Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

Dzień dobry :) A mordowała mnie kobieta 40 minut, raz było super raz fatalnie a w sumie chyba średnio... Zaprosiła mnie na rozmowę pomimo że to stanowisko na które składałam podanie było już obsadzone bo bardzo podbało jej się moje CV i chciałą mi zaproponować stanowisko na którym wszyscy zaczynają pracę w tej firmie. W ciągu dwóch tygodni ma mi przyjść odpowiedź czy tak czy nie. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co to ma byc za stanowisko?? jak tam weekend? u mnie jakos przeleciało - mialam imprezke domową - ale prawie w ogóle nie piłam - 2 tyg temu się strułam i jakoś mam wstret..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to miałoby być stanowsiko w dziale sprzedaży, typowa biurowa praca w papierkach. A weekend całkiem nieźle, byłam z koleżanką w barze na piwku, przy okazji spotkałam kolegów z podstawówki i liceum :) Poza tym pokłóciłąm się przestrasznie z moim facetem, tym starszym. Byłam przerkonana ze się juz do mnie w życiu nie odezwie tak mu pojechałam... Ale na drugi dzień przeprosiłam i jest ok :p Dziś mój szef wrócił z urlopu także troszkę będę pracować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez cos robie ale nie jest to wielka sprawa... no cóz... no to ładnie, kłótnie z facetami to norma - mój jutro jedzie sobie i do piatku sie nie bedziemy widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby norma ale u nas aż taka jazda się zdażyła pierwsz raz... Właściwie to nawet nie było wielkiej kłótni, wymieniliśmy po dwa krótkie i dobitne zdania i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli krótko i tresciwie na temat :D ja ostatnio jak sie zaczynamy kłócic to daje na luz... próbuje sie powstrzymac od kolejnych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszły mi te ciuchy z bon prixu - wszystko ok procz tej tuniki - z nią mam problem ni w piec ni w dziewięć - zobacze moze tesciowa ja weźmie - dzis bede szulac kolejnych ciuszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też się normalnie gryzę w język, a mój nigdy się nie kłóci ze mną, zawsze czeka aż mi przejdzie... A to było jakoś tak wyjatkowo... Ja jestem przed okresem i mnie poniosło a że mnie naprawdę poniosło to i on nie wytrzymał.... I jakoś tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pojechałam ostatnio na zakupy po spodnie, płaszcz i buty i wróciłam z dwoma torebkami... W czwartek jadę po płaszcz - ale już napewno płaszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś tak wyszło :p Zresztą, torebki mi się zawsze przydadzą :) Mam nadzieję że w czwartek jednak wróce z płaszczem... Ale kto to może wiedzieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie popracowałam troszkę :) I przepatrzyłam gdzie w Kielcach można kupić meble bo szukam czegoś do siebie do pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też :) Już mam część mebli kupionych właśnie z BRW i teraz szukam konkretnego wzoru i koloru pod to co juz mam a wcale tak łatwo nie jest. A szkoda że mam już część mebli bo jak by nie to to już mi coś innego wpadło w oko, tyle że nie pasuje wogóle do reszty :o Ale będę twrada i znajdę coś super fajnego i pasującego do tych mebli co mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, szef wrócił to i roboty kupa.... Wiesz, ja najchętniej to bym sobie kupiła szafę trzydrzwiową ale raz że nie zmieszcza mi się tam wszystkie ciuchy, dwa moja mamunia jest przeciwna i stara mi się to wyperswadować jak może, stwierdziła że meblościanka będzie lepsza. No i takie zamieszanie, nie licząc tego że mam 19m kwadratowych pokoju także można tam naprawdę dużo wstawić i wcale tego nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za szafą :) Tyle że nie zmieszczę do niej wszystkich moich ciuchów i tak czy inaczej dokupienie jakiejś komody mnie nie minie... A poza tym co zrobię z resztą ścian? No przecież nie zostawię ich takich pustych bo jak to mówi moja mama mam zawsze zagracony pokój róznym obrazami, szafkami itp. Dodam że zagracenie 19 metrów kwadratowych to faktycznie sztuka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslałam barziej o takiej typu komandor czy jka one sie nazywają po sam sufit :D i masz tam miejsce na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pasuje mi taka wogóle do pokoju niestety.... A poza tym nie chcę takiej po sam sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wykończy mnie dziś ten mój szef. Nawet zjeść śniadania nie mam czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, już ta godzina?????????!!!!!!! Nieźle.... Ale mi dziś leci ten dzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×