Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość ona-85---
A skąd jest ten zespół Top Secret? bo nie umiałam się doszukać na stronie takiej informacji. A fajnie nawet grają. Też właśnie szukam zespołu, ale ceny normalnie mnie przerażają. Często 2-osobowe "zespoły", które prawie wszystko puszczają z playbacku życzą sobie 2500 zł. Paranoja. Jak znacie jakieś fajne i niedrogie kapele z okolic, to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiecie, że grają z playbacku? Ja właśnie nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze zespołu! Żeby nie było tak że demo mają fajne, a na weselu nic nie zagrają! Mi zależy także żeby umieli rozbawić gości i organizować jakieś zabawy! Wybór zespołu to dla mnie najgorsza rzecz jaka mnie czeka! Piszcie jak najwięcej! Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja mam wesele dopiero w lipcu 2011 w bravo! Śliczna sala, obejście i ruiny zamku gdzie można zrobić zdjęcia! My też mamy problem z zespołem! Bo jak już jakiś się spodoba to cena przerażająca! Mam nadzieję, że podzielicie się doświadczeniami! Póki co myślimy nad zespołem GOLD z tworkowa! Miał ktoś z nimi do czynienia? Kamerzysty i fotografa jeszcze nie mamy ale będzie to chyba Kołodziej z turzy śląskiej! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma12
Dziewczyny nie wiem czy ja jestem taka wrażliwa jeśli chodzi o muzykę ale zespoły, które proponujecie są żałosne i dobre na biesiade przy piwie, jesli taki typ muzyki Wam odpowiada to ok. Jeśli ktoś ma jednak ochotę posłuchać czegoś bardziej na poziomie proponuję zespół Phoenix Band. Uraczcie swe zmysły czymś naprawdę godnym polecenia. Cena na 2011 rok 220 zł za godzinę ale taki dzień macie przecież raz w życiu. tak przynajmniej powinno być;) http://www.phoenix-band.pl/partnerzy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
top secret to babka z Rybnika, faceci jeden z Czyżowic drugi chyba z Krzyżanowic, nie wiem jak spradzic taki zespol? ciezko kierowac sie tylko tym co maja na stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Nie zgadzam się z Pumą. Po pierwsze - ludzie na weselu lubią się bawić przy normalnej muzyce weselnej - starsi chca utwory z ich lat, a młodsi - nowsze, ale także stare znane utwory - Jesteś szalona, Kaczuszki, o Krasnoludku i wiele wiele innych. Weszłam na stronę Phoenix - jedna osoba z nich uczyła muzyki w liceum, ale nie o to chodzi. Śpiewają muzykę raczej na jakieś wieczorki kameralne a nie na wesele według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Jeżeli muzyka ze strony nic Wam nie mówi to przejedźcie sie posłuchać zespołu. My pojechalismy na 2 wesela posłuchać naszego i nie śpiewają z playbacku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są gusta i guściki! W dzisiejszych czasach jest tyle możliwości, że można sobie zrobić wesele jakie się tylko zapragnie! Zespół phoenix ładnie gra, na pewno jest na poziomie i nie jest pospolity! Ale ja jeśli chodzi o mnie to zgadzam się z poprzednią wypowiedzią! Biesiadne piosenki są jeszcze inne! może te zespoły mają na stronach kilka takich, ale nie grają ich n weselach! Ale o gustach się nie dyskutuje! My już jesteśmy z dwoma zespołami umówieni! Teraz jest trochę ciężej, bo mało wesel jest! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAMA86
Hej! Ja swoje wesele miałam w primie. Płaciłam 200 zł za osobę za dwa dni i stoły uginały się od pysznego jedzenia, a napoje były w cenie. Polecam. Super i tanio, a właściciel przesympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAMA86
Polecam także Bar w skrzyszowie, tylko uważajcie na właścicielkę - straszna cwaniara.Brawo w Tworkowie też fajne ale drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAMA86
A najgorszy zespół to coral z bluszczowa. Szkoda kasy na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAMA86 dlaczego uważasz, że zespół CORAL jest najgorszy?? Proszę napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama86
Po pierwsze są bardzo drodzy, po drugie grają same starocie, po trzecie grają z playbacku, po czwarte ten ich wokalista gada jak katarynka i w ogóle go nie można zrozumieć poza tym udaję, że gra na gitarze, a tak naprawdę gra gitary leci z płytki, po piąte w ogóle nie potrafią zabawić gości. W tym roku na biesiadzie w Mszanie i andrzejkach w Wiktorii odwalili taką kaszanę, że aż wstyd. Ludzie się śmiali z ich amatorstwa wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Coral grał na weselu mojego brata, to prawda nie umieją zbytnio zabawić gości, przy DJ drugiego dnia wszyscy bawili się dużo lepiej ! Moja przyjaciółka też miała styczność z tym zespołem na jednym weselu i też nie ma o nich dobrego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
Co do zespołów, czy miał ktoś z Was okazję słuchać i bawić się przy zespole Sweetsong ?? Proszę o jakiekolwiek informacje :) Co do pozostałych zespołów tu wymienianych, godny polecenia to zespół Impuls. Tylko ciężko z terminami u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Monika a byłaś na jakiejś zabawie z zespołem Impuls? Bo my będziemy ich mieli na swoim weselu :) słuchaliśmy ich na żywo, ale to krótko, wiadomo, że nie całą imprezę. Jedynie przeczytałam komentarze na ich stronie. Co do zespołu Sweetsong, niestety nie słyszałam o takim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zespół CORAL. Wybrałam ich po opiniach zaciągniętych na innych forach. Teraz to się już do wesela będę zamartwiać :) Ale dobrze wiedzieć wcześniej, że coś może pójść nie tak, przynajmniej nie nastawie się na niewiadomo co:) Choć mam nadzieję, że u mnie się postarają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka22
A co sadzicie o zespole JUST RELAX z Tarnowskich Gor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
Tak byłam na dwóch studniówkach, gdzie grał zespół Impuls. Grali jeszcze wtedy z inną wokalistką. Godny polecenia, naprawdę fajnie grają - dla każdego coś fajnego :) Bogaty repertuar :) Wszyscy byli zadowoleni. Myślę, że dobry wybór. A ile oni teraz biorą?? Ja właśnie szukam zespołu ale słyszałam, że Impuls sporo bierze no i ciężko z terminami u nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impuls na 2011 kosztuje 2700! Jak dla mnie troche za drogo, ale naprawdę są świetni! A CORAL faktycznie same starocie i w ogóle jakoś ten styl mi nie pasuje! A czy ktoś zna albo słyszał coś o zespołach takich jak GOLD, Atlantis lub Fire z raciborza? Proszę o opinie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama86
Zespoł atlantis jest świetny. Tani i super zabawiają gości. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
No tak Impuls jest drogi, 2500 biorą na 2010. Co rok to chyba wyższa stawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Monika dziękuję za info :) Tak, wiem, że zmieniła się wokalistka :), ale przed podjęciem decyzji byliśmy właśnie ich posłuchać i ta nowa ma świetny głos :) Do tych co nie mają zespołu - najlepiej posłuchać czyjeś płyty z wesela albo po prostu przejechać się posłuchać w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalee
Witam. Ponawiam propozycję - odstąpię termin przyjęcia weselnego w restauracji Twins Stars -www.ucherek.pl. Jest to 7 sierpnia 2010 roku. Cena za osobę za 1 dzień z tego co pamiętam to 130 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila bądź tel. 665759035.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalee
Witam. Ponawiam propozycję - odstąpię termin przyjęcia weselnego w restauracji Twins Stars -www.ucherek.pl. Jest to 7 sierpnia 2010 roku. Cena za osobę za 1 dzień z tego co pamiętam to 130 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila bądź tel. 665759035.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta83
Nie polecam sali twins stars. Jedzenie nie zbyt dobre i sala malutka, a poza tym można po pijaku spaść ze schodów bo na salę trzeba iść wysoko na górę. Jedyna atrakcja to farma strusi po sąsiedzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Do tego mi się kompletnie nie podoba kolorystyka budynku i wnętrza - tak na niebiesko :-/ Normalnie uwielbiam niebieski kolor, ale jak zobaczyłam ten wystrój - taki kiczowaty trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma12
Witam dziewczyny pisze aby zaczerpnąć jakiejś informacji na temat sali Arkadia w radlinie. Jeżeli któraś z Was była tam na weselu bądź miała wesele w tym lokalu to bardzo prosze o opinię. ja mam tam wesle w 2011 roku i chodzi o to że nasluchałam się już paru negatywnych opinii na temat tego ze szef nieciekawy jedzenia mało a zamiast białych obrusów były wielkanocne;/niewiem ile w tym prawdy a ile mitu bo z drugiej strony terminy byly zaklepane do 2012 roku stąd też mam wesele w tygodniu. proszę o jakies info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam na rozmowie w arkadii! plusem jest to ze maja napoje w cenie bez ograniczeń, ale oczywiście cena dużo wyższa za 2 dni! za 1 dzień jk najbardziej typowa cena! jednak zrezygnowaliśmy bo dużo znajomych nie polecało tego lokalu ... problemy z szefem :/ jedzenia niby w sam raz ale nie zbyt smaczne! ale nigdy nie wiadomo co do 2011 się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×