Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość BOINNENAZWYBYLYPOZAJMOWANE
Co do megalitu i maximy... Może od wakacji się im coś zmieniło, ale rozmawiałam i tutaj i tutaj z właścicielem. Więc no... Może z różnymi właścicielami rozmawialiśmy. Co do cyganka: jak ślub cywilny, w wodzisławiu, na 11, to tak obiad był o 12... Takie to dziwne? Nie jestem super wybredna, ale jedna ciepła kolacja o 22, szybciej o 20 cienki plasterek szynki (bez żadnego ciepłego dodatku w stylu frytki jakaś surówka cokolwiek), a o 22 mięsa z obiadu... To trochę mało. O 1 podali barszcz i flaczki. Obie potrawy tak ostre, że większosc gości ich nie jadło. Plus uboga zimna płyta. W ciągu ostatnich 3 lat byłam na 6 ciu weselach. I bywało różnie. Jednak wesele w cyganku to pierwsze, i jedyne w moim życiu, z którego wyszłam po prostu głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOINNENAZWYBYLYPOZAJMOWANE
Dodam tylko, że np. dla porównaniu. U lucka również 160zł za os za 1 dzień (jak w cyganku). A kolacje gorące są trzy, plus barszcz i bogracz ok 1. w Cyganku: obiad był smaczny i w rozsądnych ilościach, jednak potem to była masakra. Ciasta stojące 3h? Jak ludzie piją alkohol, żadnej zagryzki, nic... Zimna płyta... stoi sobie następne 5h i czasami coś donoszą (w ilości 4 małe galaretki na 8 osób...). Ok 20 wjeżdża PREZENT od lokalu. Mała świnka, kelnerki kroją chętnym cienki kawałek bo musi przecież dla innych gości zostac. Nic ciepłego do tego nie jest podane. O 22 jest JEDYNA kolacja. Odgrzane mięsa z obiadu, opieczone kluski, frytki i jakaś kapusta. Sorry bardzo. Większośc gości do tej 22 nie wytrzymało i "znikało" na godzinkę z wesela jadąc coś zjeśc. Nikt tego młodym nie powiedział, rzecz jasna, ale no... Tak było. A dla porównania w skrzyszowie u Lucka, także byłam w tym roku. Ta sama cena. Obiad był godzinkę później. Obiad też ful wypas. Po obiedzie ciasta ciasteczka itd, razem z nimi podane podstawowe zagryzki do alkoholu. Ciasta stoją godzinkę. Potem rusza zimna płyta, do której co ok 20 minut jest coś donoszone. Są w niej 2 ciepłe przystawki. Ogólnie płyta bardzo bogata. Ok 17.30/18 przyjeżdża pierwsza kolacja. 5 rodzajów ryb, frytki i jakaś surówka. Bardzo smaczne. O 20 przyjeżdża szyneczka i chyba karczek>? Jakieś mięsko, pieczone ziemniaki, zasmażana kapusta. Każdy podchodzi i nakłada sobie tyle ile chce, kelnerka kroi taki kawałek jaki chcesz. O 22 idą mieska z obiadu, do tego szaszłyki, surówki. ok 12.30 jest krokiet, bogracz i barszcz czerwony. I to jest dla mnie odpowiednia ilośc ciepłych posiłków na weelu. To co było w Cyganku to jakieś nieporozumienie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie. Właśnie jestem po weselu (26,11,2011). Mieliśmy wesele w Zajeżdzie u Danusi i jesteśmy zachwyceni. Piękny wystrój sali jedzenia mnóstwo obsługa rewelacja. Jeśli chodzi o właścicielkę sali nie widziałam tak miłej i swojskiej osoby szło się z nią dogadać ze wszystkim, córki jej pomagają i są tak samo miłe uczynne i pomocne. Pokoje u góry na bardzo wysokim poziomie świetnie przygotowane. Jest to opinia nie tylko nasza ale i 100 gości którzy byli na naszym ślubie. Grał zespół Trio Plus z ŻOR. Dawno nie słyszałam tak dobrego zespołu, wszyscy bawili się do upadłego ;) umieli zachęcić do zabawy i młodzszych i starszych. Mieli rewelacyjny kontakt z gośćmi. Filmowaniem uroczystości oraz fotografią zajął się Pan Krzysiu ze Studiapixel i uwierzcie mi nie mieliśmy pojęcia że jesteśmy tak fotogieniczni i tak pięknie wychodzimy na zdjęciach ;) ale widać na nich pełen profesjonalizm wykonawcy co więcej Pan Krzysiu nawiązywał rewelacyjny kontakt z każdym kogo fotografował albo nagrywał a kiedy była taka potrzeba był poprostu niezauważalny, profesjonalista w 100%. Jęśli by ktoś miał jeszcze jakieś pytania to proszę pisać na forum albo na maila karolinakatus@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... z tego co sie orientuje to 150zl jest za wesele rzecz oczywista ze przy kawie sie siedzi troszke dluzej sa ciasta ciasteczka owoce szpajzy potem tort ludzie nie daja rady od razu zjesc wszytskiego na raz. Z tego co pamietam Obiad byl podany o 2 a zimna plyte podali jakos po 4... galaretki 4?? hmm..do tego byly jeszcze inne jak szynka w galarecie i cos tam jeszcze... zimna plyta uboga? wszyscy byli najedzeni do fuula a ze goscie wybredni no coz... bywa... wyszli cos zjesc? moze towarzystwo nie odpowiadalo i wesele bylo do bani ?? do zimnej plyty donosili jedzenia a z tego co sie dowiedzialam gazdzina byla od szefostwa i to jest po kawaleczku a nie pol swinioka dla kazdego . A co do kolacji wszedzie jest tak ze podaja miesko z obiadu ale do tego byly szaszlyki kielbaski ryby itd wiec nie wymyslaj i nie oczerniaj innych zakaldow bo mnie sie bardzo tam podobalo i goscia rowniez.no i oczywiscie nikt nie musial wychodzic zeby sobie pojesc a wesele bylo bardzo udane :) polecam wszytskim :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się,że
tak tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie mogę zgodzić z opinią BOINNENAZWYBYLYPOZAJMOWANE. Sama miałam wesele w Cyganku i było bardzo dużo smacznego jedzenia. Cały czas coś kelnerki donosiły, uzupełniały, także na stole niczego nie zabrakło. Na drugi dzień nie powtórzyło się żadne danie z dnia poprzedniego. W dodatku jedzenia dostaliśmy tyle do domu, że jeszcze poprawiny 3 dnia zrobiliśmy. Za 2 dniowe wesele płaciliśmy 210zł. W cenie były obiad, deser, ciasteczka, ciasta, owoce, lody, szpajzy, zimna płyta, przystawki, ciepłe kolacje (ryby, mięso, szaszłyki, skrzydełka), sałatki, frytki, świnia, krokiety, flaczki W zasadzie dań było więcej niż w menu podanym na stronie internetowej. Wydaje mi się, że wesele na którym była BOINNENAZWYBYLYPOZAJMOWANE mogło być zorganizowane nie w cenie 160zł za dzień tylko 80zł. W takiej cenie i z takim menu jak opisujesz byłam w Cyganku na urodzinach. W tej cenie był obiad (1,5 porcji mięsa/os), ciasta, tort, zimna płyta, bogacz i krokiety. Z tego co się orientuje to świnię daje właścicielka lokalu do każdej młodej pary gratis. Kolacja z mięsem miała być podana pod warunkiem jeśli goście nie zjedzą wszystkiego na obiad. A niestety mięsa nie było za dużo, wiec prawie wszystko goście zjedli na obiad i na kolację zabrakło. Według mnie ilość jedzenia na weselu zależy w znacznej mierze od zamawiającego, a nie lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
WITAM !! ODSTĄPIĘ TERMIN NA WESELE 7-8 WRZESIEŃ 2013 R. RESTAURACJA DOM RETRO JASTRZĘBIE ZDRÓJ . Zaliczka 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhh
hej, proszę o opinie o Zespole Złote Struny... dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hej, proszę o opinie o Zespole Złote Struny... dzięki" POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. serdecznie polecam zajazd Cyganek!!! Wesele było wspaniale, niczego nie brakowalo, wszystko smaczne, obsługa przemiła, dziewczyny ciągle byłu uśmiechnięte! I cena ok, i szło się dogadać co do płacenia , potraw, godzin konkretnych posiłków. rewelacja!!! No i oczywiści zespół Adler z Kornowaca.... sa najlepsi nie wyobrażam sobie wesela bez nich!! wszyscy goście a było ich 130 byli zadowoleni! ciężko jest teraz iśc na weselę gdzie gra inny zespół... nic nie pobije zabawy z Adlerami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n
Moje wesele odbędzie się u Danusi ;)) piękna sala ;)) piękne obejście :) Po długich szukaniach zespołów Zdecydowałam się na zespól (IMPULS) www.impuls.rybnik.pl Mam nadziję że wesele będzie udane :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toseja
Ja miałam na weselu zespól Dayana. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaa
Do dziewczyn z większym biustem :) - Mam do sprzedania suknie śłubną z kolekcji sarah gold model 2039. Suknia "zrobiona" tak, aby wyszczuplić talię - wszyte zostały dodatkowe fiszbiny, oraz wzmocnienia do większego biustu. Góra zrobiona na serduszko, aby biust ładnie wyglądał, nie rzucał się w oczy, ale był ładnie podkrślony. Sukienka ślicznie ozdabiana koronką i koralikami. Wg to najładniejsza sukienka SAHRY. Jeśli któaś z Was też chciałaby szyć sobie tą właśnie sukienkę, to może warto przymierzyć u mnie i kupić 1000zł taniej :) magdusiax85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n
Hej ;)) szukam dobrego kamerzysty Mógłby mi ktoś pomóć ?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n
Na 12 lipca 2013 Który zna się na tym co robi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna_n myślałem, że chodzi o kamerę na już... każdy myśli, że zna się na tym co robi ;) ja też ;) do lipca 2013 zdążysz się jeszcze dobrze rozejrzeć ... co polecam zrobić. Dobry będzie ten który spełni twoje oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika123
mam wesele w czerwcu w Maximie na żofiówce sale rezerwowałąm z styczniu 1 weekend w czerwcu i 1 week we wrzesniu to były jedyne wolne terminy ... na tamtą porę właścicielka powiedziała że za os wychodzi 130 zł, ale do 2012 może pójść w górę do 140zł w cenie jest tort szampan ciasta(CHYBA 2 rodzaje po 2 kawałki na osobę), coś o lodach mówiła ale już nie pamiętam (menu ustala się 3 tyg przed śłubem) Czy kruche ciasteczka mają w cenie nie wiem... Napoje płaci się po weselu podliczają ile otwartych tyle się płaci, ale ciekawa jestem czy można przynieść jakąś część od siebie wie ktoś może???? A mo i alko we własnym zakresie, ale to już chyba norma Ogólnie od znajomych i ludzi którzy mieli tam jakąś impreze słyszę same pozytywne opinie na temat jedzenia....nawet mój fotograf stwierdził że jest dobre i dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaPannaMłoda
Proszę dajcie więcej informacji na temat Domu Przyjęć "U Dziwokich" bo niby wszystko fajnie ale mają podejrzanie dużo terminów wolnych!!! Ja też pracuje dorywczo jako kelnerka, i dla mnie grunt to miła obsługa, z którą można się łatwo dogadać i w porządku właściciele,którzy są w stanie pójść na rękę w tym stresującym dniu... No i oczywiście jedzenie!:) BŁAGAM podajcie jakieś wiadomości na temat Dziwokich... bo zastanawiamy sie nad tym lokalem, głównie ze względu na elastyczność w terminach... choć nie wiem czy to plus czy minus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, miał ktoś wesele w Leśnej Perle w Radlinie w 2011 roku? może się wypowie? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia i Patryk:)
Witam, Co sądzicie o lokalu Bar przystanek w Skrzyszowie? Byłam tam w 2010 na weselu było naprawdę super nie można było się do niczego doczepić, ale jak wiadomo różnie to bywa czy był tam ktoś w ostatnim czasie na jakiejś imprezie? Z góry wielkie dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sprzedam rezerwację na wesele lub przyjęcie w restauracji DWOREK U BIESA w Żorach w dniu 23 czerwca 2012 r. Sala piękna mieszcząca do 120 osób na jednej sali. Oto oficjalna strona restauracji: http://www.ubiesa.pl/ Sprzedaję termin z przyczyn losowych. Bardzo polecam. Cena 1000 zł kontakt: emilianowak19@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-Trim
Zapraszam na stronkę www.x-trim.cdx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Czy może mi ktoś napisać na temat sali weselnej Gościniec Wrzosy Radlin , arka w Jankowicach i Perła w krzanowicach , ile bierą od osoby jakie jest jedzienie idp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili211
poszukuję sali na 2013 weekend restauracja bravo ,arka lub u danusi Prosze o kontak jeśli ktoś by chciał odstąpić termin. Brenda10@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek1234, polecam lokal Leśna Perła w Radlinie - miła obsługa, dobre jedzenie i dużo, ładna sala - byliśmy na weselu pod koniec grudnia 2011r. , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynaw4 - polecam dj'a p.Leszka Lipkę z Rybnika ( http://www.corn-music.pl ), grał na naszym weselu ;) justyna_n - zespół Impuls to jeden z lepszych w Rybniku :) , a co do kamerzysty to polecam p.Mateusza ( tutaj kilka jego filmików http://vimeo.com/25724440 ) kwizak polecam pracownię florystyczną Alexdekor z Radlina ( www.alexdekor.pl) A do wszystkich osób, które szukają lub zastanawiają się nad lokalem Arkadia w Radlinie to szczerze polecam, sami mieliśmy tam wesele w sierpniu 2011r., więc jakbyście mieli jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć :) Pozdrawiam, Joanna FotoGolik fotografia ślubna i dziecięca/rodzinna Rybnik/Śląsk http://www.fotogolik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×