Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

oby nie poznał nagle innej i się nie zmieniło .... to idzie fest szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie. On naprawdę nie jest typowy facetem... I nie wydaje mi się żeby któraś miała na tyle nerwów i cierpliwości zeby tak się z nim cackać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z tym starszym to nie jest tak na bardzo poważnie, raczej jest bo jest... Chociaż teraz wyskoczył że skoro tak dobrze sie dogaduje z jego siostrą to chce mnie pozanć ze swoja mamusią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byłam zła jak mi je pokazał... wcale mi nie musiał ich pkazywać, obyłabym się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :-) ja już chce miec dziecko tylko musimy poczekac do lipca :( na wakacjach sie zabieramy do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie chcę mieć dzieci, nie lubię... No chyba ze sobie adoptuje juz takie odchowane troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris bo to zaplanowane wszystko - teraz podroż poslubna lecimy samolotem wiec nie wskazane w 1 trymestrze...wiec nie ważniejszy powod jest taki ze w cerwcu przechodzę na umowę na czas nieokreslony wiec nie chce im od razu mowić ze jestem (jakby się udało) w lipcu jedziemy na wakacje i tam możemy się starac a co wyjdzie to wyjdzie... ja musze od pierwszego dnia jak się dowiem że jestem być pod scislą kontolą lekarza - i to nie ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co musisz wziac pod uwage, ze jesli bys sie z nim zwiazala to bierzesz go z dobrodziejstwem inwentarza co moze oznaczac wspolne weekendy, wakacje, napady goraczki, odbieranie ze szkoly lub cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno wszystko będzie dobrze i jeszzce nas będziesz zatrudniać jako niańki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak to se w glowie poukladalam a życie plata nam figle i nigdy nie jest tak jak się planowało :-D więc ... czy się uda nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziabong - ja w zeszlym roku mialam straszny stres - wakacje juz pare mcy naprzid zaplanowane a myslam ze jestem w ciazy, bylam wsciekla, na szczescie bylo to falszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To odpada, mała wyjeżdża niedługo za granicę do matki bo jej matka mieszka na stałe za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram haris to że ona ma matkę nie znaczy ze nie będzie z Tobą w jakis sposob zwiazana - życie się zmienia i nigdy nie wiesz czy kiedyś nie bedziesz musiała jej matki zastapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak właściwie to już taką sporą dziewczynkę to mogłabym wychowywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym wieku to juz do wychowywania niewiele zostalo dziecko jest juz mniej wiecej uksztaltowane no chyba ze w sprawach damsko meskich - to jeszcze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze, chociaż bym miała z górki :p Tyle tylko ze by mi nerwów pewnie naszarpała bo mój facet ją podobno bardzo rozpieścił.... Wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyś się Haris nie zdziwiła - niektóre szybko wiedza co do czego służy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×