Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darekv

Czy mogłabyś być z dziwkarzem

Polecane posty

Gość darekv
Mam juz swoje lata, 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekv
Komiczne to co radzisz nie mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jęczy jak baba? Pewnie go to rusza. " nie ma cudownych odmian... jesli ktos raz w życiu, po pijaku puknałby dziwke i potem jęczal, ze glupio zrobil, to uwierze... ale 8 lat - wiekszosc dziewczynekj z tego forum nie jest przez tyle czasu dorosła, przez ile on pukał prostytutki... :D boże, czemu ludzie sa tacy naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukuj jak chcesz
Ale życzliwi zawsze pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie. Lepiej jak się dowie od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_2
jak ktos o tym wie i jest ryzyko ze ona sie moze dowiedziec no to jednak lepiej jak dowie sie od Ciebie- zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukuj jak chcesz
Ludzie wszystko wiedzą, nawet jak nam się zdaje, że to straszna tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówić, czyli co powiesz - celibat był??? To już chyba lepiej powiedzieć, że miałeś wiele przygodnych i tyle. To brzmi naturalnie i całkiem kłamstwem nie jest :D No chyba że się boisz, że "wielu przygodnych" tez nie przełknie - a to musisz pojechac po całości i łgać jak pies :D :D :D :D osobiście jeśli już miałabym wybierać kłamstwo, to wolałabym usłyszeć" wiele przygodnych" niż "żadna", bo ta pierwsza wersja nie jest jakaś drastyczna, a jest bliższa prawdy (jesli w ogóle mozna takich hipotetycznych wyborów dokonywać ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekv
Mało kolego znasz życie a życie nie jest czarno-białe. Zwyczajnie zakochałem się i dlatego tak "jęczę" Kiedyś miałem wszystko i wszystkich w dupie ale teraz mam kogoś na kim mi zalezy. Tak trudno to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku - prawie wszystkie kobiety powiedzą Ci, że chciałyby znać prawde... ale są tez nieliczne kobiety myślące, jak np. Klaudka, ktore mysla realnie i dobrze Ci radzą... Ja Ci powiem wiecej - jesli powiesz kobiecie, że miałem powiedzmy 40 kobiet - nie dziwek, tylko normalnie - po prostu byles podrywaczem to 49 na 50 kobiet z tego forum powie, zeby omijac Cie wielkim łukiem... Pomysl zatem, jak zreaguja na info o dziwkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekv
Wiesz ja jej powiedziałem że miałem kilka dziewczyn i na tym się dyskusja skończyła. Ona co prawda chciała wiedziec troche więcej ale ja uciąłem temat, że teraz tylko ona sie liczy i na tym sie skończyło. Pói co nie wracała więcej do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komicznie, są oszustwa i oszustwa. Nie chciałbyś żeby panna rogi Ci przyprawiała humanitarnie Ci o tym nie mówiąc. Prawda? A może nie....?" Tylko kobiety cierpią na pomrocznosc jasną i nie widzą zdrady przez 10 lat... ja widze od razu, gdy babka cos kombinuje... a do autora - rozumiem, ze sie zakochałes, ok, ale zostaw sobie odrobine męskosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukuj jak chcesz
Skoro ci zależy to jej powiedz, bo i tak kiedyś się dowie. Jak kocha to i tak cię usprawiedliwi, jak to my kobiety. Chwilę może się poboczy, ale usprawiedliwi. Ja nawet już sobie pomyślałam co bym o moim pomyslała: skoro stracił wiarę w kobiety to przynajmniej nie krzywdził normalnych dziewczyn wmawiając im miłość, aby dostać seks. no, widzicie taka ze mnie naiwniara, a latek na karku mam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komicznie, nie bądź tego za pewny, bo Cię intuicja może kiedyś zawieść. "rozumiem, ze sie zakochałes, ok, ale zostaw sobie odrobine męskosci.." A o to za męskość? Chyba mamy jakieś inne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekv
Zostawiam stary zostawiam wierz mi, tylko naprawdę jestem w trudnej sytuacji i tu chyba nie ma dobrego wyjścia. z jednej strony masz w sumie rację ale z drugiej strony jakiś życzliwy może jej donieść, jeszcze do tego coś przekręcić a chyba prędzej wybaczy mi 8 lat bałaganiarstwa niż kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, może oględnie ale powiedz. Ja byłam 10 lat z facetem, który miał przede mną ponad 100 kobiet i przeżyłam. ale on mnie zdradzał również, jak się okazało. A Tobie nie zacznie brakować usług \"zawodowych\" pań. Twoja dziewczyna moż enie potrafić tego co one i w końcu znowu pójdziesz i ją zranisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukuj jak chcesz
Najgorsze czego bym nie chciała to dowiedzieć się od obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekv
Nie no jasne że o jakichś szczegółach nie ma mowy. Macie rację że to zalezy od soby, od jej wrażliwości ale mimo wszystko chciałem znać opinie większej grupy ludzi na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekv
Agaci nie nie brakuje mi tego. Wiem, że niektórym trudno w to uwierzyć ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekv
Tak jestem wierzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o kłamstwo, to sprawa nie zawsze jest jednoznaczna - czasami lepiej nie znać całej prawdy, bo z racjonalnego pnktu widzenia te ukrywane wydarzenia mogą nie mieć dla związku większego znaczenia, ale z emocjonalnego punktu widzenia mogą rozwalić wszystko. Uświadom to sobie - dobrze zrobiłeś i luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoDarka
A ja jestem kobietą i uważam, że niekoniecznie musisz jej mówić, jak poruszycie tematy waszej przeszłości, związków, wtedy możesz wspomnieć, że miałeś sporo przygodnych kobiet w swoim życiu, ale bez szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukuj jak chcesz
Opowiedz jej o tym pierwszym zakochaniu, to ci jeszcze bedzie współczuć. Zobaczysz, bo my już takie głupie jesteśmy i jak się zakochamy to nie takie grzeszki usprawiedliwiamy wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłabym ostrożna. Kiedyś miałam faceta, który uwielbiał podrywać dziewczyny. Oględnie powiedział mi, że miał ich trochę. Obecnie nie poprzestałabym na tym (bo potem różne rzeczy wychodziły na jaw), ale kiedyś mi wystarczyło. Jak byliśmy razem to się trochę zmienił. Ale niewystarczająco. Brakowało mu tamtego życia i miał stare nawyki. Dlatego omijałabym łukiem. Jednak (żeby nie było tak pesymistycznie) znam osoby, które się całkowicie zmieniły. Dlatego wierzę, że w Twoim przypadku może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesteście wierzący?" a jakie to ma teraz znaczenie???? Bo chyba nie chodzi tu o to kłamstewko dla dobra sprawy??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×