Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

gosia a chodzisz w gorsecie po porodzie bo to bardzo wazne zeby skora na brzuchu ci sie ladnie sciagnela na allegro sa dostepne ja tam kupilam a jak rodzilas naturalnie czy cc bo ja cc i mi w szpitalu bardzo doradzali zebym w tym chodzila i mieli racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia w "rozmowach w toku" byla kobitka ktora dzieki tej diecie schudla 50 kg i nie ma efektu jojo pozatym w okresie 6 miesiecy mysle ze wam ta dieta bardzo pasuje a i co jeszcze polecam jesc mieso albo gotowane na parze albo pieczone apsolutnie nie smazone i nie duszone to tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu ja mysle ze potrzeba na to czasu na ta twoja oponke zobaczysz jeszcze krotko jestes po porodzie niech jeszcze uplynie kilka miesiecy i wszystko bedzie w normie a wpolaczeniu z dieta garsciowa bedziesz ladnie wygladac mnie wlasnie zgubily slodycze i to bardzo doktor pediatra powiedziala mi niedawno ze jak sie karmi to nie trzeba jesc za dwoje tylko tyle ile sie samemu potrzebuje duzo wody by miec pokarm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem,tylko moj synuś nie dał mii chwili oddechu,teraz śpi-ufff!Bigbabon-ta waga 50 kg to twoj cel czy już to osiągnęłaś?Przy wzroście 170 nie bedziesz wyglądać jak anorektyczka?Uważaj na siebie,szkoda żebyś się pochorowała,ja sama widzę że to odchudzanie powoli robi się jak obsesja...widząc rezultaty innych niby dostaję kopa do walki ze swoimi kg a z drugiej str.mamnieraz doła że mi się nie udaje tak zrzucać jak innym...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie spowrotem! Ja obiadek zjadlam o 16, tak jakos wyszlo bo pozno wrocilam ze spacerku z mala. A jak u Was? Ja juz szczerze mowiac nie moge patrzec na te jajka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy ale mi sie strasznie w glowie kreci. nie wiem czy to od tej diety? Pewnie sie organizm odtruwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek to bym chciala osiagnac kiedys wazylam 47 kg ale teraz bylabym zadowolona jakbym osiagnela 55 bardzo chociaz wiem ze to trudne :( galileoo zwaz sie i napisz czy cos sie ruszylo bo ja z ciekawosci weszlam na wage teraz i waze 300 g mniej to tak jakbym nic nie zjadla i jwszcze trosze zmniejszyla to chyba dlatego ze bylam w kibelku :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga stoi, ale tez sie nie podniosla, czyli chyba ok :-) Wiecie co, glowa mnie boli, troche zle sie czuje, ale to chyba efety odtruwania, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo mnie tez troszke boli pij duzo wody :) to efekt tego ze organizm sie domaga jedzenia wczesniej wiecej jadlas a teraz juz zakonczylas jesc na dzien dzisiejszy :p mam nadzieje ze nie podjadasz:) musisz wytrwac widzialas linka ktorego wydslalam zobacz to cie zmotywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo a cwiczysz ? ja dzisiaj wieczorem zrobie 10 brzuszkow jak uda mi sie wiecj to zrobiee tyle ile dam rade a ty co o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwicze kilka razy w tygodniu tak po 30 min. Wiem ze to za malo wiec musze czesciej, jakos sie zmobilizowac. Bigbabon, nie podjadam,nic a nic, ciezko sie powstrzymac, ale wiem ze jesli cos zjem to cala dieta na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem przetrwalam dzien nie podjadam no i to juz sukces macie fajne tesciowe wiem ze to nie na temat ale mojajest niezbyt udana gratulacje ze wytrwalyscie pierwszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba musimy jeszcze jedno forum zalozyc p.t. moja tesciowa - masakra , porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co do diety to trzymaj sie galileo najgorszy jest pierwszy dzien przynajmniej u mnie potem organizm sie dostosowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalamsobie tego linka o norweskiej no i fajnie pisza ale tak sobie mysle ze jak ma sie komus udac to nie wazna jaka dieta czy norweska , kopen.. garsc albo jeszcze jakas inna ale wazne by znalezc cos co nam odpowiada no i jak sie ja skonczy to nie rzucic sie na jedzenie ja juz 2 razy schudlam ponad 10 kilo po ciazy nawet ponad 20 a teraz to mam nadzieje ze to moja ostatnia nadwaga!!!!!!!!(kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad to moja pierwsza taka rygorystyczna dieta. Mam nadz ze jak schudne to juz nigdy do nadwagi nie wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mialam byc wieczorem myslalam ze bede jechac na zakupy ale jestem spowrotem bo maz ma duzo pracy przy domu jutro pojedziemy :) co do tesciowej to ja czesto ja widuje jest spoko wiem ze mi tylek obrabia ale do mnie jest ok poprostu tolerujemy sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo jak mi sie uda schudnac tym razem to powtorze ja za miesiac tak jak pisza na forum zeby osiagnac swoj cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na tym forum pisza ze mozna za misiac sporo ludzi tak zrobilo to teraz nie wiem ....zgupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×