Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość narzeczona:)
Hej, przeczytałam całe forum, ale chciałabym zasięgnąć jakiejś informacji na temat tej nowej sali w Astorii. Może ktoś z was ma podpisaną z nimi umowę? Chętnie też zobaczyłabym menu, jesteśmy z narzeczonym bardzo zainteresowani tą salą, szkoda,że nie mogę nigdzie znaleść wizualizacji jak będzie ona wyglądać na gotowo, bardzo intresuje mnie też czy w środku będą jakieś "filary" Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód zabytkowy
Polecam, 100% oryginalny samochód do ślubu.!! www.cytrynkadoslubu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedz do zanetka117
Witam, na twoim miejscu nie zmienialabym lokalu. Krystyna jest wg mnie lepsza, wszystko super dograne a jedzenie bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessska..
Czytałam w niektórych fragmentach wątku, że są zapytania o fotografa, polecam: www.foltman.pl (z Krakowa, ale działający również w naszych rejonach), co do zespołu: Pod batutą, co prawda spod Krakowa, ale odległość nie byłaby chyba tutaj jakimś problemem. I fotograf, i zespół oferują bardzo fajne usługi za przyzwoitą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielki ale zespól na szczęscie już mam a z usług ha-part korzystam mam od nich kamerzyste i fotografa widziałam ich prace i mam nadzieje że sie nie zawiode ale to sie okaże juz po weselu:).pozdrowionka dla wszystkich organizujących swoje przyjęcie bo ja mam już dośc głowa pęka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
Poszukuje równiez opini nt. "Pod strzechą" w Marklowiach.!? Był może tam ktos na weselu, lub miał swoje? Czekam na + i - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nówkanarzeczówka
organizował ktoś wesele w Koiczynce w Pawłowicach? Jakie wrażenia i ceny? Biorę pod uwage ten lokal, gdyz nie powiem, bardzo spodobało mi się to, że noclegi dla gości sa za darmo, zwłaszcza że moja rodzina w całości będzie przyjezdna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
Jeśli chodzi o kończynkę to byłam tam nie raz. Jedzenie ok. Ale nie wiem jakie masz wymanagania odnośnie wesela, ile ludzi itp. Jak dla mnie stala jest ok na imprezy typu chrzciny, roczki, urodziny. Wesela swojego bym tam nie zrobiła Dla mnie jest przytłaczająco i mało miejsca (zależy też na ile os).. przydałby się remont, bo odkąd pamiętam w środku jest tak samo od początku....AA i jak mieślimy tam urodziny, to pogoda była typowo barowa i kapało nam z sufitu na stoły.. i kelnerki przenosiły nas w inna częśc sali..;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
Z powodu zmiany planów oddam termin wesela w Arkadii 6-7 07.2013 . Zaliczka 500zł+ odstępne. gg 6287705 /tel. 664714532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nówkanarzeczówka
no ja planuje dopiero na 2015, i tak na +/- 70/80 osob. wiadomo ze tam pojedzie się i zobaczy ta sale, no bo coś trzeba będzie wybrać.. może za 3 lata będzie sie prezentować ładniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
Jak na 70/80 os, to polecam ci maxime w jastrzębiu, sawane w świerklanach, prime w gołkowicach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nówkanarzeczówka
no i jeszcze: fajnie by było gdyby to była sala z możliwościa noclegu.. myslałam tez o 'U Danusi" w jankowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nówkanarzeczówka witam - moim skromnym zdaniem U Danusi Jankowice to super sala - jedzonko ok miła obsługa oraz również są pokoje gościnne pozdrawiam Krzysztof studio foto-video Pixel www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arec Nowak do Państwa usług
Jeśli szukasz super dj-a, nagłośnienia lub dekoracji świetlnej na swoje przyjęcie bez wahania użyj telefonu 608-330-869 by omówić szczegóły lub napisz arek.nowak@poczta.fm. Doświadczenie od 14 lat. Dj Arec Nowak Light&Sound.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alehandra
czy mial ktoś wesele w hotelu dąbrówka? co mozecie o nim powiedzieć? Widziałam że wynajmuja gościom pokoje, a to dla mnie ważne. i nie chce mieć filaru w niedogodnym miejscu:(, ani 2 osobnych sal, tylko jedna dużą do jedzenia i tanczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FN
Jeszcze do niedawna niezbyt dobrze wypowiadałam się na temat dąbrówki, ale jakiś czas temu zmienili kucharza i teraz mogę polecić. Co do noclegów- maxima ma również kilka pokoi , wszystko zależy od tego ilu chcesz gości położyć. Z tych dwóch sal bez zastanowienia polecam Maximę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee Jay Arec Nowak -polecam go
WITAM SERDECZNIE, JESLI NADAL SZUKASZ DJ-A NA SWOJE WESELE, TO POLECAM FIRME ARECNOWAK.PL. SWIETNIE POPROWADZA, NAGLOSNIA,UDEKORUJA SWIATLEM SALE I ROZBAWIA GOSCI WEDLE WASZEGO ZYCZENIA. BARDZO FAJNIE MOZNA Z NIMI OMOWIC SZCZEGOLY CALEGO WESELA OD POCZTKU DO KONCA. SCENARIUSZ JAKI PRZEDSTAWIA I USTALA Z WAMI PAN ARKADIUSZ SPRAWDZA SIE W 100%. MOZECIE ZAROWNO WYBRAC SOBIE RODZAJ SPRZETU,ILOSC TO JESZCZE FORME PROWADZENIA PRZYJECIA. SA NAPRAWDE ZAWODOWCAMI I PROWADZA TAK PRZYJECIE JAK ZAPLANUJECIE TO NA WSTEPNEJ ROZMOWIE. PYTAL NAS O WIELE SZCZEGOLOW, CO POMOGLO W DOSKONALYM WCZUCIU SIE W NASZE GUSTA A PRZEDE WSZYSTKIM GOSCI. PO PIERWSZEJ WSTEPNEJ ROZMOWIE TELEFONICZNEJ WIEDZIALAM ZE JEST ZAWODOWCEM. DZIEWCZYNY NIE NAMAWIAM WAS TYLKO POLECAM, ZADZWONCIE I SAME SIE PRZEKONAJCIE, ZE WSZYSTKO MOZECIE Z NIM DOGADAC NAWET CENE. TEL 608-330-869 GORACO POLECAM A TELEFON W SUMIE NIC WAS NIE KOSZTUJE. MOZECIE TEZ WYSLAC ZAPYTANIE NA MAILA BO JA TAK W SUMIE ZROBILAM AREK.NOWAK@POCZTA.FM. ODPOWIEDZ DOSTALAM BLYSKAWICZNIE. MIMO ZE DZIELILA NAS ODLEGOSC 400KM TO W CIAGU TYGODNIA PODPISALISMY UMOWE. POLECAM DJ- AREC NOWAK. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alehandra
Witam! Byłam na weselu w Dąbrówce przeszło rok temu i muszę przyznać, że było rewelacyjnie, jedzenia tyle, że nie daliśmy rady wszystkiego spróbować, wszystko pięknie podane i przede wszystkim było przepyszne. W tym roku organizujemy własne wesela i zdecydowaliśmy się na hotel dąbrówka, niestety nasz termin był już zajęty i musieliśmy poszukać czegoś innego, ale bardzo gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alehandra
rozumiem a wybraliscie juz jakaś? moze oglądaliscie jeszcze Agatę w Jastrzebiu? Bo tez widziałam że mają noclegi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Miałam wesele w Koniczynce i jestem zadowolona. miałam 80 osób i sala wcale nie przytłaczała wszyscy świetnie się bawili i nic nam nie padało na głowę. Jedzenie bardzo smaczne, dużo i fajnie przystrojone naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód zabytkowy
www.cytrynkadoslubu.pl POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedaży śliczną jednoczęściową sukienkę ślubną, białą, rozm.36/38 na wzrost 163 cm + obcas 5,5 cm. Z tyłu wiązanie, typu gorset, dlatego można ja regulować i świetnie dopasowuje się do sylwetki. Jest bardzo wygodna. Suknia ślubna firmy SARAH, kolekcja GOLD, model 2004 z drobnymi zmianami (nie ma koronkowej aplikacji na dekoldzie i jest zakładana na szyję). Materiał: atłas jedwabny + na dole tiul z koronkowymi aplikacjami. Do sukni dodam rękawiczki, welon, bolerko oraz wygodne buty o rozm. 37, w których przetańczyłam calą noc, Istnieje możliwość przymiarki na miejscu. cena 500zł. tel: 602 314 892 Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alehandra
W Agacie na zabawie byli znajomi moich rodziców i bardzo sobie chwalili jedzenie, co do wystroju to kwestia gustu nam osobiście się nie podobało. Zaraz po Dąbrówce byliśmy w Domu Retro w Zdroju, zarezerwowaliśmy wstępnie termin, ale po obliczeniu kosztów wyszło nas o wiele za dużo i w końcu wybraliśmy Dworek Zielone Wzgórze, ponieważ wystrój bardzo się spodobał mojemu mężowi i mnie a i cena nam odpowiadała;) braliśmy też pod uwagę Maxime bo wszyscy zachwalają ilość i jakość potraw gdyby ta sala nie miała tyle złoceń to z pewnością byśmy się zdecydowali. Daj znać co wybraliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themoll
nie wiem czy już kwestia wyboru zespołu została ustalona, jesli nie, to zapraszam: www.themoll.pl Skład The Moll tworzą muzycy , którzy przez kilkanaście lat tworzyli muzykę w różnych składach i w różnych gatunkach - od reggae poprzez rock do ciężkiego metalu. Dlatego tak dobrze czujemy się w każdym gatunku muzycznym. Chętnie zagramy na Twojej imprezie. Sam możesz dobrać kolejność utworów i ilość setów. Gramy najnowsze przeboje m.in. takich zespołów jak Maroon 5, Adele, Coldplay, a także starsze taneczne utwory: Abba , Toto, Daab, Bajm. Posiadamy kompletny własny sprzęt nagłośnieniowy o mocy wystarczającej na salę dla kilkuset osób. Gramy w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanka1555
Szukam sali na weselę w okolicach Raciborza i w związku z tym proszę o opinie o: Dworku w Szonowicach, Imperii (dawny Vivat) w Raciborzu (czy mają jakąś stronę www, bo w internecie mało o nich jest), Złotej Iglicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×