Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a rozne troche o glodowce o kopenhaskiej o owocowo warzywnej i ostatnie bardzo ciekawe to o odchudzaniu woda tylko je poczytuje nie pisze na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba mamy podobne zainteresowania gust bo ja tez takie czasem poczytuje probowalam z ta woda ale sama woda to chyba nie jest w stanie odchudzic ale w polaczeniu z dieta to juz cos bo jak ci sie chce jesc to sie napij i bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z wami dziewczyny tylko z tej norweskiej nie skorzystam bo mi raczej nie podchodzi mam dosc gotowanych jaj po kopenhadzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wspierac bede i mam nadzieje ze wy o mnie tez nie zapomniecie ja tez sie zmierze ale jak odnajde miare bo moj starszy gdzies zapodzial albo sama przed nim schowalam i nie pamietam gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj dziewczyny gdzie sie podzialyscie !!!!!!!!!!!! ja zaraz znikne a wy sie pojawicie!! jak dzis przetrwalyscie ? ja jakos dotrwalam ale wieczor i tak jest najtrudniejszy dzieci ida spac i robi sie spokoj bo tak w trakcie dnia nie mam zadnego posilku na spokojnie czasem udaje misiezjesc obiad w spokoju jak chlopcy pojda spac o jednej porze. ale ja sie zawzielam i dzis juz nic niezjemtylko woda i szkalnka chudego mleka na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja na chwilke jestem. Mezulek robi sie zazdrosny o was :) Po tej diecie zapisuje sie na silownie (teraz sie boje zeby nie wykonczyc mojego organizmu :) ) Mam nadzieje ze uda nam sie wytrzymac :) Moze wazmy sie co 2, 3 dni zeby bylo na co czekac :) albo lepiej za tydzien :) (to by bylo kolejne wyzwanie - przynajmniej dla mnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz jestem ale zaraz znikne bo bede mala kladla spac dzisiaj wyjatkowo pozniej idzie spac bo wczesniej spala do 17.30 ja sie tak nastawialm na ta diete ze mam wszystkie produkty na dietke hahha mam nadziejz ze nam sie uda dziewczyny duzo silnej woli nam potrzeba oj tak tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem czy ktoras z was jeszcze nie spi moja malutka juz spi wiec mozemy spokojnie porozmawiac wlasnie pije herbatke z zielonej herbaty z mieta zakupilam ja na nasza dietke ktora rozpoczynamy od jutra ach nie moge sie doczekac jutrzejszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem ale troche pozno.... Ja dopiero mala klade spac (wole juz pozniej ja klasc zeby dluzej pospala :) )Napiszcie rano poranna wage. Ja wstaje troche pozniej niz wy ale jak tylko sie zwaze to napisze.... pozdrawiam i trzymajcie sie .... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda munia
Do kaad1. ja też zajadałam się dopiero późnym wieczorem jak chłopcy poszli spać ale już 2 miesiące tego nie robię. więc chyba można wytrzymać bez późnej kolacji. Dziewczynki przyłączam się do was do diety norweskiej. zmierzę się i zważę. zaczynamy od jutra czyli 4,04,2008. Niestety ja nie będę mogła za często z wami pisać ale będę na bieżąco śledzić wasze wypowiedzi i dzielić się swoimi mam nadzieję sukcesami. Do jutra a raczej dzieńdobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda munia
Wiecie co nie przyłącze się do was z tą dietą norweską. jak dla mnie za dużo trzeba w niej jeść 3 jajka, albo ten szpinak. . za was trzymam kciuki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego ranka musze powiedziec jestem jeszcze zaspana ale pamietam o diecie wlasnie zachwilke (jak tylko napisze post do was) to ide wastawic sniadanko :) ale jestem podescytowana to moja pierwsza dieta tak prawdziwa i rygorystyzna ja nigdy nie stosowalam sie do zadnej diety tak bardzo jak zamierza ta prowadzic jestem bardzo pesymistycznie nastawiona do tej diety mam nadzieje ze wytrwam i zrzuce 10 kg bardzo na to licze bardzo :) dzisiaj sie zwazylam zwazylam ale nie moge znalesc centymetra zeby sie zmierzyc bede szukac mam nadzieje ze sie uda go gdziesc znalesc :p a jak nie to pojde kupic:) waze 70,300kg mierze 160cm a wy przylaczcie sie szybciutko zebym nie czula sie osamotniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze ze ja pierwsza zaczynam dietke licze na to ze sie nie wycofacie ze nie bede sama w walce z kilogramami i dziewiecioma jajami (chodzi mi o dzisiaj) :P sniadanko moje bedzie wygladac tak 3 jaja i zielona herbatka z mieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciekawa jestem czy mojem malej nie wysypie od tylu jaja hehehe :) jaka jestem glodna nie moge doczekac sie tego sniadanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny wlasnie jem sniadanko jaja troche popieprzylam bo inaczej bym nie zjadla :P mojej marysi dalam kawalek czekoladki i sie zapomnialam reszte wzielam do buzi ...ale co ... wyplulam niezle nakrecilam sie ta dieta to do mnie nie podobne zeby nie zjesc slodkiego ups twarda sie robie ciekawe jak dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 3 jaja to duzo niewim co ledwo wchodza zostala mi jeszcze polowka jaja i bede sniadanie miala za soba chyba dzisiaj jest dzien najgorszy :P wiecie jak te jaja zapychaja uf no jeszcze cwiarteczka mi zostala ale dam rade a co twarda jestem nie no kochane ja tu jaja wcinam a na stole lezy czekolada booooze co ja robie ???:) no juz sniadanie mam za soba poszlo i jest ok zobaczymy co dalej czy dam rade teraz jestem napchana jak pluszowy mis ach te jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapomnialam napisac ze bede cwiczyla na orbitreku 15 min. dziennie :) jak z sil nie opadne:P maz mnie bardzo wspiera w odchudzaniu bo wie jak bardzo mi zalezy schudnac oj tak bym chciala:) miec ladne nogi zgrabna pupe i talie osy ....oj sorki rozmarzylam sie troszke ...to dlatego ze tak bardzo chce a wy kochane kobitki musicie tez mnie wspierac ja wysylam moc dobrej energii dla was moje dietowiczki norweskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestem osamotniona w walce z kilogramami tluszczyku trudno :( dam rade zobaczysie bede chudsza zaczynam wierzyc ze mi sie uda a teraz ide mala polozyc spac i pozniej zjrze do was papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do magda munia nie wiem co ty tamumniewyczytalasale jasie nie obrzeram wieczorem jakchlopaki pujda spac tylko pisze ze jest to ciezkie (nie jesc jak inni jedza) ale juz sie przyzwyczailam. hej Bigbabon zycze powodzenia ja nie moge juz patrzec na gotowane jaja i ty pewnie po tej diecie tez bedziesz miec dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon ja wiem ze ci sie uda!! jednak prosze i ostrzegam nie wierz bezgranicznie opisowi zeschudniesz w tak krutkim czasie tyle kg pomysl jak bedziesz rozczarowana jak tyle nie zleci ja juz to przerabialam postaw sobie nizej poprzeczke jak zleci 5 to super bo pomysl jaka bedziesz szczesliwa jak moze uda ci sie zgubic 10 to by bylo 5 wiecej niz planowalas a tak to mozesz sie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad ja wiem bede szczesliwa jak schudne nawet 3 kg :) naprawde aby sie cos ruszylo to najwazniejsze jak schudne wiecej to bede szczesliwa i to nie wiesz jak bardzo wlasnie popijam melise ... mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Ja wlasnie gotuje sobie sniadanko :-) Trzy jajeczka i zielona herbatka. Na czczo wypilam 2 szklanki wody z cytryna. Acha i dzisiaj sie zwazylam, 75,5 :-) Przynajmniej cos leci w dol. Jak wam idzie dietka? Zaraz dam malej sniadanko i poczytam wczorajsze posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie wg new mayo clinic to tez dieta dla mazycieli ale ja nie wierz w te 20 kilo moze kiedys w przyszlosci do tego dojde oile ta dieta jest skuteczna! moze ktos mnie skrytykuje ale to jego problem japije prted kazdym posilkiem pol szklanki soku z gejfruta na sniadanie jajecznica z2 jajiek ale pomaga mi maly zjes obiad udko z kurczaka bez skorki pieczone w rekawie i zielona fasolka got albo salata + dresing albo marchewka na kolacje pol piersi jakies 15 dag z rekawa albo z patelni i tez sorowka albo jakies inne warzywa gotowane do tego herbata zielona albo woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad ja mam niedoczynnosc wiec wiem ze moze byc roznie moge nic nie schudnac ja wiem wszystko i rozumiem ale bardzo wierze w siebie moje poekscytowanie wynika z tego ze to pierwszy raz zdecydowalam sie na diete i to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam lipton green tea mint ma fantastyczny smak tak duzo miety nigdy nie lubilam zielonej herbaty ale ta mi smakuje jest naprawe dobra i jej nie slodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dzis zwazylam szalu nie ma no ale po swietach dochodze do siebie i tak sie ciesze ze nie bylam u rodzicow bo pewnie dlugo bym jeszcze nie mogla dojs ja mam 74,5 i 165cm to duzo ale ja powoli chce schodzic w dol mi ta dieta narazie odpowiada jest moze monotonna ale jak sie postaram to ja troche urozmaice w inne warzywa moze nie jest to jakas drastyczna glodowka ale czytalam rozne posty i ludzie powoli chudna ja mam nadzieje do sierpnia dojsc do jakis wymarzonych efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Bigbabon ze patrzysz tak realnie bo nienawidze tego uczucia jak ci nie wyjdzie wtedy trace zapal i przez to wygladam jak wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×