Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Roxi kochana- ludzie nie będa Cie inaczej postrzegać jesli będziesz ważyć 40 kg czy nawet te 45... moja droga- najważniejsze jest to co w Tobie i to jaką aure w okół siebie rozsiewash i jakie masz nastawienie do życia... wystające kości ewentualnie przyciągną zniesmaczone spojrzenia i obgadywanie za plecami... nie chudnij za bardzo- jesteś prześliczna, młoda...całe życie przed Toba- jedni Cię będą tolerować, inni nie...niejeden problem będzie przed Tobą... ale uważam, że utrata wagi nic nie zyskasz. Może zamiast katować się dietami- odżywiaj się normalnie 1200kcal , albo 1500 - w ogóle powinnas jeść conajmniej 1800:) Ale to jush mniejsza;-D Zamiast tego poczytaj troszeczkę książek o samoocenie- albo dowiedz się gdzie robią jakieś zajęcia z socjoterapii albo treningu interpersonalnego- bo jeżeli nie wierzysz w siebie to z wiekiem może być Ci coraz trudniej... i może Cię to wpędzić w poważne tarapaty. ( eh nie ze sie wymądrzam- akurat studiuje socjologię zachowań ludzkich- także tego typu zajęcia polecam) Bardzo bardzo bardzo bym nie chciała , żebyś marnowała sobie życie i popadała w komplexy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi jesteś w 3ciej gimazjum? Słuchaj ja to rozumiem tak ;) Jesteś śliczna, masz piękną buzię, niektórzy kolesie nie mają u Ciebie szans! Więc co robią? Wyzywają Cię! Nie mogę Ciebie mieć , więc chcą uprzykrzyć Ci życie .. a im się udaje wiesz czemu? Bo się przejmujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi a może ludzie z klasy wiedzą, że waga to dla Ciebie akurat drażliwy temat i dlatego Ci dokuczają, ale Ty ich nie słuchaj bo nie mają racji, wyglądasz super :) no i powodem może też być to, że uczysz się dobrze...w każdej klasie z tego co pamiętam dokuczało się takim osobom, ale to z zazdrości :P Uwierz w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa zazdroszcza Ci i tyle Roxi- jesteś naprawdę piękna- a frajerami się nie przejmuj- to ćwierćmózgi- z resztą każdy facet do 30 jest ćwierć mózgiem- po 30 może mu się poprawić na półmózga:) nie ma się co nimi przejmować... a szczególnie ludzie młodzi- potrafią tak dojebać tekstami że się żyć odechciewa- ale nie możesz sobie pozwolić na to żeby takie docinki wpędzały Cię w myśli o tym- że nie jesteś atrakcyjna bo ważysz 58kg. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voodica ogólnie jestem dość pewna siebie i zawzięta tak mnie rodzice wychowali. Mówię to co myśle i jestem bardzo otwarta ale bolą mnie te słowa kierowane w moją stronę, bo jeżeli jest jakaś kłótna to zaraz kończy się na ocenianiu mojego wyglądu, a nikt nie spojrzy na mnie jak na inteligentną młodą dziewczynę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jesteś zbyt podatna na to co mówią inni. Schudniesz tak że widać Cię nie będzie przestaną gadać, ale zaczną gadać "eeee.. patrz, ale ona ma brzydkie włosy, ajk się nie wstydzi z takimi włosami chodzić" a tobie bylo dobrze do tej pory z takimi wlosami, z takim kolorem... ale po ktoryms razem gdy uslyszysz ze wlosy amsz okropne, polecisz do fryziera i postarasz sie zrobic tak by juz nie mowili. To tylko przyklad, bo wloski masz naprawde sliczne. Ale zawsze cos bedzie innym nie pasować. Jesli tak wygladalas przed dieta, teraz masz 15 kg mniej to prosze nie badz niemadra 😭 bo wpadniesz w jakas anoreksje, jesli juz nie ams ztakiego myslenia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem w 3 gim, powinnam być w drugiej ale poszłam rok wcześniej do sql :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienisz szkołe,pójdziesz do średniej i zobaczysz,że tam są inni ludzie, mądrzejsi ;) i nie będą Cię dokuczać. żal im dupe ściska,że nie dość,że ładna to inteligentna więc trzeba znaleźć na nią haczyk i znaleźli waga - a Ty sie dałaś na ten haczyk złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi i ty mowisz ze mialas tlusty brzuszek? To ja niewiem.. mam morze tłuszczu na brzuchu haha:D chcialabym miec to co ty tam chowasz:P wiec jesli teraz jestes jeszcze szczupleksza no to czym sie martwic!!:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suma suma tematu:) roxi jest sliczna i napweno uwierzy w siebie jak pojdzie do srednij i bedzie kazdy chlopak za nia latał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi- bo nie mają argumentów innych...dlatego tak mówią- a chcą Ciebie jeszcze bardziej dobić bo wiedzą, że się odchudzasz albo to zauważyli jeśli nikomu o tym nie wspominasz. Kochana jesteś za młoda na to żeby się głodzić- w ogóle nikt nie powinien się głodzić... Wiesz jakie moga być tego konsekwencje? JEsteś nastolatką- wiem, że wygląd i opinia publiczna wiele dla Ciebie znaczą- i teraz to dla Ciebie mega problem- ale zobaczysz ze za 2 czy 3 lata- zupełnie inaczej spojrzysz na życie- i mam nadzieję, że nie będziesz żałować swoich decyzji. ( nie chcę aby Twoja walka z wagą przerodziła się w anoreksję albo bulimię- to najgorsze co może spotkać kobiete) Ty powinnaś teraz dostarczac organizmowi mase niezbędnych składników- on się rozwija- potrzebuje energii... ja póki co uciekam- jadę nad morze- później do was wpadnę;-D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie planuję kupić książkę ,, w sidłach anoreksji" może ona da mi coś do zrozumienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi i ty mowisz ze mialas tlusty brzuszek? To ja niewiem.. mam morze tłuszczu na brzuchu haha:D chcialabym miec to co ty tam chowasz:P wiec jesli teraz jestes jeszcze szczupleksza no to czym sie martwic!!:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz już nie potrafię normalnie jeść, boję się.. po porstu najzwyczajnniej w świecie się boję, tego co może się stać jak zacznę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem boisz sie ze jakzaczniesz to znowu bedziesz wygladac zanim zaczelas sie odchudzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty lepiej kup tą książkę o anoreksji... może Ci pomoże, bo ja już "widzę" że psychika Ci nie działa tak jak powinna.... A anoreksja to przecież choroba związana głównie z psychiką... Może w końcu zrozumiesz, że jesteś młoda i piękna i szkoda się tak marnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voodica szok 10kg i jaka u ciebie roznica nie uwierze ze wazysz 94kg a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
175- ja jestem rownomiernie zbudowana dlatego nie widac tej wagi:) ano i jeszcze sie smieje ze mam tytanowe kości:) bede za pre godzinek to popisze z wami jesli bedziecie papaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny, że mi pomagacie choć trochę w tym wszystkim! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi - mam nadzieję, że choć trochę weźmiesz sobie nasze słowa do serca i się nad tym zastanowisz :) Voodica - ja ważę prawie tyle samo co Ty (2kg mniej) ale mam 10 cm mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zdjęcia na fotce i photobloga. fotka : oooroooksiooo , pb : ciziunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×