Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Aśka, dzieki za zdjęcie :) słodziutka jest Marysia. Ciekawe jak wrazenia po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny po świętach :):):) Przepraszam ze tak długo się nie oddzywałam i złożyłam Wam życzeń świątecznych, ale grypsko rozłożyło mnie całkowicie, bardzo wysoka gorączka, ból kości i inne objawy utrudniły mi znacznie tydzień przedświąteczny, do tego wylądowałam w szpitalu z temperaturą 41 stopni która po żadnych lekach nie spadała wrrrrrrrrr:( teraz czuje się lepiej, choć nadal sie zastanawiam co mnie tak złamało i tak długo mnie . Święta spedzilismy rodzinnie i ciepło. Enigmuś GRATULUJĘ CI KOCHANIE !!!!!!!!!!!:):):):):):):):):) Ściskam Cię mocno i całuje Twoją śliczną Marysie :):):):):):):) świetny prezen na zajączka jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:):):):):):):):):):):):):) Aśku dziękuje ze śliczną fotkę Marysieńki:):):):):):) ależ piękna jest ta kruszynka :):):):):) Pozdrawiam wszystkie laseczki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być oczywiście "nie złożyłam życzeń...." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...i tak długo mnie trzymało" ło matko pisze bez ładu i składu dziekuje Wam również za życzenia świąteczne które dostałam na e- mail :):):):):):) Andziu Twoja Nadia cudnie wygląda na tych zdjątkach z roczku :):):):):):) bardzo jest podobna do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - no to nieźle cię połozyło:( Ależ ta Marysieńka słodka !!:) Człowiek się rozczula na takie widoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA - a ja mam dziś radosny humorek. :) Widziałam dzisiaj bociana w gnieździe i mam radosny wiosenny humorek, bo to oznacza, że wiosna już jest. :D Anuś- wysyłam go do Ciebie , by Ci przyniósł radosne nowinki i zdrówko. :) ❤️ A od Ciebie niech leci do Estelki, Emiczki, Golki, Judytki i wszystkich pozostałych kobitek. :D ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, Sabra - bardzo wam dziekuje za maila z fotka Marysi. Jest przesliczna :) Enigmaa- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, właśnie odebrałam zdjęcia. Ale Twoja Nadiajest już duża :) No i śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja też poprosze fotki Nadi :):):):):):) atena333@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli dzięki za fotki, piękna córcia :):):):):):):) wygląda bardzooooooo zjawiskowow - pozdrawiam Was :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja mam pytanie do mam o dokarmianie sztucznym mlekiem ponieważ mojemu głodomorkowi nie wystarcza mojego pokarmu muszę go dokarmiać a nie wiem jaki sposób będzie najlepszy żeby w miarę szybko nie stracić pokarmu.Wiem że musze dać butelkę dopiero po skarmieniu z obu piersi i tak robię ale może coś jeszcze powinnam wiedzieć? Z góry dzięki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kolezanki :) Enigmus gratuluje z całego serduszka 🌼🌼🌼🌼 przezywasz teraz piekne chwile na ktore czekałas :) ale zlecialo szybciutko i warto było czekac co ??? :D:D:D Ja rowniez poprosze o zdjecia malutkiej Marysi :) i dziekuje Wam za zyczonka i zdjecia z parapetowki przesle napewno jak tylko zgram zdjątka :) oj dzialo sie dzialo w drugi dzien swiat odpoczywalam i z łozka nie wyszłam do poki mnie nie psikneli :D Pozdrowionka serdeczne dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! Enigmuś - ogromne gratulacje - niech się córcia dobrze i zdrowo chowa!! jest prześliczna :-D Nadunia - śliczna panienka :-) Gosiaczku - jak skończysz karmić z piersi to daj małemu mleczko z butelki i już. a może on potrzebuje smoczka? bo takie maluchy mają silną potrzebę ssania. niestety jak już się dokarmia butelką to pokarmu jest mniej - moja jak ją zaczęłam dokarmiać (bo mało przybierała) to niestety do miesiaca sama się odstawiła :-( niestety mam niedosyt z tego powodu do teraz, a ona teraz mi zagląda w dekold i mówi mlecko, mlecko - a jak było to nie chciała ;-) pozdrowienia dla wszystkich niech tej wiosny bociany przyniosą wam dużżżżżżżżoooo maluszków!!! p.s ja widziałam bociana w maju a za kilka dni zrobiłam test i wyszły 2 krechy :-D Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, Andzia - dziękuje wam bardzo za fotki waszych maluchów. Obie Nadie są przesliczne!!! Ale z tych naszych dzieci forumowych sa przystojniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula :) Gosiaczek, tu nie ma reguły, ja dokarmiałam pierwsze chyba 4 tygodnie, bo Nadia był duża i na wieczór jej brakowało, i u mnie było na odwrót, uregulowało się i pokarmu miałam dość potem, do teraz karmię, no jestem na etapie odstawiania. Ja dokarmiałam na wieczór, nieraz nawet nie codziennie po długim trzymaniu dziecka przy piersi (bardzo długim :)) Na początku się wzbraniałam ale Nadia płakała i stwierdziłam razem z lekarzem zresztą, że lepiej jej dać ale przez to,że ją najpierw karmiłam piersią długo wszystko się uregulowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantastyczna wiadomość :D :D :D Enigma gratulacje!!! Niesamowite jak ten czas szybko zleciał :D ❤️ 🌼 ❤️.... ... na razie do mnie jeszcze ta cudowna wiadomośc nie dotarła.. hihihii... pamietam dokłądnie, jakby to było wczoraj, te slicznusie kwiatuszki, komóreczki co się dzieliły.... a tu Marysia 🌼 :D pozdrawiam Was serdecznie, przepraszam,że się nie odzywam, ale niedługo nadrobię wszystkie wiadomości :) proszę Was (Enigma chyba nie będzie mieć nic przeciwko :) ) o zdjęcia Marysi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY :):):):):):) Nie wiem jak Wy ale ja nie mogę się doczekać relacji Enigmy no i więcej zdjątek tej małej gwiazdeczki Marysi :):):):):):):):) Ja czekam na @, termin mam dziś i jak się skończy to idziemy z M na badania dość obijania się :):):):):):) w pierwszy dzień swiąt był u mnie brat z bratową i Julcią oczywiście, mój mą praktycznie cały cas jak byli bawił się z małą, nie odstępował jej na krok a ona jego, teraz Jula będzie u nas od ok 17 jak ja kończe prace do 19 bo o tej porze konczy prace bratowa, bardzo się cieszymy ze ta mała mądralińska bedzie częściej u nas :):):):):):):):):) Lara wysłałabym Ci zdjęcie ale nie mam Twojego e-maila :( Bozinka no mam nadzieję ze bociany w tym roku wykonają kawał dobrej roboty :):):):):):) Paula masz racje wszystkie forumkowe dzieciaczki są cudowne :):):):):) Aśku dzięki za bocianka :):):):):):):):) jak tylko dotrze to napewno go nie wypuszcze :):):):):):) Ciekawe co tam u naszej Emiki :):):):):) pozdrawiam reszcze babecek :):):):):) buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi - Ana , jak go będziesz trzymać , to nie poobdzieraj mu piórek. :D Trzymam kciuki za wizytę i powodzenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśku postaram się z nim obejść delikatnie, no chyba że nie będzie chciał współpracować, to ciężko widzę jego los ;););););) hehehehehehe :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina dzieki!Tak, smoczka też mu daje bo on faktycznie potrzebuje dużo ssania ale częściej on raczej głodny jest.Wczoraj dała mu z dwóch piersi i jeszcze mi 60 ml z butli wypił także głodny ale to tylko mi brakuje wieczorami w dzień jest ok. Foli ja mam identyczny problem bo on tez jest duży i mi słąbo teraz w ciągu m-ca przybrał i też iwieczorami tylko brakuje jak go już chcę kłaść spać.Ja też się przed tym sztucznym wzbraniam strasznie i serce mnie boli jak mu muszę dać ale tłumaczę sobie źże nie będę go przecież głodzić.Kidyś czyta łam o kobiecie która jak miała podać sztuczne mleko to strasznie przeżywała i się trochę z tego śmiałąm dzisiaj to w zupełności rozumiem... Ja mam nadzieję że też u mnie się ureguluje tzn będę miała więcej pokarmu bo też go długo przy cycu trzymam. Jeszcze raz dziękuję za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu w przelocie :/ Nadwiślanko :) w zasadzie wszystko, co twórcze robię sama. Tak więc i wiązankę i zaproszenia i inne papierowe cudeńka, wystrój samochodu i mojego przyszłego męża :D a co do zaproszeń, to jak zrobię zdjęcie to prześlę Ci, oczywiście jeżeli nadal Ciebie to interesuje :) Sysia, odnośnie sukni, to faktycznie jest w tym wszystkim pewien urok. Od samego poczatku się temu weselu sprzeciwiałam, ale jak już mój postanowił, to niech będzie. Ale wciągnęła mnie organizacja ... jak zresztą zawsze:) szkoda mi jedynie pieniędzy, tzn. teraz mniej bo juz o tym tak intensywnie nie myślę, jedynie o tym, by nie robić niczego na zasadzie postaw się, a zastaw. Czyli w moim wydaniu te wesele to: skromnie i elegancko. Właśnie :) Paula, a jak tam Twoje przygotowania do ślubu? Pamiętam wspominałaś o tym :) I same czytacie, że ja tylko o jednym :/ ... ale za 65 dni mi przejdzie :D :D :D pozdrawiam wszytskie przyszłe i obecne mamusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×