Kazdy ktory pracuje wiecej niz 3 lata powinien wiedxiec ze to pic!. Przyjdzie lipiec i sierpien i nastanie zalamanie. Towaru nie bedzie bo juz nie ma a dopiero czerwiec, na sklepach balagan od skrecania mebli i pustki, wyprzedaz haha rzeczy do usuniecie i wycofane az szkoda gadac. Witam jestem zainteresowany tym zestawem..... Przykro mi nie ma:( a ten?.... Przykro mi nie ma.... Ten zestaw jest bardzo fajny? ....... Ale mamy tylko stol i jedno krzeslo, bedziemy do zestawow johany i jonasy dowalac:) premia roczna piekna bajka szkoda ze tylko bajka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogrodówki na centralnym juz nie ma wiec genialny pomysl w tym roku szybciej startujemy z sezonem meblowym i znow indeksy poszybuja w góre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evv76
Dostałam propozycję na zastępce kierownika. Ile mogę tam zarobić ? Proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vel malina
Trzeba było przewidziec to...i zrobić sobie zapas na swoim magazynie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysku
do vel malina Tylko trzeba najpierw te magazyny mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł
dokładnie ileż można upychac nie dość że pełno mebli które sie nie sprzedają to jeszcze poduszki ogrodowe z zeszłego roku ktore zajmuja poł magazynu, nie wiem jak w tym roku bedzie bo poduszki sie w ogole nie sprzedaja a co dostawa to wrzuta 3-4 kartonów. Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się nie sprzedają to po co je zamawiacie?Nie rozumiem czegoś,więc mi to wytłumaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł
kto je zamawia ??? czlowieku ostatnio wszystko wyzerowałem wszystkie poduszki i co i przysłali brentwoody i monzy i po co mi to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcialam sie wypowiedziec, ze ten czlowiek, ktory wymyslil przebudowy sklepow przed startem wyprzedazy powinien dostac order nie-do-je-ba-nia!!!!!!!!:D normalnie cyrk na kolkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evv76
Jakie obowiązki ma Zastępca Kierownika i ile można tam w ogóle zarobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnchaHC ahc naj
2400 brutto drogi Evv76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jPJCjvNV
a co się dzieje z tajnym może firma teraz tam szuka oszczędności. Co myślicie o spotkaniu integracyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co myślicie o spotkaniu integracyjnym?" Odpowiadam - w chu... mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1941
Co do spotkania - fajna sprawa. Dobrze że firma stara się coś robić dla wszystkich. Choć weselej było by pewnie w makroregionach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy impreza bedzie dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie świetny pomysł z ta imprezą! Tak dla wszystkich pracowników sklepów. U nas wszyscy bardzo się cieszymy na spotkanie z kolegami i koleżankami z innych sklepów, których najczęściej znamy tylko z rozmów telefonicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo Tak ! cudownie! doskonały pomysł z tą imprezą ! nasze dzieci chodzą głodne ale przynajmniej będzie można nachlać się z firmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×