Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość relisys
Witam, na którymś z forum wyczytałam o świetnym fotografie z Pawłowic. Niestety nie było dokładnych namiarów. Może ktoś wie o kim mowa była i ma jakiś numer telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwizak
Apropos Pana Tomasza Swiatka. Od kilku dni probuje sie dodzwonic na ten podany numer i niestety zero odpowiedzi. Moze zmienil nr? Czy ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwizak a zajrzyj na nk bo znalazłam tam kogoś takiego właśnie o tym imieniu i nazwisku z Rybnika i wydaje się że to jest on. więc może tam spróbuj się z nim skontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewodnik-ślubny
Witaj :) Zapraszam na swój nowo powstały blog poświęcony ślubom. http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych treści oraz linków. Pomożemy w wyborze sali, sukni ślubnej, fotografa czy też różnych innych dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona okolice
co do zaliczki to różnie bywa. w Pradziadzie- Rogów 500zł. szukam kosmetyczki z okolic Wodzisławia................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
a ja w dalszym ciągu kamerzysty i fotografa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
a miał ktoś do czynienia z panem Sobikiem (dj) z żor? My na fotografa chyba bierzemy tego pana: http://www.ajphotography.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona okolice a słyszałaś może o salonie kosmetycznym Estetica? ja tam się właśnie wybieram. zawsze możesz iść na makijaż próbny może akurat spełni Twoje oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala0011
Ja również polecam gabinet Estetica, profesjonalna obsługa, to jest strona internetowa www.estetica.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Estetica" Salon Estetyki Twarzy i Ciała Średnia 2 44-300 Wodzisław Śl. - woj. śląskie tel. 516 098 182 ja akurat ten miałam na myśli :) o tamtym tylko słyszałam nie byłam tam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylweczka86 makijaż slubny 80 zł próbny 25 zl. wydaje mi się że to chyba takie normalne ceny jak na Wodzisław choć w innych salonach nie pytałam, widziałam jakie makijaże wykonuje w tym salonie kosmetyczka i nie mam zamiaru szukać. naprawdę bardzo ładnie profesjonalnie na dodatek z przyjazdem do klientki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka :P)
chodzi ci o golala? ja byłam na weselu gdzie grał ten właśnie zespół i muszę przyznac że było to jedno z najlepszych wesel na jakich kiedykolwiek byłam, naprawdę ten zespół nie pozwoli się nikomu nudzic. Grają świetną muzykę a do tego prowadza wiele zabaw przy których naprawdę jest wesoło, polecam ten zespól i gwarantuję udaną imprezkę:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1987
Dziewczyny pomóżcie !! Wesele już tuż tuż, bo 6 sierpnia, a my nie mamy kamerzysty ani fotografa ! Przeglądam trony internetowe, ale to co akurat mi sie podoba, to albo termin zajęty, albo zbyt daleko :/ . Możecie polecić dobrego kamerzyste i fotografa ? Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia 2011
dam ci kilka adresów ale nie wiem jak z terminami -foto perła krzanowice -fot.radosław dawid a njlepiej wejdż na str.zespołu medium tam jest podany adres stronki centrum usług weselnych mają tam więcej propozycji powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nusia 1987
Szybko Ci się przypomniało :D Przy weselu w sobotę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1987
I fotograf wybrany, prawodopodobnie będzie również kamerzysta z tej firmy. Zdjęcia są piękne :) Oby nasze również pięknie wyszły. Wklejam adres strony www.miroslawlegierski.pl, dla kogoś kto jeszcze poszukuje fotografa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e88e
Polecam super kamerzystów i fotografów z firmy RECTIME PICTURES (www.rectime.pl). Prawdziwi profesjonaliści. Kręcili wesele mojej siostry, cudddo! (www.rectime.pl PROMO VIDEO). Nagrywali dwoma aparatami, ten nowy trend sprawdza się z 100% ,rezultaty ich pracy były wspaniałe i przeszły oczekiwania samych młodych. Wydaje mi się też, że pasja i zaangażowanie w pracę dają właśnie takie rezultaty, bo nie wyobrażam sobie wziąść na wesele kamerzysty, który całe wesele stoi jak słup! i cena jest indywidualnie dobierana do klienta w zależności od jego potrzeb....Jest to nowa firma na rynku , więc jest szansa na dopasowanie terminu,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, ostatnio bylam swojej na imprezie w domu przyjęć "Poezja" w Jastrzebie - Bzie. Polecam ten lokal wysmienite jedzenie obluga bardzo mila(latwo sie dogadac), bezproblemowo jezeli chodzi i platnosci i ten wystroj - świetny! nowoczesnie i az pachnie nowoscia;] w sam raz na komunie, wesela (spokojnie sala pomiesci 80 osob) Maja rowniez kawiarnie gdzie mozna zjesc dobry deser i wypic swietna kawe. Sama czesto tam bywam;] POLECAM! www.kawiarniapoezja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Asus
Polecam usługi video i foto ślubne i weselne: www.videofotoweselne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zespol na wesela Black Dance-grali na weselu mojej siostry i wszyscy byli zachwyceni,mogę chlopakow polecic z czystym sumieniem!! www.blackdance.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszym zespołem jest ,,Brygada Pracująca" z Boguszowic.Wiem jak grają , po prostu szał na sali . Jak ktoś szuka super kapeli to polecam , a co najważniejsze nie są drodzy i na pewno nie padną pod stolikiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba_33
tak to prawda "BRYGADA PRACUJĄCA " JEST SUPER SAMA BYŁAM NA WESELU GDZIE GRALI,A TERAZ ORGANIZUJE WESELE CÓRKI I NIE BYŁO MOWY O INNYM ZESPOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna1984
witam co sądzicie o domu przyjęc Raj w wodzisławiu, bo nie znalazlam zadnych zdjęć, warto tam zrobic wesele czy jak prosze o opinie.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażyna1984 byłam tam ostatni raz na imprezie rodzinnej i powiem szczerze jeśli chodzi o przyjęcie weselne odradzam. różne opinanie były na temat tego lokalu sala zwykła prosta do tańczenia mało miejsca i jeśli chodzi o jedzenie to niestety nic specjalnego sałatki nie doprawione itd choć kiedyś lokal miał bardzo dobra opinię teraz zdecydowanie się zepsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritasz odp.
Marto tu masz rację to jest lokal na jubileusz lub urodziny a na wesele są dzisiaj dużo ładniejsze a sale nowe mają na pewno wolne terminy nawet w tym roku warto poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1987
Hej dziewczyny, jestem w kropce niewiem co robic, okazało sie pół roku przed weselem, ze z 60 osób jakie mielismy zaprosic, przyjedzie ok 40, niewiemy co robic, sale którą mielismy zamówioną to VIVA, zmieniałybyscie sale na mniejszą pół roku przed ślubem, czy pozostawiłybyście? Może znacie jakieś ładne małe lokale gdzie można urządzić przyjęcie weselne na 30-40 osób, z tego powodu jestesmy w stanie zrezygnowac z wesela i urządzić przyjęcie na 30 osób :/ Co wy byscie zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Waszym miejscu nie załamywała się przede wszystkim, ponieważ wesele z mniejszą ilością osób nie równa się nie wypałem bo przecież może być super. Kolejna sprawa nie zmieniała bym sali z tego względu że gdzie indziej i tak trzeba zapłacić za salę i jedzenie czy napoje więc i tak i tak trzeba będzie zapłacić a po co robić sobie duży kłopot . Ja bym nie zmieniała wydaje mi się że nie będzie to wyglądało źle. Z tego jak pamiętam tą salę a byłam tam na imprezie jakiejś to też nie było 60 osób tylko mniej więc myślę że nie ma się czym martwić. Ale to jest tylko moje zdanie poprostu razem z przyszłym mężem:) pomyślcie nad za i przeciw i dojdźcie do wspólnego wniosku ale ja osobiście bym nie zmieniała:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasii
zespół jest najważniejszy wiec polecam MUSIC TIME www.imprezownia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×