Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama anioleczka

DO MAM DZIECI GRZECZNYCH JAK ANIOLKI

Polecane posty

Gość mama anioleczka

dziewczyny piszecie tylko o tych stresach ,kupach,stekaniach,wymiocinach i co za male diabelki z tych dzieci bo nie chce spac kiedy wy akurat byscie chcialy wiec ja postanowilam pisac o tzw.dzieciach aniolkach przy ktorych mozemy przespac cala noc, spokojnie zjesc sniadanie, zrobic obiad ,wyjsc na zakupy czy spacer bez wrzaskow i ryku POPROSTU ANIOLY z dzieci i na dowod tego takie stworzonko mam w domciu poprostu kochane dzieciatko wiec jesli takie macie obok siebie to wpisujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama anioleczka
mysle ze juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama anioleczka
o witaj anka a juz myslalam ze mi sie tak dzidzius trafil no;) ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama anioleczka
ile ma juz twoj baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama anioleczka
w tym roku skoczy 43 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikloie
ło...to nie dziwie sie ze jest anioleczkiem...pewnie ma juz wnuczkow diabolkow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama anioleczka
boze zas jakies sie kochane ciotki podszywaczki znalazly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia jest właśnie takim dzieckiem :) Od kiedy skończyła 2 miesiące śpi od 22.00 do 10.00-10.30 :) Sama się bawi więc mam czas na zrobienie obiadu czy zjedzenie śniadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała ma 6-ty miesiąc. zawsze powtarzam że forum jest dla normalnych ludzi, którzy mają coś mądrego do napisania a nie dla dewotek w sile wieku co to nigdy chłopa nie miała albo jej się życie nie ułożyło. na dziś się żegnam, jutro sie odezwę, miłej nocki mamo aniołeczka, dewotki również pozdrawiam, idźcie na inne forum chłopa szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo... ten tytuł już lepszy :-) ja mogłam popisać i na poprzednim i na tym :-) mój synek ma 2 lata i 9 miesięcy; teraz to może mu już troszkę "różki kiełkują" ale początek to była bajka; ja wyspana, on zadowolony, zero stresów i problemów (no, może czasem oprócz zdrowotnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też był taki grzeczny pierwszy raz zapłakał, jak miał 2,5 m-ca a i potem płakał bardzo rzadko nic mu nie przeszkadzało, ani kąpanie, ani przewijanie, ani ubieranie jak był głodny to głośno ssał paluszki :D do 3 m-cy prawie cały czas spał dopiero jak miał 2 latka to zaczął łobuzować teraz ma prawie 3 i nie powiem, nie jest już taki grzeczny :D ale do siostry mu baaaardzo daleko :D:D:D przy niej każde dziecko byłoby grzeczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jednak jest nas trochę mam, które mają grzeczne lub prawie grzeczne dzieci, dobry pomysł mamo aniołka za założenie tematu, pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoja zołzanke też nie narzekam- od urodzenia każdy nadziwić sie nie mógl - jakie to radosne i bezproblemowe dziecko- owszem ma swoje "chwile" ale mogło być 100 razy gorzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);););););););););););) no naprawde pare nas jest a reszta albo sie wstydzi............albo co..................... wpisywac i sie tu ale juz;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy24
Czesc szczesliwe mamusie :) Ja jestem dopiero w 2-gim miesiacu ciazy, no juz prawie trzeci. I chcialabym sie dowiedziec czy to prawde, ze jezeli ciaza jest spokojna, bez stresow nerwow itd. to potem i dziecko jest o wiele spokojniejsze. Jak to bylo w ciagu waszej ciazy? Jak ja przemineliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo i na tym topiku jest "żałosne" dla twojej informacji wlaśnie dlatego że nasze dzieci są aniołkami- swietnie sie bawią zabawkami i zajmuja swój własny czas- mamy czas i ochotę pogadać na cafe- nie musimy non stop siedzieć z nimi na rekach albo wlec wózek godzinami żeby tylko nie znaleśc się z płaczacym dzieckiem w domu- byłam juz na spacerku- moja mała wyspała sie i ogląda teraz zabaweczki w łóżeczku - za uszy mam ją trzymac żeby być super mama czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się sprawdziło- pierwszą ciąże przepłakałam i mały był i jest nerwowym dzieckiem - drugą miałam spokojną i zuzka należy do tych bardziej usmięchniętych dzieciaczków- na szzęście ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super mamą jesteś... dziecko niech się samo bawi a TY dupa przed komputerem,... na filmiku to samo, dziecko się bawi a mama odwrócona zadem i śpi... aż Zuzi matki zazdroszczę... sama byłam grzecznym dzieckiem i umiałam się bawić sama ze sobą a mimo to przy takiej pogodzie jak dzisiaj siedziałam na placu zabaw w parku... no ale widocznie nie każde dobre dziecko ma dobra matkę.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy24
Ojejku jakie tutaj sroki sie zdazaja... Przeciez nie dlatego ze jest sie mama to nie mozna robic nic innego niz zajmowac sie dziecmi. ja mam nadzieje ze tez bede miala tak grzeczne dziecko ktore mi pozwoli zajac sie soba, posiedziec przy kompie czy przy dobrej ksiazce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś śmieszna- skoro ja spię a ktoś kręci film to znaczy że jest jeszcze tata;) a co mam się wpatrywać w dziecko jak w obrazek? nie spać może wogole ??? :D a może serio dziecko za uszy potrzymac skoro grzecznie sie bawi? :D daj spokój juz nie mówiąc o tym że sama sadzasz dupe i siedzisz na cafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy24
Ike - a ta pierwsza ciaze przeplakas przez hormony czy przez "powazne" sprawy? Bo ja lzy mam latwe ale za zwyczaj o glupotki, mysle ze bedzie ciekawie prze 7 miesiecy ;) Ale na szczescie na razie nie mam (i mam nadzieje nie bede miala) powodow do stresu i plakania "na serio"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bycia dobra mama - moje dzieci jakoś nie narzekają - inaczej syn by uciekł dawno z domu a zuza wyła- a skoro śmieją się i bawią- to znaczy że jest ok- a tylko to się liczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widziałam na innym topicu to rozwiedziona jesteś więc szkoda że takie grzeczne dziecko ma rozwaloną rodzinę a co do mojego pobytu na kafeterii... nie mam dzieci :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×