Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

bo przewznie lekarz wypisuje table i nie robi badan a dziweczyny pozniej robia sie jak poczki :p prze tycie i zatrzymanie wody organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po ciazy tak sie wszytsko pozmienialo... Wczesniej bralam tabletki przez 7 lat i to rozne, czasem zmienialam i bylo ok, nie tylam. Po ciazy powiedzieli mi ze moge brac tylko cerazette, bo po innych zle sie czulam, mialam lekkie nadcisnienie i ciagle bole glowy. Po cerazette bylo ok z cisnieniem, ale za to przybralam na wadze, ciagle chcialo mi sie jesc, spac i wogole bylam jakas taka ociezala i zero ochoty no sex, nic mi sie nie chcialo, zero libido. Teraz juz ich nie biore i czuje sie swietnie, co prawda ryzykujemy, tez wiecej dzieci nie planuje ale jak dotad moj mezczyzna "uwaza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ja teraz ide gotowac obiad mezowi i sobie pojawie sie gdzies kolo 14 chyba ze uda mi sie wczesniej papapapa galileoo napisz jak sie czujesz po obiadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Mi internet troche szfankuje ale jestem :) Ja po sniadanku juz nie moge na jajka patrzec a jeszcze 4 dzis trzeba zjesc :( Ja narazie sprawdzam przez weekend czy nic nie bedzie malej. Karmie ja tylko piersia! Na noc dostaje co prawda flasie i przez dzien jakiegos owocka ale chce i karmie ja cycusiem.... Jak nic jej nie stanie sie przez weekend to kontyuluje diete ale jak tylko bedzie sie dziac cos nie tak odrazu koncze. To tez moja pierwsza \"powazna\" dieta. I mam nadzieje ze dotrwamy do konca. Moja waga startowa 70 kg f*ck :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj joasia no ja juz po II sniadaniu wiagnelam 3 jaja i grejfruta jeszcze sacze herbatke zielona z mieta ale jestem zapchana uff to chyba te jaja teraz obiadek o 15 a potem tylko woda i herbatki a wlasnie jaka salatke robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez juz po II sniadaniu, jestem najedzona! Ja chyba utre sobie marchewke i biala kapuste na dzisiejsza surowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za okolo 2 godziny II sniadanie (spimy z Luska dlugo a u nas jeszcze godzina wstecz :) ) Ja robie surowke z selera naciowego, ogorka i pomidora.... Mam nadzieje ze po dzisiejszym dniu nie zwymiotuje od nadmiaru jajek... Ja tez wlasnie ide na spacerek i niewiem o ktorej wroce bo mamy sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos sie nie moge dzis wybrac z domu. Mala mi zasnela wiec pojdziemy pewnie tak za godzinka, dwie. Ja mam chwilke dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapomnialam wody a nie mam jak pojsc bo pogoda pochmurna boje sie zeby nas nie zastal deszcz a marysia juz robi sie spiaca galileoo ja sie teraz zwazylam wiesz to jedzenie to jakies puste kalorie i waga lekka bo nic mi nie poszlo na liczniku w gore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaka godna jestem.... Drugie sniadanie przedemna ale chce tak zaplanowac posilki by II sniadanie bylo obiadem a obiad kolacja. Boje sie tej diety bo karmie mala. Jajka moga jej zaszkodzic a my musimy dzis zjesc 9 a potem okolo 4 dziennie i do tego te grejpfruty.... Nie jadlam cytrusow bo uczulaja a teraz mam jesc 2 dziennie!! Mam nadzieje ze malej nic nie bedzie i ze szybko mina te dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ja tez karmie piersia :) ile ma miesicy coreczka? ja bede jadla jutro tylko po jednym jajku dziewczyny a ile mozna zjesc sałatki bo nie jest napisane mozna jej zjesc ile wejdzieczy wiecie wiecej cos bo ja nigdzie nie znalazlam tej informacji i nie wiem ile mam tego zjesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jak sie karmi piersia to trzeba pic max 2,5 litra wody bo zeby wytworzyl sie pokarm tak mowila mi polozna w szpitalu i ja tego przestrzegam ty tez pilnuj tego a w tej diecie trzeba duzo pic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o 15 stej jem obiad i tyle bylo by na dzisiaj do konca dnia na wodzie i herbatkach ciekawe czy dam rade teraz czuje troche glod ciekawe jak pozniej sobie dam rade:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ma prawie 5 miesiecy i niewiem czy dobry pomysl jest z ta dieta... Moje mleko juz nie ma takich wartosci, widze to bo je czesto no i placze.... Flasie zjada w mknieniu oka podobnie owocka... Moze wstrzymam sie jeszcze miesiac az skonczy pol roczku i kiedy bede ja dokarmiac ale cycusiem... Jak sadzicie?? Zdrowie mojego dziecka jest chyba wazniejsze niz moja figura.... Niewiem... poradzcie mi.... Co do salatki to zdaje mi sie ze mozemy zjesc ile chcesz (oczywiscie nie kilogramy :) ) bo to jednak jest obiad i musisz cos zjesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzeba pic duzo przy karmieniu ale przecierz zeby mleko mialo jakies wartosci trzeba cos jesc.... Prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc joasia nie wiem ile warzysz aleile bys nie warzyla to mala jest najwazniejsza i uwazaj bys pokarmu nie stracila chyba ze juz nie chcesz karmic ? lepiej pomysl o jakiejs innej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chce karmic!!! Dziewczyny ja chyba rezygnuje.... Bede jadla malo ale cos wiecej niz jajka... i nie bede jadla miedzy posilkami.... Mam nadzieje ze mnie nie wygwizdacie a tym bardziej uwazaly ze mam slaba wole. Robie to dla mojego dzieciatka. Jeszcze miesiac.... Po miesiacu zrobie ta diete ( mam nadzieje ze wtedy schudne i nie bede jej potrzebowala :) ).... ok napewno jestem z wami.... w poniedzialek zapisuje sie na silownie i sanune i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia wartosc mleka nie zmienia sie wiem cos o tym bo studiowalam na akademi medycznej zawsze jest takie samo mleko w piersi skladniki te same w tych ilosciach co trzeba jedynie moze sie zmniejszac ilosc pokarmu i to dlatego mala kwili bo chce ssac a nie ma co wiec powinnas sobie pic hetbatke dla mam karmiacych jest hippa bardzo dobra albo w aptekach srodek mlekopędny fitomix ja co jakis czas popijam ta herbatke bo moja teraz tez ssie cycy a nie chce zeby mi plakala ze jest malo powinnas sprobowac a co do diety jak uwazasz sama ja bym poczekala jeszcze z miesiac bo jaja uczulaja u dzieka wprowadza sie w 9 miesiacu zacheilam cie do diety bo myslalam ze masz juz wieksze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia nie mozesz cwiczyc bo dziecku do mleka przedostaja sie kwasy i toksyny nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama niewiem co robic.... z jednej strony chcialabym dokonczyc ta diete ale przecierz moge byc na innej.... niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia mozesz stosowac diete warzywno owocowa dr dąbrowskiej ja bylam tylko nie bardzo rygorystycznie tzn przepisy z tamtad bralam bo moja mala skazowa na niektore niesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny ten obiad to nie dozjedzenia mowie wam zapchana jestem po uszy a ty galileoo jak tobie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczynki, czy mogę się do Was dołączyć?:)Mi do zrzucenia zostało ponad 10 kg!!!!!!Ale ucieszę się, jak schudnę na razie 8:)Mam wzrost 170, a waga to 78!!!!!!W ciązy przytyłam 25 kg ale te 20 to bardzo szybciutko zeszły same, nawet nie wiem kiedy, a 8 bardzo powoli schodzi m(jeżeli w ogóle):) Mój synek ma 3 miesiące i karmię tylko piersią, więc nie wprowadzam żadnej konkretnej diety, tylko od wczoraj MŻ po prostu i zero słodyczy, bo to one własnie mnie gubią:)Ogólnie nigdy nie byłam chudzinką ale jakoś w miarę wyglądałam, rozkładały się kg proporcjonalnie, a teraz mam oponkę na brzuchu, która mnie załamuje oraz biodra!:)Więc jeśli mnie przyjmiecie, to dołączam do Was, będzie mi raźniej:) No to ładny referat na poczatek walnęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia pewnie zapraszamy joasia i gosu dla was polecam diete garsciowa bo je sie wszystko 5 posilkow dziennie i tylko tyle co miescie sie jak rozlozycie reke tylko stale pory jedzenia i nie wolno jwsc po 18 trzeba pic wode niegazowana a slodyczy nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×