Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Patisonek23
Dziękuję Panu bardzo za informację! Cieszę się, że wszystko było bez zarzutu i mam nadzieję, że u Nas będzie tak samo :) To mnie Pan uspokoił z tym remontem hehe to dobrze, że w niczym on nie przeszkadza! Faktycznie właścicielka mówiła, że w razie czego zawsze można dokupić alkohol itp. od nich ze sklepu, to duże ułatwienie gdyby miało go tak czasem braknąć hehe :) tort i apartament miał być właśnie w cenie więc wszystko się potwierdza, to super! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Jorg
A ja Ci życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia oraz szalonej i nieskrępowanej zabawy na własnym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryy
Akasha_21 - mi się udało załapać ten zespół 2 tygodnie temu na wrzesień 2010 .Oczywiście mam wesele w środku tygodnia- załapałam się na cenę 2500 :) Poza tym, już raz miałam podpisaną z nimi umowę i wpłaconą zaliczkę (półtora roku temu) ,która mi przepadła- ale ponieważ przypomniałam się, potraktowano tamtą zaliczkę na poczet tej - co zyskało moje duże uznanie :) Jeśli chodzi o fotografkę to pani Justyna Faber- jest niesamowita i potrafi czynić cuda (nie mówię o retuszu a o dobrym uchwyceniu-miałam u niej małą sesje portretową - rewelacja , dlatego nie wyobrażam sobie nikogo innego) : http://www.faberphotography.pl/ I wydaje mi się że jest stosunkowo tania - cały dzień od rana do oczepin to koszt 1700 zł ( możliwość innych opcji też, np. do poobidakowej sesji w pleneru 1400zl) - oczywiście ceny mogły ulec zmianie .. nowinka(1) -dziękuję ,bo na prawdę mało opini a dziś umowę podpisuję:) A jeśli chodzi o Złote struny -to niby na umowie 13 h, ale grają do końca wesele:) no chyba że goście się nie bawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryy
Akasha_21 - mi się udało załapać ten zespół 2 tygodnie temu na wrzesień 2010 .Oczywiście mam wesele w środku tygodnia- załapałam się na cenę 2500 :) Poza tym, już raz miałam podpisaną z nimi umowę i wpłaconą zaliczkę (półtora roku temu) ,która mi przepadła- ale ponieważ przypomniałam się, potraktowano tamtą zaliczkę na poczet tej - co zyskało moje duże uznanie :) Jeśli chodzi o fotografkę to pani Justyna Faber- jest niesamowita i potrafi czynić cuda (nie mówię o retuszu a o dobrym uchwyceniu-miałam u niej małą sesje portretową - rewelacja , dlatego nie wyobrażam sobie nikogo innego) : http://www.faberphotography.pl/ I wydaje mi się że jest stosunkowo tania - cały dzień od rana do oczepin to koszt 1700 zł ( możliwość innych opcji też, np. do poobidakowej sesji w pleneru 1400zl) - oczywiście ceny mogły ulec zmianie .. nowinka(1) -dziękuję ,bo na prawdę mało opinii a dziś umowę podpisuję:) A jeśli chodzi o Złote struny -to niby na umowie 13 h, ale grają do końca wesele:) no chyba że goście się nie bawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryy
Akasha_21 - mi się udało załapać ten zespół 2 tygodnie temu na wrzesień 2010 .Oczywiście mam wesele w środku tygodnia- załapałam się na cenę 2500 :) Poza tym, już raz miałam podpisaną z nimi umowę i wpłaconą zaliczkę (półtora roku temu) ,która mi przepadła- ale ponieważ przypomniałam się, potraktowano tamtą zaliczkę na poczet tej - co zyskało moje duże uznanie :) Jeśli chodzi o fotografkę to pani Justyna Faber- jest niesamowita i potrafi czynić cuda (nie mówię o retuszu a o dobrym uchwyceniu-miałam u niej małą sesje portretową - rewelacja , dlatego nie wyobrażam sobie nikogo innego) : http://www.faberphotography.pl/ I wydaje mi się że jest stosunkowo tania - cały dzień od rana do oczepin to koszt 1700 zł ( możliwość innych opcji też, np. do poobidakowej sesji w pleneru 1400zl) - oczywiście ceny mogły ulec zmianie .. nowinka(1) -dziękuję ,bo na prawdę mało opinii a dziś umowę podpisuję:) A jeśli chodzi o Złote struny -to niby na umowie 13 h, ale grają do końca wesele:) no chyba że goście się nie bawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryy
Akasha_21 - mi się udało załapać ten zespół 2 tygodnie temu na wrzesień 2010 .Oczywiście mam wesele w środku tygodnia- załapałam się na cenę 2500 :) Poza tym, już raz miałam podpisaną z nimi umowę i wpłaconą zaliczkę (półtora roku temu) ,która mi przepadła- ale ponieważ przypomniałam się, potraktowano tamtą zaliczkę na poczet tej - co zyskało moje duże uznanie :) Jeśli chodzi o fotografkę to pani Justyna Faber- jest niesamowita i potrafi czynić cuda (nie mówię o retuszu a o dobrym uchwyceniu-miałam u niej małą sesje portretową - rewelacja , dlatego nie wyobrażam sobie nikogo innego) : http://www.faberphotography.pl/ I wydaje mi się że jest stosunkowo tania - cały dzień od rana do oczepin to koszt 1700 zł ( możliwość innych opcji też, np. do poobidakowej sesji w pleneru 1400zl) - oczywiście ceny mogły ulec zmianie .. nowinka(1) -dziękuję ,bo na prawdę mało opinii a dziś umowę podpisuję:) A jeśli chodzi o Złote struny -to niby na umowie 13 h, ale grają do końca wesele:) no chyba że goście się nie bawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryy
Akasha_21 - mi się udało załapać ten zespół 2 tygodnie temu na wrzesień 2010 .Oczywiście mam wesele w środku tygodnia- załapałam się na cenę 2500 :) Poza tym, już raz miałam podpisaną z nimi umowę i wpłaconą zaliczkę (półtora roku temu) ,która mi przepadła- ale ponieważ przypomniałam się, potraktowano tamtą zaliczkę na poczet tej - co zyskało moje duże uznanie :) Jeśli chodzi o fotografkę to pani Justyna Faber- jest niesamowita i potrafi czynić cuda (nie mówię o retuszu a o dobrym uchwyceniu-miałam u niej małą sesje portretową - rewelacja , dlatego nie wyobrażam sobie nikogo innego) : http://www.faberphotography.pl/ I wydaje mi się że jest stosunkowo tania - cały dzień od rana do oczepin to koszt 1700 zł ( możliwość innych opcji też, np. do poobidakowej sesji w pleneru 1400zl) - oczywiście ceny mogły ulec zmianie .. nowinka(1) -dziękuję ,bo na prawdę mało opinii a dziś umowę podpisuję:) A jeśli chodzi o Złote struny -to niby na umowie 13 h, ale grają do końca wesele:) no chyba że goście się nie bawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryy
Akasha_21 - mi się udało załapać ten zespół 2 tygodnie temu na wrzesień 2010 .Oczywiście mam wesele w środku tygodnia- załapałam się na cenę 2500 :) Poza tym, już raz miałam podpisaną z nimi umowę i wpłaconą zaliczkę (półtora roku temu) ,która mi przepadła- ale ponieważ przypomniałam się, potraktowano tamtą zaliczkę na poczet tej - co zyskało moje duże uznanie :) Jeśli chodzi o fotografkę to pani Justyna Faber- jest niesamowita i potrafi czynić cuda (nie mówię o retuszu a o dobrym uchwyceniu-miałam u niej małą sesje portretową - rewelacja , dlatego nie wyobrażam sobie nikogo innego) : http://www.faberphotography.pl/ I wydaje mi się że jest stosunkowo tania - cały dzień od rana do oczepin to koszt 1700 zł ( możliwość innych opcji też, np. do poobidakowej sesji w pleneru 1400zl) - oczywiście ceny mogły ulec zmianie .. nowinka(1) -dziękuję ,bo na prawdę mało opinii a dziś umowę podpisuję:) A jeśli chodzi o Złote struny -to niby na umowie 13 h, ale grają do końca wesele:) no chyba że goście się nie bawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
szukam ładnych, niedrogich zaproszeń ślubnych. podpowiedzcie gdzie kupywaliście swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
szukam ładnych, niedrogich zaproszeń ślubnych. podpowiedzcie gdzie kupywaliście swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
szukam ładnych, niedrogich zaproszeń ślubnych. podpowiedzcie gdzie kupywaliście swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
witam :) poszukuje ładnych i nie zbyt drogich zaproszeń ślubnych :) podpowiedzcie gdzie kupywaliście swoje :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Piszę po raz pierwszy na tym forum, ale już od pewnego czasu czytam co się tu dzieję, sprawdzam i wyciągam wnioski.Może nie mam jakiegoś super wielkiego obeznania w tych salach, ale jednk coś tak wiem. W zeszłym roku byłam na weselu w Zajeździe Cyganek- i tak-jedzenie pyszne, różnorodne i bardzo dużo.Sala bardzo ładna, duża, łazienki czyste i przez cały czas trwania wesela sprzątane(o czym mało kto wspomina), Obejście może nie za duże, ale bardzo przyjemne(parasole, stoliki, krzaczki, kwiaty, mostek).Dla mnie jedynym mankamentem były wysokie schody, bo byly utrudnieniem dla starszych osób.W skali 0-10 daje mocne 8:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie wesele na którym byłam odbyło się w Arkadii w Radlinie.Obejście bardzo ładne, miejsce dla dzieci, ławeczki-ogólnie wygląd zewnętrzny bardzo na plus.Spokój, czysto po prostu przyjemnie.Sala piękna-wysoka z żyrandolem, klimatyzacja taka, że aż mi zimno się zrobiło..:).Obsługa w 100% profesjonalna i bardzo sympatyczna.Łazienki czyściutkie i pachnące.Natomiast co do jedzenia..No tutaj juz nie jest tak różowo-chodzi głównie o mięsa-praktycznie wszystkie smakowały tak samo, na dodatek były za miękkie, wręcz rozpadające się..Oceniam na 8, ale tylko ze względu na salę i obejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym miejscem na zorganizowanie wesela jest Gościniec Wrzosy o którym jakoś nikt nie wspomniał a naprawdę warto:)..Gościniec znajduję się w Radlnie, w cichej, spokojnej części, z dala od zgiełku samochodów.Sala ładna, prosta, czysta łazienka, aczkolwiek mała.Z tyłu sali znajdują się kanapy na których można odpocząć.Obejście bardzo mile dla oka i gości.Miejsce dla dizeci, stoly, ławeczki, mostek, delikatne oświetlenie-wieczorem bajka:)..Plusem jest brak schodów a nawet delikatny podjazd dla wózków..Jedzenie-wyśmienite, nie często spotykane, bardzo duużo- w zasadzie kelnerki ciągle coś donosiły.Mało tego - przy niektórych potrawach ozdoby na talerzach to po prostu dzieło sztuki.Z ręką na sercu polecam, bo WARTO!!!u mnie ma 10 jak nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
do kokoszka.... Co do Zajazdu Cyganek, czy tylko minusem dla Ciebie były te schody?? mam tam w przyszłym roku wesele i chciałabym jak najwięcej opinii, a na jak dużym weselu tam byłaś i jak z miejscem do tańczenia, nie było ciasno?? Wiem, że co do jedzenia i obsługi ludzie bardzo sobie chwalili. Właścicielka też bardzo sympatyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ref_ka
Sorki, jeśli trochę zeszłam z tematu, ale chciałam się dowiedzieć, czy ktos z Was miał do czynienia z takimi zespołami jak: Tequila, Vizard, Sami Swoi(z Lubomi), Trax, Studenci(młodsi)? Czy może coś napisać na ich temat? Będę wdzięczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
hej znalazłam taką stronę (firma z Katowic) http://exclusive-event.pl/ interesowałoby mnie zorganizowanie wesela w plenerze czy ktoś może miał, korzystał z ich usług a co najważniejsze czy ktoś wie ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
hej znalazłam taką stronę (firma z Katowic) http://exclusive-event.pl/ interesowałoby mnie zorganizowanie wesela w plenerze czy ktoś może miał, korzystał z ich usług a co najważniejsze czy ktoś wie ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraz z Narzeczonym chcemy wybrać zespól Sonata, czy ktoś słyszał może o tym zespole coś jak grają czy prowadzą fajnie wesele zabawy....każda informacja potrzebna:) Z Góry Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam z zespołem sami swoi:P 2 razy na weselach:D powiem tak, że bardzo fajnie było, nie było jakoś drętwo i jeszcze jeden mi sie podobał tylko nie pamietam dokładnie nazwy, bodajże JACK BAND (czy jakoś tak) no super po prostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amolcia
A my mieliśmy wesele 04.04.2010r. w Złotej Iglicy. I z czystym sumieniem mogę Wa polecić ten lokal. Jesteśmy niesamowicie mile zaskoczeni. Nie traktowano nas tam, jak kolejnego wesela, z którego będzie kasa- taśmowo, jak np. w Zajeździe u Danusi, Białym Domku, tylko indywidualnie. Pan Marcin- Menager- profesjonalista w każdym calu. Obsługa mimo, że musiała zasuwać w Wielkanoc, wiecznie uśmiechnięta i przemiła- aż do znudzenia :P Sama nie miałam tak długo uśmiechu na twarzy, gdyż zmęczenie dało się we znaki. Obejście cudowne, mamy świetne zdjęcia, bez potrzeby wyjeżdżania na pół dnia do fotografa :] i zostawiania gości samym sobie. A jedzenie..... Niesamowicie pysznie, niemożliwie dużo.. Ani jeden gość nie miał nic do zarzucenia tej restauracji, a było ich 100... My jako Młodzi jesteśmy szalenie zadowoleni, i chrzciny też napewno tam odprawimy :) Pozdrawiam i poleca Wam Złotą Iglicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amolcia
A przygrywały nam oczywiście Złote Struny... SĄ BEZKONKURENCYJNI! :) Warto zapłacić więcej i mieć udane wesele, niż zaoszczędzić 500zł i żeby goście siedzieli niezadowoleni zamiast się bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Monikam88 jak dla mnie to minusem były tylko te schody..Wesele było tak na50-60 osób i jak wszysy wyszli na parkiet to było jeszcze sporo miejsca:)..Nie ma si e czego obawiać:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganek...
Zajazd Cyganek to świetne miejsce na wesele. Miła właścicielka, pyszne jedzenie, fajna obsługa. Sala jest bardzo duża, na moim weselu było 120 osób i wszyscy mieli gdzie tańczyć. Właściwie ta sala to taka idealna na duże wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ma ktoś zdjęcia z ASTORII w mszannie? albo jakiegos linka do zdjęc? na necie niestety nic nie moge znależć. Proszę także o opinie na temat GOSCINCA WODZISLAWSKIEGO, gdyz w sumie nikt nic konkretnego na jego temat nie powiedział. Jesli umiecie coś powiedzieć o BRAVO W TWORKOWIE to także będę wdzięczna. O IGLICY słyszałam i czytałam niezbyt pochlebne..... jedzenia mało i obługa ponoć też nie zabardzo, sama jak tam dzowniłam to powiedzieli mi ze jak chce kolacje to musze ją dodatkowo wykupić.... (śmieszne to dla mnie bo wszędzie mają już to w cenie) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalee
Witam. Czy był ktoś na weselu ipt. w Domu Gościnnym ? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej:)
Witam wszystkich:) Polecam Dom Przyjęć u Dziwokich w Godowie na wesele do 70 osób. Jest duży taras i ładny ogród. Cena 130zł od osoby ze wszystkim oprócz alkoholu. Możliwość zorganizowania wesela w innym miejscu (catering). Strona www.udziwokich.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×