Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Ja juz nie wiem ,ale chyba juz sie udzielalam w tym temacie . Mialam wesele w 2008 wlasnie w Arkadi w Radlinie jezeli macie jakies konretne pytania napiszcie do mnie na emeila jest on w nicku ... Ja jestem bardzo zadowolona ,ok jednym minusem to to ze szef nie pozwolil nam zrobic tanca ze swieczkami ,ale sama go pozniej zrozumialam na drugi dzien wiadomo ogien ,ludzie roznie reaguja a podloga naprawde jest fajna ...co do jedzenia to mi wszystko smakowalo ,choc duzo rzeczy nie skosztowalam ,ale goscie byli zadowoleni tylko mi niesmakowal rosol byl ZIMNY i bez smaku ... Ciasta jedzenie napoje i wesele bylo super a co do obrusow topierwszy raz takie cos slysze jezeli macie pytania mozecie pisac na emeila chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam i nie wiem czemu ale nie pokazuje mi sie moja wypowiedz ,ja mialam wesele w Arkadi jestem zadowolona minusem bylo to ze szef nie pozwolil nam na TANIEC ZE SWIECZKAMI i nie smakowal mi rosol byl zimny i bez smaku jezeli macie jakies pytania piszcie na emeila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania99
Witam.. szukam sali na 2010 r. wiem że będzie bardzo ciężko cokolwiek znaleźć, ale proszę o info może ktoś będzie wiedział o jakiś wolnych terminach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Wiem, że były wolne niedziele na 2010 w Pradziadzie w Rogowach, ale jak teraz jest z tymi terminami to nie wiem. Może jeszcze w Cyganku popytaj. W jakiejkolwiek innej restauracji to w grę wchodzi raczej dzień w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
W Cyganku wątpię ze na 2010 będzie coś wolego... Ja zamawiałam na 2011 miesiąc temu i już były tylko 2 terminy w wakacje, może w jakieś miesiące jesienne.... ale też nie jestem pewna. W ogóle to jest przesada, że na rok 2012 w większości fajnych lokalach nie ma miejsc... ale ludzie sami napędzają taką gonitwę za terminami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
No właśnie nie wiem skąd to napędzanie ? Dla mnie to przesada ustalać termin na 2012 w 2009 roku... My ustalaliśmy nieco ponad rok przed ślubem. Nie zamierzam czekać 3 lata byle tylko mieć wesele w sobotę. A też mamy wesele w wakacje, tyle że w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta83
A ja sobie nie wyobrażam w inny dzień ślubu jak tylko w sobotę i poprawiny w niedzielę. W tygodniu mają śluby tylko ci co wpadli i żebracy którzy chcą zaoszczędzić bo w tygodniu sale dają rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma12
Dziewczyno pukni się. Nie jestem żebrakiem i nie wpadłam. Z moim narzeczonym jestem 4 lata i tak się akurat składa że mamy ślub w tygodniu. I nie przez to że nas nie stać na robienie wesela w sobotę ani nie wpadliśmy tylko zależy nam na w maiarę szybkim zawarciu małżeństwa i życiu na własny rachunek. Chcę Ci jeszcze uświadomoć że ceny w tygodniu nie wszędzie są niższe akurat w Arkadii w Radlinie cena jest taka sama jak w soboty. Dla mnie ślub w tygodniu będzie świątecznym dniem i nie zależy mi na tym czy to sobota piątek czy wtorek. Wsiorskie myślenie i tyle. Nie życzę sobie takich komentarzy, i lepiej zastanów się najpierw zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Pume! Dziewczyno ty się chyba z choinki na święta urwałaś! Ty chyb nawet nie planujesz wesela tylko piszesz na ten temat bo nie masz co robić! Nigdzie nie dają rabatów na wesela w tygodniu! ewentualnie na zimę! Mi by było wstyd pisać o rzeczach o których się nie ma pojęcia! My rezerwując pół roku temu chcieliśmy weekend ale nawet w 2012 nie było! więc mamy w tygodniu w 2011! a w jakie dni wy macie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
Popieram dziewczyny :) ja akurat mam w Cyganku w lipcu 2011 roku, w sobotę, ale to przypadek albo ktoś zrezygnował bo był jedyny weekend wolny... Może też dlatego ze w nazwie miesiąca nie ma literki R hahah (kolejna sprawa, która mnie rozbawia) Dziewczyny żadna literka w nazwie wam nie pomoże! Szukając sali liczyłam już na to, że nic nie znajdę w weekend ale dla mnie i mojego narzeczonego było obojętne czy ten dzień to sobota czy poniedziałek. Zależało na 2011 r. ponieważ chcemy by szybko już rodziną po 5 latach bycia razem...a nie dlatego że wpadłam, albo nie mam pieniędzy.Np w Arce w Jankowicach nawet w tygodniu brak miejsc w czerwcu 2011... A gadki o wpadkach albo o biedakach są nie ma miejscu i śmieszne i świadczy tylko o inteligencji autora słów. Nie wypowiadałabym się na temat, na który nie mam zielonego pojęcia. Tu właśnie pokazujesz swój SNOBIZM!!! Żeby przypadkiem sąsiedzi nie obgadali.... heheh brak słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Dziewczyny nie ma co się przejmować powyższą wypowiedzią. Niby jak jest możliwe brać ślub z powodu wpadki, jeżeli planuje się go np. ponad rok przed? ;p To niby zaplanuję sobie wpadkę odpowiednio wcześnie przed weselem ? :D A co do obniżki w tyg. spotkałam się z tym tylko w Contrze, ale na pewno nie byłby to dla mnie wyznacznik do wzięcia danej sali. To chyba Autorka tamtej wypowiedzi ma jakieś kompleksy bo najważniejsze jest co czujemy w tym dniu i to co sobie przysięgamy a nie to czy to sobota czy czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metrix
witam, Ja zamówiłam wczoraj sale "Perła" w Krzanowicach na 2012 weekend, z tego co się dowiedziałam mają jeszcze na ten rok coś wolnego, wybrałam te sale bo bawiłam się tam już kilka razy na weselu jako gość i zawsze wszystko było w najlepszym porządku. A co najlepsze zaproponowli mi kilkanaście orkiestr i "zapodali próbke" każdego z tych zespołów na dvd. Poumawiałam się z tymi którzy mi się spodobali i będę ich słuchała "na żywo". Więc myślę, że moje wesele będzie solidne. Sale mam sprawdzoną, co do orkiestry mam jeszcze chyba czas na wybór. Aha w "perle" biorą tylko 500zł zaliczki myśle, że to niewiele...? Cena za dwa dni u nich to około 180-190, więc myśle, że jak na lokal tej klasy to niewiele. Pozdrawiam wszystkie przyszłe, przygotowujące się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta83
Ale zauważcie, że sporo osób nie ma ochoty chodzić na śluby w tygodniu. Każdy woli weekend bo wtedy jest zazwyczaj wolne, a dzieci nie mają szkoły. Ja np. byłam zaproszona z rodzinką na ślub w maju w środę i poprawiny w czwartek i nikt od nas nie poszedł bo by trzeba było wsiąść 3 dni urlopu (środa, czwartek i piątek na wyleczenie kaca). Dlatego nie podobają mi się śluby w tygodniu. A że jest taniej w tygodniu to wiem z własnego doświadczenia bo mi proponowali wesele w tygodniu za niższą cenę i oczywiście wybrałam weekend: sobota, niedziela bo jednodniowego ślubu też sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
A Ty zauważ, że o weselu wie się minimum na rok przed, więc można sobie zaplanować wolne, a jeżeli jest to np. okres wakacyjny - połączyć ze swoim urlopem. Ja wychodze z założenia, że jeżeli ktoś chce przyjsc na moje wesele to przyjdzie, a jezeli nie chce to nie przyjdzie nawet w sobotę. Poza tym nie wmawiaj nam, że w tygodniu jest taniej. Mam ślub zaplanowany w tyg. a sala jest jedną z droższych i nie ma żadnych obniżek w tyg., wręcz przeciwnie jeszcze może zdrożeć to i owo. Ile dni ślub - to już inna kwestia, każdy robi wg siebie. Jedni wolą 1 dzień, inni 2 dni. Ogólnie większość narzeka już drugiego dnia. Domyślam się, że należysz do osób wiecznie niezadowolonych i takich, które najwiecej narzekają na wesele na wszystko i na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Poza tym kierując się Twoim tokiem myślenia musiałabym wybrać byle jaką salę, najtańszą czy najbrzydszą, byle mieć wesele w sobotę, zakładając, że nie chcę czekać 3 lata. A tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zrobić w remizie! :) to by dopiero był ślub na poziomie, ale przynajmniej w sobote:) na wsiach mają ludzie takie poglądy! tradycyjnie w sobote bo inni obgadają! śmieszne! ale jak ktoś wierzy że jego ślub będzie cudowny bo odbędzie się w weekend to życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania66
Witam czy był ktoś na weselu w lokalu Agata, czy macie jakieś informacje na temat tego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta83
Do ślub_w_2010: I tak wybrałaś byle jaką salę bo Arkadia nie cieszy się dobrą opinią. Każdy wie, że jej szef jest wyjątkowo niesympatyczny i nawet za bardzo nie pozwala organizować konkursów w poprawiny żeby nie zniszczyć sali jak mówi. Poza tym drożyzna, a w menu nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Wybacz, ale nie doczytałaś. Nie mam ślubu w Arkadii. Ale nie mam nic do tego lokalu. Sama sobie przeczysz - że niby robimy ślub w tyg. bo chcemy mieć obniżki a o Arkadii piszesz, że drożyzna. Właściciele bywają różni, na to nie mamy wpływu, ale sala jest piękna, a że drogo - jeżeli kogoś stać to w czym problem? Może Ty masz w zwykłej sali i zwyczajnie zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta83
Ja już jestem po wesele swoim, a zwykłych sal już nie ma bo nikt by tam nie chciał swojego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARKADIA WCALE NIE JEST
DROGA Z POROWNANIEM CO JEST MENU NIECH NIKT NIE PISZE GLUPOT SAMA MIALAM TAM WESELE I MENU JAK NAJLEPSZE A CO DO SZEFA NO COZ SA PLUSY I MINUSY JAK W KAZDEJ SALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Przeciętnie ceny za 1 dzień w lokalach wynoszą 130-160 zł, którą się wybierze to już kwestia indywidualna, wiadomo każdy kieruje się czymś innym i każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
Ja np mam wesele jednodniowe bo nie chciałam dwóch dni, dla mnie to męczarnia...Ale to, iludniowe ma ktoś wesele to jego indywidualna sprawa i nie jest to zawsze zależne od tego czy go stac czy nie... Dziewczyno nie kompromituj się jeszcze bardziej... już widac jaki masz światopogląd!!! A wesela w tygodniu to normalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze odradzam Agate
Szczerze odradzam Agate:) Niby wszystko ok. Zdecydowalismy się na nią ze wzgledu na cene... 100 zł za osobę, bogate menu, tort.... ale dodatkowo trzeba zapłacic 100 zł za wynajecie sali. Ostatecznie wybralismy inna sale, za naprawde nie wiele wiecej, a jest przepiekna. Rozejrzyj sie jeszcze dokładnie... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze odradzam Agate
dodatkowo młodzi musza w własnym zakresie zorganizować :):) : usteojenie sali napoje ciasta wszelkie słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta83
Do Monikam88: Ślub to dla Ciebie męczarnia? To po co bierzesz ślub skoro to takie męczące? Dziwne masz poglądy dziewczyno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjecia slubne
Fotografia Ślubna zapraszam dzialam na terenie slaska i malopolski www.bednarczykpolska.strefa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma12
Do ARKADIA WCALE NIE JEST jeśli pojawisz się jeszcze na forum to bardzo prosiłabym o namiary(maila bądź nr.gg)i byłabym wdzięczna gdybyś udzieliła mi odpowiedźi na parę moich pytań związanych z lokalem i o tym jak przebiegło Twoje wesle w Arkadii. Jeśli oczywiście nie będzie to dla Ciebie problem. Do reszty dziewczyn- widzę że wytworzyła się jakaś dziwna i trochę niesympatyczna dyskusja między Wami. Ja zareagowałam trochę impulsywnie na poglądy Julity88(bodajże)ponieważ zabolała mnie jej wypowiedź na temat tego że śluby w tygodniu przypisane są osobom biednym.Pozatym wydaje mi się że tyle ile ludzi tyle poglądów i jak jednemu dany lokal się podoba tak drugi może mieć całkiem inne zdanie. Ja już wybrałam i najwyżej będę żałować. Oczarowała mnie Arkadia- miejsce i sala i duża odległość od głównej drogi teraz tylko pozostaje mi się modlić żeby cała reszta w dniu wesela również mnie oczarowała:) pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania66
Witam.. szukam info na temat sali Wiktoria w Skrzyszowie.. czy jest tam jakieś ogród, ławeczki, czy sala pomieści ponad 100 osób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta83
Co do Wiktorii to nie ma tam żądnego ogrodu ani innego zaplecza do robienia fotek. Sala dosyć mała (nie pomieści 100 osób) ale jedzenie wyśmienite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×