Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Niedługo mam test w pracy. Trzymajcie kciuki za mnie!!! Odezwe się jak juz bede po i wam troche więcej napisze ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicuki są Paula :) Emiczko - ja tam wierzę, ze kiedyś i ty sie doczekać, no i że te kiedyś to nie takie wieki, ze to niedługo :) Sysia - fajnie tak jak maluch gada, co? W ustach słodziaka brzmi to rozkosznie, zwłaszcza gdy niektórych głosek dobrze nie wymawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, skoro malutka tak dużo śpi (szczęściara!!!!) to Ty się nie wymiguj i wysyłaj parę fotek!!!! Foli, ale fajnie, ze się zdecydowaliście na drugie maleństwo. A powiedz mi czy już przestałaś karmić? Dziewczyny dzięki za rady. Zrobiłam badania i białko w moczu nieobecne no i stopień czystości I. Zatem chyba w poniedziałek spanikowałam. Zaczynam mieć schizy, żeby dziecko było zdrowe. Nie wspomnę, ze to niesprawiedliwe bo już mam 21 kg na plusie i jeszcze ciągle zostaje mi miesiąc!!!!! Ale co tam, aby Miłoszek był zdrowy.. Dzisiaj przychodzi do mnie szwagierka, która mi powie co mam zabrać ze sobą do szpitala i niedługo spakuję torbę. Ciuszków mam od cholery hihihi Boże jakie to wszystko piękne. Teraz można tak ślicznie dzieci ubierać!!!! moja siostra kupiła dla Miłoszka Body na lato, czerwone z godłem Polski. Bedzie jak znalazł dla małego Kibica!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona - to super ze nie ma nic z tego czego sie obawialaś :) Odpoczywaj jak najwiecej i na pocieszenie powiem, ze teraz nie powinnas tyc duzo, a wrecz waga powinna stanac w miejscu. Jedynie gramy wynikające w przybierania tłuszczyku przez maluszka. A torbe do szpitala warto wczesniej spakowac, ja odwlekałam i nie zdązyłam sama :-o źle sie z tym czułam, nie mówie, ze babcie źle spakowały mnie, ale to nie to samo, odeszła mi radocha robienia samej tego :-o Nic to - wazne ze wsio oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, ja jestem nadal w trakcie odtstawiania :( tzn od dzisiaj nie karmię już w dzień wcale tylko na noc i przed pracą. jutro idziemy na szczepienie i skonsultuję z lekarzem jakie mleko jerj podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):):):):) Iwonka bardzo się cieszę że wszystko dobrze :):):) a kilogramami się nie przejmuj, po ciąży szybko zgubisz, sama widzisz ile roboty jest przy maluszku jak pisze nam na świeżo Enigma, także kilogramy szybko znikną :):):):):) a co do ciuszków dla dzieci to wyglądają słodko :):):) Paula zaciskam kciuki !!!!!! :):):):) Sysia no w końcu sie odezwałaś :):):) z tego co piszesz to masz małego gadułe w domu, to chyba najfajnieszy okres jak maluszek jeszcze tak nieudolnie próbuje mówić hihihihi Emika ja mysle że to kwestia czasu i o odmienny stanie będziesz mówiła z własnego doświadczenia zobaczysz :):):):):):) życze aby teściowie jak najszybciej wyjechali ;););) Enigma no nie mówiłam, szalona mamuśka z Ciebie hihihihihihihi :):):):):) Foli mam nadzieję, że Nadia szybko przyzwyczai się bez mleczka mamusi :):):):) Zabajonku:):):):):):) u mnie pogoda się dziś popsuła, jest pochmurno, chłodno i zapowiada się na deszcze, do tego ciśnienie musi byc niskie bo zasypiam nad klawiaturą, @ nadal sie spóźnia wiec bede musiała kupic test i sprawdzic co jest dzis mija tydzień, pewnie cos sie pokiełbasiło całkowice, w piatek ide do gina pozdrawiam Was jeszcze postaram sie dzis zajzeć buziaki dla wszystkich :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ciśnienie jest niskie a ja z natury mam niskie więc też przysypiam :( od tygodnia walczę ze snem w pracy. Zrób test dla pewności :) i oby to było to :)ale nie zapeszam, lepiej się nie nastawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja tez mam niskie ciśnienie i dlatego dzis dosłownie padam :) a co do @ masz racje nie nastawiam się (miałam juz kilka psikusów) test zrobie dla pewnosci moze dzis wieczorkiem....co ma byc to bedzie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jestesmy po teście! Jestem zła, bo test był złośliwy. Kierownictwo chce chyba nam udowodnic że nie umiemy.... no comments!! Ale na rozweselenie napisze wam co moje dzicko ostatnio zrobiło. Ostatnio dorwał sudocrem i nie dośc że siebie całego wysmarował to jeszcze do tego meble, okno, no i nowy telewizor - cały!!!!!!! No i troche posmakował językiem! Jak ja to zobaczyłam to myslałam ze go chyba pogryzę!!!! Ostatnio w ogóle ma bardzo dziwne pomysły!!! Jeden lepszy od drugiego. Bardzo mu smakuje piłeczka kota!! Najpier kot ja pliże potem Patryk - luuuzik. Wymiana sliny i drobnoustrojów. Kota ciągnie za ogon i biega za nim tak po całej chacie. Za tylne łapy podnosi do góry. Szok!! Razem z ręcznikiem ściąga z pralki go. Rzuca w niego czym popadnie. Albo ostatnio wziął moją kawe i centralnie wylał ją na stół!! Diabeł w ludzkiej skórze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i za chwilkę zmyka:-) ostatnio zaglądam tu rzadko ale obiecuję się poprawić :-) siedzę sobie przy otwartym oknie i ptaszki tak pięknie ćwierkają, że aż się chce słuchać:-D dziś zdążyłam sobie pospać w ciągu dnia tak mnie ta pogoda zmuliła ;-P Paula👄 a co to za test? oczywiście jestem zaskoczona, nie martw się może to nic nie znaczy, czasem szefostwo takich testów by nie przeszło...... a synusia masz niezłego :-Dhahhahahhahah może on ten telewizor wysmarował by chronić go przed słońcem :-Dahhahahah jakieś filtry tam były? :-Dhahahhahah Zabajonku👄 :-D tak tak, ta myśl czasem przechodzi mi przez głowę ale jak sobie pomyślę jak długo na to czekam to troszkę smutno mi się robi, ale jak Jan Paweł II mówił \"Zanim stąd odejdę... proszę was: abyście nigdy nie zwątpili......\" tak mnie te słowa pokrzepiają i dają dużo nadziei :-) że staram się nie wątpić w ten mój stan błogosławiony :-) i też będę Wam pisać co moje dzieciaczki zmajstrowały :-) Bozinko👄 co u Ciebie ? a jak Twoje małe rozrabiaczki? Iwonka👄 kochana Twoje hormonki czasem mają prawo schizować, więc nie przejmuj się. Cieszę się że wszystko jest w porządku i trzymam kciuki by było tak zawsze 👄 Ana👄 oj życz z tymi teściami :-Dhahhahahahah bo naprawdę już odliczam dni i godziny :-Dhahhahahah musimy od siebie odpocząć :-) a odmiennego stanu nie mogę się doczekać, dziś wzięłam ostatnią tabletkę anty i czekam na @ potem kolejne opakowanie i kto wie może coś zaczniemy...... a jak u Ciebie? ja też zasypiam przy takiej pogodzie, ale kochana skoro @ niet to może u Ciebie to zasypianie co innego oznacza, oj bardzo bym chciała i zaciskam kciuki:-) tylko nie męcz nas długo bo ja siedzę tu na szpilach i czekam na wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wczoraj już nie pisałam nic bo miałam przeboje po południu z Tomkiem, otóż poszłam z nim do swojego Taty a że Tomek ciągle tam wchodzi do łazienki to się tam bawił, nagle słyszę że woda leci z prysznica, lecę do tej łazienki, patrzę a on stoi w brodziku a ta woda na niego leci, zdążył się cały zmoczyć, wszystkie ciuchy mokre, kapcie, troszkę włosy ale co najważniejsze to on zadowolony :) rozebrałam go ale niestety z domu musieli specjalnie lecieć z suchymi ciuchami bym mogła z nim wrócić do domu, cyrk normalnie :) A ja troszkę zmartwiona jestem bo okresu od tygodnia nie ma :( mam nadzieję że jak Wam o tym napiszę to dostanę szybciutko :) co lepsze wykluczam ciążę ale zawsze zostają te wątpliwości :( tymbardziej że mi się pięknie wyregulowała ostatnio a tu proszę NIE MA JEJ :( Emiczko - takie Twoje leniuchowanie to mi się podoba i oby tak częściej :) a jeśli chodzi o staranka to mam nadzieję że po tabsach szybko wyjdą dwie kreseczki, w końcu już czas na Ciebie prawda :) AnA - no mam nadzieję że te spóźnienie tygodniowe to ciąża z której pewnie byłabyś zadowolona a ja razem z Tobą słysząc taką nowinkę:) mnie osobiście bycie w ciąży nie pasuje jak na razie także mam nadzieję że to tylko przez stres się tak opóźnia Paula - co do Patryka to widzę że w domu to masz cyrk na kółkach :D biedny kotek :D Boże jak ja to czytam to normalnie połączyć mojego i Twojego łobuza to z chałupy by nic nie zostało :D :D :D Mam nadzieję że ten test co Wam robili w pracy nie bedzie miał żadnych złych skutków, w końcu sami powinni też sie jemu poddać a ta osoba która go wymyśliła i napisała od razu by poleciała z roboty :D Muszę kończyć, pozdrawiam Was serdecznie moje drogie Foli, Andzia, Zabajona - moc buziaków dla dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś w salonie po suknię, tak zdecydowałam mimo iż uszyta tam wisiała juz od marca, ale tak mi zaproponowała właścicielka, że tak będzie najlepiej i wygodniej dla mnie... zgodziłąm się szczęśliwa. Ale któras z koleżanek kafeteryjnych założyła temat jak to oszukują w salonach z tymi sukniami.... więc nieco zwatpiłam aż postanowiłam, ze jade po nią. Pojechałam bez uprzedzenia i wisiała w przymierzalni!! ale to nic, pomyślałam, powiedziałam więc, ze chcę ją dokładnie zobaczyć - trzymała suknię za wieszak, zobaczyłam górę, i widzę delikatny brud z pudru, ale pomyslałam, że też nic, nie rozpłaczę się - może otarłam sobie o twarz, no tylko, ze ja się tak nie maluję, doszłam do bioder ale jakoś się stało, że wzięła moją suknię szybko sprzed oczu i zaczęła pakować, spieszyłam się do Tych więcjakoś zapomniałam o dole. W domu od razu p. teściowej pokazuję suknię i nachylamy się by założyć koło, a tu... widzę brud, czarny brud na mojej suknii!!!Tak czarny, ż enie wiem czy się da sprać! Jestem rożalona i rozpłakana i jeszcze bardziej wściekła! Kobieta nie odbiera telefonu, i zaczynam się bać, ze odmówi wyprania sukni czy jeszcze mi wmówi, ze ja ją ubrudziłam. Suknie przymierzałam tylko 2 razy po 5- 10 minut i na dywanie stałam. I co ja mam teraz jej powiedzieć i jak wrazie czego walczyć o swoje... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się w pale nie mieści!!!!!!!! Skoro za nią zapłaciłaś i była tylko dla Ciebie to z jakiej paki ona ją komuś wypożyczyła?? bo na pewno wypożyczyła skoro jest taka brudna!!!!!! na twoim miejscu pojechałabym tam i zrobiła jej niezłą awanturę!!!!! niech ci teraz odda przynajmniej połowę ceny bo taką suknią to teraz możesz sobie schody pozamiatać a nie iść na ślub!!! nie daj się LAra i walcz o swoje!!! co za szmata z tej baby!!! nie płacz! a najlepiej to jakbyś zrezygnowała z niej i zamówiła sobie w innym salonie taką samą i wtedy od razu ją weźmiesz, a zdążą Ci jeszcze uszyć bo to początek kwietnia! głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowała czyli wzięła od tej baby całą kwotę jaką wsadziłaś w tą suknię i zamówiła nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczka-wiesz, chyba trafnie je odczytalas.... Tez sobie wezme je do serca. ja 2 dni w delegacji bylam i nie mailam dostepu do kompa. Ja to mam ciekawe zycie. Z mezem, z racji jego pracy widuje sie tylko w weekendy.Ale udalo nam sie spotkac w delegacji, bo zarowno on jak i ja bylismy na poludniu Polski. Wiec wzielismy hotel, ale z odzielnymi pokojami (tak wyszlo), ale obok siebie. Potem byla kolacja i romantyczne \"sam na sam\"-milutko bylo :). Rano mile sniadanko i rozstanie, kazdy do swojej roboty. To juz chyba nasza trzecia randka w trasie, tak nieoczekiwanie. Ja nie robilam i chyba mi tez nie zrobiono zartow na 1 go. Iwonka-zrzycisz po porodzie jak nic. Zapytaj Enigmy-nie trzeba jej fitnessu przy marysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara - ja bym na twoim miejscu niezłego gniju narobiła i żądała zwrotu pieniędzy. a jak nie będzie chciała to postrasz ją że oddasz sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta!!! aha - i niech da ci takie oswiadczenie na piśmie (w przypadku odmowy zwrotu kasy) !!!!! Nie daj się. Takie głupie babsko powinno dostać nauczkę!!!! sysia widze że twój tomus to niezły wywijas ;) I tu masz rację - jakby ich dwóch do domu wpuścić to za duzo by z niego nie zostało ;) Emiczko - życze ci z całego serduszka szybkich dwóch II. A co do testu - to dotyczył nowego programu operacyjnego który wprowadzono - kapitał ludzki. Nowe fundusze unijne. To tak w skrócie. Ale tych wszystkich wytycznych tyle jest ze nie wiem czy 1000 stron wystarczy. moim zdaniem powinniśmy przede wszystkim wiedzieć gdzie szukac informacji jak bedziemy mieli jakieś wątpliwości a nie żeby uczyć się tego wszystkiego na pamięć!! Podejrzewam ze jakby kierownictwopisało ten samtest co my (bo oczywiście vip-y nie pisały) to by napisali tak samo jak my o ile nie gorzej!!! Nadwislanko - fajne takie romantyczne randki w czasie podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Ana - jak tam sytuacja?? daj znać, Latra - ja bym tez nie odpusciła, fakt, ze ja z tych co to dokładnie obejrzą i bym nie wzieła juz tego po znaku pudru wiedząc ze nie mój. No ale skoro juz sie stalo, to idź póki pora, ty sama nie mogłaś jej ubrudzic nie zakładając jej (czarny dół) i zażadaj albo zwrotu kasy, albo naprawienia "usterek" i oddania skukni takiej jaką zamawiałąś. Czesto tak jest, ze se babska uszyją i zeby zarobic wypozyczą jeszcze, zwłąszcza jak ładny model, potem ne pofatyguja sie do pralni i wychodzą takie siupy. Nie odpuszczaj kobitko i domagaj sie praw, jak masz umowe jakąs to na nią sie powołaj (ja zaiwerałam z salonem umowe, ze dostane suknie nowke, pachnącą i taka byla - a moj model mial powodzenie, bo musieli poszyc kilka egzemplarzy jak inne laski widzaily ja na mnie jak mierzyłam). Ale umowa jest umowa, nie obchodzi mnie nic, ma byc jak ja zamawiam. Paula - cwaniaki jedne, sobie łepka nie zasmiecają ... a łeb nie sklep, nie pomiesci wszystkiego, a ile to wiedzy to ja wiem, bo mialam stycznosc z tymi zagadnieniami pisząc prace licencjacką wieli temu, kiedy programów bylo niewiele i Polska jeszcze byla panswtem stowarzyszonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) Wpadam ze słoneczkiem za oknem by się z Wami przywitać, nie będę się rozpisywać, bo mam dziś troszkę pracy, ale zajrzę tu wieczorkiem lub po południu:-) sysiu👄 dobrze, że nie poparzył się, bo czasem są instalacje gdzie jest gorąca woda i można się poparzyć, a Tomcio widocznie chce mieć w domku prysznic i dlatego tak chętnie wchodzi do brodzika :-Dhahhahah rozumiem, że nie ucieszyłabyś się z kolejnej ciąży? trzymam więc kciuki za Twoje myśli, by wyszło jak chcesz👄 co do mnie, to tak kochana, masz rację na mnie już czas - ale to według nas, a co on tym sądzi Bozia to okaże się w najbliższym czasie :-) Lara👄 po pierwsze jestem zszokowana jakim cudem nie obejrzałaś suknię w salonie do końca i czemu jak zobaczyłaś brud pudru nie zwróciłaś uwagi tej Pani ja w życiu bym tej sukni w takim stanie do domu nie przywiozła...... ale nie martw się, może spróbuj podjechać do salonu i pokazać jej suknię, jeśli boisz się jej wygarnąć to i owo weź kogoś ze sobą, np. mamę lub teściową, one Cię wesprą....ale nie zostawiaj tego tak, bo potem przez to możesz mieć humor zły na swoim wymarzonym ślubie👄 nadwislanko👄 :-) wiesz ja jak słyszę Jego słowa w tv lub w necie to za każdym razem chce mi sie płakać, bo chyba nie zdarzy się taki drugi człowiek na świecie by tak trafnie ujmował to co w danej chwili się dzieje i co człowiek chce usłyszeć, by światło nadziei w sercu zapalić... Podziwiam Cię, że z mężusiem widujecie się tylko w weekendy, pewnie nie macie kiedy się pokłócić:-Dhihihihihi bo po całotygodniowej rozłące chcecie się sobą nacieszyć:-) Paulus👄tak zapewne jest, że królikami doświadczalnymi muszą być poddani, ale nie przejmuj się, kilka dni minie poczytacie sobie o tym więcej i jakoś im przejdzie, może niech na szkolenie Was wyślą? Anula👄 czekamy na wieści od Ciebie HOP HOP :-) przepraszam za moje masło maślane szybko pisałam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - szkolenie???? Jakie szkolenie???? buhahahahahahahaha We wrzesniu było jedno gdzie jeszcze nikt nic konkretnego nie wiedział na ten temat i to szkolenie było bardzo ogólne. Nic nie wniosło do naszego zywota tutaj. A o jakimkolwiek szkoleniu teraz możemy zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara-blad ze od razu nie obejrzalas sukni i nie zglosilas uwag. Przypomnij sobie, jak piewrszy raz przyszlas do tego salonu to tez musialas mierzyc jakas/ czyjąś suknie. I logika wskazuje ze skoro ty mierzyslas czyjas suknie to twoja tez ktos mierzyl.czyli jest to stala praktyka w salonie. I niewazne ze Twoja suknia jest juz \"twoja\" i czeka na ciebie i to pierwsze jedyne wystapienie ciebie w niej. Nikt nie pwoinien jej juz mierzyc oprocz ciebie!!! Ale pomysl: jak przychodzi ktos z ulicy i chce przymieszyc suknie i w salonie wisza 2 identyczne modele np. w rozmiarze 38 i 40 a dziewczyna jest np. rozmiar 38 to wiadomo, ze Pani w salonie da jej do przymiarki suknie 38 a nie 40 (pani zrobi wsio by srzedac swoj towar), nawet jesli jest to juz Twoja suknia i na drugi dzien mozesz po nia przyjsc. Taka jest prawda. Nie da sie cofnac co bylo ale mozesz 1)pojsc z kims (jak radza dziewczyny) spokojnie porozmawiac o zwrocie kosztow prania 2)jelsi to nic nie da to wyloz Paniom grzecznie kawe na lawe: ze jesli beda dalej tak robic to zrobisz im mozliwie w najszerszym zakresie antyreklame. Powolaj sie na forumowe dyskusje, w ktorych o tymze salonie krazą niegatywne opinie i powiedz ze jedyne co masz sobie do zarzucenia to tylko fakt ze wczesniej nie zajrzalas na to forum, bo zaoszczedzilabys sobie negatwynch wrazen. Zasada: najpierw negocjacje i spokojnie, potem antyreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :):):):):) przepraszam ze tak późno do Was zaglądam ale od rana nie wiem w co rece włozyć, tyle mam pracy, a do tego ciśnienie niskie wpływa na spowolnienie, pisze najpierw co umnie - robiłam wczoraj test i niestety negatywny :( wiec moze łaskawie @ przylezie, jak nie to w piątek gin pewnie cos zaradzi Emika dla mnie to WIELKI człowiek i nie mówie tylko o Jego świętości, a o człowieczeństwie i zwykłych zachowaniach na które wielu ludzi nie stać - jak słysze Jego głos zawsze się wzruszam :):):):):) Lara popieram przedmówczynie, ja bym nie odpusciła to nie dopuszczalne !!!! :):):):):) - powodzenia Paula to cwaniaki jedne z tym testem wrrrrr, a co do Twojego małego diabełka :):):) to chyba wszystkie dzieciaczki mają taki okres, z mniejszym lub większym nasileniem, nie ma to jak wszystkiego wypróbować :):):):):) Sysia, to może Tobie mały pływak rośnie :):):):):) Zabajonku:):):):)Nadwiślanka:):):):) pozdrawiam Was - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziękuję za słowa otuchy :) Jestem najczęściej wyszczekana i walczę o swoje uparcie, ale dopiero jak opadną emocje...szkoda. Za bardzo nam się spieszyło do Tych tak więc gdy zabrała mi tę suknię zapomniałam o dalszym sprawdzaniu. Moja wina - sierotka jestem - przyznaję :/ M zabrał tę suknię i mnie (normalnie siebie ni/epoznawałam - byłam tak bezradna jak dziecko), podniósł nieco głos tak więc babka ciągle się tłumaczyła. Nie chciałam krzyku, bo ja niestety tak mam, że sprawy czy rzeczy, które wiążą się z przykrymi emocjami, przestają mieć dla mnie znaczenie, (odnosi się to również do ludzi, zrywam znajomości z osobami, które mnie w jakiś sposób skrzywdziły), i nie chciałam by ta suknia kojarzyłą mi się z tą przykrą świadomością, że ktoś ubierał ją.:( nie mierzyłam innych sukien bo miałam swój upatrzony model, który mi uszyli, co Wam wczesniej pokazywałam. I swoją suknię ubrałam tylko 2 razy :/ dobra już sie nie męczę...w każdym bądź razie, dostanę ją w środę wypraną :( bez sensu 😭 pozdrawiam serdecznie i następnym razem mam nadzieję z lepszymi wiadomościami. Paula a jak tam Twój ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a babka na poczatku powiedziała, że tak brudno ma w przebieralni (szok jak to usłyszałam), a jak M powiedział coś nie miłego zapomniała, że to powiedziała i stwierdziła, ze nie spostrzegła brudnej sukni i jest sama zdziwiona.... wiecie co, chciałam jak najszybciej wyjść i nie myśleć o czymś oczywistym. Tłumaczyć, ze jest nieuczciwa i że oszukała, kłąmała i takie tam, po co? Ona doskonale wiedziała, o co chodzi, była cała czerwona jak nas zobaczyła gdy wchodziliśmy. To było żenujące... a ja po raz kolejny zostałam wycyckana, bo taka naiwna jestem, ciągle wierzę, ze ludzie mogą być uczciwi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulus👄 a z czego Ty się tak śmiejesz? ze mnie? :-Dhahhaha wiesz mnie się wydaje że takie szkolenie byłoby najwłaściwsze i najlepsze w oszczędzaniu czasu przede wszystkim.... i nerwów pracowników i pracodawców....ale u Nas w Polsce to wszystko jest możliwe.... Anus👄 kurcze, szkoda że negatywny, a już myślałam, choć póki @ nie ma to zawsze jest szansa i ja cichutko o tym marzę:-) .....właśnie to miałam na myśli pisząc do Papieżu :-) też się wzruszam, i chyba mam wyrzuty sumienia, że pewnych rzeczy nie widziałam i nie robiłam jak żył, a zrozumiałam jak Go zabrakło..... Laruś👄 kochana, jeśli ta sukienka podoba Ci się nadal i jak ją odbierzesz będzie wszystko oki, to postaraj się już nie męczyć i ciesz się ją, co było, minęło więc nie ma sensu denerwować się na zapas....zawsze w życiu mamy jakąś nauczkę na przyszłość.....a teraz nosek do góry i czekaj na środę 👄 ja uciekam poleniuchować, bo pracowity dzień dziś miałam, a jutro zapowiada się taki sam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja, znienacka jak zwykle. Ale w koncu was znalazlam (Aga* - dzieki). Enigma____ serdeczne gratulacje! Mam nadzieje, ze powoli porzadkujecie sobie swiat, aczkolwiek jak to mowia - pierwsze dwa tygodnie to jeszcze nie "norma" :-) Ale trzymam kciuki zeby bylo dobrze, zdrowo i radosnie z Marysia :-) A co do twoich pytan, to ostatnio uslyszalam od kumpeli bardzo trafne okreslenie, ze dziecko powinno sie rodzic z instrukcja obslugi, uaktualniana w miare rosniecia :-))) Spokojnie, nabierzesz wprawy we wszystkim 🌼 Lara_____ no krew mnie zalala jak uslyszlam o twojej przygodzie z suknia! Jak tak mozna! Wrocilabym do salonu i zrobila awanture, bo to w koncu twoj cza, twoje pieniadze no i twoj slub!!! Podczytalam nieco do tylu i widze, ze powoli dziewczyny zastanawiaja sie nad rodzenstwem. U nas sprawa w toku, tzn przeszlismy do czynow, ale nie jest latwo. Juz bylam u speca, ten cykl bez zadnych hormonow, bo mam duza cyste na jednym z jajnikow. A potem - hormony na wywolanie i wsparcie owulacji bo z tym u mnie problem. Tez mi sie marzy znwou ciaza, choc z drugiej strony mam swiadomosc, ze z malym dzieckiem w domu ta druga ciaza juz nie bedzie taka spokojna. Odpada skupienie na sobie, na brzuszku, nie daj Boze jakies wieksze przypadlosci ciazowe, bo przeciez trzeba sie zajac tym berbeciem, ktorego wszedzie jest pelno :-) Zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🌼 właśnie wrociłam ze szkoły :) sesja zaliczona mozemy pic :P:P:P:P teraz tylko ostro zabieram sie za prace mgr i mam zamiar ja ukonczyc do długiego weeka :P:P:P takze znowu pochłone sie praca , ale to mi sie przyda :) bo jak mam jakies zajecie to nie mysle tak ostro o tym wszystkim :) czytalam Was ale pobieżnie - za co przepraszam ale obiecuje ze nadrobie, jednak nie dało sie ominąć wpisu Enigmy szczęsliwej mamuski, ktorej serdecznie gratuluje :) U mnie nic ciekawego chyba od 2 cykli mam owulacje ale jak na zlosc nie ma mojego męża :( juz nie moge bez niego wytrzymac :( starsznie mi smutno tymbardziej ze taka łądna pogoda za oknem i poszlibysmy sobie na spacerek czy pokopali razem w ogrodku :P:P:P no ale coz trzeba sie pogodzic ze niektorzy maja taka a nie inan prace :( Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i obiecuje ze niedlugo będe zapełniac topiczek moimi wpisami :P:P:P:P A i tak sobie uswiadomiłam ze bardzo bardzo chce juz miec dzidziusia tylko jak ??? Buziaczki pozdrówka 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz uciekam na basen więc zaglądam na chwileńkę:-) oj kto tu do Nas zajrzał i Dunia i A_psik :-) jak miło.... Duniu👄 myślę, że wystarczy popatrzeć że i Bozinka ma drugiego szkraba i wiele innych dziewczyn i jakoś dały radę więc i Ty z pewnością też dasz, trzymam kciuki za rodzeństwo Twojego berbecia🌻 A_psik👄 gratulacje tylko nie pij za dużo:-Dhahahhahah no niedługo Pani mgr to wtedy sobie popijesz:-Dhahahhahatrzymam kciuki:-) całusiam serdecznie , życzę miłego wieczorku i uciekam zadbać o mniejsze kształty swojej........:-Phihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dzisiaj cały dzień ganiałam za małym bo wcale nie chciał spać za to teraz słodko chrapie i mam troszkę czasu dla siebie :) choć dzisiaj i tak dużo prałam na dodatek ręcznie swoje bluzki i teraz mam okropne dłonie :( a nawet nie chce mi sie nic z nimi robić dzisiaj. Jeśli chodzi o moją miesiączke to nadal brak, wiem że to głupie co powiem ale ja naprawdę teraz nie chcę być w ciąży i z jednej strony jestem święcie przekonana że to niemożliwe że to ciąza a z drugiej strony mam już schizy pod tym względem i zaczynam wątpić. Mam postanowione że gdy tylko zdecyduje się na drugie dziecko to najpierw doprowadzę swój organizm do perfekcji, rzucę papierosy, zacznę brać witaminy no i przebadam się na wszystkie choroby jakie tylko sie da, żeby mieć pewność że mojemu dziecku nic nie będzie groziło i że ciążę donoszę do końca normalnie. Dlatego teraz jest mi to nie na rękę ze wzgledów materialnych i fizycznych. Zastanawia mnie tylko to plamienie dwu dniowe co miałam teraz w 15 i 6 dniu cyklu, tłumaczyłam to sobie owulacją ale teraz to już zgłupiałam do reszty, teraz jadę w weekend do szkoły ale jak do poniedziałku @ się nie pokaże to robię test i będzie wszystko jasne. Lara - głowa do góry, w środę wszystko sie okaze :) Emiczko - u ciebie słoneczko a u nas do południa ciągle padało także pogoda dodatkowo źle na mnie wpłynęła. Skoro chcodzisz na basenik to powiedz mi czy to prawda że piersi się troszkę zmniejszają od pływania?? Paula - współczuję takiej roboty ale mus to mus, powiedz mi proszę czy Twój PAtryś nosi jeszcze pampersy?? Dunia - mam nadzieję że jak już w 100% bedziezsz gotowa na drugą ciążę to szybciutko w nią zajdziesz :) Apsik - no to pisz pisz a potem bedziemy oblewać Twoją soczystą piąteczkę :) AnA - jak nie ten cykl to inny a kto wie czy nie ten co teraz będzie :) kto wie, a ja po cichu liczę że moze stanie się cud :) Zabajonku - duży buziaczek dla Twojej małej królewny :) Asieńka, Aga, Bozinka?? co u Was i u Waszych szkrabów?? Acha a jeśli chodzi o siusianie do nocnika to się w końcu wziełam za to i jak Tomka posadziłam to zejść nie chciał ale muszę kupić nocnik z muzyczką bo nawet jak zrobi to nie zobaczę bo jak usiądzie tą grubaśną dupcią to wszystko zasłania, najważniejsze że już wszystko rozumie co do niego mówię i powtarza, dzisiaj natomiast tak nawijał bo swojemu że już myślałam że to dziecko jakieś przekupki z bazaru, buzia mu się nie zamykała, ale zaczełam go nazywać DYKTATOREM bo ma takie gestykulacje że Hitler to przy nim pikuś :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×