Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
żadnego szkolenia nie będzie zainstaluje wam systemy i hej wiem bo to właśnie przerabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli standardowo po jyskowemu. Store suporter powinien po sklepach jezdzic i w dniu wprowadzenia systemu siedziec na kasie z kasjerem. Zastanawia mnie funkcja store suportera - ci ludzie nic nie robią! Przyjedzie posiedzi w biurze , poprzechadza sie po sklepie , pojedzie. Kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dniach wizytacje wielkich szych. W sklepie burdel, w magazynie burdel, nowi współpracownicy co nie ograniają. Teraz najlepsze, trzeba: - posprzątać sklep, - posprzątać magazyn, - skończyć dostawę bo zaraz przyjeżdża nowa (kolejne 30 palet), - dotowarować wszystko co brakuje bo przecież będą wizytacje, - jak skończysz towarować to zaraz zaczniesz robić powyższe od nowa bo bydło przejdzie przez sklep. To wszystko mają zrobić dwie osoby na zmianie bo są cięcia i redukcje. Nie ma, że się nie da bo mało ludzi, bo mało czasu. Ma być. Najlepiej na wczoraj. P.S. W międzyczasie transporty do klientów (1-2 tony szaf tygodniowo) oraz składanie mebli i zmiana cen. Dwie rzeczy przychodzą mi na myśl: 1. Czasy komuny i wyrabianie 300% normy, co w ogólnym rozrachunku prowadziło do destabilizacji pracy, 2. Chinskie zakłady pracy gdzie jak nie dajesz rady to na Twoje miejsce znajdą sobie 3 nowych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba nie realne, 2 osoby na zmianie mogą być w sklepiku spożywczym, lub w komisie z telefonami , ale nie w sklepie 800-900 m, gdzie do obsługi są wszystkie działy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na dniach wizytacje wielkich szych. W sklepie burdel, w magazynie burdel, nowi współpracownicy co nie ograniają..." W takiej sytuacji trzeba p*****lnac to wszystko i robic tyle ile sie da - nic poza. A pajace niech wizytują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nierealne, sorry za byka, to chyba tacy pracownicy zarabiają podwójne pensje, jak tak składam papiery do jyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i operacja GK przerwana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżysk
Kto ma jździć po tych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GK przerwana - jakies szczegoly? Juz im padlo wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z ta rekrutacją kierownika na slask? kto leci? :) znalezli juz kogos nowego czy nikt nie jest na tyle doskonały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Ta osoba co jest u nas na szkoleniu to jest nowa która będzie miała styczność w ogóle z jyskiem i jest to babeczka...kochani współczuję tym osobom naprawdę...bo na początku zawsze jest fajnie ale mówię wam nie dajcie się jej...bo niewytrzymacie...pod gdańskiem będzie otwarcie i ona tam będzie kierownikiem lub liderem...takżę życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie wieści już co tam sie działo w Wawie?...ciekawe czy cos nowego wymyślili... może kuża twarz trza uciekać stąd???....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mamy wieści. Tajny będzie teraz na każdym dziale nawet na łazience czy kwadraciakach, dodatkowy po zakończonym audycie w sklepie będzie stał pod budynkiem i rozdawał klientom ankiety co myślą o poziomie obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny w gaciach
Tajny może sobie być wszędzie.A zazwyczaj u mnie w gaciach z wysiłku kiedy sam przyjmuje dostawę .Po stole Foxton mam tajnego głośnego(z artykułem dodatkowym w postaci mocnego odgłosu) ,a po szafie Bruksela 4 drzwi mam tajnego ,któremu zaproponowałem aż 4 artykuły .Obawiam się ,że moja obsługa mogła wydać się "nieprzekonywująca" , bo sprzedawca nie zaakcentował konkretnego artykułu (czyli bąk z wysiłku był za cichy ). Zapraszam szefów Jysk Polska na sklepy !Bawmy sie sprzedażą razem , najlepiej właśnie kiedy jest dostawa ,a na zewnątrz +6 stopni , wózek nie działa,leje deszcz,mam do wyjęcia 700 cen,pani sama podjeżdża małym samochodzikiem po 12 Denverów ("pomoże mi pan załadować"?- "chętnie załaduję pani to OD TYŁU " mówię wściekły).Dziewczynę na kasie diabli biorą ,bo telefony -"miał dziś przyjechać mój mebel,mówiliście ,że będzie"...),bo sama,a tu klienci chcą kogoś do kołder,bo układa planogram na ręcznikach.Ciekawe , kiedy ktoś zechce ceratę ukroić. Oczywiście w międzyczasie zdjęcia do regionalnego na nową kampanię,wypełnić action plan na świątki (jak znowu te j**a...e łosie na foteliku będą na zostawię karton na dwa dni na zewnątrz i zobaczymy jak pośpiewają!). No i najważniejsze czy stół do prezentów gotów i czy ekspozytor na lampki się pali (przyjedż bałwanie i zobacz.No i czy macie papier do pakowania prezentów ("nie , bo zaje...li nam w zeszłym roku tyle , razem z nożyczkami ,że nie mamy!") No to kiedy możemy oczekiwać na pomoc na sklepach od "szefów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihi .Dobre! Ale zapomniałeś dodać ,że Pani na pewno chciała ,abyś otworzył kartony i sprawdził czy nóżki są równe , bo ona nie chce kupić kota w worku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie nóżki? Równe będą bo maszyna docina ale do Medfordów wilkine chyba chinol dobiera bo maszyna raczej tego nie zawinie. Zamawiasz dla klienta 4 sztuki (bo 2 zostają na magazynie jako gotowość) a tu każda inny odcień i gość nie bierze bo inne są. To samo firanki a o materacach nie wspomnę... Pytania typu: dlaczego ten materac jest taki ciemny? Tlumaczenie, że to egzemplarz expo i długo leży nie pomaga bo pajac się zniechęca od startu. Jak tam po powrocie kieroenictwa z imprezy? South 3 gotowy na wizytacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio dostałem pracę w Jysk na stanowisku Sprzedawca - Opiekun Działu, w jednym ze sklepów w centralnej Polsce. Zaproponowano mi zatrudnienie na 3/4 etatu i wynagrodzenie (UWAGA!!!) 1350 zł brutto! Do moich obowiązków oprócz sprzedaży, obsługi klienta, opieki nad powierzonym działem, utrzymaniem czystości na sali sprzedaży, przed sklepem i w pomieszczeniach socjalnych miało należeć również przyjmowanie dostaw raz w tygodniu (średnio ok. 20 palet), rozładowanie towaru i ulokowanie go w ciasnym i nieprzystosowanym magazynie, gdzie o bezpieczeństwie już nie wspomnę, bo przepisy bhp nie są w ogóle tam przestrzegane oraz wydawanie towaru (głównie ciężkich paczek z meblami) w pojedynkę, bo na zmianie są tylko 2 osoby: jeden facet i jedna kobieta! Uważam, że jak na jedną osobę i stanowisko sprzedawcy, to jest o wiele za dużo, czego wymagają szanowni przełożeni! Byłem, zobaczyłem i pracy nie przyjąłem, bo nie dam się wykorzystać za głodową pensję! Podziękowałem Jysk za współpracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze zrobiłeś!Uwierz,ale poszanowania też byś nie miał!Co nie zrobisz i jak nie zrobisz to jest źle!!!Było telewizję nasłać,niech opublikują i nagłośnią to co tam się dzieje,może w końcu ktoś by za to beknął!!!Tam idzie się z*****ć we dwie osoby na zmianie,dodam przez cały dzień a na fajrant jeszcze tysiąc cen roznieść,te same ciągle dwie osoby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest kolos na glinianych nogach:) Bawcie się sprzedaż we dwójkę a p*********e smuty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o czarnym piątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny piatek stał sie różową komedią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary bimbrownik
Kierownictwu po powrocie zupełnie od j****o, musieli ich tam mocno docisnąć. Każą meble sprzedawać, to mój już wyciął sosnę w lesie i Jonasa powoli struga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolos na glinianych nogach? Myślę,że to gliniany karzeł popularny swego czasu jako dekoracja w niektórych ogródkach i to w przyciasnych kozaczkach (a dla pamiętających PRL - w kozaczkach "relax" czyli dla niepamiętających PRL " w butach wydających się szczytem marzeń ,a w rzeczywistości będących co 2-3 szttukę gniotem i bublem spoza porządnej produkcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pranie mózgu im zrobili :)a i tak na jednego kiero przszła już pora rekrutacja na ślask zakonczona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiego kiera na Śląsku przyszła pora? :P OJJJJJJJJ.. znalazł by się nie jeden cymbał!! Tych dobrych już nie ma... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEZ sie zastanawiałem kogo wywalą ale to tylko regionalny wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy będą wypłaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynagrodzenia przelane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasiłek dla pracujących ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×