Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Dobrze,pokaż nam swoje zdjęcie sprzed diety ale pokaż też obecne, chociaż figury ! Nie wierzę,że masz jakiś tłuszcz.. dla nich będziesz grubą roksaną ,choćbyś ważyła 20 kg.. wiesz dlaczego? Bo jak sie dzieciaki uprą to zawse będą wyzywać;/ ale to się zmieni, jak pójdziesz do szkoły średniej! pamiętaj o tym, zmienisz szkołę i to zniknie..nie marnuj zdrowia dziewczyno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madelaine korzystaj z tego ze bierzesz anty...seks najlepeij spala kalorie a przy tam milo je sie spala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już coś na ten temat pisałam.. Roxi nikt nie przegada ;) sama musi do tego dojść... a do tego czasu zamiast zdrowie sobie poprawić to sobie je zepsuje... kilkanaście dni, tygodni będzie się cieszyć osiągniętym celem, a potem płakać że wystąpiło jojo. Nie ma szans by nie wystąpiło ono przy takim \"jedzeniu niejedzeniu\". Chciałabym się mylić, ale niestety... wiem ze się nie mylę. Teraz tak; herbatki przeczyszczające. Tak. Gdy ma się problemy z wypróżnieniem od czasu do czasu. Jeśli takich problemów np. rano nie ma, głupotą jest pić ją w ciągu dnia. Nie tylko senes szkodzi, bo także dodawana do herbat kora kruszyny. Nie mam zamiaru nikomu tutaj wszystkiego wykładać bo mnie zjecie :P ale krotko, zwięźle; takie herbaty rozleniwiają jelita. najpierw szybko się wypróżniamy, później zwiększamy ilość wypijanych herbat, dokładamy jakieś xenny i inne i niestety idzie nam to coraz gorzej, w końcu nie potrafimy się wypróżnić. To naprawę tragedia, bo zamiast sobie pomóc szkodzimy trzymając wszystkie złogi w jelitach (a tego może być po czasie nawet 10 kg) po drugie i najwazniejsze; herbata zielona, czerwona jest ok. Ale jedna szklanka herbaty = dwie szklany wody. Herbata wypłuje magnez z organizmu i inne substancje (cenne) a brak magnezu.. to wiadomo z czym się wiąże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się niestety zdjęcie nie otwiera firank_a racja! :P schudnę 30 kg, a taka herbatka np Pu- ehr na bazie czerwonej herbatki nie jest szkodliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak wyglądałaś przed dietą i tyle kg już schudłaś to radzę się opamiętać i przestać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi jesteś śliczna...i szczupła, a teraz ważysz jeszcze mniej? No pięknie... pamiętaj,że wieszaki nie są ładne;/ a Ty masz ładne kobiece kształty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata czerwona- jest wpaniała na odchudzanie mowia o niej pogromca tłuszczu herbata zielona- poprawia przemiane materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczynki, że się przenosicie z forum na forum hehehe;-D Roxi kobietko Ty znikniesh niedługo;-D jak ty chcesz ważyć 40 kg to jest istny szok- tyle waży 10 latek ;-D MASAKRA:) Paula:) I inne które mają dużo do zrzucenia- polecam przejść się do lekarza rodzinnego, ginekologa albo dietetyka i poprosić o tabletki ZELIXA albo Meridia (Zelixa tańsza(40-70zl za miesiac- w zalezności od rejonu Polski) i polski produkt- odpowiednik Meridi) Są na recepte- i naprawde działają- ja biorę od półtora miesiąca i schudłam już 12 kg. Także polecam- poczytajcie trochę o nich w necie- mają dużo skutków ubocznych i nie polecam ich osobom które maja do zrzucenia mniej niż 15kg. I nie każdy może je brać, jest wiele przeciwskazań, ale jesli ktoś jest zdrowy jak Rybka a nie ma dość silnej woli żeby wytrwać w postanowieniach to te tabletki napewno pomogą- dzięki nim można przestawić się na zdrowy tryb żywienia i zacząć tą nierówną wojnę:) Przecietna kuracja trwa 3 miesiące ( utrata wagi średnio w tym czasie to 20-30kg w zależności od początkowej masy ciała) kurację można przedłużyć do nawet pół roku- pod okiem lekarza. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytanka to chętnie odpowiem;-D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone i czerwone herbaty sa okropnie niedobre a fuj :( ale czy są zdrowsze od senesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest chudszy niż na tym zdjęciu, ale i tak jst tusty ;/ i do teog ta wstrętna blizna po kolczyku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi- mam Cię ochote przełożyć przez kolano i lać w tyłek ash spuchnie!!! Gdzie ty tam tłuszcz widzisz- kobito- jesteś zgrabna i śliczna- boshe proszę Cie- nie niszcz sobie zdrowia drastycznymi głodówkami i dietami.... naprawdę się o Ciebie boję- czy ty masz jakieś zaburzenia odżywiania albo samooceny? Co do herbatek- ja w ogóle nie polecam żadnych herbat oprócz suszu owocowego- gdyż wszytkie inne herbaty "wysuszają" i wypłukują z organizmu mikroelemnty. No może jeszcze dobra jest herbatka- Roiboss- afrykańska.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem tez jesteś najładniejsza masz kobiece kształty , super są , a na dodatek ładną buzie nie zmarnuj tego co masz, 40 kg będziesz wyglądała jak patyk .. chuda buzia, chude kości.. nic pięknego z Ciebie nie zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi Popieram zdanie dziewczyn, dobrze mówią, musisz bardziej dbać o siebie i zacząć jeść normalnie inaczej nic nie osiągniesz... ja jadłam dziennie 500kcal przez tydzień, i tylko tydzień dał mi do zrozumienia, że źle robię, mimo tego, że udało mi się sporo schudnąć jak na jeden tydzień, ale co z tego, skoro później i tak by mi to powróciło? Teraz staram się stopniowo jeść więcej (niż 500kcal) i dojść do mniej więcej 1200 kcal. Nie można robic tak jak Ty... ale cóż skoro sama uważasz,że nie da Ci się przetłumaczyć to trudno, kiedyś może (mam nadzieję, że jednak nie będzie tak tragicznie) wspomnisz nasze dobre rady... Człowiek uczy się na własnych błędach niestety... pamiętaj też o tym, że jesteś bardzo młodą osobą, szkoda rujnować sobie w taki sposób młodość... Schudnę30kg :) patrzę na te tabele i wykresy ponieważ za bardzo nie znam się jeszcze na tym ile co ma kalorii :D uważam, żeby nie przegiąć bo nie chcę dostać tych 5kg które schudłam z nadwyżką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata zielona jest zdrowa, czerwona tak samo, z senesem i korą kruszyny niekoniecznie, ją można tylko "raz na ruski rok" by nie dopuścić do rozleniwienia jelit. Chodzi mi o to że niezależnie czy herbata zielona, czerwona, biała czy różowa, bo wszystkie wypłukują magnez :) dlatego jedna filiżanka herbatki id wie szklanki wody dodatkowo ;) nie mówiąc o tym, że wtedy jesteśmy "pełni" i nie zjemy tyle co przeciętnie. Mój lekarz starał sie mnie przekonać do jedzenia mięsa, ale powiedziałam, ze nie i koniec. Przedstawiłam mu swój plan diety i we czwartek idę na badania krwi, moczu i inne :P bo minie już prawie miesiąc. Chciałabym zacząć coś brać, ale na dobrą sprawę na razie chudnę więc tego nie potrzebuję, zresztą boję się tego wszystkiego bo wszystko ponoć (nie jestem pewna) pokrywa się ze skutkami ubocznymi kiedyś tak bardzo popularnego meiztangu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voodica, ehh niestety uważam, że mam mimo tego, że powodzenie mam jak idę po ulicy to mnóstwo chłoapków się za mną ogląda, kupując coś w orginalnym sklepie dostanie rabaty nawet do 30%, ale ja cały czas nie wierzę w siebie.. nie wiem... Wiem tylko jedno, że jeżeli będę chuda wszyscy będą mnie inaczje postrzegać niż teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi kochana 58kg to normalnie marzenie kazdej tu znas wiec zobacz przejdz na diete racjonalna co dziennie wizekszaj sobie o 150-200kcal jedznie az dojdziesz do 1000 i cwicz przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nieraz już nie mam sił, ostatnio w szkole to myślałam, że się poryczę. Ci wredni ludzie którzy tak cieszą się z krzywdy inncyh, ja tak się cieszyłam że tyle schudłam bo to byl dzień w którym waga pokazała mi 58 kg. a poszłam do szkoły i znów to samo... te wyzwiska :( to jest nie do zniesienia :(( na prawdę momentami jest mi tak ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak mogą wyzywać Cię a Ty jesteś taka chudzinka :/ ja waże o niebo więcej od Ciebie a NIGDY nie usłyszałam wyzwiska! może mówią za plecami .. nie wiem, ale wprost?Nigdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi jak udało Ci się tyle zbubić przez zaledwie dwa miesiące, jaka diete stosowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osttanio stoję pod oknem i rozmawiamz kolegą.. idzie jakiś chłopak i do mnie ,, Ty gruba" a mnie szlag trafił i mu odpowiedziałam ,, zamknij piz** jeb*** frajer*** " ;( a w klasie, na lekcjach jak mnie wyzywają, nie dość że uczę się najlepiej z klasy to jestem tak traktowana że... ehh :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi ja nie wiem dziewczyno co Ty od siebie wymagasz, my tu się męczymy żeby zrzucić kilogramy i wyglądać tak jak Ty (marzenie) a Ty jeszcze narzekasz?!! Straszne... A co do herbat to ja piję tylko czerwoną pu-rh, jakieś 3xdziennie :p no i duuużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×