Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość karo 777
witam miałam wesele 22.05.2010 roku w DOMU WESELNYM TWINS STARS w Wodzisławiu Śląskim było super jedzenie pyszne i dużo , sala przepiękna a obejście zachwycające ,właściciwl uczciwy i bardzo miły w tym dniu było ładnie to została rozłożona zjeżdzalnia dla dzieci oraz dostaliśmy prezent od firmy tygodniowy pobyt w wiśle gratis jedziemy 5 czerwca . serdecznie wszystkim polecam ten lokal ich stronka www.ucherek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 13
zgadzam się z tą opinią też byłam w twins star na weselu dwa lata temu było super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadziaj
Moge polecić 2 lokale w okolicy na których byłem juz chyba z 6 razy w każdym sa to : Przystanek Skrzyszów i contra jedłownik Polecam bo wiem co mówie pyszne jedzenie i piękny wystrój a dla mnie najważniejsze jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczek000
Witam....Chciałabym wiedziec czy ktos wie cos o Dom Przyjęc Viva w Połomii???? chodzi mi o jedzienie, obsluge i ogolnie czy warto ???... a i czy jest mozliwosc zanocować u Nich, chodzi mi o Mnie z Narzeczonym. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Słyszałam sporo dobrego o Vivie, choć sama na imprezie tam nie byłam. Planujemy wesele w tym miejscu w przyszłym roku (mamy spisaną umowę). Miejsce jest ładne, a właścicielka bardzo sympatyczna, menu wygląda na bogate, a cena przystępna ;) Mają również pokoje, które można wynająć w dobrej cenie. My zamówiliśmy sobie wszystkie :) Mam nadzieję, że pomogłam choć troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 06.08.2011
My mamy wesele w Domu przyjęć Monika w Turzy Śląskiej. Narazie mogę powiedzieć tyle 140 zł za 0sobę jeden dzień 210 zł dwa dni. Możliwość wynajęcia pokoi z tego co pamiętam 25 zł od osoby. Apartament dla Pary młodej w prezencie. Menu dosyć bogate. Alkohol na własną rękę.Mamy podpisaną umowę z zespołem Fire z Raciborza. 1800 zł jeden dzień 2500 dwa dni. To wszystko co narazie mogę powiedzieć. Zwiedzaliśmy wiele lokali myślimy że ten jest najrozsądniejszy. Zobaczymy jak będzie. Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!!Ja już jestem po weselu i weszłam tutaj bo szykuje nam się wesele siostry.Jeżeli chodzi o sale to napewno Złota Iglica jest super jeżeli chodzi o obejście czystość i tym podobnie,ale również Wenecja w Rowniu(tam miałam wesele)tylko do 70 osób,bo więcej to ciężko później tańczyć-zwłaszcza jak jest dobry zespół przy którym gościom rwą się nogi do tańca(my mieliśmy top secret-SUUUUUUUPPPEEEERRRR-na prawdę polecam)no i ostatnio też byłam n weselu na którym grali i są jeszcze lepsi niż 2 lata temu-na moim:( no :P,no a teraz szukamy coś dla mojej siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, a co powiecie na temat lokalu Iwona w Radziejowie??jak jedzenie??słyszałam że podobno można tam sobie wybrać kolor wystroju:)napiszcie coś na ten temat:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawarus
Kochani pomóżcie mi znaleźć jakieś miejsce blisko gościńca wodzisławskiego gdzie mogę zrobić zdjęcia plenerowe?? czy ktoś mieszka w Wodzisławiu i orientuje się gdzie tam są ładne miejsca? Szukam parku, ruin czy czegoś w tym stylu gdzie nie będzie kręciło się wielu ludzi:) POZDRAWIAM SERDECZNIE I DZIĘKI ZA INFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Jakieś 25 km od Wodzisławia znajdują się ruiny zamku w Tworkowie, koleżanka miała tam plener, zdjęcia bardzo ładne! Natomiast druga koleżanka miała w zeszłym roku plener w Wodzisławiu na Balatonie, w życiu bym nie pomyślała, że można tam zrobić plener, ale zdjęcia rewelacja, są tam jakieś pomosty, woda, lasek, naprawdę zdjęcia wyszły super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realia
Możesz sobie zrobić w Marklowicach na Wyspie, na wspomnianym wyżej balatonie bądź też Tworków, ale to troche km i czasu trzeba duzo poświęcić, w Czechach na polu golfowym (choć to troche daleko), w parku w Wodzisławiu tez ładne zdjęcia wychodzą, wsyztsko zalezy od fotografa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amolcia
Do Sabi87: Moja Droga, proponuję pofatyguj się do Złotej Iglicy lub chociaż odwiedź ich stronę internetową i zerknij na menu.. Dopiero wtedy opowiadaj takie głupoty.. Myślisz, że moi goście byliby zachwyceni, gdyby nie dostali kolacji? W Złotej Iglicy jedzenia jest w brud! W cenie są trzy ciepłe kolacje! Chyba pomyliło Ci się z poprawinami, bo wtedy i owszem jest tylko zimna płyta. Dodatkowo odgrzewają mięsko pozostałe z dnia pierwszego. Jesli sobie zażyczysz, możesz zapłacić za nową, ciepłą kolację na poprawiny, natomiast my zaufaliśmy managerowi i zamówiliśmy zamiast ciepłej kolacji szwedzki stół. Goście nie mogli się najeść ani nacieszyć. Zapewniam Cię, że nikt nie wyszedł z domu, a pozostałe mięso do dziś odmrażam i odgrzewam na obiad... BARDZO POLECAM ZŁOTĄ IGLICĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amolcia
nie szwedzki, tylko wiejski stół :P I nie wyszedł z domu, tylko nie wyszedł głodny :P Poniosło mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubr
a ja nie polecam Iglicy, byłam głodna na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
witam :) poszukuje fajnego miejsca na zdjęcia plenerowe w pobliżu jastrzębie zdroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honka1312
hej:) mam pytanie odnoście zespołu vizard, czy ktoś był na weselu, na którym grali? jak bawili sie goście? robili długie przerwy? Pytam, bo znalazłam o nich różne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiulek85
Witam czy miał ktoś z Was wesele w 2010 roku w restauracji Artor w Rydułtowach? Mam wesele w Artorze za rok. Proszę o opinie i czy wokól lokalu cos zostało zrobione odnośnie obejścia?? :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Czy ktoś słyszał o domie weselnym Ignacowy dwór w Pszowie? To jego stronka www.ignacowy-dwor.pl. Został on niedawno otwarty, sala weselna jest przepiękna, klimat wokoło też robi wrażenie. Jeżeli ktoś może powiedzieć coś więcej to będę wdzięczna za wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny_88
A czy ktoś z Was słyszał coś - albo ma namiary - na nowy hotel-restaurację Korona w Rybniku-Ochojcu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golik87
Witam, Jestem początkującym amatorskim fotografem ale profesjonalnie podchodzącym do sprawy. Chcąc rozbudować swoje portfolio a zarazem stworzyć własne studio fotograficzne proponuję zainteresowanym osobom wykonanie sesji zdjęciowej w plenerze, zdjęć z imprez takich jak ślub, wesele, chrzciny, urodziny, komunie, imprezy firmowe, zdjęcia dzieci, sesje narzeczeńskie, sesje ciążowe itp. CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE. Ile będzie to kosztowało? NIC! Zdjęcia dostaniesz w zamian za pozowanie. Ty wyrażasz zgodę na wykorzystanie zdjęć na mojej stronie www jako portfolio, ja pozwalam Ci wykorzystać zdjęcia z sesji do Twojego prywatnego użytku. Osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody opiekuna (wymagana jest też jego obecność podczas sesji zdjęciowej). Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma dużo pieniędzy na opłacanie kapeli, fotografa, kamerzysty. Dlatego moja oferta jest zupełnie darmowa. Jeżeli spodobają Ci się zdjęcia z darmowej sesji zdjęciowej nic nie stoi na przeszkodzie abym zrobił Wam zdjęcia na weselu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: e-mail: golik87@gmail.com Przykładowe zdjęcia mogę przesłać na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiulek85
Witam czy miał ktoś z Was wesele w 2010 roku w restauracji Artor w Rydułtowach? Mam wesele w Artorze za rok. Proszę o opinie i czy wokól lokalu cos zostało zrobione odnośnie obejścia?? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy_i_ona
Witam chcial bym sie zapytac was gdzie kupowaliscie/kupojecie wodke na wesele jakies namiary i jaka wodke, pozniej chcialem sie zapytac o opinie na temat fotografa ze studio nortia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oka30
Oddam termin w Arkadii w Radlinie 12.10.2010 kontakt ogruszka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanko do osób, które miały albo bedą miały wesele w Wiktorii w Skrzyszowie. Kiedy podpisywaliście umowę z właścicielką? Ponieważ My chcieliśmy podpisać umowe rok przed weselem, ale właścicielka się wymiguje, twierdzi, że U Niej nie trzeba podpisywać umów tak wcześnie. A my chcemy mieć poprostu pewność, że termin mamy zaklepany i że nie będzie żadnych problemów później. Dzięki za odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek25
Do Agusiam9- Hej my salę w Wiktorii rezerwowaliśmy jakieś ponad 1,5 roku temu, wesele mamy teraz we wrześniu i do dnia dzisiejszego nie spisaliśmy jeszcze umowy, dopiero będziemy pisać 2 tygodnie przed weselem :) Też wtedy właścicielka mówiła, że nie ma takiej potrzeby i w sumie jakoś specjalnie też nie nalegałam, Pani spisała Nasze telefony i sama dzwoniła tak czy inaczej w trakcie trwania tych 1,5 roku i pytała czy termin jest nadal aktualny :) także nie ma się o co martwić! W pewnym sensie jest to wygodna sytuacja, nie trzeba płacić zaliczki, a też różnie może być, zwłaszcza, że terminy są rezerwowane dużo do przodu, a np. znam przypadek, gdzie koleżanka zaszła w ciążę i trzeba było termin ślubu o rok przesuwać do przodu, zaliczki w Wiktorii nie płaciła, więc nic nie straciła, a salę znalazła inną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATAKA
witam 2 tygodnie temu mialam ślub w megalicie godów- szczerze polecam wszystkim narzeczonym, bo sama miałam dylemat sala piękna ( co prawda od sierpnia otwierają większa salę a ta stara wyburzają chyba lepiej bo nie beda ciagneli dwoch wesel) , z ogrodem w sam raz na plener, pyszne jedzenie mila obsługa , no i oczywiscie cena 130 zł /os na 1 dzien , jedzenia jeszcze zostalo na nastepny tydzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź dla Patisonka25, trochę Mnie pocieszyłaś, że nie tylko U nas się tak wymiguje z podpisaniem wstępnej umowy. Ja bym jednak wolała podpisać wstępną umowę, aby później nie było jakichkolwiek problemów. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonia84
Do Agusiam9-co do Wiktoriii nic się nie martw.Ja miałam tam wesele w tym roku w kwietniu i jestem meeega zadowolona.Nie dawłam zaliczki,umowa 2 tyg przed weselem,więc niczym się nie przejmowałam i mogłam swobodnie dalej szykować sie do slubu. Niektórzy pisali że właścicielka stwarza pozory takiej miłej,ja sie z tym zgodzić nie mogę,jestem w pełni zadowolona.Jedzenia było aż zaaa dużo i wszystko mogliśmy potem zabrać do domu,także ja z mężem,przeyjaciele i połowa rodziny mieli jedzenia jeszcze na prawie cały miesiac. Miałam wesele w kwietniu i dodam jeszcze że mieliśmy pięęękną pogodę,takze to było tylko wspaniałe dopełnienie tego dnia. Tam ktoś pisał gdzie wódke kupić.Ja jestem z jastrzębia i kupowałam w świecie alkoholi bo na dużą ilość robią upusty,a brałam poloneza(jakoś inaczej się to pisze:P). Zespół Duet-dance z żor Kamerzysta -Foto art Rybnik A Fotograf-Bartosz Kempny z Jastrzębia Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona i polecam szczerze,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×