Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość dzidzetta
Ja jako mieszkanka Wloch stwierdzam, ze tutaj tabletki sa raczej na recepte. Zanim jeszcze bylam w ciazy lekarz sie mnie pytal czy wypisac recepte na piglulki no i moja kolezanka ze studiow by dostac tabletki anty musi tez zawsze okazac recepte. Nie slyszalam tu o tabletkach takich bez. Zas co do gumek prawda jest ze Wlosi uzywaja je czesciej, jako ze seks nie jest tu takie tablu, bardziej sie przyznaja ze uprawiaja seks czasem nawet przygodny np w disco i stad chca byc przygotowani na kazda okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzetta, bardzo dużo włoskich forów czytałem, interesując się problemem, o którym mowa w topiku. Rzeczywiście, przeważają tam mężczyźni w ginekologii, z tym, że w młodszym pokoleniu kobiety. Są już całe szpitalne wyłącznie z damską obsługą. We Włoszech, jak i w Europie Zachodniej dodatkowy problem to emigracja muzułmańska, która wymusza niejako lekarzy kobiety. Jedna kobieta, znana sprawa, napisała nawet protest do ministerstwa, że musiała przestać chodzić do lekarki, do której chodziła państwowo od 20 lat, bo ta została "oddelegowana" do obsługi muzułmanek i dla Włoszek stała się praktycznie niedostępna. Poza tym głosy kobiet na forach są tak samo zróżnicowane, jak tutaj. Najwięcej jest takich jak twój, że kryterium fachowości, choć nie brakuje takich kobiet, które za żadne skarby nie poszłyby do faceta. Do zainteresowania się tematem zainspirował mnie między innymi artykuł włoskiej położnej, która zaleca kobietom w ciąży, żeby wybierały ginekologa akceptowanego także przez ich mężów. Poniżej link: www.ilmiobaby.com/imbol/pages/babyMag/est04/ p03.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmieniłem dla ciebie
Między samoistnym usunięciem zapłodnionej komórki jajowej a świadomym i celowym działaniem prowadzącym do takiego usunięcia też jest dla mnie różnica. Jaki jest sens takiego życia? A jaki jest sens życia zarodka 2-tygodniowego? jaki sens życia 4-miesięcznego płodu? jaki 9-miesięcznego płodu? W którym momencie życie w końcu ma sens? Dla mnie życie ma sens już w momencie zapłodnienia i dlatego nie zdecydowałabym się na spiralę. Wśród moich znajomych są również takie osoby i zapewniam Cię, że dla nich mechanizm działania spirali ma sens. A co do kobiet stosujących tabletki antykoncepcyjne przy pco - wcale nie muszą odczuwać braku satysfakcji z seksu, nie każde tabletki, z tego co wiem obniżają libido i nie na każdą kobietę działają pod tym wzgledem tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzetta
Niclas, w w wiekszych miastach rzeczywiscie jest bardzo duzy naplyw migrantow z krajow arabskich majacych rzeczywiscie wiele zadan lacznie z tym by szkolach uczono arabskiego. Tam to nawet kobieta na osobnosci z facetem nie moze sobie uciac pogawedki a na boku jeszcze powiem, ze wloskie spoleczenstwo ma juz ich dosc. Rzeczywiscie w wiekszym miescie lekarzy do wyboru do koloru, mozna sobie wybrac choc gdybym ja mieszkala w wiekszym miescie to dla mnie podstawowym kryterium bylaby kompetencja. jesli trafilaby mi sie lekarka kobiety oceniana na jedna z najlepszych poszlabym tam, jezeli jednak bylby lekarz facet uchodzacy za dobrego poszlabym do faceta. Tam gdzie ja mieszkam miasteczko jest male, dobry szpital w innyn miescie, a jedyna lekarka kobieta w moich okolicach to partaczka i nawet wroga bym do niej nie poslala. Jak we Wloszech wyglada obecnie sprawa mlodych lekarzy to nie wiem, natomiast w Polsce gdzie jest moja siostra swieza lekarka, po prostu system woli facetow jako, ze bardziej dyspozycyjni i kobiety przy wyborze specjalizacji sa bardzo dyskryminowane o co sie otarla nawet moja siostra. Jej kolega ktory jest ginekologiem ma zone, ktora chciala tez isc na ginekologie, potem jednak zostala lekarzem takim ogolnym z racji zalozenia rodziny. On natomiast jest rozbiegany miedzy szpitale,, dyzurami, naglymi wezwaniami bo dziecko sie rodzi. To samo widze po moim ginekologu. raz przyszlam do niego, on byl po nocnym dyzurze i bardziej mial ochote isc do domu niz mnie badac a za mna byly kolejne pacjentki. Jak taki lekarz przyjmuje tyle pacjentek io jeszcze codziennie musi odpowiadac na pytanie w stylu: boli mnie, swedzi mnie, niech pan sprawdzi to watpie by cipka byla dla niego wielce podniecajaca. Jeszcze jak opowiadal kiedys tez znajomy gin siostry: mlodych zdrowych dziewczyn jest malo. wiekszosc to ciezarne lub starsze panie. Czym sie tu podniecac wiec? A rozebrac trzeba sie tez przed chirurgiem jak operuje, rozebrac dziecko musi pediatra. patrz ile teraz mowi sie o pedofilstwie. moze wiec facetom pediatrom zabronic leczyc dzieci bo to ukryci pedofile? Wg mnie ta dyskusja na forum ma naprawde maly sens. temat zalozyl jakis malolat a rozwinela sie dyskusja nie wiadomo jak dluga. a kazda dziewczyna co chodzi do gina potwierdzi, ze nie lekarze sa sklonni do gadek a bardziej pacjentki, ktore szczegolnie jak jeszcze w ciazy to by nawet z gabinetu nie wychodzily. wiem to po sobie i po mezu ktory nie raz sam prosil lekarza by mi jeszcze sprawdzil to i owo dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do didzetty, chodzi mi o artykuł na wspomnianej stronie "La scekta dek ginecologo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno być scelta del ginecologo. Sorry, dzięki za rozwinięcie wątku o Włoszech. Ciekawe, co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmienilem dla Ciebie
do zmieniłem dla ciebie --> choc sie z Toba co do tej komorki nie zgadzam (spirala nie dopuszcza do zagniezdzenia sie komorki jajowej przy sciance macicy, komorka ta nie musi byc zaplodniona, w dodatku stan zapalny w jamie macicy, zwiekszona obecnosc bialych krwinek dziala plemnikobojczo i przeciwdziala zaplodnieniu, niezaplodniona komorka jajowa usuwa sie z macicy ZAWSZE podczas miesiaczki, spirala nie ma nic do rzeczy) to szanuje Twoje poglady. A w ogole fajnie sie z Toba klika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmieniłem dla ciebie
Komórka nie musi być zapłodniona, ale jednak wtedy kiedy jest to spirala powoduje jej wydalenie i to jest właśnie dla mnie niedopuszczalne. I dla wielu osób również, dlatego dla części osób, nawet jeśli nie ma przeciwskazań medycznych nie jest to dobra metoda. Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniłem dla ciebie weź ty
człowieku udaj się do lekarza psychiatry, bo masz obsesje wymagającą leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmieniłem dla ciebie
Co do samej wizyty u ginekologa (niezależnie od jego płci), to dla mnie jest to rutynowe badanie lekarskie. Mam do niego podobny stosunek jak do wizyty u dentysty i uważam że częstotliwość wizyt powinna być adekwatna do potrzeb danej kobiety. Gadatliwość i uprzejmość pana doktora moim zdaniem zależy od jego osobowości, bo mój dentysta jest właśnie taki milutki i rozgadany a ginekolog praktycznie się nie odzywa. I uważam, że tragedią nie jest sytuacja, kiedy kobietę zbada mężczyzna ginekolog, za to tragedia jest wtedy, kiedy kobieta nie chodzi w ogóle do lekarza, choćby chciała. A nie chodzi, bo zabrania jej tego mąż, który teoretycznie powinien ją kochać i o nią dbać a sam przez swoje zachowanie doprowadza ją do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmienilem dla Ciebie
do zmieniłem dla ciebie --> Masz ode mnie wielkiego szacuna, za to ze nie chcesz korzystac z czegos, do czego nie masz przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmienilem dla Ciebie
zmieniłem dla ciebie weź ty ---> A tobie radze podmyc sie i leciec do ginekologa, bo na twoja glowe jak widac najlepszy psychiatra juz i tak nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskusja ta przypomina walenie kota dzwonem. Jakiś smarkacz rozpoczął głupią dyskusję. Tak jakby kobiety latały do ginekolga i cieszyły się ,że chłop popatrzy na piczkę. Chodzi do lekarza tego typu, bo ma potrzebę i chce być zdrowa. A że , są ludzie dla których nawet ruch posuwisto-zwrotny tłoka w silniku kojarzy się... ty pewno też do nich należysz. A mnie chodziło o to, że w Polsce powiatowej i prowincjonalnej znalezienie kobiety ginekologa jest niezwykle trudno, by chory z urojenia autor topika miał satysfakcję. A że miałem przygłupiego ojca, to tylko pech mojej matki i nieszczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmienilem dla Ciebie
bmblondyn --> naprawde,strasznie mi przykro z powodu twojego ojca, przyjmij wyrazy wspolczucia. Przyjmij tez moje kondolencje, choc pewnie nieco spoznione to jednak bardzo szczere. Mam wrazenie, ze przezycia zwiazane z ojcem wylolaly u ciebie gleboka traume, z ktora nie mozesz (mimo usilnych prob z np. poezja Wolnej Grupy Bukowiny) poradzic sobie do dzis. Ale nie poddawaj sie, w razie czego jestem z toba stary i trzymam za ciebie kciuki, moze ci sie jeszcze zycie jakos ulozy, moze znajdzie sie w koncu kobieta, ktora zaakcetuje cibie takim jakim jestes i wytrzyma z toba dluzej niz rok. Ja w kazdym razie gleboko w to wierze i pozostaje Z serdecznymi pozdrowieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zdolnosci
Zmienilem - to Twoje tlumaczenie angielskiego tekstu jest mocno znieksztalcone. Wniosek - nie nalezy bazowac na Twoich tlumaczeniach. Nicklas - to co piszesz o matce bmblon... jest prawie zenujace. To nie brak gina kobiety ja wykonczyl tylko swir - facet taki sam jak Ty. Zarzucasz tendencyjnosc innym a sam piszesz tak tendencyjnie , ze to az drazni. Twoje wypowiedzi na temat swiata podaruje sobie w ogole. Juz dawno oboje stwierdzilismy , ze nie maja nic wspolnego ze swiatem. Problemem nie jest facet - gin i nigdzie nie ma tendencji do eliminowania facetow ginow z zawodu. To by nawet bylo nielogiczne. To tylko w glowach chorych facetow moze powstac taki pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiieniłem dla Ciebie-----> dzięki z wyrazy współczucia, miłe to, ale ja już jestem chłopem w średnim wieku z ponad 25-letnim stażem małżeńskim, i mam za sobą , już nie dziesiątki, ale tysiące zbliżeń i stosunków z kobietami, we wszystkich możliwych konfiguracjach, włącznie z" wolnymi i szybkimi" numerkami. Powracając do meritum. Temat założył, młody szczaw z początkami obseji, czy paranoi na podłożu religijnym, wolno mu, wariatów nie brakuje, bo dziewczyna pójdzie do lekarza ginekologa i gin zobaczy, ten cud nad cudy, między nogami jego panny, a tak notabene, każda to ma. Z moim obserwacji, najbliższych mi kobiet, każda wizyta u takiego lekarza, wiąże się z niebywałym stresem, strachem i obawami, i z erotyką ma to tyle wspólnego, co końska dupa z batem. Przede wszystkim, strachem i obawami, jakie bedą wyniki badań rozmazów z pochwy, czy jest nadżerka, i jaki rodzaj nadżerki, czy zmiany patologiczne w obrębie szyjki macicy, i to kobietę najbardziej stresuje. A jak jeszcze ma za swojego partnera takiego przygłupa jak autor tematu, to do kompletu pozostaje jej tylko skoczyć do Wisły z mostu koło Tczewa. Zbyt dobrze to znam z zachowań, obu moich najbliższych kobiet, co kobieta czuje przed wizytą u ginekologa. Możliwe ,że napisałem głupio i prymitywnie, więc bardzo przepraszam miłe panie czytające te wypociny. Łączę pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmienilem dla Ciebie
mam zdolnosci --> jesli moje tlumaczenie (a raczej luzne streszczenie) w jakims punkcie wzbudza Twoje watpliwosci, bardzo prosze, wskaz ktor to punkt, nie potepiaj natomiast calego streszczenia, zreszta kazdy kto zna angielski moze wyrobic sobie zdanie na temat tego, kto ma racje na podstawie oryginalnego tekstu. bmblondyn --> ja sie z Toba calkowicie zgadzam, temat zalozyl szczaw, w dodatku obdarzony idiotycznym nickiem, a zrobila sie z tego ostra dyskusja, ktorej sam temat naprawde nie jest warty. Wiele watkow tej dyskusji daleko zreszta odbiega od oryginalnego watku i moze z tego powodu to sie tak ciagnie. Ja zreszta tez sie zastanawiam, po cholere zaczalem sie udzielac akurat na tym watku, bo w kwestii wyboru plci ginekologa oraz koniecznosci badan okresowych zgadzam sie zarowno z Toba, jak i z cala rzesza atakujacych mnie tu panien. Skoro jednak tu juz jestem oraz i tak coraz wiecej osob odsyla mnie do psychiatry, to bedac chyba rzeczywiscie kompletnie niezrownowazonym umyslowo (czuje sie troche jak Don Kichot), powtorze jeszcze raz: Piguly to (podobnie jak np. papierosy) trucizna, w dodatku dzialajaca na tyle powoli, ze zbyt wiele ich (glownie mlodych) uzytkowniczek ignoruje poczatkowo pozornir niegrozne, negatywne skutki ich stosowania. Dodatkowo maja zludne wrazenie, ze biorac prochy i latajac co 3 miesiace do ginekologa znajduja sie pod ochrona i nic im nie grozi. Drogie Panie, nic bardziej zludnego. Rak sutka czy szyjki macicy (ktory wywoluja piguly), nadal jesli wczesnie wykryty, pozostaje choroba przewlekla, z ktora przyjdzie sie wam zmierzac juz do konca zycia. Osteroporoza, mimo ze sie na nia nie umiera, potrafi Wasza starosc uczynic naprawde uciazliwa, choroby ukladu krazenia (do ktorychrowniez przyczyniaja sie pigulki) pozostaja w naszym kraju najczestsza przyczyna smierci. No, chyba ze nalezycie do grona kobiet uwazajacch, ze alternatywa dla pigulki jest dla nich aborcja, czy pozostawienie niemowlecia na smietniku. Kochane Panie, jesli rzeczywiscie tak myslicie, pigulki sa dla Was srodkiem idealnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Do osobnika : To badanie gina na temat wypowiedzi z : 10:36 Nie wiem jak jest w grecji ale w wielkiej brytanii tabsy sa bez recepty i mozna je zakupic przez internet. Generalnie kobiety sa przerazajac tempe, daja sobie wciskac kit az mnie to zadziwia. no ale sa to ofiary czasopism i propagandy. Przeciez lekarze walcza o to, aby przepisywac tabsy, przyczyna jest dosc prosta. Kasa. Bo trzeba przyjsc po te tabsy. Gdyby czlowiek mogl sobie kupic jak aspiryne no to ile kasy poszloby sie jebac ;). Kobiet jest ze 20 mln w polsce i wszystkie czasem sobie musza pobzykac, wiec sa swietnym interesem. Nie ma nic piekniejszego niz 20 mln potencjalnych przymusowych klientow ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiet w wieku produkcyjnym
jest jakies 8 mln. Z tego jakis milion jest akurat w ciazy, 2 miliony polega na NPR, 2 mln uzywa innych metod. Pozostaje jakies 3 miliony konsumentek pigulek. Zakladajac, ze kazda chodzi po recepte srednio 3 razy w roku a wizyta kosztuje 80 zeta mamy 720 millionow PLN marnowanych zupelnie niepotrzebnie. Nawet zakladajac ze jedna wizyta na 2 lata jest konieczna ze wzgledow profilaktycznych, mamy 2.5 wizyty w roku * 80 * 3= 600 mln PLN marnowanych bezsensownie na wycieczki na Seszele dla waszych lekarzy. A za te kase mozna by wyposazyc kilkanascie szpitali w super sprzet medyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile jest kobiet
ktorych facet nie myje fiuta przed kazdym stosunkiem i ktore przez to dostana raka szyjki ,acicy ? Ile jest takich, ktore dostana raka bo ich facet sie nie myje ale zony do gina nie pusci ? I ile kosztuje potem to leczenie , renty i osierocenie dzieci? Do tego nie trzeba tabsow, do tego wystarczy chlop , co nie lubi za czesto myc fiuta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...
Rownie dobrze mozna nie myc nog i latac co 3 miesiace do dermatologa. Mozna nie myc naczyn i latac co 3 miesiace do gastrologa. Mozna nie zakladac w zimie czapki i szalika i latac co tydzien do internisty. Robcie jak chcecie, mi to i tak zwisa. WG wytycznych WHO u kobiet spoza grup ryzyka nie ma potrzeby wykonywania badania ginekologicznego czesciej niz raz na 2 lata. Ale wg tych wytycznych nie ma tez potrzeby chodzenia na solarium. Jak widac, kazdy ma inne rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można nogi myć....itd, ale zauważ idioto, że nogi widzisz , a co dzieje się w pipce nie widzisz, więc lepij walnij się w łeb i to porządnie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile jest kobiet
Masz pojecie jak duze jest ryzyko zlapania jakiegos syfa od meza co sie nie myje? Jak nie masz to sobie poczytaj statystyki. W krajach gdzie mezczyzni sa obrzezani raka szyjki prawie w ogole nie ma. A przeciez tam tez wspolzyja i biora tabsy. Ale jesli dla ciebie gin to rodzaj rozrywki to sie moze zacznij leczyc .... na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...
A ja sie zastanawiam, jak wy mozecie wspolzyc z brudasami? Mam zreszta rade, jak twoj mezczyzna nie chce sie myc, wez mu do buzi. Slina ma silne wlasciwosci aseptyczne. On bedzie mial przyjemnosc a Ty nie bedziesz miala problemu. Zreszta w krajach, gdzie partnerki czesto biora do buzi (Francja) raka szyjki tez nie ma. Za to w Polsce jest, mimo ze kobiety nalogowo biegaja do ginow, dziwne, nie? Co do rozrywki, jak inaczej nazwac aktywnosc w czasie wolnym, do ktorej wykonywania nikt Cie nie zmusza, a ktora wykonujesz dla wlasnego zdrowia psychicznego? bmblondyn, ale jak ty nie widzisz co sie dzieje na twoim chuju, to najlepiej go obetnij i problem z glowy. zreszta glowe tez obetnij, bo chyba nie widzisz o czym mowa. Zreszta jak nie patrzysz w dol to nog tez nie widzisz glupolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelciaaaa
A ja sie nie zgadzam! Nie kazdy ginekolog zachowuje sie jak lekarz! Jak bylam ost a mam juz 20 lat...zrobil mi palcowke! Bylam strasznie spieta i w ogole czulam sie niekomfortowo a ten mi zaczal palcami w srodku gmyrac az mi pot na czolo wylazl..potem zaczal sie sam pocic..moze jestem przewrazliwiona ale bylo cos nie tak..oczywiscie bez macania piersi tez sie nie obylo! Na konic powiedzial, ze wszystko slicznie , pieknie i tylko dzieci rodzic:( Czulam sie podle!! Facet ginekolog to podla, zasapana i zapocona swinia!!! NIgdy wiecej do faceta nie pojde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - no wiesz
juz sam rynsztokowy jezyk ktorym piszesz mowi za siebie . Dalszy komentarz zbedny. We Francji jest mniej rakow? - no to widzisz jakie cuda sie dzieja jak faceci sie myja. Moze i Polacy zaczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...
Sorki, moj rynsztokowy jezyk skierowany byl wylacznie do jednej osoby, poslugujacej sie zreszta wobec mnie rownie nieeleganckimi sformulowaniami. Wszystkich innych, zmuszonych do przeczytania tego tekstu serdecznie pragne przeprosic. Co do mycia - tak myjcie sie wszyscy, faceci i kobiety, bo nie znacie dnia ani godziny. natomist to, ze badanie ginekologiczne nie zapobiega pojawieniu sie raka, wiedza nawet dzieci w gimnazjum. To, ze rak jest choroba przewlekla tez wiedza wszyscy. Ze lepiej zapobiegac niz leczyc wie tez kazdy. Argumenty w stylu: "Musze latac co 3 miechy do gina, bo moj chlopak sie myje" sa po prostu niepowazne i niedojrzale. To cos w stylu: "Latam co miesiac do dentysty bo moj chlopak lubi z polykiem (a ja mam wstet do pasty do zebow)". Ale tak to jest z kobietami, najlepiej zwalac wine na wszystkich, tylko wy jestescie takie super idealne i co chwila poswiecacie sie dla waszych samcow. Szczere wyrazy wspolczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - no wiesz
Badanie u gina nie zapobiega ale pozwala wczesnie wykryc. To juz baaardzo duzo. Wczesnie wykryty jak szyjki mozna wyciac bez sladu. Jak sie rozprzestrzeni to juz gorzej. I drozej. Mycie fiuta i usuwanie tego co sie zbiera pod napletkiem naprawde bardzo duzo zmienia. Ale wiem, ze wiekszosc facetow tego nie lubi. Wiec przynajmniej pozwolcie waszym kobietom nie zachorowac na tego raka. Chyba ze to Wasza metoda wymiany baby na mlodszy egzemplarz bez kosztownego rozwodu i alimentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz...
Raka nie mozna wyciac bez sladu. Nowotwor tak, rak (zlosliwy nowotwor) nie. Potrzebna jest chemia a i tak ryzyko powrotu jest ogromne. Raka szyjki nie wykryjesz zreszta we wczesnym stadium podczas zwyklego badania, potrzebna jest cytologia (do ktorej wszytskich namawiam), ale tej nie robi zaden gin co 3 miechy. Wiec tak naprawde bieganie tam w takim odstepie czasu jest bez sensu. Juz pisalem, co robic jak facet sie nie myje, a wy nie potraficie go zmusic. Najlepszy sposob to francuz przed seksem. Sposob dobry, ja sie jednak przyzwyczajam do bab i nie lubie ich wymieniac - wiem, ze to wada, ale coz poradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×