Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

galileoo fajnie ze jestes bardzo sie ciesz ze sie przylaczylas bedziemy sie wspierac ja o tym sniadanku juz jestem i powiem ci bardzo zapycha oj bardzo pamietaj ze nie wolno jaj solic wogole nie wolno jest soli uzywac nie wiem jak z reszta przypraw ale ja dzisiaj pieprznelam jaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcinam jajeczka, akurat bardzo je lubie wiec dietka mi pasuje, tylko te grejfruty, bleee Ale zjem, zawzielam sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj galileo mam nadzieje ze wytrwasz przy tych jajkach . ja jestem miesozerna wiec mi moja dieta odpowiada zobaczymy efekty naraze 5 dni za mna i prawie 2 kilo mniej nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo ja bede sobie wyciskac grejfruty bo nie dam rady ich zjesc kupilam i czerwone i biale ciekawe ktore smaczniejsze ? kaad moze ty jadasz grejfruty ktore sa leprze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny tak mnie to forum wciaglo ze az sie zanieedbuje w obowiazkach no ale przyjdzie wiosna i bedziemy tu zadziej zagladac bo bedziemy wiecej spacerowac no ale nic milo sie tak wspierac wzajemnie trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nieuwaznie mnie czytacie pisalam ze pije codziennie sok z grejfruta i wole z czerwonych sok jest pycha lepszy niz owoc ja chba nawet po diecie bede go pic bo mi bardzo smakuje i musze kupowac wiecej owocow bo jak maz jest w domu to mi podpija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad ja zakladajac to forum nie bardzo wiedzialam czy sie utrzyma teraz jestem mile zaskoczona :) to dzieki wam ze ze zdecydowalyscie sie tutaj zajrzec kaad to nic ze idzie lato ale przeciez wieczorem kazda z nas znajdzie chwilke by napisac co u niej a co do diety to zastanawiam sie jak sie pozniej z niej wychodzi zeby nie bylo efektu jojo wiecie cos o tym o rany a mnie juz na ki belek gna bede za pare minutek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jak juz sie zdarzylo to najbardziej smakowaly czerwone. Kaad, gratulacje najwazniejsz ze Twoja dietka dziala. Ja za miesem nie przepadam, wlasciwie jem tylko biale, czerwonego wogole nie lubie.Wiec dietka bezmisna bylaby dla mnie ok. W przeszlosci bylam 5 lat wegetarianka, ale przed zajsciem w ciaze moj mezczyzna mnie zmusil do jedzenia miesa :-p Ja nawet mojej malutkiej dzis na sniadanko gotuje jajka, on tez je uwielbia, wogole nie chce jesc kaszek, nie lubi jesc z lyzeczki. wiec musze jej gotowac normalne sniadanko i ona sama wcina. Wiecie co nawet zupki nie chce jesc lyzeczka, musze jej wyciagac warzywka z zupki i ona je wcina widelcem albo rekami :-p Zosia samosia... nie lubi byc karmina tylko sama wszystko jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad ja wiem ze pijesz sok z grjfruta ale ktory z czerwonego czy z bialych ktory lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo a ile ma twoja mala bo nie pamietam czy pisalas a nieche mi sie czytac od nowa bo troche tego nadziergane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz fajnie ze cie gna bo mnie nie ale jaknarazie i tak nie mam zastoju bo przy kopenhadzkiej to przez 13 dni robilam tylko 1 ,2 razy. tak sie fajnie zlozylo ze zalozylas te forum bo szukalam czegos dla siebie dziewczyn o podobnych problemach no i mam nadzieje ze znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj starszy ten to jest niejadek chleba nie je chyba latwiej napisac co je bo tego mniej Ja dziewczyny juz 3 raz walcze z kilogramami i zawsze z podobnej wagi troch ponad 70 kg pierwszy raz jak mialam 20 lat i wtedy moja waga 62 utrzymal sie do ciazy drugi raz po pierwszym i terz bylo dobrze do ciazy a teraz jest najciezej ale moze tym razem sie uda. kiedys nie lubilam slodyczy ale po pierwszej ciazy wpadlam chyba w nalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileo ty chyba az takzle nie wygladasz przy swoim wzroscie z tymi kilosami ale cie rozumiem pewnie chcesz jeszcze lepijej wygladac . ty z tego co pamietam bylas szczuplutka no i pewnie jeszcze taka bedziesz.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaad nie jest zle, jestem wysoka wiec sie jakos rozlewaja, ale kiedys mialam 59kg a teraz 75,5 wiec widzisz roznice. I starych ciuszkow tez nie moze ubrac. Wiec musze wrocic do poprzedniej wagi, dla siebie samej, dla wlasnego lepszego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co musze spadac troche sie dzieciakami zajac i dokonczyc mycie okien postaram sie po 12 odezwac moze ktos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem ci ja tez tochce tylko dla siebie zrobic bo maz mowi ze mu to nie przeszkadza ale mi tak wiem ze jakteraz niewygram to za pare lat bedzie 80 a moze 90 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bierzecie hormony bo ja tak i nie jestem pewna czy to nie przez nie tak ciezko mi idzie lekara mowi ze nie alejakos jej nie wierze i chyba zmienie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no syca syca kiedys gdzies czytalam ze ktos jadl chyba 10 na dzien i z majonezem i chudl nawet probowalam ale szybko wymieklam. ja wiem jedno zeby schudnac trzeba mniej zreca raczej tak jak mowia jesc malutko a czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo a kiedy II sniadanie ? moja mania za dwa dni skonczy 13 miesiac ja odraazu po urodzeniu bylam chudsza niz teraz :( kaad rozumiem ale wracaj pa pare chwil ja teraz sprzatam zagladajac do was co jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez po urodzeniu schudlam, a potem przybralam, nie zwracalam uwagi na to co jem i tak mi sie przytylo :-( II sniadanko o 12.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez o 12 a powiedz zjesz grjfruta czy robisz sok jak ja ? i dotego zielona herbatka czy kawka bo ja herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, jesli ta dieta pozowoli mi zejscv do 65kg to bede w siudmym niebie. Taka wage mialam w 1 mies ciazy. Pozniej bedzie juz latwiej zrzucic te pare kg. Najgorsze te 10 przede mna. Kaad ja musialam odstawic tabletki hormon. bo to wlasnie przez nie przytylam i nie moglam przez nie schudnac. Od 2 mies nie biore i chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie biore bo mam chora tarczyce i przez nia nie moge schudnac a jak bym brala horony anty to bym chyba ja slon wygladala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja grejfruta wyciskaM na takim od cytryny i wypijam jahormonow nie odstaqwiebo nie planuje wiecej dzieci a mam fiola na punkcie zabezpieczenia i najlepiej to bym stosowala i hormony i cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad z regoly po tabletkach tyja dziewczyny ktore maja problem z gospodarka hormonalna musisz sobie zrobic badania czy maz prawidlowy poziom hormonow i czy te tabletki sa odpowiednie wybierz sie do gina nie moga schudnac dziwewczyny te ktore maja podwyzszony poziom estrogenow one odpowiadaja za odkladanie sie tk tluszczowej i za tycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×