Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Mi się np podoba ta a6w bo jest pewnien schemat i choćbym miała zdychać to to muszę zrobić a potem jak mam sama coś wymyślać to nuuda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kina chodzimy często, jakoś 2 x w msc na pewno a czasem co weekend więc to odpada :( sama nie wiem,chciałabym żeby to był szczególny dzień :) a kolacja itp odpada :P bo nie lubimy takich rzeczzy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem co kupić ? ehh :P ja to mam problemy ;D daje sobie spokój z ćwiczeniami, jak będą milionerzy to sobie poćwiczę trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja lubię prezenty kupować :D z/w idę żurek zrobić :DD :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj są milionerzy? przecież dziś poniedziałek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i będą, nie wiem nie zaglądałam do programu :) Dobra ja ucieka przygotowywać sobie obiadek :) Później zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, powiem Ci że teraz to nie jestem na czasie. Bo nie mam nic nowego :( a właśnie na odchudzanie polecam Ci taniec nowoczesny disco dance, strasznie wciąga i wyrabia nieźle mięśnie. ja jak zaczynałam tańczyć nie mialam nawet mięśni na łydkach a widziałaś na tym zdjęciu w stroju, to było zdjęcie podczas obozu tanecznego właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi są, ale nie mam czasu na takie coś :( 2x w tygodniu mam prawko po 3h, później zaczną się jazdy i też nie jest mi to na rękę :/ na dodatek ta szkoła ciągle muszę się uczyć dziewczyny basen raz w tyg coś waszym zdaniem da?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee fajne to :D na pewno dużo daje co do sylwetki :):) no u mnie jest aqua aerobic i zwykły basen no i jeszcze aqua park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam naszej klasy, już dawno mi przeszło i skasowałam, z kim chce to utrzymuję kontakt na co dzień, a zdjęcie postaram się jakieś wgrać i tu umieścić :D ale wiem nawet nie widząc was ze wyglądam najgorzej :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już po obiadku, miałam zjeść kalafiora, surówkę i jedną paróweczkę, ale tak się najadłam, że parówki już nie zmieszczę :P a.. no i poćwiczyłam trochę (dobre i 20 min) :D wieczorem postaram się więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×