Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość No i wlasnie dlatego
To wszystko funduja kobietom faceci , ten caly syf jest od nich i oni jeszcze osmielaja sie mordy rozdziawiac , ze nie wolno isc do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopping
to ja w takim razie chyba zakaze mojemu facetowi pracowac,bo ma za szefa kobiete,no niby sie przed nia nie rozbiera,ale w sumie nie wiadomo,stomatolog to tez kobieta,wiadomo,zaglada w zeby,ale moze zajrzy jeszcze gdzie indziej...a najgorsze jest to,ze nie moge sie pogodzic z tym,ze pozwolilam mu isc do WKU,gdzie w dupe i do jajek zagladala mu pani doktor. Nie wiem teraz co mam o tym wszystkim myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
jak nie wiesz co zrobic idz do ginekologa, on Ci poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pekne ze smiechu
Czytajac ten watek mozna dojsc do wniosku, ze wiekszosc obecnych tu kobiet jest nie do konca w pelni swych wladz umyslowych. I pomine tu kwestie wyboru plci gina - oczywiscie mieszkajac w malym miasteczku gdzie jest 3 ginow na krzyz, aby kierowala sie plcia przy wyborze jest smieszne i dziecinne. Natomiast argumenty pan w obronie wolnosci wyboru lekarza sa calkowicie ponizej pasa. Kilka przykladow z komentarzem ponizej: 1. "Chodze do gina, bo moj partner jest brudasem" - brawo!!! Radzewam od dzis przestac myc wlosy, bedzie powod, aby czesciej odwiedzac fryzjera, 2. "Chodze do gina, bo biore pigulki" - ciekawe ktora z Was zamieszkalaby w Czernobylu, gdyby oferowano wam darmowe, kwartalne wizyty u radiologa? Z drugiej strony pigulki poza rakiem szyjki i piersi wywoluja tez duzo czesciej choroby wiencowe. Zadna z bioracych piguly o dziwo nie lata co kwartal do kardiologa... 3. "Moj chlopak byl raz na WKU i nie robilam problemu" - ciekawe czy problemu by dalej nie bylo, gdyby lekarka z WKU tak mu sie spodobala, ze zaczalby chodzic do niej profilaktycznie co 3 miesiace? 4. "Seks jest dzialaniem ryzykownym" - to stwierdzenie "proszę bardzo statystyki" chyba najbardziej mnie rozwalilo. Ciekawe co ta laska robi w czasie seksu? Staje na glowie, czy tez cwiczy pozycje lotosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to sie popisalas
1 O rakotworczym dzialaniu mastki mozesz poczytac. Brudas facet = rak szyjki. Kobiety mezczyzn obrzezanych prawie na raka szyjki nie choruja. Mowi ci to cos? 2. Pigulki i choroby byly juz omawiane. Jesli nie wiesz - poczytaj. 3.Do gina nie chodzi sie bo sie spodobal. Jesli ty chodzisz do gina bo ci sie podoba to wspolczuje temu ginowi. 4. Seks jest ryzykowny jesli uprawia sie go z facetem brudasem co nie chce myc fiuta i dodatkowo ze wzgledu na brane piguly. Jak czytaam takie wypowiedzi jal twoja tp zaczynam rozumiec dlaczego pisze sie tu o durnych babach tlumokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
a ja w sumie rozumiem że facet może być zaniepokojony i zazdrosny o ginekologa, jeśli jego kobieta często się bada, zaprzyjaźnia z ginekologiem i nie wiadomo co jeszcze. szczerze mówiąc nigdy nie myślałam o tym, ale teraz po przeczytaniu tego wątku a zwłaszcza wpisów panów rozumiem że może być to problem. niektórzy są bardzo radykalni w swoich opiniach, wręcz obrażają kobiety ale nie o to mi chodzi-chodzi mi tylko o to, że rozumiem ich niechęć wobec ginekologów. chociaż mnie w sumie problem nie dotyczy, bo żaden facet nigdy mnie nie pytał, do jakiej płci ginekologa chodzę, to jednak gdybym chodziła do gin. mężczyzny a mój partner miałby coś przeciwko to zmieniłabym go na kobietę. aha, sama chodzę wyłącznie do kobiet bo mniej się wstydzę i uważam,że jednak kobieta lepiej zrozumie kobietę-i już nie chodzi tylko o badanie, ale poza badaniem wizyta to też rozmowa, a jakoś wolę o tych sprawach rozmawiać z osobą o tej samej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Czarownico Wyjdziesz za mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownico - nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
też popieprzony-zapewniam Cię, że byś nie chciał :) przez ten cały temat zaczynam się zastanawiać, czy faktycznie ginekolodzy mężczyźni to takie zboczki. myślę, że nie jest tak źle jak tu panowie piszą, tym niemniej-nie poszłabym do mężczyzny, bo się po prostu wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gacik
Ja slyszalam ze sa delikatniejsi. Ale tez wolalabym pojsc do kobiety. Mimo wszystko mniej krępująca sprawa rozebrać się przed kobietą... Ale jesli wasze kobiety wola pojsc do mezczyzny na badanie to w czym problem? Praca jak praca. Przeciez w swojej pracy nie tylko gin moze sie podniecac a kazdy ;p taksowkarz, dentysta, kominiarz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownico - nie radze
Widzisz i na tym wlasnie polega to podlosc jaka faceci robia kobietaom straszac je ginem i dlatego uwazam ze powinni byc za to karani. Bo pomysl tylko - gdybys sie nagle znalazla w sytuacji , ze zyjesz z facetem co nie lubi myc penisa i grozi Ci rak szyjki.A do tego jestes w ciazy. /Ciaza nasila zachorowania na raka/ No i teraz naczytalas sie glupot pisanych przez tych psycholi i nie pojdziesz dogina bo sie wstydzisz albo jak juz pojdziesz to nie dasz mu sie porzadnie zbadac? Czy wiesz , ze wtedy ryzykujesz swoje zdrowie i swojego dziecka? Bo tacy zboczeni zazdrosni o gina faceci nie beda sie tym przejmowac tylko sie ozenia z inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Nie wyrzucaj choinki po świętach!!!!!! Podlej swoją choinkę w konkursie Listonic’a i czekaj spokojnie na Mikołaja z workiem prezentów. Na choince jest napisane co robić:) A nagrody to: Dwuosobowy wyjazd do SPA, I-pody touch, ekspresy do kawy , bilety na Opener Festiwal i wiele wiele innych! Sprawdź sam/a wystarczy zajrzeć na adres: http://listonic.pl/testerka3/choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Zyc z facetem co nie lubi zyc penisa. O boze, cwiercmozgi to jeszcze komplement dla niektorych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
mialo byc myc ;) ale chyba kazdy sie domysli co mialo byc. chociaz nie, zbyt wielka pokladam nadzieje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
"zyjesz z facetem co nie lubi myc penisa i grozi Ci rak szyjki" nie żyłabym z facetem który nie lubi myć penisa.. gdybym nie miała wyboru, to bym poszła do faceta ginekologa.ale jeśli mam wybór chodzę do kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wasze apele sa bez sensu
Naprawdę myślicie, że jak napiszecie POD ŻADNYM POZOREM NIE IDŹCIE NIGDY DO GINEKOLOGA MĘŻCZYZNY a potem jeszcze wyzwiecie kobiety od ćwierćmózgów to one nagle zmienią lekarza, bo wy tak chcecie? Jakie macie kompetencje, jaka wiedzę medyczną, żeby ustalać co ile czasu i z jakich przyczyn kobiecie "wolno" iść do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
po co kompetencja jakakolwiek. ja nie bylem u zadnego urologa, proktologa, pytologa, kardiologa i zyje. wedlug danych statystycznych 2/3 w ogole nie chodzi do ginekologa i tez zyje. czy potrzebne mi kompetencje do oceny tego iz jesli mi nic nie dolega to nie ide do lekarza ? faktycznie potrzeba mi wiedzy medycznej do tego aby stwierdzic, ze do lekarza ide wtedy gdy mam problem zdrowotny. O kurwa lece jutro do urologa dupy nadstawic, bo czytalem, ze rak prostoty to straszna choroba o raku jelita nie wspomne. Faktycznie lepiej sie zbadac, moze jak bedzie mi brudna lapa w dupie grzebac to mnie czyms atrakcyjnym zarazi, wtedy bede juz miec powod aby czesciej biegac na przeglad odbytnicy ;). No i jeszcze do internisty pierdolne, bo moze zarazony jestem swinska grypa, a o tym nie wiem. Zajebie sobie rowniez przeswietlenie pluc, bo pale i moge miec raka. Przydaloby sie echo serca, bo na serce najszybciej mozna jebnac w kalendarz, no i moze tomogfafie mozgu, bo oprocz tego, ze jestem jebniety to moge miec jakies zakrzepy i udar mi grozi , a to tez czesta przyczyna zejsc. Albo nigdzie nie ide, bo gdy sobie zaaplikuje te wszystkie dobrodziejstwa to dopiero moge zachorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiający temat
że też jeszcze się nie skończył ten klub facecików tu to żenada jest, argumenty z dupy mają, mimo że było tu już wcześniej parę rozsądnych lasek, które coś mądrego napisały, to ci dalej swoje chore racje maglują, tylko po co ? misję dziejową macie panowie ? czy psychoze jakąś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
a kto Ci kaze klikac na ten wkurwiajacy temat i sie jeszcze wypowiadac. czyzby Twoje zachowanie bylo irracjonalne ? Nie podoba Ci sie dana restauracja i Cie wkurwia, a mimo to tam leziesz i zresz ? To jest wlasnie kobieca logika, a raczej jej brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiajacy temat
Potwierdzam - ja wczoraj byłam (zawsze w poniedziałki chodzę) i właśnie tak wyglądała wizyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiający temat
a jak mnie wkurwia restauracja to zawsze tam chodze zeby dojebać kelnerowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość This is it.
Jesteś chory. Umrzyj i nie zatruwaj środowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Raczej Ty jestes chora/ry scena trwa jakies 10 minut twoja odpowiedz po 4 , a zatem tluku nawet nie obejrzales/as a sie wypowiadasz. Cwok z ciebie bezmozgi i tyle ;). chociaz nawet jak obejrzysz to do zadnej refleksji cie to nie skloni, bo debile nie posiadaja umiejetnosci myslenia, wiec nawet o refleksji to nie ma co wspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny badzcie szczere
Do jakiego innego lekarza latacie z taka czestotliwoscia jak do ginekologa? Do jakiego lekarza wasz facet lata z ta czestotliwoscia, z jaka wy latacie do ginekologa? Jakie byly najczestsze przyczyny zgonow w waszej rodzinie i jaki odsetek tychze zwiazany byl z rakiem szyjki macicy? Co robicie czesciej, cytologie czy EKG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widać jak na dłoni klasykę polskiego ciemnogrodu i zaściankowego zadupia, w postaci głupawego autora i kilku durnii, wypowiadających sie na babskie sprawy. W cywilizowanym świecie, dziewczyna na 18 urodziny dostaje w prezencie wizytę, u dobrego lekarza ginekologa, a w polskim ciemnogrodzie msze świętą dziękczynną. I w cywilizowanym świecie, dziewczyna ewentualnie straci kawałek szyjki macicy, a w polskim zadupiu całą macicę, albo życie w strasznych mękach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BMblondynie straszne uproszczenia w tej Twojej wypowiedzi. Radykalność zabiegu w onkologii to są niestety także mody. Nie wiem, czy każdy przypadek usunięcia macicy ze wszystkim zawsze jest uzasadniony. Znam Niemkę z Kolonii, której amputowano pierś jakieś 15 lat temu w najlepszym tamteiszym szpitalu. Dzisiaj lekarze oceniają, że zabieg tak radykalny nie był raczej konieczny. Ale wtedy robili to zgodnie z ówczesnymi zasadami sztuki, że lepiej ciąć szeroko. Więc u nas może nie aż taka ciemnota. Pacjenci są po prostu trochę królikami doświadczalnymi swojej epoki. Twoich uwag, że to durnie wypowiadają się tutaj na babski temat nie podzielam. No chyba, że wliczasz do nich także siebie samego. Lepiej jednak w swoim związku, jeśli facet widzi taką potrzebę, wypowiedzieć się na babski temat, niż żeby potem miały być niesnaski. A kobiecie, jeśli jest przekonana do swoich racji, od takiej rozmowy (o płci jej lekarza) korona z głowy nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W tzw. cywilizowanym swiecie
dziewczyny na 18 dostaja dostaja raczej zastrzyki z botoksu w stopy i pachy, zeby im nie smierdzialy. Wiele z nich dostaje tez w prezencie wizyte u renomowanego chirurga plastycznego, zeby powiekszyl im piersi, lub zredukowal kosci policzkowe. A w naszym zascianku zamiast tego zaleca sie raczej codzienny prysznic... W prawdziwym cywilizowanym swiecie bmblondyn dostalby wizyte u dobrego psychiatry, zas w Polsce pozwala mu sie pisac glupoty w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×