Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

witam !Bigbabon-nie przejmuj sie,napewno to tylkochwilowy zastój-organizm sie broni,ale i tak pieknie zeszlas z wagi.Pytałas co u mnie,musze powiedziec,ze jestem zadowolona,wczoraj spotkalismy kolege mojego meza,wiesz co,on dal mi pare czekoladek i powiedział ze to dla mnie bo jestem taka chuda...i maz mnie nie karmi. to bylo b. mile,no a dzis skusila mnie waga i jest ponizej 67. galileo-trzymam kciuki za prace i za pomyslnosc diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak galileoo wlasnie kurczka pomidorek i grejfrut na sniadanko tylko tam jest napisane na zimno dlatego teraz go ugotowalam:) zeby go ostudzic ciekawe jak bedzie smakowal:)napisze wam kasiulek wazne ze widac ze sie chudnie niewzne ile waga pokazuje co nie ? i ze inni doceniaja nasz wysilek dietowy ja jeszcze nie dostalam takiego komplementu ale wszystko przedemna :)mam taka nadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz znikam bo mala jest glodna musze ja nakarmic mam dla niej indyczka w warzywach z ziemniaczkami :) pisze zeby wam smaku narobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak myslę!wiesz ten komplement powiedział mężczyzna,wiec to mnie jeszcze bardziej motywuje,bo przecież oni raczej takich rzeczy nie zauważaja a jak zauważą to rzadko kiedy mówią. Czekam na sloneczko...pójde na spacerek,jz sie umówiłam z koleżansią. wiesz-ja czesto robię sobie obiadki na parze,kiedys sobie tego nie moglam wyobrazic,ale od kiedy karmię,przyzwyczaiłam sie to takiego smaku,a nawet nie używam tak duzo przypraw jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jestem po czarnej kawie,teraz popijam wodę a zaraz zjem sobie jogurcik naturalny (też go polubiłam bo wczesniej nie bylo mowy żeby takie cos zjesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! U mnie ok nie podjadam i jej lekkostrawne potrawy. Ale mam juz dosc uwag mojej rodzinki (czyli siostry i meza). Maz tylko przy klotni a siostra 100 razy dziennie mowi mi jaka gruba jestem, co powinnam jesc. Juz nie mam sily. Wiem ze przestane Luske karmic to schudne ale chcialabym dokarmic jeszcze ten miesiac, ale niewiem chyba juz zrezygnuje :( Chce mi sie plakac.... nie wiem czy ona mysli ze mowiac mi takie rzeczy to mnie wspiera... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia nie rezygnuj z karmienia piersia prosze cie zrobisz blad a maly tez bardzo to przezyje pomysl dziecko jest wazniejsze olej ich mnie tez dogryzali ale bylam twarda nie poddawaj sie bedziesz zalowac jak odstawisz dziecko od cyca zobaczysz !karmienie pierszi to wygoda mowieci i zdrowie dla dziecka zaprocentuje ci to w przyszlosci zobaczysz olej te uwagi jestes matka dziecko jest teraz najwazniejsze moja ma 14 miesiac i dalej ssie cyca i nie zaluje naprawde glowa do gory :) siostra ma dziecko jak nie ma to powiedz jej ze niewiadomo jak ona bedzie wygladac po ciazy niech toba sie nie martwi przyjedzie czas ze bedziesz lepiej od niej wygladac:) jestes z nami i nie poddawaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieszne jest to ze ma dziecko. Karmila je 2 miesiace bo chciala wrocic do figury i wszyscy to wiemy. Teraz nie chce zajsc w ciaze drugi raz bo szkoda jej figury. Moja druga siora tez \"karmila\" 2 miesiace i teraz flasia. Trudno to nazwac karmieniem bo niewiele co jadla i pila. dzieki BIGbabon. Wieeelkie dzieki. Naprewde nie mam tu w nikim oparcia. No moze maz (ale przy klotni zaraz powie co innego i dlatego mu nie wierze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... no super wam leci w dol waga.... mam ochote isc na tą diete, moze przerwe swoja i od jutra zaczne wasza!!!! bo az wam zazdroszcze :) ja nie moge isc na spacerek do 15-tej siedze na pupie w pracy :( moze jak sie pogoda nie popsuje to po pracy wyskoczę z Olą na spacerek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam ze spacerka i nie wiem co robic bo pozna pora a obiadu nie zjadlam o 15 teraz to zapozno zanim mi sie ugotuje kurczak to bedzie 18 albo i lepiej wiec sobie odbuszcze bo nie chce zeby moj wysilek poszedl na marne :) a powiedzcie mi jutro to wszystko tak jak w pierwszym dniu czy nie? bo ja to najchetnie zjadlabym po jednym jajku bo 3 to nie dam rady co wy o tym sadzicie? galileoo pisz jak rozmowa koniecznie:)myslami jestem z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsuystkie galileo mam nadzieje ze wszystko pojdzie po twojej mysli powodzenia fajna jestemj uz mi sie nie dziwisz ze zaczelamnorweska efekty sa imponujace choc nie moje napisze wynik po 7 dniach ale i takjuz jest fajniee. fajna wiem ze korcinorweska a ile ci zeszlo na mayo zacnij od jutra albo od poniedzialku i potem wroc na mayo bidbabon super ze sie takdobrze trzymasz jestes autorka no i dajesz dobry przyklad gratulacje no i gratuluje reszcie mniejszych badz wiekszych sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały o dziwo już zansął-chyba wymęczyłam go dzisiejszym dniem, bo praktycznie byłam z nim dzis caly dzień na spacerze z przerwami na jedzenie.To chyba świeże powietrze tak go zmogło,gdyby tak chcial spac do 8 a on wstaje ok 6 lub 7!a ja razem z nim,bo jak za długo leżymy to mały szaleje... joasia-karm i nie przejmuj sie głupimi uwagami,jeszcze im pokażesz jak może wyglądac sexownie mamuśka... Big babon-ja dziś tez niewiele zjadlam,nie miałam czasu,cały dzień spacerowałam z koleżanką i z jej córką...było b. miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na spacerku nie bylam bo pada u nas :( Mam nadzieje ze jutro bedzie ladnie :) Wlasnie zrobilam mojemu mezusiowi kalorystyczna salatke :) Nawet nie probowalam czy dobra zeby sie nie skusic :) Teraz tylko woda do spania :P Chyba znow pojde spac o 10 :) Tatus niech bawi coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia-mnie przydałby sie mega odpoczynek,jakies spa mi sie marzy...od kiedy urodziłam nie przespałam ani jednej nocki,przy karmieniu jak wiesz to jest raczej niemożliwe,poza tym praktycznie całe dnie spędzam z synem i wcale sie nie dziwie ze on tak do mnie lgnie i nawet u ojca nie posiedzi za długo...nawet jak sie bawi a ja siedze to zaraz raczkuje w moją strone i wdrapuje sie po mnie,a do kuchni czy wc to bez ryku nie ujdzie,zawsze płacze jak wychodze z pokoju0nieraz czuje sie jak więzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak mi tez marzy sie weekend a przynajmniej dzien w spa... Chyba sie umowimy i pojedziemy :) Moja cora ma dopiero 5 miesiecy ale tez juz chce siedziec tylko ze mna. U ojca 15 minut i krzyk. Mam nadzieje ze uda mi sie przespac chociarz jedna noc bez pobudki na karmienie :) Ale wiesz chyba sie juz przyzwyczailam. Teraz spasowaloby mi zrobic drugie zebym nie wypadla z rytmu i odchowala je razem. Przy okazji bym odrazu zrzuciala te kg. Ale wole narazie sie wstrzymac z dzidziusiem nr 2. Tak z 3-4 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ja tez tak przewiduję porę na drugie dziecko!z jednej strony mowią żeby odpocząć a z drugiej że im poźniej tym gorzej i trudniej powrócić do pieluch i nie przespanych nocy. Ja tez juz się przyzwyczaiłam(mój synek kończy roczek w maju),ale na drugie wole trochepoczekac.Kwestia finnansowa przy 2 dzieci tez jest ważna...Ale napewno chce...tylko czekam na przepis jak zrobic dziewczynkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha-zdecydowała się któraś wyslać maila na tą stronę z odzieżą dziecięcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wlasnie cholernie czuje glod i boli mnie glowa ale jak sobie pomysle ze bede jutro lzejsza o pare gemow to mi mija chec zjedzenia czego kolwiek :) kasiulek jak ci idzie norweska? jak sie czujesz? to chyba juz twoj 3 dzien ale leci co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ile wazysz i masz wzrostu ? jak zdecydowalas sie dalej karmic czy wolisz byc chuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! wlasnie sie zwazylam i ubylo mnie jeszcze 300g waze 66,500 fajnie czyli przez tydzien diety zjechalam 3,800kg ciesze sie cos wreszcie ruszylo w mojej tuszy i jestem chydsza super dzisiaj weglug rozpiski nie pojde bede jadla po jednym jajku bo po 3 nie dam rady surowke zjem z bialej kapusty i marchewki bo nie mam innego pomysłu chyba ze cos mi przyjdzie na mysl w ciagu dnia :) a jak u was piszcie koniecznie ? kasiulek jak waga? galileoo kiedy zaczynasz norweska? joasia jak samopoczucie i jaka podjelas decyzje odnosnie karmienia pirersia? fajne jestem kiedy zaczynasz nasza diete ? a gdzie sie podzialay dziewczyny rudamalpa i reszta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Ja dzis wczesnie znow na nogach, mala mi nie daje spac :-( Rozmowa poszla ok, fajne miejsce, ale niezbyt mi odpowiada typ kontraktu jaki mi zaoferowali. Jest to tzw, \"zero godzin kontrakt\" nie wiem czy jest taki typ kontraktow w polsce. Polega on min. na tym ze pracodawca nie gwarantuje ci ilosci tygodniowych godzin. Tzn w jednym tyg. mpoge miec te 20 godz ale w przyszlym juz moge nie mioec nic albo tylko kilka, w zaleznosci od tego jak beda mnie potrzebowac. Mi zbytnio to nie odpowiada, poniewaz szukam pracy na pol etatu, czyli 20 godz. tygodniowo. Ani mniej ani wiecej. Dzis beda dzwonic i spytac o moja decyzje, nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon, wlasnie dostalam @ wiec zaczne norweska jak mi przejdzie, czyli w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis juz jestem i bede tu zagladac wczoraj maz mial wolne i bylo biegania na kontrole z malymto jakises zakupy ptem nakarmic wszystkich a po obiadku na spcer. jakos sie trzymam choc przy mezu to trudno bo np. wczoraj jadl tofifi przy mnie ale wytrzymalam i nie wzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zgrzeszylam zjadlam kokosanki 2 i co bedzie zle ale tak mi sie chcialo ze nie dalam rady pozatym zaraz zjem jajo to sie wyrowna lepiej z rana niz na noc co nie? galileoo moje zdanie jezeli chodzi o twoja prace ja bym ja przyjela moze z czasem znajdziesz cos fajnego i zrezygnujesz z tej i pojdziesz do innej ja nie slyszalam o takich kontraktach w polsce ale to moze dlatego ze jeszcze nigdy nie pracowalam :P dzisiaj dalej norweska chociaz wachalam sie czy by nie zarzucic i kopenhaska tydzien zrobic:) ale jajo sie juz gotuje wiec norweska dalej :) czuje sie taka lekka ze nieiwem wczoraj dostalam pierwszy komplement co prawda od ciocia ale bardzo dawno mnie nie widziala dziwila sie ze mi tak brzuch spadl a cyc ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bigbabon trzymaj sie zgrzeszylas no trudno tylko nie grzesz wiecej ! ja namawiamdalej nanorweska fajnieilogramy leca no i to jedzenie nawet znosne wiec sie trzymaj. a co do kilogr. wiecie co nawet mi jakos mocno nie zalezy by 10 spadlo w dwa tygodnie bo tojakies chore ale jak pare spadnie to ok. no i mniejsze ryzyko z jojo mam nadzieje? ale jojo to chyba tylko od nas zalezy co my po tej diecie bedziemy robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×