Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Witam serdeczniutko:-) wczoraj nie wchodziłam bo kafe mi nie chciało działać siedzę sobie i zajadam sie owsianką :-) mniam, a już soczek na mnie czeka, wiecie jak szybko odechciało mi się kawy.....zupełnie mnie do niej nie ciągnie.... Zabajonku 👄 Asiulek👄 czy u Was czasem też pojawiała się taka gęsta biaława wydzielina z pochwy ? u mnie czasem tak jest i zastanawiam się czy to dobrze :-o ..... Asiuluku👄 dziękuję za piórko, doszło:-D choć troszkę listonosz chyba na nim siedział :-Dhahahahhaha jak spotkam się z Estelką to jej przekażę :-) nadwislanko👄 jeśli nie dostałaś jeszcze fotek Estelki, to pisz, prześlę Ci... Kasia77👄👄👄👄👄 Estelko👄 to natrzaskaliście tych zdjęć :-) Lara👄 trzymam kciuki wiesz za co :-) kitkax 👄 wierzę że ten bladziutki ślad drugiej kreski świadczy o ciąży, jestem tego pewna :-)🌻 czy to znaczy że ja dziś pierwsza jestem na kafe? hmmm, no to miłego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanko👄 to już wysyłam... dziewczyny a jakich kremów używałyście w czasie ciąży? poczytałam troszkę i warto stosować jak najwcześniej podobno, unikać tych z retinolem i kwasami owocowymi bo one przenikają do krwiobiegu podobno....polećcie mi coś dobrego, boję sie rozstępów, bo nigdy ich nei miałam a widziałam u koleżanek po ciąży :-o....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - gęsta wydzielina jest jak najbardziej w porządku. Przynajmniej mój lekarz mi tak mówił - ja bardzo długo dziwnie się czułam bo miałam ciągle mokro :-D Co do kremów to polecają Mustelę i ja widziałam kiedyś preparat firmy Pharmaceris: tu masz linka http://www.fabrykazdrowia.pl/go/_info/?id=3494 Ha - ja też dzisiaj jadłam owsiankę na śniadanie:-) Dodałam sobie jeszcze malinki i jagody. Pycha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):):) nadwiślanko ja próbowałam wysłać do Ciebie foty Estelki ale wróciły do mnie e-maile nie wiem co jest :( zaraz postaram sie posłać Wam kilka fotek moich :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko a ja tylko używałam zwykłej oliwki ani jeden rozstęp się nie pojawił. Ani na brzuszku, ani na piersiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, ja do 3 m-ca używałam oliwki dla dzieci a potem kremu mustela. Nie mam żadnego rozstępu. Wydzieliny takiej nie miałam więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wydzieliny to też miałam i białą gęstą i potem wodnistą, generalnie ciągle mi wilgotno było i ciągle latałam do kibelka sprawdzać czy to aby na pewno tylko śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sluz o którym piszecie występuję tylko i wyłącznie podczas ciązy? Bo ja taki mam zawsze kiedy mam dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko - a może to jakaś Pani na poczcie nieświadoma tego co jest w środku usiadła na nim? :) :D Ja taki sluź też miałam i to normalka. Ja na rozstępy używałam jakiegoś kremu na F... ( nigdy nie miałam głowy do nazw leku) , ale rozstępy niewielkie pojawiły mi sie na piersiach, ale mi balony bardzo szybko urosły z B do duuużego D. Po ciązy zjechały mi do małego C , a teraz znów mam wielkie D i muszę sie smarować sudocremem pomiędzy nimi , bo mi sie obcierają o siebie haha. :D Laruś - w trakcie dni płodnych powinienien być przezroczysty i ciągnący jak białko kurze . Anuś - to czekamy na foteczki reprezentacji biało-czerwonych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Estelko - zdjecia śliczne, a ty laska jak się patrzy:) A już na tle tych krajobrazów to w ogóle:) Aż zazdraszczam, ale tak pozytywnie :) cieszę się, ze wypoczęłaś :) Super wakacje:) Asia - nie ma sprawy, zakładamy kółko bocianowe (nie mylić z różańcowe:p), hehe. Emiczko - no ja tez ostatnio sie zastanawialam i doszłam do tego wniosku co i ty, ze dzieli nas jakiś tydzień, bo ja obecnie kończę 7. A dzisiaj mam wizytkę u mojego ginka i mam stresa jak nie wiem ... normalka. foli - i tak jest ok, byle nie robić nic co przeszkadza pojawieniu sie dzidziulka, a nigdy nie wiadomo jakie los niespodziewajki szykuje. Ana - heh, fajnie musisz wyglądać:) Lara, Iwonka, Sysia, Aga, gosiaczek, enigma i wszystkie babolki których nie wymieniłam - buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dziękuję, mam narazie taki krem z oliwką Johnsona(dla dzieci) :-D ale myślę że jak foli około 2-3 miesiąca kupię sobie tą Mustele by wypróbować.... nadwislanko👄 wysłałam zdjęcia mam nadzieję, że doszły.... Aga👄 nie ma jak owsianka co? :-Dhahahhaah ale powiem szczerze że jakoś powoli mnie od niej odrzuca.... Anuś👄 foli👄 Suzinko👄 no to zazdroszczę, że nie zrobił Ci sie ani jeden rozstęp, podobno to też sprawa genetyki, jeśli ktoś ma do tego predyspozycje to żaden krem nie pomoże.... zobaczymy co u mnie bedzie.... to z tą wydzieliną mnie uspokoiłyście, nie mam jej często i gęsto ale czasem.... Larusia👄 zapewniam Cię że śluz płodny jest zupełnie inny, ciągnie się jak białko kurze(prawie po nogach :-Dhahahhahahahah) Asiulek👄 ja myślę że to pewnie jakaś pupiasta Paniusia na tym skrzydle usiadła, dobrze że nie odfrunęła :-Dhahahhahahah co do wymiaru piersi, to widzę, że u mnie moze na C sie nie skończyc:-O aż sie boję :-Dhahahhahah Zabajonku👄 trzymam kciuki za wizytę, to jeśli Ty kończysz dziś 7 tydzień to jakieś 1,5 tygodnia nas różni, u mnie jest 5 i 3 dzień(licząc od @ ) ......ja na wizytę jestem umówiona na jutro na 19:40 będę się też stresować, tzn. już o tym myślę :-P :-o daj znać po wizycie.... całusiam wszystkie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana-od ciebie doszly i od emiki tez dzieki estelko-ale zatesknilam za swoim urlopem. te gory... ach..... Emiczko-jak czytam twoje wpisy to nadal nie moge uwierzyc ze tak nagle awansowalas ze starajacych do zaciazonych :0 Jeszcze niedawno interesowala sie badaniami, probami.. itp. a teraz to kremy na rozstepy, zaraz bedzie sklep z odzieza dla ciazowych i juz zupelnie inny \"pakiet\" tematow. ale zasluzylas na to i jestem przeszczesliwa, ze juz jestes 2w1. Aby coraz szybciej kolejne staraczki awansowaly do zaciazonych. Aby nas coraz mniej bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ponownie. :) Zabajonku trzymam kciuki za wizytę. :) Suzinko - to ja tak samo ja Ty wiecznie latałam do kibelka, jak byłam w ciązy z Sandrą bo wiecznie za mokro mi było. Emiczko no to nastaw sie na spore bimbały hihih. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwiślanko , kto wie - tak jak widzisz cuda się zdarzają i może też Ty się szybciutko dorobisz dwójeczki dzieciaczków - biologicznego i adoptowanego :) - myślę, że nie miałabyś nic przeciwko. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Kobitki!!!!! Emiczko, Zabojonka - MOJE OGROMNE GRATULACJE!!!!!! W końcu się ruszyło do przodu. Dbajcie o siebie kobitki i o swoje brzuszki i maleństwa. Buziaki. Asieńko - Tobie również gratuluję, bo nie pamiętam czy Ci gratulowałam. Również duża buzia. Ja jeszcze siedzę w pracy i stawiam na nogi wydział po sprawozdaniach i przejęciu spraw z innego wydziału. Już mnie ręka boli od wpisywania a tu końca nie widać. Najchętniej poszłabym już na urlop. Ale na to muszę poczekać. Robota w domku pełną parą idzie już coraz więcej widać. Tylko nie mam czasu a raczej siły się tym cieszyć. Poprostu jestem bardzo zmęczona. Jeszcze pogoda na mnie źle wpływa ciągle bym spała. No i tak się broniłam a jednak złapałam małego doła. Bardzo się cieszę ze szczęścia Emiczki, Asiulka i Zabojonki, bo dają mi dużo nadziei, ale robię się pomału niecierpliwa. Wiem, że na każdą z nas przyjdzie pora, tylko ja już czasami nie mam siły dłużej czekać. Ostatnio ciągle chodzi mi pytanie po głowie kiedy mnie ten cud spotka. Nawet widziałam ostatnio bociana jak niedaleko działki teściów latał, ale nie chce mi się jakoś rzucić pod nogi. Niby jestem zajęta domkiem i myślę co w jakiej kolejności robić, ale mój organizm daje sygnały kiedy mam jajeczkowanie i niestety nie potrafię się sama oszukiwać i udawać i nie myśleć czy nie warto spróbować. Przepraszam, że ja jak zwykle wpadam na chwilkę i zaraz marudzę, ale nie chcę już niepokoić męża a po to mam Was Kochane, że zawsze mogę się wyżalić. Esttelko- ja też poproszę o Wasze zdjęcia z wakacji. Pozdrawiam pozostałe dziewczyny, których nie wymieniłam, ale obiecuję, że jak będę miała tylko kilka dni wolnego zaglądać będę częściej i do każdej coś napiszę. Teraz zmykam dalej pracować by szybciej wyjść do domu. Całuje Was mocno. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witom Wos dziołszki;) ja trzeci tydzien siedzę w górach i obijam się;) wracam na początku przyszłego tygodnia do domu. Dawno nie mialam takiego urlopu.... a teraz to bycze sie jak stary chłop;):):):):) Emika ❤️ ja juz przed ciazą i podczas calej smarowałam sie oliwką bambino ,cycki ,brzuch ,dupke i nogi:) Tzn rano i wieczorem doslownie lalam sie nia i zawsze wkladalam podkoszulek zeby oliwka w niego wsysla ,stąd ciuchy miałam oliwkowe:) Kupilam sobie tez mustelle na cycki i brzuch i tez mi pasowala:) ale mysle ze przede wszystkim duzooooo oliwki:) no i oczywiscie cala ciązę samoopalacz ale nie na brzuch tylko na ryjek ,ręce i nogi:) Co do bialej wydzieliny to tez mialam :) Estellko :) zdjęcia super a Ty \"chuda szkapa\" bardzo ladnie wyglądasz:):):):) Asiku :) i Zabajonku:) powiedzcie jak tam 2ga ciąza..... wasze wrazenia i co na to rodzinka????? aaa i laseczki foli, aga, zabajonka ,asik, sysia ,suzinka andzia , powiedzcie mi co mam podawac misi od 4 mc???? co wy podawalyscie bobaskom?:) Moja Misiaka grzecniutka wciaz kapiel o 19 a o 20 spajku do 7 rano:) wiec nie namęcze sie:P:P:P:P:P no a poza tym musz pisac pracę i jeszcze nie zaczelam hihihhihi ale dam radę:) Kurna nastraszylyscie mnie z tymi bockami bo ja tu tez widzialam a na 2 dzien przyjechal M no i mialam wowczas 14dc a cykle mam 28-29 dni:P:P:P:P:P:P:P hihihihihhiii ale byłyby jaja..... no coz mam nadzieje ze jednak tym razem cudu nie będzie:) buziaki z gór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:) posłałam kilka fotek:) robione wczoraj przed kompem:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folidandi
Enigma, od 4 miesiąca to ja nic nie polecam, lepiej wytrwać przynajmniej do 5 ego na mleczku, a potem zacząć od warzyw np. ziemniaczka, pojedyncze składniki na początek żeby sprawdzić czy nie uczula. Ja zaczęłam od ziemniaka, potem ziemniak z dynią, marchewka (uczulała małą). Tu masz tekst fajny na ten temat: http://babyonline.pl/niemowle_rozszerzanie_diety_artykul,5136.html a tu tabelka, CO po kolei w każdym miesiącu: http://babyonline.pl/niemowle_rozszerzanie_diety_artykul,4852.html Tylko nie zaczynaj od soczków i najlepiej nie podawać ich na początek bo zakłócają apetyt a potem dziecko wody nie chce pić. Ja Nadii dawałam wodę i teraz ona soków nawet nie chce woli wodę. W ogóle apetyt ma rewelacyjny, i zero słodyczy a warzywa wcina bardzo Zabajona trzymam kciuki za wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczywiście ja tylko coś mi się wkleiło w ksywce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się witam z ranka :-) męzus na początek zawiózł mnie na hcg i progesteron-wynik jak pójdę dziś na wizytę na 19:40 aż się boję :-o trzymajcie kciuki kochane Zabajonku👄 jak po wizycie? mój męzus dziś śmiał się ze mnie że "niezła mleczrnia mi rośnie" :-o a ja mu na to że teraz ta mleczarnia do maluszka należy, mina mu zrzedła i mówi "zawsze co najlepsze to nie dla mnie" :-Dhahhahahhaha nadwislanko👄 a ja uwierzyć jeszcze nie mogę i boję się jeszcze cieszyć..... ale trzymam za Was wszystkie kciuki, wiesz o tym kochana👄 rok się jeszcze nie skończył..... ....wiecie co, ja to zmarźlak jestem, w nocy potrafię sie zgrzać a w dzień muszę się ubierać bo mi chłodno, krążenie chyba nie wyrabia sie :-) ale i pogoda też niezbyt zachęcająco do rozbierania się czy ubierania w sukienki..... Asiulka👄 nie przerażaj mnie z tymi bimbałami :-Dhahahhahah a jak Ty sie czujesz? jak maleństwo rośnie? słoneczko👄 kochana ten instynkt macierzyństwa dla osób które prawdziwie pragną maluszka zawsze będzie, nawet jak ktoś powie że szanse są niewielkie, dlatego my też jak tylko widziałam jakiś dzień płodny to wykorzystywaliśmy a nóż się uda i chyba udało :-) tak więc trzymam kciuki i starajcie się bo nigdy nie wiadomo:-) mój mężuś zawsze mówił " uda się naturalnie" - i miał rację :-)👄 enigmuś👄 oliwką to ja też sie smaruję również teraz, samoopalacza chyba nie będę używać.....ale Ty masz fajnie z tą Twoją córcią, taka grzeczniutka :-) mam nadzieję, że moje maleństwo też będzie grzeczniutkie, zdrowe i radosne - nawet przeczytałam żeby od czasu do czasu jeść czekoladę bo dzieci rodzą się optymistami i są radosne(chyba coś w tym jest bo moja mama jak była z moją siostrą i ze mną w ciąży to jadła dużo czekolady i wyszłyśmy taka małe śmieszki :-D ) ..... powodzenia w pisaniu pracy.....no coś Ty boćków sie boisz, przecież one same radości przynoszą :-D fotek nie dostałam....:-( foli👄 miłego dzionka życzę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka ! :-D enigmuś foteczki właśnie dostałam :-) ależ fajniutkie, Twoja córcia ma taaaakie duże liczne oczka i te usteczka całuśne :-) a Ty tak świetnie wyglądasz, jak prawdziwie spełniona mama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Enigma ja też bym proosiła o zdjęcia :) Wiecie co, ja się strasznie boję, ze nie będę mogłą zajść w ciąże :( dziś wyszła jedna kreska, więc znieczulenie mogę wziąć..... a odnośnie tego sluzu: zawsze miałam taki nie przezroczysty ale taki zabielony, jakby zmieszać odrobinę mleka z nieco większą ilością wody. To znaczy, ze nie mam sluzu, co \"powiedziałby\" mi, ze mam właśnie dni płodne? Miałam badania, jeszcze z tamtego roku, ale babka nic nie powiedziała, ze mam infekcje. :( no i uczucie mokra mam przez kilka dni w miesiącu, najpierw śluz jest płyny a z każdym dniem stężeje i robi się jakby galareta :( mojemu M tak bardzo zależy na dziecku, ja od siedmiu lat myślę tylko o tym samym, a tu nic. Wiem, ze dopiero jest już drugi miesiąc starań, ale przeraża mnie, ze to już drugi miesiąc a tu nic! 😭 przepraszam, ale musiałam się trochę wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, jak po wizycie??? Emika, nie denerwuj się napewno będzie wszystko ok :) trzymam kciuki za wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Przeczytałam całą stronkę od góry i troszkę wiem co się u Was dzieje :) Zabajonku - mam nadzieję, że wszystko u Was ok po wizycie :) Emiczka - u mnie na dojce nic nie pomagało, rozstępy mam niestety na kikutach i na tyłku, reszta cała bez skazy. A z D to zamiast się cieszyć to będziesz płakać bo cholernie bolą takie wielkie i pełne mleka, ale zawsze dzidzia Ci ulży, mi ulgę przynosił tylko laktator :( Czekam na dobre wieści z dzisiejszej wizyty :) Asieńka - od dzisiaj Pani Bocianowa, mężusia bociana wyskubała i po Polsce wysyła piórka, Ty to agentka jesteś :D Trzymajcie się zdrowo :) Enigmuś - dzięki za foteczki, muszę to napisać! MARYSIA MA CUDOWNE USTA, TAKIE PEŁNE I jak Emika napisała CAŁUŚNE, dwie laseczki z Was, pewnie już nie jeden góral się za Wami obejrzał :D Odpoczywajcie ile wejdzie :) A wracasz do pracy po macierzyńskim czy zostajesz w domciu i dołączasz do mojego grona? bo widzę, że mała ma już 3,5 miesiąca Laruś - główka do góry, teraz miałaś sporo stresów, ślub,wesele, dopiero po roku staranek mówi się o problemie niepłodności a nawet i nie, także nie martw się tylko porób sobie jakieś podstawowe badanka czy nie ma żadnych przeciwskazań i do dzieła :) Estellko - nie dostałam zdjęć od Ciebie :( TAKZE APEL< PRZEŚLIJCIE MI FOTECZKI ESTELLKI o ile nie ma nic prze ciwk o temu :) AnA - dziękuję za zdjęcia, ale z Was sportowce :) laseczka z Ciebie że ho ho ho :) no a słonko nieźle świeciło więc nie dziwie się że wyglądacie teraz jak pszczółki :P Acha co do podawanego jedzenia to nie wiem czemu ale ja większości już nie pamiętam co i kiedy podawałam, ja to chyba się kierowałam tym co pisze na słoiczkach, ale pierwsze to co mi kazała podać pediatra to marchewka i jabłko. Co do Warszawy, dzwoniłam tam ale na takie suki to chyba w życiu nie trafiłam, miałam taką ochotę je zjebać przez ten telefon że szok, ale się powstrzymywałam z całej siły, baba była tak opryskliwa że sama już z nią gadałam tak jak ona ze mną, dzisiaj trafiłam na jakąś inną która mi udzieliła w końcu informacji i niestety nie połączyła mnie z doktorką bo Pani profesor nie rozmawia z każdym kto chce z nią porozmawiać, ale za to umówiłam się na wizytę na 01września także JADĘ! może w końcu coś się ruszy w tej sprawie, napisałam od razu do genetyczki żeby nakręcąła mi tych genetyków od razu by zobaczyli Tomka. Także do pierszego września czekamy :) Dzisiaj idę do gina w końcu bo się zaniedbałam okropnie przez to wszystko! W ten weekend mam trzy ostatnie egzaminy i koniec w końcu :) o ile je zdam hahhahhaha ale bądźmy dobrej myśli :) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :) Foli ❤️ Słoneczko ❤️ Suzinka ❤️ - napisz co u Mateuszka:) Nadwiślanka ❤️ Acha Aga - odstwiłam mu poranne mleko, próbowałam dać mu wczoraj mleko krowie ale skubaniec się skapował że to nie to i zawołał wszystkich do kuchni, pokazał na wodę i mleko modyfikowane i czekał żebyśmy mu zrobili te co on chce, ogólnie byłam zaskoczona i zadziwiona jak on doskonale wie co gdzie jest i jak się robi! Także ciężko mi go oszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara👄 drugi miesiąc starań? to sie niczym nie przejmuj, nie nakręcaj się bo to dużo daje. Moja bratowa zaszła po 6 miesiącach, robiłaś monitoring cyklu?, może spróbuj pójść w tym cyklu do swojej gin i pogadaj by przez ten jeden cykl Cię poobserwowała czy pęcherzyk rośnie i czy pęka, trzymam kciuki i nie chce widzieć że się smutkasz, no no no Larusia🌻 łączkę przesłałam więc uda się👄 foli👄 mam nadzieję, dziękuję za dodanie otuchy 👄 Anuś👄 też czekam na wieści od Zabajonka👄 sysia👄 matko święta mam nadzieję, że do D mi nie urosną:-o bo mnie przeraziłaś tymi rozstępami :-o ...............trzymam kciuki za egzaminy, no i mam nadzieję, że coś dobrego wyniknie z tych wizyt i badań odnośnie Tomcia, bo widzę, że przechodzisz niezłe jazdy z publiczną służbą zdrowia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - ja miałam duże A/małe B urosły do D, a teraz mam lewego kikuta małe A a prawego małe B :D cyce jak kamienie miałam, twarde i wielkie, jak mój P je zobaczył to powiedział: \"ŻEBY TAKIE JUŻ ZOSTAŁY- PROSZĘ\" hahahhahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziołszki :) Emiczko 🌼 kwitniesz w ciązy :) Twoje wypowiedzi sa hmmm ,,,miód na serce :) daj znac szybciutko co tam u dzidzi :) Estelko 🌼 fajnie ze wrociłas opowiedz no troszke o Egipcie bo ja sie tam wybieram niedlugo i najbardziej czego sie obawiam to zemsty Faraona :o nie mam zamiaru przesiedziec w kibelku całych wczasów :o wiec jak to tak wyglada od kuchni - Ciebie tez dopadła ???? Aaaaa i chetnie pooglądam widoczki wiec podeslij kilka fotek :) Nadwislanko 🌼 cos czuje ze my tez cudu doświadczymy :) Ana 🌼 dzieki za fotki ale niestety sie nie otwieraja wyskakuje jakis błąd :( a chetnie bym pooglądała :) rowerkowe wyczyny :) Lara 🌼 uda sie na pewno :) Enigmaaa 🌼 a ja to Marysi nie widziałam :( pokaż no swoja ślicznotke :) Sysiu 🌼 powodzenia w egzaminach skąd ja to znam :) A ja sie powoli szykuje na wyjazd, załatwiam jeszcze troche formalnosci, trzeba odwiedzic jakiegos lekarza :P i hulaj duszaaaa. Pozdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj Miłoszek miał szczepionki. Kupiłam tę zintegrowaną. Nie wiem czy dobrze, ale chciałam mu zaoszcędzić kłucia. Przez 3 dni sprawdzałam prace i Miłoszek był z babcią. Miała ona pokarm mrożony a ja raz okolo 14 przyjeżdżałam go dokarmić. Chyba wiem już dlaczego Miłoszek płakał. On się po prostu nie najadał. Jak dostaje butelke i piers to wtedy jest grzeczniutki i śpi. Więc teraz w nocy ściągam pokarm i w ciągu dnia go dokarmiam. Jak na razie to zdaje egzamin. Na szczepionce też był dzielny. Wysłałam Wam parę fotek Emiczko hihi, niedługo z Ciebie będzie Carmen Elctra hehe. Mi tam piersi dużo nie urosły z B na C. Ja smarowałam się tylko Pharmaceris i też nie mam rozstępów, mimo, ze przytyłam 28 kilo. Ale myślę, ze to bardziej zależy od skóry. Albo ktoś ma predyspozycje do rozstępów albo nie. Maklady cichaczu, wyłaż z ukrycia. Chyba nieługo już termin co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×