Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Patisonek23
Ok, dziękuję ślicznie :D Ale ogółem to co oni tam robią ? Dobudowują piętro czy cio ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Ok, super! A co oni tam w ogóle kombinują ? Powiększają to czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegiumaa
Ja również nie polecam domu RETRO w JAstrżebiu. Ogólnie obiekt może i ładny, ale jest drogo, jedzenia mało, i nie podoba mi się że gdy jest wesele to czynny jest pub na dole w piwnicy i każdy moze sobie tam łazić. Niestety RETRO wypada blado na tle pozostałych lokali. Skąd wiem? bo niestety byłam tam na weselu i nie podobało mi się ogólnie wcale i jeszcze za taką cenę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oka30
Wiktoria ogólnie tak jakby całą powiększają, w stronę drogi przedłużyli i z boku trochę dobudowali więc zapewne w środku zapewne będzie więcej miejsca myślę że na duży plusss tego lokalu:) na dzień dzisiejszy już okna mają wprawione moim zdaniem bardzo szybko idą do przodu.Nie ma się co bać raz dwa skończą im zapewne też zależy ,chyba nikt nie chce mieć wesela na terenie budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolny termin wesela w "Leśniczówka" ! (Wodzisław Śląski) Dotyczy dnia 11.6.2010 (piątek) Powód: wyjazd za granicę Już wpłacona zaliczka: 2,200zł Kontakt: 505-753-869

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gela6
Witam oddam termin 31.07.2010 sala DOM PRZYJĘĆ EUROPEJSKI w Żorach zaliczka 500 zł sale można obejrzeć na stronie www.domprzyjeceuropejski.pl kontakt 607-914-691 lub gg 2009258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukamy z narzeczonym zespołu na wesele, te co nam się najbardziej podobały są już zajęte. Co myślicie o zespołach: JACK BAND, IRYDION, GRAJMEN I BLACK BOYS? Może byliście na imprezie, gdzie akurat grali? Z góry serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jakiś czas temu wybrałam na wesele zespół Hiba Band - występują w składzie od 2 do (chyba) 4 osób. Mają swoją stronę. Słyszałam ich na imprezie i miałam opinie od znajomych. Może warto wejść na stronę i sprawdzić - dużo grają, ale mają jeszcze jakieś terminy wolne... Aha, są z Katowic :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Ja osobiście polecam zespół Grajmen, w październiku byłam na weselu z ich udziałem i wszystko naprawdę super! Tutaj możesz zobaczyć ich demówki: http://www.youtube.com/results?search_query=grajmen&aq=f Wokalista ma świetny głos, aż ciarki na rękach mieliśmy :D Sami byśmy ich wzięli bez namysłu, jednak dwa lata temu jeszcze jak szukaliśmy, to nie wiedzieliśmy o ich istnieniu. Pozdrawiam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szukam zespolu na wesele wrzesien 2011. Z tego co mi wpadlo w ucho to zespol Twings www.twings.pl , zespol Nastroj www.nastroj.prv.pl i ravers www.ravers.com.pl co o nich myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
czy ktoś ma namiary na zespół GRAJMEN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
ja polecam zespół sweetsong z Wodzisławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Namiary na zespół Grajmen: tel: 0505-799-625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy_i_ona
Agusiam9 moge ci polecic zespol Jack Band bylem na weseleu na ktorym grali i bylo super fajnie grali i robili rozne zabawy sam bede mial ich na weselu w przyszlym roku niestety jest jedna wada 4500zł za 2 dni + to ze jest ich 5 w zespole wiec za karzdego musisz zaplacic tyle ile za goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamłoda......
Zespołu Hiba band nie polecam. Najpierw nie chcieli przysłać płyty demo. A jak już wielce z łaską przysłali po dwóch tygodniach proszenia, to okazali się nie za fajni. więcej gadali na tym weselu, niż grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no niestety zespół Jack Band się bardzo ceni. Co do restauracji Arka, to słyszałam także bardzo miłe komentarze, ale niestety mają wolne terminy tylko w niektóre dni w tygodniu. A co myślicie o Wiktorii w Skrzyszowie? Trochę mała sala do tańczenia, ale bardziej zalezy mi o opinii co do jedzenia i obsługi? Dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Poczytaj post od początku, dużo już było o Wiktorii :) Sala teraz jest w remoncie, ponoć powiększają. Dotychczas moim zdaniem tak na ok. 60-70 osób nie więcej... My mamy wesele w sezonie letnim, ustalona cena to 130 zł z napojami i ciastami. Wkoło obejście z fontanną i ławeczkami, także można spokojnie wyjść się przewietrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllibabka
Z zespołów mogę polecić trzy: http://tex.strefa.pl/ z Mysłowic, zespół Atlantis z Rydułtów tel 608 819 008 oraz Nancy http://www.zespolnancy.pl.tl/ Wszystkie zespoły 3-osobowe, ceny 2500 zł na 2011 rok. fajnie grają, prowadzą zabawy. Polecam, bo byłam na weselach gdzie grali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryy
Witam, A czy ktoś orientuje się jak wygląda wesele w Gościńcu Wodzisławskim? Właśnie zamawiam wesele na Wrzesień 2010 - udało mi się znaleźć dobrą kapelę ( Złote Struny - chyba złej opinii o nich nie było :) ), dobrego fotografa...no i jedna z ładniejszych i wolnych sali to Gościniec - proszę podzielić się opiniami jeśli ktoś takie posiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabym prosić namiary na tego dobrego fotografa???? co do zespołu Złotych strun są naprawdę fajni natomiast boirą dosyć dużo bo aż 3000 zł do 13 czy 12 godzin grania a to praktycznie wyjdzie tylko w jednym dniu a dodatkowa godzina to aż 150 zł, ale są naprawę super zabawy i granie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Olcia1983
Cześć, interesuje mnie "Dworek Zielone Wzgórze" i niestety dopiero w weekend będę w jastrzębiu a chciałabym zobaczyć ich menu - mogę prosić na maila?? Pisałam na adres ze strony ale niestety dostałam zwrot że taki mail nie istnieje:| ehhh Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowinka(1)
Jeśli chodzi o Gościniec Wodzisławski, to koleżanka była na weselu w zeszłym roku. Mówiła, że bez zastrzeżeń, że można polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiasia..k
Moja przyjaciółka ma wesele w Zielonym Dworku w pażdzierniku i sama jeszcze dokładnie nie wie, co będzie w menu. Jest to nowy lokal i właścicielka jeszcze za bardzo nie przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
oto menu z Dworku Zielone Wzgórze Menu weselne 160 zł Obiad: Rosół z makaronem i podrobami kluski śląskie (białe i czarne) ziemniaki 3 rodzaje surówek kapusta czerwona mięso: 3 kawałki na osobę- rolada wieprzowa, wołowa, pieczeń z indyka, kotlet drobiowy faszerowany, schabowy z pieczarkami, udko z kaczki, udko z kurczaka Deser: krem cytrynowy (szpajza) krem czekoladowy (szpajza) suche ciasteczka weselne cukierki- mieszanka owoce kawa, herbata ( w ilościach nieograniczonych) ciasta tortowe- różne gatunki napoje zimne: soki, woda mineralna ( 1 litr na osobę) Coca-cola/Fanta 0.2l ( 1 but. na osobę), dodatkowe- płatne wg spożycia Zimna płyta: wędliny, zimne mięsa, salami ( 5-6 gatunków) marynaty galaretka z kurczaka ruloniki z szynki nadziewane, w galarecie sałatki przekąskowe- 2 rodzaje sery jajka dekorowane śledź w oleju, rolmopsy ryba w cieście w zalewie octowej pieczywo masło gorące grzanki zapiekane z masłem czosnkowym sos majonezowo- chrzanowy do wędlin sos jogurtowy z ogórkiem i czosnkiem (tzatziki) do wędlin Kolacja: ziemniaki pieczone frytki sałatka jarzynowa surówka z kapusty pekińskiej kapusta zasmażana ryby- pstrąg lub karp lub dorsz w cieście golonka pieczone ozorki z masłem lub w sosie chrzanowym kiełbasa grillowana mięsa od obiadu Kolacja II: barszcz czerwony krokiet sakiewki z nadzieniem serowo- pieczarkowym lub żurek z kiełbasą i jajkiem lub flaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemaryyy
itam mam do wyboru dwie opcje co do wesela. Pradziad w Rogowie albo Rege w Bieńkowicach. Może podzielicie się z swoimi opiniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia_1983_
zbuntowana25 -> dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Jorg
Witam serdecznie forumowiczów. Szczególnie ciepło Patisonka, a dlaczego ? A, bo właśnie wydałem córkę za mąż i przyjęcie weselne mieliśmy w Wiktorii w Skrzyszowie w zeszłym tygodniu ( 17.04.2010 r ). Od razu mówię, remont ( a właściwie przebudowa ) tego lokalu w niczym nie przeszkadzał aby świetnie się bawić i wyjść z przyjęcia zadowolonym.Właścicielka zapewniła nas o bezproblemowym dostępie do całego obiektu i tak też było. Nie pytałem, ale ten remont przed wakacjami na pewno skończą, bo mieli właściwie tylko dach do wykończenia, oprócz kosmetyki. Wesele było na 62 osoby i było w sam raz, może jeszcze ze 20 osób by weszło, ale to maksimum by w miarę luźno było na parkiecie.Jedzenie wyśmienite, swojskie, cztery dania ciepłe, tort w cenie ( 3-poziomowy ) i wody niegazowane. Resztę niestety trzeba było dokupić własnym sumptem.Wielki plus przyjęcia w Wiktorii to sklep w którym można w każdej chwili dokupić alkohol, piwo czy napój lub papierosy. Obsługa bez zarzutu. Kolejny plus to hotelik, gdzie w świetnych warunkach umieściliśmy 10 osób i nowożeńców ( Apartament - gratis ) Jeśli chodzi o koszty to wyszło 135 zł od osoby + 550 zł. obsługa + ew. zakupy w sklepie. Płatność można regulować przelewem na konto właścicielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×