Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Czeeeeeść :D Firank_o 🌻 idziesz jak burza!!! :D nawet ta wasa Ci nie zaszkodziła, cudnie. Bsp 🌻 podziwiam ze chce Ci sie patrzeć na te wykresy tabele i inne :D Dziewczyny miłego dnia :) U mnie jeszcze przed śniadaniem, bo dopiero wstałam ne wiem co zjem, chyba sobie zupę ugotuję kapuśniakową :P na wadze ciągle to samo, ale nie dziwi mnie to bo już raptem za kilka dni okres. Wiecie co mnie zmobilizowało kiedyś? Jak schudłam dwa kilo wzięłam do ręki dwa kilo cukru, i powiedziałam do siebie \"no... teraz już nie musisz tego nosić\".... :D muszę pozbyć się następnych paczek \"tłuszczu\" żeby ich nie nosić na swoim ciele całe życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_o u mnie też była podobna odległość... 4 lata tak żyliśmy, na odległość właśnie, tyle że widywaliśmy się co tydzień na weekendy bo mieliśmy takie możliwości finansowe itd, niestety krótko po zaręczynach nasz związek się rozpadł, ale nie żałuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże dziewczyny :D zjadłam 2 kawałki sernika, kabanosa, kanapkę z serem bez masła, 3 cukierki i trochę sałatki ;| o.O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko sie ciesz:) ja wierze w to że schudne boze jak ja bardzo chce:) do 5 kwietnia musze !!!!!!!!! wazyc te 83kg:)po donca kwietnia chce zobaczyc 7 z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudne 30kg....a dlaczego żescie sie roztali? roxi takie sa skutki jak nie jessz potem se raptem rzucas na jedzenie i masz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a zaraz sobie senes wypiję x4 i nic nie zostanie we mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi z Ciebie taka chudzinka będzie,że Ty nam w końcu znikniesz! Ja jem co chcę, ale mało a i tak chudnę .. a Ty nie jesz niiic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 ale teraz zjadłam :( ojoj niepotrzebnie, no ale są święta. firank_a herbatka przeczyszczająca dość skuteczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 muszę wypic herbate :d piję ją od 2 miechów, już uzależniona jestem :D jak mnie rano nie obudzi kupcia to nie przeżyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 będę! :DD bo ja mało piję :D a tak to zawsze te 250ml więcej :D ja ogólnie dziennie wypijam 0,5 - 1l :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi bedziesz narzekac na zdrowie jak nic!!!!!! przeciesz one niszcza jelita....kiedys krowotoku dostaniesz wewnetrznego to ci sie odechce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja minimum 2 litry piję Przeważnie to jest zielona herbatka albo cos na odchudzanie ale nie przeczyszczające a myślicie,że duża ilość płynów coś pomaga? Słuchajcie :D miałam jechać jutro na duże zakupki, ale powiedziałam sobie NIE! kupię coś dopiero jak schudne :) no i nie mam wyjścia,muszę schudnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 no lepiej na razie nic nie kupuj :d bo ja żałuję po sobie, nakupowałam tyle i wszystko za duże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a robienie przysiadów spowduje ,że zniknie mi tłuszczyk z ud itp ? Czy mięsnie się bardziej rozbudują;/ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 ja słyszałam że właśnie zniknie, bo też mam zamiar robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, za to co dziś zjadłam to teraz nie będę jeśc dwa tygodnie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi przepraszam wybacz moje slowa ale nie bede sie toba przejmowac....kazdy ci tu tlumaczy ze robisz zle....przekonaj sie na wlasnym zdrowiu i na wlasnym jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi moim zdaniem też źle robisz, będziesz chudziutka jak patyk a potem zjesz marchewke nadprogramową i przytujesz, nie życzę Ci źle kochana ale jesteś jeszcze bardzo młoooda! I zrujnujesz sobie organizm :( a takie herbatki rozleniwiają jelita i one już same nie będą pracować. No ale nie jestem od krytykowania Ciebie, życzę Ci dobrze :) no ale szkoda zdrowia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a ja dziękuję za rady, ale niestety jestem taką osobą której jak się na coś uprze nie da się przemówić do rozsądku, niestety. Ale tak serio to co masz na myśli z tym krwotokiem? dlaczego mógłby taki wystąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 echh, bo ja mam już dość tego wszystkiego dziewczyny :( ile można znosić, od małego te krytyki! te wyzwiska ;( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ sciany jelita grubego i cienkiego sa zbudowane z nabłonków ktore jak pracuja wiecej niz organizm funkcjonje(metabolizm wydalania) przestaje fukcjownac prawidlowo..pekaja sciany pod wplywem podraznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi a nie lepiej jeść trochę a za to ćwiczyć? Ja kiedyś zarłam i nie robiłąm nic! teraz ćwicze i em 800 kcal , jem na co mam ochote, sernik, sałatka? owszem, a i tak chudnę, 2 kg na tydzień póki co .. wiem,że swój cel osiągnę pooowoli!ale osiągnę.. roxi,kiedyś trzeba będzie zacząć jeść, zjeść obiad, albo iść na pizze z chłopakiem .. nie można ciągle tak na jabłku .. itp, pisałaś gdzieś ( chyba Ty ) że masz coraz bardziej skąpy okres .. przecież jeszcze troche i on zaniknie! a wiesz,ze prowadzi to do niepłodności? wiem,że teraz pewnie mało cię to obchodzi ale w przyszłości mozesz załować, nie życzę Ci źle kochana ale takie niejedzenie nic a potem tylko jabłko jest nierozsądne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wiem co zrobić żeby przestać być prześladowaną, ja uważam że nie jestem aż tak gruba ale zazwyczaj w szkole inaczej to widzą i zawsze jestem tą ,, grubą roksaną" :((( pokaże wam moje zdjęcie jakoś z przed diety i same powiecie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×