Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Madeleina1990 :P ja jestem niska , to chociaż jakiś plus bo do sufitu :D daleko hehe . Mam kiepską skakankę taką plastikową i muszę koniecznie nową kupić ;) . Ja chcę znowu ważyć 50kg ................ no muszę , muszę , muszę :P to osiągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek zrobie sobie pierwsze zdjecia swojej "figury" i zobaczymy jakie bedą efekty mojej diety i cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 160cm i ok 60kg :O tłuszcz odkłada mi się w okolicach bioder i na pupie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie ma aż tak źle :) Lepiej zobacz z czym ja walcze! haha :P Mi też się odkłada tłuszcz w okolicy bioder, a o boookach już nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 widzę , że mamy wspólny cel 50kg :D:D oj ja też byłabym zachwycona gdyby do czerwca udałoby mi się go osiągnąć :) ale myślę , że racjonalnie i zdrowo to powinnam te 10kg w 3 miesiące zgubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka ja mam cel 65 kg :P a marzenie 60 .. :P :):):) przy 174 cm , 50 kg wyglądałabym ja kij od szczotki :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj :P wybacz pomyliłam Twoją stopke z Pauli188 ;) no ale biorąc pod uwagę proporcję mojego wzrostu do wagi i Twojego do wagi to jestesmy w podobnej sytuacji :D [no w sumie niestety:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że mi się uda :) na razie tak lajtowo, -2kg, jak będzie jakoś -7 kg to będę szczęśliwa po maxie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać :) !!! mam wrażenie , że mój żołądek jest zbyt rozciągnięty :/ i mam jeszcze problem z odróżnieniem głodu od zwykłego łakomstwa:O czasami jem z braku laku , bo przyjaciółki coś przegryzają , bo ładnie wygląda :P , bo ładnie pachnie , bo szkoda żeby się zmarnowało :D:D ...aj myślałam , że jak się wyprowadzę z domu :D właśnie schudnę , a tu :P:P taki przypał heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenyy mam to samo,hehe. Jestem najedzona ale jem - dlaczego? Bo mam smaka.. Ale już przestałam :) i żołądek mi się skurczył widzę to po sobie, zjem obiad o 15.00 i on mnie trzyma już do poooźnego wieczoru a kiedyś godzina po obiedzie a ja się obżerałam :/ a ile masz lat?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh leżę już w łóżeczku, dzień zaliczam do nie udanych raczej, święta nie są najlepszą porą na dietę :P ja dziś zjadłam o wiele za dużo niż miałam w planach :( cóż, już jakoś się z tym pogodziłam... jutro zaczynam porządną dietę, nie będą już mnie kusić potrawy świąteczne :P Mam nadzieję, że chociaż wam dobrze idzie :) Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, ale od jutra czas już się wziąć za siebie :) I nie ma mocnych !!! :D Ja się dzielnie trzymałam cały tydzień, ale dziś przegięłam...chociaż pocieszam się tym, że kiedyś w święta to zjadłabym 4x więcej niż dziś, bo i tak wszystkiego nie jadłam co było na stole, połaszczyłam się na ciasto i na bułki francuskie z parówką i z bigosem :( ale nie ma tego złego... chociaż teraz czuję większą siłę i motywację do zrzucania tych wstrętnych kilosów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, coś mi się stało z komputerem, nie mogłam dodać postu :D Właśnie sobie zjadłam dwa jabłka.. a tu 23 wybiła... eh :( trudno :D dobranoc dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) wczoraj o 23 bylam tak strsznie glodna ze zjadlam 3 chlebki wasa:( weszlam na wage przed chwila a tam87,4:) boze az mi sie chce odchudzac....zejdzie zemnie ta woda co tabletki ja zatrzymały(lekarz dał mi inne anty niz zawsze bralam i przez miesiac przytylam 5kg ale gubie to:D) ide na śniadanko zaraz ....jutro na wadze bedzie napewno 87:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja wczoraj od 18 nic nie jadłam, ale co z tego jak wcześniej się obżarłam :( Ale od dziś zaczynam od nowa :) Zaraz też zmykam na śniadanko :) Pozdr. (A z wysyłaniem wiadomości wczoraj to chyba wszyscy mieli problem-ja też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokaldnie ja tez mialam problem z wysylaniem dlatego przez pewnien czas milczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie, czy musli prażone, naturalne może mieć dużo kalorii?? (bo nie ma na opakowaniu napisane;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby jest, ale ogólnie musli...a wiadomo,że są rózne rodzaje :p No cóż, 2 łyżki chyba mi nie zaszkodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pośniadanku... zjadalam kawałek kiełbaski(chudej) na ciepło i 2 lyzki sałatki jarzynowej:) a powiem wam cos o sobie: to ze mam 19lat juz wiecie mam chłopaka od prawie 2lat(bez 3miesiecy) i żyjemy w zwizku na odległość on mieszka pod wrocławiem a ja pod warszawa czyli 500km mamy do siebie:( ale dajemy rade od lipca edziemy mieszkac ze soba widujemy sie raz na miesiac czasem czesciej a jak sa ferie cale spedzam u niego. on ma 22lata studije i pracuje. i ja teraz od marca jezdze do wawy co weekend na kurs z biologi do matury.....i wymyslilam ze 5-6 mam tez zjazd a on ma wolne od pracy itd...wiec pojade do niego i zrobie mu niespodzianke(uwielbiamy robic je sobie):D wiec do 5kwietnia mam 2 tyg i chcialabym(marze) schudnac tak do 83kg i zrobie wszyytko by to zrobic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firank_a zatrzymała Ci się woda w organizmie przez tabsy?Myślisz,że to zedzie? Ja w ciągu miesiąca dostałam w prezencie 7kg przez antykoncepcje!! :/ ee ja święta przeżyłam,nie było źle,nie objadłam się ani razu :) spróbowałam tylko serniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to normalne jak sie bierze na pocztaku bralam cilest i lekrz chcial dac mi nowe hormnet i po nich przytylam ale teraz znow cilest i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Yasmin rok potem zmieniłam na Evrę.. i przytyłam 7 kg w miesiąc.. a najlepsze jest to,że po mnie tego nie widac! waga tylko tak pokazuje a spodnie takie same, luzy itp jak to mozliwe?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo woda zatrzymuje sie w komorkach calego ciała....i duzo jest w organach twoich.... wiec nie przejmuj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffff Ty nawet nie wiesz jaki ja szok przeżyłam wchodzę na wagę a tu jeb! 77 kg zamiast 70 :/ ale na szczęście nie widać tego jak wspomniałam , uffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×