Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Tak kochana, staram sie pic minimalnie 3 litry dziennie, pilnuje zeby nie pic mniej, a jak jest wiecej to i nawet lepiej :-) Jem tez codziennie na obiad salatki, poza minionym weekendem ;p Unikam smazonego i slodyczy, choc czasem uda mi sie jakas czekoladke skubnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda nie tylko pomaga zrzucic kg, ale oczyszcza oprganizm, poprawia cere i wyglad skory, wiec warto pic ja w duzych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nawet przy wodzie też trzeba uważać, bo mi np. okres spóźnił się tylko 4 tygodnie, waga owszem spadła ale przez to spóźnienie troszeczkę stresu przeżyłam ale teraz już jest ok i wiem że warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słuchajcie co mi sie dziś przydażyło!Spotkałam dawno nie widziana znajomą,ona od razu \"aleś schudła\",aż nie moze się nadziwić,mówi że nigdy nie byłam chuda ani też gruba a tu po dziecku i taka laska...a nasza wspolna znajoma jest w ciąży,przed zawsze była chudzielcem,potem rzuciła palenie i przytyła około 20 kg i zaszła w ciążę i nadal tyje,zostalo jej jeszcze 3 m-ce a już przytyła około 20,masakra....a taka zawsze byla chudzina,że aż jej zazdrościłam... ale tak naprawdę to współczuje tej koleżance,chyba nie wie jak ciężko jej bedzie pozbyć się takiego bagażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileo kochana-również wszystkiego naj z okazji minionych urodzinek ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kasiulak! Mi tez wczoraj znajomi powiedzieli ze schudlam :-) Ale milo takie slowa uslyszec od innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że miło tylko potem mogę usiąść na laurach jak w kółko słyszę \"ale jesteś chuda...\"cieszy mnie to, ale też martwi że codziennie moja waga bardziej spada,chyba to bardziej zasługa bycia matką niż zdrowego trybu życia...chyba zrobię sobie badania krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlencia17
WITAM WSZYSTKIE MAMUśKI WALCZąCE Z KG JA RóWNIEż Z TYM WALCZE MAM NADZIEJE żE RAZEM DAMY RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że razem damy radę, ale problem w tym że te mamuśki gdzieś wyparowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! dziewczyny widze ze zaniedbujemy nasz topik :( ja wiem mnie nie ma to nikt nie chce tu zagladac:P a tak na serio wracam do was i bede do was bardzo czesto zagladac juz od niedzieli mam nadzieje ze mnie nie zawiedziecie i ze bedziemy razem pisac bo ja bede potrzebowala waszego wsparcia chce zastosowac diete dr dąbrowskiej warzywno owocowa juz zakupilam ksiazke i od poniedzialaku twardo zaczynam :) moze ktos ma ochote widze nowe duszyczki chcetne do odchudzania super im nas wiecej tym lepiej galileoo kasiulak i ruda joasia spisujecie sie super z waszymi kilogramami !!! a gdzie reszta dziewczyn mulanka .... nie no tak nie moze byc :( a wiecie co musze sie sie wam pozalic bo ostatnio miedzy mna i mezem zaiskrzylo pierwszy raz od 3 lat (tyle jestem po slubie) i to naj gorsze bo przy jego rodzicach a w sumie to powinnam byla sie nie odzywac ja nie pracuje to co mnie to ile on zaplaci za robocizne naszej kuchni ...dodam ze dla mnie to facet przesadza z kwota bo 3,5 tysia to duzo prawda tym barziej ze przez tydzien czy nawet poltora mialam rozwalona chalupe a on u kogos innego robi cos innego bo wczesniej sie zobowiazal ...ale po 5 min. ochlonelam on tez chyba glupio mu bylo ze tak wyszlo ...ale ja tak o dobro naszych funduszy a tu taka rzecz mie spotyka :( juz teraz wiem ze nie bede sie wtracac co ile kosztuje poki sama nie zarabiam co nie niech placze i placi jezeli nie umie walczyc o swoje a drugi problem to jak ograniczyc malej slodycze bo ma 3 kg nadwagi i nie wiem jak mamie powiedziec nie dawaj dziecku slodyczy i buleczek slodkich bo jak powiedzialam z aluzja mamo ogranicze marysi slodycze bedzie doslawala eaz w tygodniu w niedziele ciasteczko czy lizaka to mi powiedziala ze sama moge sie ochudzac a nie dziecko ktore dopiero zaczelo chodzic od miesiaca jak zacznie biegac to schudnie i co wy na to? o i tak musialam sie komus wyzalic bo tak ...ciezko mi na serduszku bylo a tak odrazu lepiej:) mam nadzieje ze u was wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlencia17
dzień dobry no to mamy kolejny dzień z walką z naszymi kochanymi kilogramami ciesze się ze tu weszłam bo jesteście dziewczyny naprawde ok .Pamiętaj BIGbabon że to twoje maleństwo i napewno nie chcesz aby miało kiedyś problem jak jej mamusia z gubieniem zbędnych kg bo wszystkie wiemy że to nie łatwa droga a im dziecko starsze i ma nadwage to póżniej zostaje tędęcja do tycia albo co gorsza otyłość więc nie daj się bąć silna i postaw na swoim ja też tak robiłam przy mojej 2-jeczce i wkońcu to ja mama mam ostatnie słowo:o) mam nadzieje że ci się uda a u mnie sprawa wygląda tak wzrost;165 waga ;75 mój cel 65 do 1 lipca no tak około 2kg na tydzien no mam nadzieje ze się uda mam dietke codziennie biegam i 10 min na atlasie pozdrawiam was dziewczynki i powodzenia z dietką w dzisiejszym dniu:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D u nas dzis pada to mam czas naisac. karmie mala dalej cycusiem) i przepraszam za bledy :) wiec moja waga ,wolnymi krokami spada w dol :) staram sie jesc mniej i \"normalne\" posilki Lusi wychodza zabki i mam miazdzone cycusie ;) az bola :( kupilam gorset i musze polecic go mama ktore maja problemy z \"oponkami\". Ja po wlozeniu go mam plaski brzuch i wieeelkie wciecie w tali. Czyli okolo 20 cm mniej w brzuchu :D BIGbabon powiedz mamie zeby niedawala dziecku slodyczy. ograniczcie jedzenie slodkosci do podwieczorka. To dziecko i napewno wam bedzie jej szkoda.... ale to dla jej dobra, ktore chcesz :) Pozdrawiam Fajnej dawno nie bylo :( Ciekawe czy jest w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! U mnie waga znow 70 :-( A tak sie cieszylam ze pojawila sie 6 z przodu :-( Ale to tylko i wylacznie moja wina, troche slodkiego popodjadalam. W niedziele, wczoraj tez mialam gosci buuuu.. Dzis wyzucam wszystkie slodycze ;-p I wracam do pilnowania wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja właśnie znalazłam chwilkę i już się tłumaczę dlaczego mnie tutaj chwileczkę nie było. No więc wczoraj musiałam wyjechać w delegacje do warszawy i większość czasu spędziłam w samochodzie albo na bieganiu po mieście (aż pośladki mnie bolą od chodzenia) a dzisiaj od rana bieganina po urzędzie celnym, nawet jeszcze nie zdążyłam nic zjeść. Mam w łazience wagę i dzisiaj rano jak się malowałam postanowiłam tak od niechcenia na nią wejść i sama nie wierzę bo zobaczyłam 52,5 nie wiem jak to możliwe ale chyba znowu zaczyna się coś dziać. Życzę wam wszystkim aby wasze wagi też tak miło was zaskakiwały. Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie cos was malo. Ja mam czas bo brzydko u nas :( W poniedzialek bylam z Lusia na szczepieniu na gruzlice (rychlo w czas). Boli ja ta raczka i ma czerwone, mam nadzieje ze niezrobi sie babel :( Jeszcze czeka nas jedna szczepionka, a potem dopiero jak skonczy roczek. Pisze nie na temat ale niestosuje jeszcze zadnej diety, a i tak jestem glodna, a tak nie powinno byc... Przed nami przeprowadzka do stolicy ;) oczywiscie do Dublina :P Ciesze sie. A na wakacje lece do Polski :D a mialam juz leciec wczoraj.. Ale za to z mezem uklada sie lepiej (odpukac ;) ) , przezywamy drugie czasy narzeczenstwa ( a napewno ciazowe :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słuchajcie nakrzyczalam na pracownikow bo mnie tak wkurzyli ze szok:( az mi teraz glupio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski,brzydka pogoda to i wiecej nas na topiku i dobrze... Bigbabon-moim zdaniem nie ważne że narazie nie pracujesz,ale zajmujesz się dzieckiem,domem i to bardzo ciężka praca dlatego powinnaś miec cos do powiedzenie odnośnie wydatków,ja nie mam problemów jeżeli o to chodzi..można powiedziec że to ja rozporzadzam kasą,nowy pomysł na dietę,spróbuj.... Galileo-jesteś matką i to ty decydujesz o zdrowiu twojego dziecka, dlatego żeby zapobiec w przyszlości nadwagi zrób to już teraz i ogranicz słodycze,przecież one tak naprawdę nic nie wnoszą dobrego w dietę dziecka...zastanów się żeby potem dziecko nie miało do ciebie pretensji...a sama chyba wiesz jakie dzieci potrafią byc okrutne w stosunku do puszystych kolegów,koleżanek Ruda-gratulacje,mi tez waga leci na leb na szyje,mi sie tez zdaje ze Fajna zaszla w ciąże,taka cisza ze samo mówi za siebie Marlencia-witam i masz racje że fajne z nas kobitki...napisz cos więcej o sobie-pracujesz?ile masz dzieci?jaką dietę stosujesz... Joasia-mojemu tez wyszły ząbki i jak mnie scisnie to az chce sie krzyczec,rok juz minąl jak karmie wiec jak przestane jakiegos dnia to nic sie nie stanie,i tak juz tylko w nocy go karmie ale juz o wiele rzadziej...fajnie że znalazłaś sposób na super figurkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiadku. Gotowane warzywka, mniam, mniam. Wypilam juz ze 4 litry wody. Bigbabon zdarza sie ja tez czasami krzycze.... ;-) Kasiulak witaj, ale ja nie karmie mojej zuzy slodyczami?? :-) Ruda-waga super, gratuluje! Joasia,zycze Ci zeby sie wszystko dobrze poukladalo🌼 Ja lece na spacerek, pogoda ladna :-) Zajrze do was jutro! Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co tu tak pusciutko!!!! Nieladnie, nieladnie :-( U nas piekna pogoda, pewnie tez mnie pozniej nie bedzie :-p Ale poki co bede zagladac, moze ktos sie pojawi ;-) Pozdrowienia dla Was kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) My jeden spacerek za drugim i znow idziemy bo przybylo mi 0.5 kg :( ale to przez komunie. Dobrze ze nastepna mala impreza to moje imieniny i bedzie tylko siostra z rodzina :) A to za 2 dni :) a potem przerwa od imprez i mozna zaczac dalej sie odchudzac :) Przesylam link i chcialabym abyscie zobaczyly to zdjecie czy niejest cudowne?? http://nasza-klasa.pl/profile/8376751/gallery/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiadek dzis mialam pomidorki ze szczypiorkiemj i serem feta, mniam, mniam Ja dzis robie male przemeblowanie w domu wiec na spacerek raczej sie nie wybieram, Joasia, no zdjecie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.... Chce wam powiedziec ze tak jak mnie dzis siostra zranila , to nawet moj maz bijac mnie nie zrobil mi takiej krzywdy. Ona naprawde chciala sobie \"wziasc\" moja corke. Powiedziala ze wogole nie nadaje sie na matke a moj maz to napewno nie ojciec.... Reszty nie wymienie ale przysiegam ze jak wroci z pracy i powie do mnie slowo to jej przyp***dole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana! Widze ze tu pusciutko, tylko joasia zajrzala. Kochana, nie pozwol sobie aby ktokolwiek wtracal sie w twoja rodzine i w to jak wychowujesz swoje dziecko. To ty jestes matka nie oni. I ty wiesz najlepiej co jest dla dziecka najlepsze. Wiem ze to stare powiedzenie, ale naprawde sie sprawdza\"rodziny sie nie wybiera\"oni poprostu sa...a my musimy z nimi zyc Znajomi jak cie wkurzaja to zrywasz znajomosc a tu, trzeba jakos zyc. Ale badz gora-poprostu ja zignoruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze sie przyznac ze wczoraj ze swoim tak sobie podrinkowalismy wieczorem ze dzis troszke mam wyrzuty sumienia z powodu tych kalorii........buuu 4 szklanki j d z cola, az sie boje jak pomysle ile to kalorii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Długo nie zaglądałam ale widzę że wy ciągle walczycie ze zbędnymi kilogramami. Ja jak na razie jem normalnie i nic mi nie przybywa. Ale nadal chciałabym mniej ważyć dlatego od poniedziałku zaczynam katowanie i ograniczam jedzenie i pilnuję się. Wszystkim polecam czerwoną herbatę jest bardzo dobra i skuteczna przy odchudzaniu. Będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam wszystkim U mnie dzisiaj smutna pogoda więc siedze przed komputerem, życie w moim domu wróciło do normy po ostatniej imprezie teraz czeka mnie roczek a później będzie już tylko lepiej. Pomimo bardzo dobrego jedzenia na komunii udało mi się nie zdobyć zbędnych kilogramów a wręcz przeciwnie troszeczkę zgubiłam z czego bardzo się cieszę. Galileoo co do alkoholu to ja praktycznie nie piję a z możemem to już wogóle, choć muszę się przyznać że niedawno siędząc przed komputerem wieczorkiem upiłam sama z sobą, to znaczy pisząc na kafeterii popijałam piwko, najpierw jedno potem drugie, chyba nawet trzcie a potem miałam problem aby dojść do sypialni - więcej tego nie powtórzyłabym bo mój mąż miał taki ubaw z tego tymbardziej że ja nie pije. Trzymajcie się cieplutko i piszcie czasami co u Was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane...te pustki moożna wytłumaczyć tylko tym, ze większość z nas zamiast siedziec przed kompem walczy z kg...u mnie bez zmian...acha,musze zmieni c stopkę bo kolejny m-c minął...ja też nie należę do wielbicielek alkoholu,od czasu do czasu ale najlepiej jakiś likierek,mam bardzo słabą głowę,mój mąż też nieraz miał ze mnie ubaw...cąłuję i pozdrawiam wszystkie dietowiczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My drineczki tak okazjonalnie, nie lubie piwa, jesli juz to jakies slodkie np. jd z cola albo jakies likierki. Ja tez rzadko cos sacze wiec glowka slaba jak juz cosik wypije. Do wyjazdu jeszcze 2,5 tyg. i mam zamiar wygladac lepiej niz ostatnim razem ;-) lato idzie, trzeba jakos wygladac. Nawet nie wiecie jak mnie juz meczy ta waga,choc nie jest az tak tragicznie, to pomimo tego zle sie czuje poniewaz zawsze nalezalam do \"chudzielcow\' czasem nawet nie moglam dopasowac spodni, bo talie mialam szcuplutka a do tego jestem wysoka wiec kazde byly troche za duze. Ale wolalam tamta figure od obecnej :-( No coz poki co waga stoi w miejscu, nie wiem czemu, choc po sobie widze ze figura sie znacznie poprawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam goraco !!! przepraszam ze was dlugo nie odwiedzalam ale oczywiscie mialam duzo sprzatrania po remoncie nawet nie wiecie jak sie ciesze ze juz po wszystkim niecierpliwie czekam na meble do kuchni mialy byc ale beda we srode:( ....elewacja juz skonczona jeszcze tylko filary pod balkonem do otynkowania i po wszystkim ciesze sie bardzo mowie wam juz mam ostatki sil do pisania ale z wami sie relaksuje i musze wam wynagrodzic to ze was ostatnio zaniedbywalam 🌼 moja maria to zlote dziecko nawet pomaga mi wieszac firanki hehe wczoraj meza wolalam z ogrodu zeby mi ja zdjol z drabiny bo nie mialam jak zejsc bo mania weszla za mna ...taka spryciara:) ostatnio miala troche katarku ale juz jej przechodzi balam sie ze mi rozchoruje ale minelo bez wiekszych ekscesow:) co do mojej wagi zaczynam od jutra odchudzanie na dobre ...odstawiam slodycze i slodzenie napojow duzo warzyw i owocow woda mineralna :) a jak u was ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda jestes??? a wiecie moze co z kaad czego nas opuscila?? mulanka tez ostatnio do nas nie zaglada:?( zaczynamy wykruszac sie oj nie podoba mi sie to !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×