Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

no wiec same widzicie ,pozostane przy swojej :D:D ps opakowanie ptasiego mleczka też ma objętosć ręki :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina, już przestań szczuć :P (kocham ptasie mleczko:D) będziesz tak szczuła tymi łakociami to zaraz większość z nas zrobi napady na sklepy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sobie dobrze radzicie :D ja w sumie chyba też, tylko na obiad zjadłam chyba o wiele, wiele za dużo :P Fasolke szparagową (dużo - cale opakowanie z hortexu) z wody z solą i leczo (duuuuuużo) ruszać się nie mogę. Od jutra koniec z takim folgowaniem :P a waga stoi.. jakaś obsesje mam, staję na niej kiedy tylko mam możliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudnę30kg hehe ja też dziś kupiłam fasolkę szparagową mrożoną... mam nadzieję, że mnie tak nie pochłonie :D:D Ty dziś przegięłaś, a ja znów wczoraj, wypiłam dwa duże piwa (te 0,6l), Waga też stoi u mnie na razie, a niedługo @ będzie więc pewnie drgnie,ale do góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejj nie mówcie o piwku aż się boję jak się zrobi cieplej :P jeejj i co ja mam na szklankę mineralnej chodzić do pubu ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo to ja piłam raz w życiu i mi nie zasmakowało, wino i owszem,lubię i "trochę" sobie pozwalałam przed dietą, ale też tylko niektóre.. słyszałam że to i to ma okropnie dużo kcal, nie wiem ile, ale że tuczy :) ja się pocieszam, ze to leczo warzywne, ale dodałam sobie do niego kukurydze a wiadomo ze ta z puszek jest z cukrem, to i tak jestem na minusie dziś. Muszę zacząć ćwiczyć. Muszę, chociaż 10 minut dziennie, bo na razie to nic nie robię, pracę też mam siedzącą :-o strasznie chaotycznie to napisałam, ale mam dziś urwanie głowy i nie mogę sensownie myśleć :D trzymajcie się, do jutra :) ps. nie piszcie tak dużo, bo za każdym razem mam po 2,3 strony czytania :P :D żartuję.. piszcie piszcie :P to pomaga, świadomość że nie jest się z tym balastem samemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mykam ;) jezeli chodzi o tabelke to u mnie startowa waga to 58kg przy 158cm a cel 50kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunaa
dołączam sie do dyskusji :) 21 czerwca jade do Hiszpani.. do tegoczasu chce schudnac 10 kilo... nie uwazacie ze to zbyt szybka utrata ? mam 163 cm wzrostu i waze 63 kg :) mam nadzieje ze sie uda mam zamiar cwiczyc codziennie, nie jesc takich rzeczy jak slodycze, ziemniaki, makarony, chleb jasny itd. i nie jesc po 18 :) mam nadzieje ze do 21 VI sie uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka jak mi smutno .. :( Ehh aż się popłakałam.. mój chłopak kupił motor, chuj .. niby nic.. ale ja straciłam przyjaciela..na motorze... on nie kupił scigacza, nie chce jeździć na zloty itp ... chce mieć go dla siebie - reperować coś, pojeździć.. ale... boję się o niego .... nie zabronie mu przecież....to jego marzenie od dawna.. nie mam prawa bronić mu tego .... wiem,że on liczy się z moim zdaniem, ale to tak boli ehh ... sorka, nie miałam gdzie się wyżalić :(:(:(:(::(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi cholernie źle :( nie chce mu zabraniać,to jego marzenie od dawna.. ale tak się boję i w ogole... KURWA MAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę na trening ;) papa trzymajcie się, koło 22 lub jutro będę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunaa
a jakie polecacie cwiczenia ?? :D chcialam sprobowac A6W ale slyszalam duzo ze to fajne na wyrzezbienie miesni a nie na spalenie tluszczyku a na brzusiu tego jest troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszmasz
probowalam A6W ale zrezygnowalam po tygodniu , strasznie mnie bolaly plecy:/wole sama skomponowac ciwczenia na brzuch te ktore lubie - ale z tego co slyszalam i wyczytalam to tluszczyku raczej nie spalisz tylko ladny kaloryferek mozna wyrobic trzeba jeszcze jakis aeroby dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszmasz
tez sie dolaczam:) od jutra dieta, cwiczenia oby tym razem sie udalo na dluzej chce zrzucic jakies 12-14kg 168/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina... nie załamuj się, pogadaj z facetem, powiedz mu o swoich obawach i poproś, żeby zawsze i wszędzie na siebie uważał...a skoro liczy się z Twoim zdaniem to na pewno będzie o tym pamiętał i nic się mu nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bps, rozmawiałam z nim on wie jakie mam zdanie na ten temat, obievuje mi ,ze będzie jeździł rozważnie i mało, przed chwilą z nim gadałam i on powiedział ,że jak bardzo chce to on go sprzeda ale ja powiedziałam,że nie, bo wiem,ze to nic nie załatwi...dalej będzie rozglądałm się za motorami i bedzie załować;/ ehh no mniejsza.... buzka lece spac;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :P ja tylko na chwilkę :) nie udzielam się dużo, ale wszystko co piszecie czytam i jestem z nas wszystkich dumna ja paw, że dajemy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) siemanko . niedługo wracam do siebie :P ależ się ciesze :D:D wracam do moich :P przyjaciół . W domu ;) tez jest dobrze ale za dużo pokus , jem , śpię , komp i obrastam w tłuszczu :O heh zero ruchu , a normalnie ;) żyję aktywnie hehe . od jutra rzadziej będę mogła zaglądać na kafe ale postaram się wieczorem zdawać relację z tego co zjadłam itd . na śniadanie zjadłam mała kanapkę z szynką i pomidorem + trochę sałatki jarzynowej z majonezem :/ , na obiad będzie mały kotlet z piersi z kurczaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) bylam u lekarza rodzinnego po doradzenie z dieta(dietetyk i pediatra) powiedzialam ze przytylo mi sie ostatnio a jak trenwalam jeszcze rok temu to na zawody zaswiadzcenie mi wystwaiala wiec powiedziala zebym sie nie meczyla tak da mi meridie na odchudznie i diete 1000kcla lecz w aptece dali mi odpowiednij zalixy tak jak polecala voodica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×