Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość hehehhaha
Julita jestes daremna dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusiara
Nie wiem czy wiecie, ale w Jastrzebiu niedawno otwarli nową restaurację "Dworek Zielone Wzgórze" : ) Nie wiem dokładnie jak tam jest, trzebaby się było dowiedzieć, ale z zewnątrz fantastyczna restauracja, wygląda jak prawdziwy dworek, ładna okolica, zielona : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf małopolska śląsk
FOTOGRAF - moge dojechać do Jastrzębia Wodzisławia oraz okolic. Zapraszam www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf małopolska śląsk
Fotograf - Działam na terenie Pszczyny Wodzisławia Śląskiego Wadowic i okolic tych miast. Zapraszam www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf małopolska śląsk
Fotograf - Działam na terenie Pszczyny Wodzisławia Śląskiego Wadowic i okolic tych miast. Zapraszam www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta83
hehehhaha ty szmato sam/a jesteś daremny/a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
do tom xx.... Ja słyszałam, że w Gościńcu Wodzisławskim jest ślicznie ale zbyt wygórowana cena za to co oferują... Jedzenie nie jest aż takie dobre i nie jest go dużo jak za taką cenę (bodajże 160 zł od osoby). Też się zastanawiałam nad tym lokalem ale znajomi, którzy tam byli odradzili mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allibabaaaaa
Też właśnie przejeżdżałam obok tego Dworku Zielone Wzgórze. I bardzo bardzo ładny. Więc nie zdziwię się jak ceny będą wysokie. A w Jastrzębiu to mały wybór lokali na wesele. Chyba jedynie Maxima jest przystępna cenowo i pod względem estetycznym. Otwarli też ładny lokal w Bziu - Poezja, ale jak usłyszałam cenę za 1 dzień, to podziękowałam - 190 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
Hej ten dworek nowa restauracja w jastrzębiu nie ma chyba jeszcze stronki co?Jeżeli ktoś zna jakieś szczegóły to proszę piszcie!a co do gościńca wodzisławskiego to bratowa była tam na takim służbowym obiedzie(dla nauczycieli więc sporo osób)i była mega zadowolona, mówiła że pyszne jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. oferuje wynajem samochodu zabytkowego na ślub i inne imprezy okolicznosciowe Jest to Citroen 11BL z 1954r. Kolor czarny. Pięknie odrestaurowany. Wynajem wraz z odpowiednio przygotowanym kierowcą. Wolne terminy na ten rok!! Prosze o kontakt, udziele wiecej informacji 602-185-367

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawarus
Witam:P Chciałabym sie dowiedzieć informacji na temat Hotelu Politański?? czy ktoś miał tam wesele, jak się podobało?? jakie koszta za 2 dni?? bardzo bym prosiła też o informację co do noclegu gości weselnych?? jaka cena?? mam jeszcze pytanie o kapele?? w jakim czasie przed weselem trzeba zamawiać kapelę?? macie coś na "uchu"?? wielkie dzięki za jakąkolwiek informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf małopolska śląsk
No a zapomnieliście o AMADEUSZU w Wodzisławiu, byłem tam na imprezie i jedzenie oraz obsługa super. No i nowy stosunkowo. POLECAM SIĘ NA ŚLUB. www.bednarczyk.org.pl wykonuje fotografie ślubną, również na terenie wodzisławia. - dojazd gratis. mam wolne terminy na 2010 oraz 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna666
jeśli chodzi o Maxime to jest tam naprawdę ładnie ale terminy :/ w jastrzębiu jest ciężko z ładną salą i z dobrymi cenami, Dąbrówka- ceny z kosmosu za ładne wnętrze i byle jakie jedzenie, Retro- właścicielka nie zachęca do zrobienia tam nawet stypy, podobna mentalność co w Dąbrówce, Dom pod Bukiem- nikogo tam nie zastałam przez dwa tygodnie ani pod numerem telefonu, nie mam jakieś oszałamiającej wiedzy na temat lokali w naszym rejonie, ale byłam na weselu w Contrze w Wodzisławiu, wszystko było super, Dąbrówka jedna wielka lipa, sama robiłam wesele u Kochańskich w zeszłym roku na sali żółto-niebieskiej, należącej do jednego z synów głównej właścicielki, powiem szczerze że słyszałam różne opinie, ale dotyczą one różnych sal, my jesteśmy ze wszystkiego zadowoleni! Polecam! Każdy szuka sali która spełni jego oczekiwania i nie zrujnuje "zaplanowanego" budżetu weselnego ;) Pozdrawiam Pary Młode!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiechawica
To zależy co kto chce od sali. Jeśli najważniejszym kryterium jest wygląd i okolica to się nie dziwię że macie takie zdanie. Ja byłam w 2007 roku na weselu w Bartku na Powstańców śl (SZEROKA - obok Kościoła) i choć z zewnątrz wygląd nie powala wcale, to w środku jest ładnie, estetycznie a nawet elegancko a jedzenie najpyszniejsze na świecie. I przede wszytskim nie dość że dobre to jeszcze duże. W tym roku, w maju sama wychodziłam za mąż i nie zastanawiając się wiele też zrobiliśmy wesele właśnie w Bartku. Za wesele jednodniowe za osobę zapłaciliśmy 135 zł a stoły uginały się pod ilością jedzenia. Goście nie mogli się nachwalić że takie dobre. I to był mój najlepszy wybór. Bo jedzenie pyszne, dużo jedzenia, sala nie mała, dużo miejsca do tańczenia, mieści około 100 osób, dekoracja wewnątrz ładna i elegancka wręcz. A to że koło drogi? To ze z zewnątrz nie powala wyglądem? Osobiście miałam to gdzieś :) I dobrze na tym wyszłam, bo nie dość że tanio to jeszcze pysznie i wszyscy wyszli zadowoleni : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlaa...
A czy w tym Bartku można gdzieś usiąść na zewnątrz, jakieś stoliki, ławki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlaa.....
I czy dałoby radę wysłać jakieś fotki na e- meil z tej sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Co do Amadeusa - to chyba reklama ze strony tego fotografa? Lokal elegancki fakt, ale umieszczony przy najbardziej ruchliwej drodze, goście często tańcza w hallu, nie na sali - jeżeli chodzi o wesele w tej większej, jedzenie nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Czy wiecie może cosik o "Gościńcu Wodzisławskim" - jakie opinie po weselu, jedzenie etc.. Właśnie zarezerwowaliśmy tam salę na sierpień br., (jedna z niewielu wolnych na 2010 rok :o)). Nie jestem niestety ze śląska w związku z czym wogóle nie orientuje się w tamtejszych lokalach na wesele. Będę wdzieczna więc za info dot. gościńca :o) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JIWONKA
Witam wszystkich. co do Arkadii to byłam tam rok temu w lutym i muszę przyznać że obsługa świetna i szybka, jedzenie pyszne i duzo a lokal jak dla mnie bardzo piękny i elegancki. A jak wygląda sprawa z zaliczkami na salę ???? dopiero będziemy z narzeczonym się rozglądać ale interesuje nas jaką kwotę na wszelki wypadek warto by było mieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
Co do gościńca wodzisławskiego, to co prawda tam nie byłam ale moja bratowa miała tam spotkanie nauczycieli i byłą zachwycona i jedzeniem i wyglądem i obsługą i na forach z tego co widziałam to też ma dobrą opinię, więc nic się nie bój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia260
A miał ktoś może wesele w restauracji Drach w Stanowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstąpię termin wesela w Leśniczówce w Wodzisławiu ! http://www.lesniczowka.wodzislaw.pl/ Termin: 11 czerwiec 2010 Wpłacona zaliczka: 2.200zł Powód: wyjazd za granicę (praca) PS. Możliwość zorganizowania innej imprezy niż wesele! Kontakt: da-vit@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Co sądzicie o domu weselnym Rege w Bienkowicach? Jakies wady badz zalety? Zastanawiamy sie nad ta sala na wesele tylko jakos nigdzie nie ma opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza84
Coś o Wiktorii. Ja będe miała tam wesele w tym roku w kwietniu to wtedy mogę podać więcej informacji.Ale na dzień dzisiejszy to płacimy 130 zł za osobe(jeden dzień)napoje,ciasta tort w cenie,ale dodatkowo będziemy dokupywać soki itp.Ja mam wesele na nieco ponad 70 osób i troszkę wątpie że ta sala pomieści powyżej 100,raczej do.Nam przede wszystkim zalezało na domie weselnym który posiada pokoje,bo oboje mamy dużo przyjezdnej rodziny i nie ma ich gdzie ulokować,a dodam że jestem z jastrzębia. Któraś z dziewczyn pisała że wiktoria nie ma obejścia,troszke masz chyba blędne informacje.Może nie ma takiego ogrodu jak np. w megalicie w godowie,ale jest ogród,są ławeczki,fontanna,więc jeśli wesele jest w lecie to smiało jest gdzie wyjść. Ale jak pisałam wcześniej za nieco ponad 3 miesiące będe miała sprawdzone wszystko,wiec wtedy pewnie napisze więcej. Mam takie jeszcze pytanko,szukam auta na slub jakby ktos miał jakies ciekawe namiary to bardzo proszę.Acha i my mamy zespół duet-dance byłam ich posłuchać na żywo i jak na razie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikita
Nie polecam Rege w Bieńkowicach...po prostu nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_wodzisław
Czy jest tu ktoś kto był na weselu na którym grał zespół Vizard? Jakie macie wrażenia? I jak jest u nich z terminami, bo słyszałam że ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_wodzisław
Czy jest tu ktoś kto był na weselu na którym grał zespół Vizard? Jakie macie wrażenia? I jak jest u nich z terminami, bo słyszałam że ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelcia301
do anki. Astoria jest swietna pod względem obsługi i jedzenia na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×