Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość ewelcia301
Witam panie i panów.Koleżanka zmieniła termin wesela więc 29 maj 2010 jest wolny w Primie w Gołkowicach cena za 1 dzień w tym roku jeszcze 115 zł od osoby dorosłej dzieci do lat 4 gratis do 10 lat połowa.W cenę wliczone jest-obiad-rosół,kluski,mięsa 3 kawałki na osobę,4 sałatki do obiadu,kawy,ciasta,ciasteczka,deser i torty,napoje,zimna płyta,1 mini kolacja,danie ciepłe,główna kolacja,danie ciepłe do wyboru,napoje bez ograniczeń.Tel.kontaktowy 507-146-603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
do Mysza84: Powiedz mi proszę czy wy spisywaliście z właścicielką umowę ? Bo jak my rezerwowaliśmy w 2008 roku, to Pani wspominała, że nie ma jeszcze takiej potrzeby, a że termin mamy na wrzesień, to tak się zastanawiam czy tam nie podjechać :) Jeżeli chodzi o ogród, to w Wiktorii jest taki mały ogródek z fontanną, gdzie można odpocząć na ławeczce, także spoko! Na pewno lepiej niż w Maximie, bo tam nie ma żadnego obejścia :) Mysza jak już będziesz po, to napisz koniecznie jak się spisali no i oczywiście, czy byliście zadowoleni, ja osobiście słyszałam dużo opinii pozytywnych, zdarzały się też negatywne, ale wiadomo nie wszystkim dogodzi :) Pozdrawiam serdecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
witam kolezanki:) Ja mam wesele w pazdzierniku w Dworku Zielone Wzgórze i jestem bardzo zadowolona, włascicielka bardzo miła i uprzejma. Wszelkie pomysły toleruje (oczywiście z umiarem ;) ). Cena za 1 dzień to 160zł/os na 2dzień 70zł/os. Gości ok 80 się pomieści. Są jeszcze wolne miejsca na rok 2010-2011. Polecam :) "Dworek Zielone Wzgórze" Jastrzębie Zdrój, ul. Pochwacie 8 tel. 602 749 601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
No nareszcie jakieś info o dworku zielone wzgórze!Super:)nie mogę się doczekać kiedy wreszcie zrobią swoją stronę internetową bo robią ją i robią!A możesz podać jakieś szczegóły co do menu albo w jakiej wysokości trzeba wpłacić zaliczkę?możesz pisać na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
:) jeśli chodzi o zaliczkę to właścicielka chce 1000,00 (ale mozna z nią ponegocjowac), a jeśli chodzi o menu to jeszcze nie mam podanego- ma mi przesłac na skrzynkę wiec jak będę miała to zainteresowanym przesle lub napisze na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma12
Jeśli chodzi o fotografów polecam chadzynskifoto.pl www.studiofotart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
Super!To ja jestem zainteresowana i proszę o maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirke83
Hejka Czy ktos może się wypowiedzieć na temat Sawany w Świerklanach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mifi22
witam wszystkich:) wie ktoś może coś o restauracji Kaczyna w Rogowie? sala jest tam śliczna i przede wszystkim duża ( bo bede miec ok 120 os:/) i dlatego szukam czegos duzego. wie ktos moze jak tam jet z obsluga, jedzeniem i jakie szefostwo da sie dogadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
:) poszukuje kamerzysty na poprawiny. podrzućcie koleżanki namiary na jakiegos nie drogiego i fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
:) poszukuje kamerzysty na poprawiny. ma ktoś namiary na jakiegos nie drogiego i fajnego ?? ;) jastrzębie lub okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka147
a ja polecam Dom przyjęć Viva w Połomi, jedzenie wysmienite i bardzo dużo jak na cene 130zł. miałam tam wesele w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona. Mają super dekoracje stołu i sali ( żywe kwiaty na stołach, wiazanki itd..) Ogród też niczego sobie, no i mają także miejsce do przenocowania gości. pozatym rewelacyjna obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagrafka
ja też miałam wesele w Domu Przyjęć Viva w Połomii, szczerze polecam. Takiego pysznego jedzenia jak tam to w całej okolicy chyba nie ma! polecam stronę www.domprzyjecviva.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjaa
Megalit-Godów nie polecam byłam na weselu, dostaliśmy uszczerbione fliżanki do kawy, jedzenie wyliczone . Klima nie włączona, koszmar obejście wkoło fajne ,ale co z tego jak reszta nie pasuje sałatki podane na miseczkach wielkosci spodka do kawy. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem swoje wesele w Vivie w Połomii (pomiędzy Jastrzębiem a Wodzisławiem). Byłem bardzo zadowolony z obsługi. Miła atmosfera. Jedzenie palce lizać. Byłem bardzo mile zaskoczony całą oprawą. Kelnerki rozkochały mi gości. Super parkiet do tańczenia a nie jakieś tam kafelki. Polecam - warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marceli! napisz proszę ile osób może pomieścić sala w Połomi w Vivie i może wiesz coś o cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
Hej czy któraś z was miała może na swoim weselu ten zespół http://www.phoenix-band.pl/ . ogólnie cały czas skłaniałam się ku DJ'jowi bo nie cierpię słuchać znanych piosenek w innym wykonaniu i w dodatku (jak to zazwyczaj bywa na weselach)w kiepskim wykonaniu marnych wokalistek/wokalistów. Natomiast ten zespół wydaje się super!i co do repertuaru zamieszczonego na stronie i co do głosów:)tylko chciałabym poznać opinie kogoś kto ich już miał na wesele i może ktoś wie ile biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rybkasia
witaj, Miałam Phoenix band na swoim weselu w 2006 (wtedy inny vocal), byli super, w 2009 też z Phoenixami (nowy vocal) i powiem Ci, że jeszcze lepiej niż na moim. Oba wesela w restauracji "perła" Krzanowice. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, zespół pasuje do lokalu i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeczka12
hej dziewczyny. Ja z moim narzeczonym mamy zamówiony zespół phfoenix na rok 2011. za godzinę biorą 220 zł. trochę dużo ale opłaca się słuchałam ich na weselu moich znajomych i byłam zauroczona. dlatego właśnie grają tez u nas bo nie wyobrażam sobie innej wokalistki i muzyków na naszym weselu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aduśka
Ceny w Astorii to 140 zł 1 dzień jak chcecie dwa dni to około 220zł za osobę. i z tego co się orientuję to mają wolne terminy na 2011 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majki. Ja miałem wesele we wrześniu 2009 i płaciłem 130zł - wybrałem zestaw w wersji bardzo bogatej ale można było wybrac też i trochę tańszy zestaw. I naprawdę było bardzo dużo jedzenia i wszystko bardzo smaczne! Na moim weselu było 116 osób i miejsca było wystarczająco dla wszystkich. Polecam. Jak chcesz to znalazłem stromkę tego lokalu www.domprzyjecviva.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
witam :) My wybraliśmy HibaBand na wesele. Moi "przyszli teściowie" byli na ich występie i byli bardzo zadowoleni. Koszt za wesele 12-godz to 1850 zł + jesli ktoś chce dłużej to pobierają 150zł za każdą dodatkową godz. Osobiście przyjeżdzją podpisać umowę. NIC NIE BIORĄ ZA DOJAZD na imprezy. Po dodatkow info odsyłam na ich stronke :) www.hibaband.pl/ Telefony: 032 2094156 501437002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktos mial wesele w Dworku nad Stawem w wodzislawiu? jesli tak to prosze o maila bo bym zadala pare pytan dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva połomia...
Stokrotko - naprawdę można w Vivie przenocować gości? Bo na stronie internetowej nie znalazłam takiej informacji? I ile osób mieści sala? bo mój brat był tam na weselu, na którym było ok. 50-60 osób i miejsca przy stołach było tak akurat, a niby ta sala mieści do 100 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka147
Ja miałam na moim weselu 82 osoby i moim zdaniem miejsca było bardzo dużo, poza tym na jednej sali siedzieli goście a ta sala poniżej była cała do tańczenia. Pokoje też mają do przenocowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva połomia......
No, właśnie wiem, że tam na dole się tańczy, a wyżej są stoły. Tylko obawiam się, żeby gościom przy stołach nie było za ciasno :) Ale może jak to zobaczę na żywo, to zmienię zdanie. Też właśnie będę mieć ok. 80 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki jest numer tel
do Primy w Gołkowicach? bo na stronie znalazłam 507-146-604, a tu ktoś pisał ze 507-146-603?? Który poprawny :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ja1111
ten z koncowka 603, prawdopodobnie bede miala do odstapienia sobote 15-ego maja 2010 w primie, jesli jest ktos zainteresowany to prosze pisac na maila. Zaliczka 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×