Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam dziewczynki dawno nie zaglądałam do was. Musze się wam pochwalić że schudłam i warzę 60 kg do świąt jeszcze 2 kg chcę zrzucić może się uda. już piszę jak to zrobiłam przez 3 tyg jadłam bardzo mało jabłko i obiad ( 2 łyżki ziemniaków lub ryży zależy co było, pałka z kurczaka lub mały klops lub pół kotleta, surówki jadłam do woli ale bez przesady tak do 3 łyż) piłam czerwoną i zieloną herbatę czasem kawę z mlekiem jak jednego dnia czułam głód to jeszcze jakiś jogurt zjadłam ale następnego dnia pilnowałam się by za dużo nie zjeść. i oczywiście nie jadłam po 18 i zero słodyczy, cukru, pieczywa. w tym tygodniu zaczęłam ćwiczyć brzuszki bo to co na brzuchu zostało to chyba w inny sposób nie zginie tylko dzięki ćwiczeniom. Mam nadzieje że to zmotywuje trochę te osoby którym brak motywacji bo można zgubić zbędne kg tylko trzeba się postarać. Pozdrawiam odwiedzę was jak jeszcze te 2kg zgubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Magda dałaś mi kopa....piękna waga, zazdroszczę....ja tez staram sie jak mogę, ale cos ten mój organizm nie jest taki skory do szybkiego chudniecia, ale sie nie poddaje, wiem, ze nie wyglądam źle, ale przecież zawsze może byc lepiej, nie? pozdrawiam serdecznie.... a reszta mamusiek co porabia? czyżby juz zabralyście sie za porządki świąteczne, no bo na pichcenie jeszcze mamy czas?oj Świeta, kolejne wyzwanie...ja w tym roku spedzam je wyjatkowo u teściów, az boje sie co ujże po powrocie, myslę o wadze....tylko jedzenie i siedzenie, a tu w domu chociaz moge poćwiczyc...jakie macie plany na Sylwka, jakaś biała sala????Oj dawno nie byłam na takim balu, ale polecam, taka impreza zostawia wspomnienia na całe życie....jeżeli jest udana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja jeszcze porzadkow nie robie bo \"moi\" panowie zdaza nabrudzic :P Moja waga troche wzrosla az 0.5 kg!!! i waze prawie 69 ...znow :( ale troche sie nie pilnowalam :P My swieta spedzamy z tesciem w Irlandii, ale sylwestra juz w polsce najprawdopodobniej w domu bo Lusi niemam z kim zostawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... A co tutaj nikt nie zaglada?? Porzadki przedswiateczne?? Ja dalej ich nie robie bo i tak nabalagania moi panowie :) Waga bez zmian ale juz mam dosc sie nia zamartwiania ,a jeszcze w wadze baterie sie skonczyly (chyba za duzo sie wazylam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie. Następne 2 kg mniej, jeszcze tylko 3 kg zgubię i koniec. coraz ciężej jem naprawdę mało a waga spada bardzo powoli. Może zacznę ćwiczyć. bo jeszcze mi brzuch został. jak będę warzyła 55kg to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda munia-chyba pójdę Twoim tropem i odezwę sie jak bede ważyc z 65 kg...mam dość, moje starania nic nie daja, nie czuję bym chudła, a jak sobie przypomnę, że ważyłam 62 i to jeszcze tego roku kwiecień/maj to szlag mnie trafia...nie wiem co sie dzieje, tak sie cieszyłam, ze waże mniej jak przed ciaża, ale chyba długo sie nie naciesze tym faktem...trzymajcie sie ciepło i zdrowych i wesołych Swiąt życzę wszystkim mamuśkom...Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... My jutro lecimy do Polski wiec zapewne niebede miala czasu pisac. A widze ze tylko ja \"wierna\" pozostalam :P No coz zycze Wam dziewczynki Szczesliwego Nowego Roku i spelnienia marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapsikalomnyki
uuuuuuuu topik umarł, a ja bym sie chetnie dolczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×