Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

to ta dieta ja wyslalam link poczytalam o tej diecie na kaffe i dowiedzialam sie ze w ciagu pierwszego tygodnia chudnie sie 4 do 6 kg fajnie co i ze pierwszy tydzien jest trudny a drugi leci z gorki:) ja jutro zaczynam !!!! mam propozycje moze pomierzymy sie wszystkie w pasie biodrach w udach (trzy pomiary gora srodek dol) lydka a podiecie pochwalimy sie swoimi postepami co wy na to? ja sie na to pisze !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zrobmy sobie pomiar :-) zobaczymy jakie beda efekty i roznica w kg i wymiarach przed i po diecie. A i zoladeczek nam sie troche skurczy to po dietce tez nie bedzie nam sie chcialo duzo jesc :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo korzystam z tego linka co ty dobrze to jutro dzien zaczynamy od 3 jaj grejfruta i nieslodzonej herbaty lub kawy :) dziweczyny jest nas 3 damy rade ja waze 70kg a wy podajcie swoje dokladne wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam maly problem bo niemam centymetra, moze uda mi sie go dzis kupic (nie mieszkam w polsce i moze byc trudno bo niewiem gdzie bedzie). Link ktory podalasw zasadzie sie niczym nie rozni. Bo czy drugi sniadanie zjesz w poze lunchu (okolo 12.oo) a obiad w poze kolacji (ok.17) to chyba nie zrobi roznicy :) ok ide kupic jajka bo teraz ich duzo zejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, bedzie nam latwiej! Najwyzej sie bedziemy wyzalac na forum jak nas glod dopadnie. Ja sie uzbroje w dietkowe produkty, nie lubie grejfrutow ale sie poswiece. Za to jajka uwielbiam, powinno byc ok :-)) wiecie co jak sobie pomysle ze moglabym tyle kg zzucic to az mi sie mordka usmiecha :-) ale i po dietce juz nie bede sobie pozwalac, tylko zamierzam jesc naprawde zdrowo i malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, ja tez glownie mieszkam za granica, teraz jestem 2 miesiace w polsce bo mamy tu troche do pozalatwiania, ale od 5 lat mieszkam w UK, tam mam domek swoj, a w tychach mieszkanko :-) Wracam do UK w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj centymetr kupic w sklepie z tekstyliami albo, u nas sa to tzw sklepy za funciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo jak schudniesz 10 to polubisz grejfruty :) asia masz racje ja tez musze kupic jaja bo mam tylko 8 w lodowce :) a to za malo bardzo sie ciesze ze topik sie utrzymuje i znalazlam bratnie duszyczki do odchudzania super :) to dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze 3 paczki kupie jaj :-))) hihi, bo moj mezus tez lubi i mi moze powyjadac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda munia
Dziewczynki trzymam za was kciuki z tą dietą norweską. Wydaje mi się że ona działa mniej więcej tak ja ta kapenhadzka. jak na was podziała to i ja ją spróbuję. Właściwie to lubię jajka i grejpfruty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zauwazylyscie dziwczynki ze postawilysmy sobie poprzeczke wysoko, bo zaczynamy dietke od weekendu? :-) Nie wiem jak u was ale u mnie to wlasnie w weekend bylo mi najciezej. Ale damy rade!!! Tylko nie podjadac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade galileoo nie mysl o tym ze wolne potraktuj tak jak byloby w tygodniu odchudzanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo a tam jest napisane ze drugiego dnia i kolejnych dni po 1-2 jaja tzn ze moge wybrac sobie ile chce jesc czy jedno czy dwa czy to zalezy od tygodnia ze pierwszego tydodnia dwa a drugirgo jedno ale jestem drobiazgowa co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdy dzien jesz tak samo, tzn kazdego poniedz czy wtorku tak jak npisane. Mozesz wybrac 1 lub 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo a o ktorej bedziesz jadla posilki jak sobie planujesz? ja mysle 9:00 sniadanie 12:00 IIsniadanie 15:00 obiad tak moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mniej wiecej o tych porach, zawsze jem 2 sniadanie o 12 a pierwsze to zalezy o ktorej wstane :-) Jest to przewaznie 9-10, obiadek tez bede jesc o 15 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzewczyny ja bede leciec. wpadne jutro z rana zobaczyc jak wam idzie :-) Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede okolo 18 , 19 wlasnie wrocilam ze spacerku a teraz odbiad mezowi ide gotowac :( prowiant zakupiony i czas wziasc sie za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak sobie mysla ze jak zjem sobie obiad o 15 to do wieczora to tylko woda i herbatki owocowe ale jazda mam nadzieje ze wytrwam bardzo chce schudnac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wiecie co ja zwaze sie kazdego dnia rano a wy??? a zmierze sie dzisiaj a potem na koniec 15 dnia po diecie! a wy jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze wy pelne zapalu PODZIWIAM bede was obserwowac a ja jednak zostane przy swoim pomysle bede pisac o efektach jak jakies beda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×