Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość sajfkld
U NAS JUŻ OM ZROBILI NA 3/4 I Z TEGO CO WIEM WSZYSTKIM U NAS W REGIONIE TAK ZROBILI ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sak-Maj-Dik
Rychu, gdzie - jest - ciacho ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowiec
PYTANIE DO sajfkld W jakim sklepie pracujesz wysokobrotowym czy jest on otwarty 7 dni w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super om
kurde to nie dobrze jak mi utno to sie chyba zwolnie. Ale co tam ważne że Rychu ma dobro posade a to że na magazynie bedą porozrzucane paczki bo nie bedzie mial ich kto poukładac to szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edffonafvnajnvj
pisze posty i zaraz usuwają. Czyżby komuna powruciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaskiniowca
nie nie jest wysoko obrotowy,otwarty 7 dni w tygodni i jest co robić . nie wiem co oni myślą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan E.
Jest niesamowitą głupotą firmy redukowanie ludziom zatrudnionym w pełnym wymiarze czasu do 3/4 czy 1/2 etatu. Rozumiem, że kilka osób na każdym sklepie (ile to już zależy od jego obrotów, godzin otwarcia, liczebności załogi...) może być zatrudnionych na 3/4, 1/2. To jest przydatna sprawa, zawsze ktoś może dopracować godziny kiedy tego potrzeba (co swoją drogą powinno być wypłacone jako nadgodziny, ale w takim żyjemy państwie). A pewnie wielu osobom pasuje praca w mniejszym wymiarze czasu (np. studenci). Natomiast zatrudnianie wszystkich sprzedawców na niepełny etat to prostu czysta głupota. Jest z tego pewnie spora oszczędność, ale szybko doprowadzi to do ciągłej rotacji pracowników. Nikt normalny nie będzie pracował na dłuższą metę na 3/4 etatu za 1500 brutto. Normalny w sensie mający już wykształcenie czy rodzinę na utrzymaniu... Czyli drastycznie spadnie jakość obsługi na sklepach i jakość samej pracy. Nowy pracownik potrzebuje czasu na wdrożenie się (szczególnie jeśli pracuje na niepełym etacie), a dodatkowo nietrudno się domyślić, że wszyscy będą traktować Jysk jako pracę tymczasową. A OB i OM, którzy przecież mają większy zakres obowiązków i są w sumie osobami funkcyjnymi na 3/4 to nie głupota, ale już skrajny debilizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość om-jysk
nie wyobrazam sobie żebym był na 3/4 etatu bo poprostu nie bede wstanie wykonac swoich zadan teraz jestem na caly etat i od czasu do czsu zostaje po godzinach i nie wpisuje tego do listy obecności. Jeszcze troche to bedziemy musieli przyjmowac dostawe i stac na kasie rownoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRESTIGE
Może coś więcej o tych opiekunach magazynu ilu dostało juz na 3/4 może się wypowiedzą i moze ktoś coś więcej wie jak to wygląda w skali kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
'' nie wyobrazam sobie żebym był na 3/4 etatu bo poprostu nie bede wstanie wykonac swoich zadan teraz jestem na caly etat i od czasu do czsu zostaje po godzinach i nie wpisuje tego do listy obecności. Jeszcze troche to bedziemy musieli przyjmowac dostawe i stac na kasie rownoczesnie'' Robcie tak dalej - za darmochę , to i na pól etatu wam każą robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
"ta pisownia świadczy o twoim wykształceniu" - nie bawmy się tu w lekcje polskiego. Dziwne rzeczy piszesz - nie wkładaj wszystkich do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Racuch, widzę, ze masz niezłą wiedzę w tym temacie no i doświadczenie pewnie też, a tak nawiasem mówiąc caps lock Ci się zaciął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racuch
Racuch, widzę, ze masz niezłą wiedzę w tym temacie no i doświadczenie pewnie też, a tak nawiasem mówiąc caps lock Ci się zaciął! wiedzę takom posiadam bo jakiś czas temu zwolniłem takiego OM . ciąg dalszy tej sprawy w sądzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndkjncjnCnjncj
Racuch co ty pieprzysz mając reklamację no dajmy na tego magnusa i potrzebuję siłownik to sprawdzam czy mam w częściach zamiennych jak nie mam to sprawdzam czy w Radomsku mają jak nie to piszę do innych sklepów jak nie mają to biorę z nowej paczki i daje klientowi potrzebne rzeczy tak jak podłokietniki, kółka i śrubki zostawiam a reszta idzie do smieci na tyle reklamacji co jest i chciałbym wszystko zostawiać po wyjęciu jednej rzeczy to by mi magazynu zbrakło, pozatym regionalni sami karza wyrzucać uszkodzone rzeczy bo koszty regulacji są małe sprzedając jedną rzecz mogę ją przyjąć spokojnie trzy razy na reklamację i wyregulować a sklep i tak jeszcze wychodzi na plusie (oprócz poduszki bluestone bo w tym przypadku marża wynosi 1100%) i nie mów ze OM to stanowisko nie potrzebne bo umnie LS i OB gówno się znają na procedurach jak mnie niema w pracy i kierownika to telefon nie przestaje dzwonić> Nie potrzebne stanowiska to są audytorzy bo się domyslam, że nim jestem bo kierownikiem i regionalnym to raczej nie bo oni poprostu na takie rzeczy nie zwracają uwagi. I co lepiej Ci, że chłopaka zwolniłeś konia sobie jeszcze zwal to Ci całkiem ulży. Nie zapomnij mi sprawdzic pisowni panie sorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndkjncjnCnjncj
PACZKI BUM a tak pozatym ty racuch od kiedy to w Jysk są paczki BUM mnie się wydaje, że jedyn BUM w Jysk to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgg
to sprawdzam czy mam w częściach zamiennych jak nie mam to sprawdzam czy w Radomsku mają jak nie to piszę do innych sklepów jak nie mają to biorę z nowej paczki i daje ciekawa procedura jeszcze o takiej n ie słyszałem ,co pisze racuch mogę tylko potwierdzić . nie jeden już w tej firmie stracił pracę i nie jeden jeszcze straci . za brakujące paczki w dostawie , reklamacje itp potem okazywało się że z tych brakujących paczek uzbierały się gotowe meble. a jak regionalny każe tobie wziąć jedną rzecz a resztę wyrzucić to gratuluje takiego regionalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hweuiFHuhf
to sprawdzam czy mam w częściach zamiennych jak nie mam to sprawdzam czy w Radomsku mają jak nie to piszę do innych sklepów jak nie mają to biorę z nowej paczki i daje ciekawa procedura jeszcze o takiej n ie słyszałem no a ty jak reklamacje załatwiasz wydaje mi sie ze wszyscy tak robią skoro firma karze mi kazdą reklamację uznac tobchyba nie mam wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i koniec.
oni chca zrobic tak: pozbyc sie stanowisk opiekuna biura i opiekuna magazynu udowadniajac, ze czegos nie zrobili albo nie robia. czyli ffiremka umyje rece od fali protestow z waszej strony. to teraz sprawdzmy regionalnych: nasz to zapita morda, wchodzi na sklep i jeszcze mu z oczu bielmo nie weszlo. podobno mobbinguje - zaczynaja do nas dochodzic sygnaly z innyc sklepow. czepia sie kogos i psychicznie czepianiem wykancza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Pytanko do Racucha, gdzie byłeś jak Twój magazynier opir,,,ał się i nic nie robił i tak łatwo mu przychodziło skręcanie dla siebie mebli, czasami warto monitorować to co robią pracownicy, oceniasz ludzi po sposobie pisowni to tak nawiasem "takom" pisze się sam zobacz w słowniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 928735yb c[b[v43vc4
Racuch w tym czasie siedział w biurze i nawet na sklep nie wyszedł. Bo on chyba z tych kierowników co tylko dumają w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RACUCH
CZEKAŁEM LICZYŁEM ILE ZAMAWIA TERAZ ZA TO ZAPŁACI .RAZ CZY DWA MOŻE SIĘ ZDARZYĆ , JEDNAK ZBYT DŁUGO TO NIE TRWAŁO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 928735yb c[b[v43vc4
I co podpierdoliłeś kolegę do regionalnego? Inaczej nie mogłeś tego rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKBAR
Racuch Ty SPRZEDAWCZYKU !!!! Możesz podać rękę Rysiowi i Zbysiowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa.........u nas !!!!!
om liczy mebelki:) om skręca mebelki:) a z kąd regulacje???? wszyscy wszysko widzą i wiedzą....nikt nic nie wie.... ....szkoda,że tylko dla siebie je skręca....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKBAR
Cza było sie uczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 928735yb c[b[v43vc4
A co nie umiecie załatwić we własnym gronie takich spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
" CZEKAŁEM LICZYŁEM ILE ZAMAWIA TERAZ ZA TO ZAPŁACI .RAZ CZY DWA MOŻE SIĘ ZDARZYĆ , JEDNAK ZBYT DŁUGO TO NIE TRWAŁO " Człowieku jeżeli jesteś kierem na sklepie to masakra, masz problem z gramatyką, wyrażaniem własnych emocji i pisownią z wielkiej litery no i gratulacje czekałeś, przyłapałeś ale nie na długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpel Larsa
Ooo Co ja widzę panika wśród OM-ów jakaś nastała ;) trzęsiecie portkami drodzy przyjaciele, a jak kilkanaście miesięcy wstecz regionalny przywoził późnym wieczorem umowy na 3/4 dla kolegów z firmy to się cieszyliście, że was to nie dotyczy. Najpierw tracicie przedrostek z-ca kierownika, później was na 3/4 obetną i dalej będą strzyc jak stado baranów. Tak się kończy wasza pokorna postawa ! Jeśli ktoś z wyżej się wypowiadających twierdzi, że na 3/4 nie da rady wywiązywać się ze swoich obowiązków, to nie wie co mówi. Jeśli dostanie taką alternatywę to będzie musiał, i nikt nie będzie pytał czy ma czas na to. To mówiłem ja sprzedawca na 3/4 od 1,5 roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlodzieje
Jesli chodzi o zlodzieii to robcie tak jak ja. Ostatnio mialem zlodzieja nie kolege z pracy ale bardzo ladnie ubrany pan z torba co bral jak popadnie i ladnie chcial wyjsc za bramki. Poprosilem o powrot do sklepu i zabralem na magazyn przypielem go do regalu i zadzwonilem na policje:) a do torby dodalem drogie posciele by policja nie powiedxiala ze mala szkodliwosc czynu:) bardzo sie zdziwili ze przypiety do regalu to powiedzialem ze bardzo sie rzucal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpel Larsa
Cóż za bohaterska postawa ! A złotą gęś towarzyszu dostaliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×