Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
i właśnie ruszył sklep internetowy ciekawe ilu z nas stracił przez to pracę. według wcześniejszych zapowiedzi nie ma możliwości odbioru że sklepu stacjonarne. oj stracimy stracimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty mieszkając w mieście gdzie jest jysk chciałbyś się bawić w zakupy w ciemno przez internet? Bo ja nie. Nie wiem na jakiej zasadzie to będzie funkcjonować - jeśli chodzi o zwroty - ale pewnie przybędzie matołków co to kupią przez internet a zwrócą w pobliskim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
czy prace ktos straci ? moim zdaniem bedzie jej az nadto ale nikogo przeciez nie zatrudnia. Zwrotow bedzie masa bo wiadomo czym handlujemy nie ? myslicie dlaczego ikea nie ma sklepu internetowego. Jak przeczytalem ta informacje o sklepie i co bedzie nalezec do pracownikow to parsklem smiechem. Teraz mamy 2 skrzynie reklamacji a po otwarciu sklepu bedzie tego pol magazynu. Niby firma sie rozwija a nawet terminali zblizeniowych nie moga zainstalowac klienci smieja sie w twarz....zacofancy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam Grzesiu będzie pakował w "sreberka" i wysyłał z centrali w Gdańsku te zakupy do klientów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to najszczęśliwszy pomysł, by robić sklep internetowy Jysku, no ale skoro wszyscy dziś je prowadzą, łącznie z Ikeą, to pewnie pomyśleli sobie: czemu nie. Moje zdanie jest takie, że tak jak w Ikei, w Jysku trzeba przebierać i dobrze oglądać każdy egzemplarz towaru zanim się ruszy do kasy, bo sporo rzeczy różni się od siebie wykonaniem i zdarzają się również wadliwe, uszkodzone produkty. Do tego sklepu na zakupy lepiej udać się osobiście a nie zamawiać przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie więcej zwrotów i więcej reklamacji, ale oczywiście WRM musi być niższy niż w tym roku, a w Radomsku CZ brak. Ale na razie w sobotę pijemy Jyskowego Sylwestra. Zyczę wszystkim w nowym roku jeszcze większych obrotów i trzynastek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawiło sie ogłoszenie , że szukaja kierownika na Śląsk . Drżyjcie kierownicy , bo nie znany wasz los :) Wszystkie miejsca obstawione a jednak szukaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć mam pytanko, gdyż bylbym zainteresowany stanowiskiem kiera w jysku z tego co piszecie to syf jest ale jesli tak na to patrzec to wszedzie jest syf i czlowiek powinien nic nie robic mam pytanie ile moze taki kiero zarabaic bo nie wiem ile powiedziec na rozmowie zeby nie przesadzic ?? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka a co tam inowrocławiu kierownika szukają wiadomo co sie stało? Biedni kierownicy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chej co tam słuchać w tej chatce puchatka - jysk polska i u naszego drogiego krzysia -piotrusia i jego przyjaciół arturka, grzesia , piotrusia, dalej bawią się w handel:-) dawno tu nie zaglądałem a upłynęło już sporo czasu zanim stamtąd zwiałem - to nie moja bajka i nie moi "bohaterowie" choć do Kubusia Puchatka i Prosiaczka nic nie mam:-) jak wam minął rok , jak tam indeksy, nowy rok to zapewne nowe wyzwania choćby małe co nie co czyli indeks do zrobienia140%?, choć za moich czasów było i 160% a dyrektorek ciągle płakał że mało bo inny miał 180 a wtedy nasz kiero wariował i wysyłał katalogi do hoteli itd. stare to były czasy ale jakie zabawne, teraz to pewnie już nie zabawa a mały hamlecik "być albo nie być w tej firmie oto jest pytanie" - pozdrawiam wszystkich na sklepach i uważajcie na misia jemu ciągle miodku jest mało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilość "wolnych stanowisk" świadczy o firmie !! buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Co jest taka cisza ? Czyżby wszyscy liczyli premię roczną ? Dawać znać kto dostał powyżej 2 klocków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sie zmienilo w systemie premiowania>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezuulena
Hmmm co sadzicie o systemie premiowania na rok 2014? oj chyba madre glowy w Gdansku musialy sie niezle postarac zeby takie cos wymyslec!!!!! Premia dla kierownika zatowarowanie pracownicy nie moga chorowac zeby kiero dostal premie to jest chore!!!!!! Wydaje mi sie ze tych premiii raczej nie wyrobimy a jezeli tak to tylko w okolo 50%?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakaz chorowania bo Twój kolega kierownik nie dostanie premii może jeszcze nie będziemy mogli brać urlopów bo też mu zabiorą kasę. i niech teraz kierownik będzie na każdym zamówieniu bo jak straci premie to kto mu odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakaz chorowania?Czyli nie wazne zdrowie czlowieka.Takich ludzi powinni usypiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroba jako przypadek losowy wyklucza by było to kryterium /parametr do premii. Ciekawe jak prawnik zinterpretowałby taki pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Premia jest regulaminowa. A regulamin ustala pracodawca, więc może ją nawet uzależnić od koloru oczu pracownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold dick
WOW Taira jakaś Ty "valuesowa" staraj się tak dalej to dostaniesz złotego ...... na maskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taira błyszczy na tym naszym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca_kasjer
ja pracuje w tej firmie rok i stwierdzam jeden podstawowy fakt, żę co by się nie działo to i tak jest to nasza wina, biednych sprzedawców. Pozatym dają nam głodowe umowy o prace i marne "premie", chodz premie roczną niespodziewanie mam nawet nawet:) wiec nie jest źle. ?:) ale ogolnie maja nas w d***e:) wiec po co sie rozczulac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Nie valuesova czy jaka tam tylko stwierdzam fakty. A jak zloty to może być. Spieniężę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja nas w d***e miejcie i ich (tylko nie dosłownie chyba ze ktos lubi w pupe). Ja mam totalna polewkę z tych ich artykulików , propagandy go jyskowej itp:) Nic nie poprawia mi tak humoru jak ich teksty "mobilizujące".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, patrze na oferty pracy w JYSK a tu same 3/4, 1/2 ... co to ku...a ma być ?? chyba Was zdrowo poje....o !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszczedzaja doslownie na wszystkim wiec czemu sie dziwic?? hmm.. mnie tam nie tyle denerwuje praaca tam tylko to ze musze wszystko praktycznie robic sam, wydawac z magazynu szafy sam oczywiscie bo jakas babcia ptzyjdedzie i dzwigac nie moze, itd itd... i denerwuje mnie to ze mimo ze mam te3/4 etatu i nie wiadomo jakbym sie staral to nie moge sobie dorobic 1/4etatu normalnie legalnie u jakiegos innego pracodawcy bo mi ten j****y grafik tak ustawia ze nigdy nie moge sie nigdzie wiecej ruszyc bo zawolaja cie na 4-5 godzin a ty lecisz jak piesek na zawolanie, czyli reasumujac nie mozesz sobie rzeczywiscie zorganizowac nigdy czasu bo masz p******y grafik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floralll
co myslicie o nowej premii dla sprzedawcow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że będę ZAROBIONY :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ,że Taira będzie zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy mają wypłacić premie roczne?wie kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×